Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 29.11.2015, 06:51 hod.

Cavte,dlho som poe nehral,hodne zmen od posledne,parada.Možno sa už niekto pýtal ale odpove´d nemožem najsť:K čomu su tie divine karty a ako sa používajú?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 29.11.2015, 13:34 hod.

Je to návaznost na D2, kde si mohl huntit nějáké konkrétní monstrum nebo lokaci na konkrétní drop, třeba Pindla na talrasha chest. Akorát nezvýšili droprate samotných itemů, ale dali tam divine karty. Když poskládáš celý set, dostaneš item. Ale huntit karty se v podstatě nevyplatí, jen některé sety a to ze začátku sezony.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 30.11.2015, 15:25 hod.

Existuje nějaký smysluplný seznam ve kterých lokacích padají jaké karty? Protože např. (z těch low karet) karta ze které padaj +20% gemy by se docela vyplatila... :)
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 30.11.2015, 19:49 hod.

http://pathofexile.gamepedia.com/Divination_card

Ale jak říkám, většinou se to nevyplatí ztrácet tím čas a je lepší si gem koupit, ať už std nebo dankshrine league.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 13.12.2015, 00:09 hod.


Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 13.12.2015, 02:42 hod.

Já jsem zatím uprostřed a2c, ale koukám že někteří borci jedou už 30hodin v kuse od spuštění a už mají 85lvl+ :D
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 18.12.2015, 11:25 hod.

Ahojte,načo slúži eternal labolatory v solaris temple lvl2?
Dnes som hral,"super",že som zistil konečne,že isté npc dávajú day questy (asi skoro čo :evil: ) a bol som vo svojom "obydlí" a keď som aktivoval quest od necromancerky,som sa portol (zbytočne) do mesta a tá krava sprostá ten quest portál zavrela a už som ho nemohol aktivovať. :twisted:

PS Sranda,v leveli Archive može byť elitný "zlatý" archivár,čo na vás kúzli lorenado. :D :lol:

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 18.12.2015, 19:25 hod.

To je na otvírání map, což je po dokončení kampaně prostředek k dalšímu lvlingu a progresu.
Daily questy dávají forsaken masteři, nejdřív ale musíš splnit alespoň jeden jejich quest někde v kampani nebo mapě, pak si je můžeš pozvat do hideoutu v případě že mají lvl 2+.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 25.12.2015, 11:14 hod.

Zdar,tak ti masters musia mať na vytvorenie hideout-u lvl3 a vyšší.
PS Snáď už niekedy prejdem toho act 3 bosa so svojou witch bez smrti,hrám totiž DIII a POE sice SC,ale keď char zdechne,tak mažem a začínam znova,a ten jeho posrr....ehm bloodrain či čo to je, je dosť silný,už som na to prišiel,ako ho doraziť bez smrti charu,posledne mi to takmer vyšlo,len som zazmatkoval a hrobček...no a zas potom hodne kur*ev bolo u nás doma. :D :D :D

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.12.2015, 18:20 hod.

Nemá moc velký smysl hrát PoE jako HC pokud začínáš, leda že bys měl fakt tunu času a nevadilo by ti pořád začínat znova. PoE má prostě strašně moc mechanik a někteří bossové jsou dost těžcí a ani po letech hraní to nemusíš projít bez smrti, hlavně co se týče nového actu 4, kde bossovéale i mobové hitují hodně tvrdě a může tě celkem lehce zabít cokoliv.
Zkusím dát alespoň radu, u act bosů jde často poznat co budou dělat za útok/spell podle jejich pohybu (např. nápřah ruky) nebo hlášky, doporučuju se alespoň mrknout vždycky před boss fightem na youtube když už nic jiného, podívat se na wiki za boss dělá za dmg taky neuškodí.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 26.12.2015, 11:42 hod.

Morbid - u druhé fáze Dominuse doporučuji hned jak tam vlezeš otevřít si portal do města pro případný únik, dále stačí stát v tom "kruhu" (mimo "blood rain"), mít něco na rozptýlení pozornosti - doporučuji decoy totem (měl by být mezi jím a tebou) a velice se hodi flask s remove bleeding.
Samozřejmě slušnou damage a minimálně 1-1.2K life. Jelikož nejsi moc zkušený tak raději více než méně.

OT: jinak do dneška si můžete vyzvednout free MTX "mystery box"
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1533277

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 28.12.2015, 02:19 hod.

Drsné že si nechají tak záležet https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1538608
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 30.12.2015, 18:45 hod.

Dík za rady,na ten trik s portalom som prišiel sám a písal som,že sa mi to skoro podarilo :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 31.12.2015, 13:03 hod.

Jasně, není zač ;)
Já už hraji pouze HC takže jestli chceš můžeš si mě přidat
* Iam_Chaos

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 01.01.2016, 15:31 hod.

Ahoj,ja hrám zásadne iba SC, a to tým sposobom,ako som písal (sice prťavá,ale pri online hc hrozí,že mi zdochne char nie mojou vinou a to už by asi pc letelo von oknom :) ) a ak mi zdochne char na disconect či lag,hrám daľej.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 02.01.2016, 18:46 hod.

Hm, to jsem ještě neslyšel, že by to takhle někdo hrál. Celkem by mě zajímalo, jak bys postupoval, kdyby to byla tvoje chyba v lagu ;)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 09.01.2016, 02:50 hod.

R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 09.01.2016, 19:11 hod.

Mńa už asi....ku...to že padajú legendy oproti diablu v tak malinkom množstve mi nevadí ale VŠETKY,ktoré mi padli,i keď niekedy vynikajúce,tak akurát pre bojové postavy a ja hrám witch! :(

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 09.01.2016, 19:46 hod.

A v čem je problém je prodat a koupit si něco jiného?
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 10.01.2016, 13:44 hod.

Morbid - unikátů padá dost, ale spíše je problém, že těch opravdu kvalitních je málo a dropují ještě méně.
Nicméně záleží kolik máš "quantity" a "rarity" na věcech (kvalitu dropu to významně ovlivňuje)

Většinou jsou rare lepší a ty padají hodně, jen s kvalitou je to horší (ostatně jako v D2), ale je tu možnost "přicraftit" nějaký ten užitečný mód u masterů.

NargarotH - to se snadněji řekne než realizuje. Obchodování považuji za nejslabší článek celé hry a bez nějakého automatizovaného modelu ve stylu AH se to asi moc nezmění.
Trade chat je ztráta času, takže jediná možnost je http://poe.trade/ (či jiný externí zdroj), ale domlouvání se na obchodu je často únavné jelikož vůbec zjistit, kdo je a není online je zdlouhavé a neefektivní (ne každý to má nastavené atd.)

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“