Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 17.02.2014, 09:07 hod.

Je to možné, něco by se mělo přidat, spíš dlc, než datadisk. V gildě můžeš hrát s čechama endmapy, pomůžou ti s bosema, ať se nezdržuješ, nevím, co si představuješ pod slovem výhoda. Žádné bonus exp, nebo tak nemáš.
PvP ještě nemá ladder a ani mě nezajímá, tohle není hra na PvP, možná zkusím tu do 28lvl,pk nevím co to je.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 22.02.2014, 09:36 hod.

Ide o kvazi mini-datadisk, prave koncia 4mesacne ligy a 5 marca zacinaju nove 4mesacne: Ambush a Inavasion.
Pribudne novy endboss: Queen Atziri
Novy orb (Vaal orb): ktory bude schopny podla doterajsich teaserov dost razantne menit vlastnosti itemov (implicitne mody, farbu socketu na bielu etc)
Nove vaal skilly (corrupted skilly): nieco na styl D3 run (cyclone bude vcucovat,Detonate dead bude mat chain reaction)
Pribudne Free for All pvp zona
• Zrejme pribudne aj Cut-throat liga
Nove unikaty
Nove base item typy (napr ring bez implicit modu s 1 socketom)
Upravia passiv tree: buff pre shadow/witch
Leech z elemental damage : na corrupted amulet-e implicit mod, zrejme aj v passive tree

source: http://www.pathofexile.com/

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 22.02.2014, 11:57 hod.

Buff pro shadow? Za něj zrovna hraju, 87lvl a nijak moc si nestěžuju. Tu witch beru, mám ji rozehranou, ale přestal jsem to dávat, tak jsem dal k ledu. Pravdou je, že jsem v tomhle povolání lamer, kouzelníky jsem nikdy nehrával.
Je asi téměř jisté, že bude respec, což je dobré. Vyzkouším nové buildy, co mám v hlavě.

Ale serou mě dvě věci. Dsync- někdy fakt brutální. Drop map 74+. Momentálně potřebuju moře xp a já nemám tyhle mapy. A kupovat jednu třeba za 2 exa, tak to ani náhodou. A chaosy/chisely se mi taky nikomu nechce dávat.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 24.02.2014, 17:56 hod.

Tak včera z lvl 45 na lvl60, ale už je to hodně chození jedné mapy a tupý exping :)

edit: btw, nevíte někdo jak to probíhá s tou novou sezonou a převodem postav a equipu do standart ligy?
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 01.03.2014, 08:54 hod.

Takže 5.3 je to tu a s tím přichází Cut-throat liga, což umožní zabíjet se mezi sebou získavat výbavu od padlého hráče.
Kompletní seznam https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/807869 trailer https://www.youtube.com/watch?v=6dxx8NNxROE#t=102

madus- nějak se mi nezdá to tvé info ohledně buff té witch a shadow. Nikde o tom není ani prd, takže pochybuju.
Jinak, tak nějak si představuju podporu hry ze strany vývojářů. Stálé přidávání nového obsahu, skills, itemů. Víc už si ani hráč nemůže přát.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 01.03.2014, 15:03 hod.

Na tu CT ligu jsem zvědavý, ale dle informací se bude jednat jen o krátkodobé eventy ... uvidíme až vyjde celý seznam změn.
Na to, že se jedná o "mini expansion" je změn fakt hodně, ale raději bych vylepšený engine, minimalizování otravného desynch, opravu bugů a celkový balance.

NargarotH - "Ladder postavy": HC postavy se přesunou do "standard HC ligy" a ostatní do "standard ligy".

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 04.03.2014, 15:50 hod.


Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 10.03.2014, 13:22 hod.

Hrajete někdo? Na dva dny jsem si k tomu sednul a zatím 51lvl ranger těsně před koncem a3 cruel :o
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 13.03.2014, 19:23 hod.

Hraji Ambush ligu jsem 3. akt normal.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 14.06.2014, 17:18 hod.

Hrajete někdo?

*MrPunch

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 17.07.2014, 16:17 hod.

Teď se tam pohybujeme s Dawem. Idea je cca 2 do týdne zahrát, v současné době začátek A2 na normal, lvl asi 16. Takže kdyby někdo normální toužil o připojení, tak se bránit nebudeme, jen hrajeme dost sporadicky...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 22.08.2014, 18:14 hod.

Tak co říkáte na nový patch? Za mě super, škoda jen že se k tomu dostanu tak na 1-2 hoďky denně :(
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2014, 23:47 hod.

Nějaké CZ info k tomu, co proběhlo, je ? datadisk či co to je ? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 23.08.2014, 20:30 hod.

Tvle, zeptám se na patch a ty se zeptáš jestli je to datadisk, něco takového mě hned úplně odradí jakkoliv reagovat :D
Víceméně menší úpravy ve skill tree, pár nových skill gemů s novými buildy, nové map dungeony, pár nových itemů.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 23.08.2014, 23:05 hod.

Tak jako já nevím, fan stránka na tuto hru nefunguje, mě jen došel email o expansionu Forsaken Masters ... ať jdu hrát :D tak jse myslel, že je to datadisk, ne "jen" patch.
Moje mínus, když si to neumím pořádně zjistit a teď jsem za ichtyla. No jo už jdu.
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 29.08.2014, 18:15 hod.

ale da sa povedat ze je to datac a dost ludi si to aj pochvaluje.

Inak vydali informacie ze mali online v peaku cca 120k ludi coz si myslim je super cislo.

Kolko zastancov d2 asi hra Poe D

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 29.08.2014, 18:57 hod.

Řekl bych že asi většina, mechanikou hry se PoE přibližuje D2 víc než cokoliv jiného.
R.I.P. 27.3.2014

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od cabes » 12.09.2014, 12:22 hod.

poe je podarena hra a hral som ju a aj teraz ako vysiel forsaken som sa dotoho hned pustil a zacal klasiku HC ligu ale proste nieco je zle a hra my strasne sekala pri otvarani boxov a na jeden taky lag som aj skapal a uz som hru nezapol.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 12.09.2014, 15:45 hod.

Jj, to otevření boxu dělá hodně no, tam to chce mít silnější stroj, jinak dostaneš tak 1sec lag. Btw na HC se boxy neotvírají pokud si nejseš jístý co v nich je a nemáš pořádný equip + ideálně warp.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 05.10.2014, 10:26 hod.

HELLERcz píše:Nějaké CZ info k tomu, co proběhlo, je ? datadisk či co to je ? :)
Asi pozdě, ale pro ostatní doporučím oficiální trailer.

http://www.youtube.com/watch?v=-W_hRKE_Xtg

oficiální patchnote:

https://www.pathofexile.com/forum/view- ... 489/page/1

Je to již celkově 2. datadisk a změn bylo hodně.
Jen hoodně stručně:

Nové 3 měsíční ligy (Beyond a Rampage)
Nový NPC (masters) a s nimi související crafting systém (plní se různé mise a s přibývající reputací Vám master dává nové možnosti)
Možno si vytvořit svůj "koutek" (hideout)
Nové itemy, skíll gemy
Strongboxy a některé další vychytávky z dřívějších lig (itemy apod.)
Předělaný a jinak balancovaný strom dovedností (passive tree), některé skily, unikáty ...
Nový vychytávky a některé balance prvky v pvp
Oprava dřívějších chyb ...

Jinak hraji HC Beyond ligu, kdyby se chtěl někdo přidat ...
*IamWhirlwind

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“