Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 04.02.2015, 20:10 hod.

Ja som ich neporovnaval

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 04.02.2015, 20:49 hod.

Y0G1 píše:Kukimu sa asi nepaci ze je to preplacane , ale keby takto vyzeralo diablo 3 tak mi hadam aj erekciu mal D
Tak to vyznívá jako porovnání dvou her ... nebo se pletu?
Ale nemyslel jsem to zle, což je asi jasné z mého příspěvku...opravdu považuji obě za tak podstatně odlišné hry, jak to jen v jednom žánru může být...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 05.02.2015, 08:19 hod.

Sak ja nehovorim ze si myslel nieco zle , len reagujem nato ze kuki povedal ze je to preplacane a ja som myslel to ze keby poe neexistovalo , ale bolo by to d3 tak by mu to ist nevadilo D

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 06.02.2015, 18:04 hod.

Zdar,
hraje tu někdo HC? Kdyby někdo chtěl dát párty ...
*Iam_Iceman

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 05.04.2015, 12:36 hod.

Kdyby to někoho zajímalo, tak před vypuštěním 4. aktu, běží nyní měsíční ligy se zajímavou odměnou ;)

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1218688

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 13.04.2015, 07:36 hod.

https://www.pathofexile.com/theawakening/

Nevyzera to spatne kto ma zaujem moze sa lognut do bety 20.4 zacina

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 13.04.2015, 13:09 hod.

Jsem zvědav nakolik pozmění skill tree a jak vyřeší obtížnosti. Snad nové itemy nebudou OP oproti těm dnešním.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 18.04.2015, 12:05 hod.

Uvidíme, každopádně to vypadá zajímavě :)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 20.04.2015, 22:36 hod.

Jsem zvědav no, kromě toho že příjde a4 a celkem dost zásadní změny a hafo itemů, tak vychytali i dost bugů, co čtu tak by už nemělo vůbec docházet k desyncu a CoC nebo hlavně třeba Discharge by už neměli lagovat.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 27.04.2015, 04:27 hod.

Tak právě jsem tuto hru rozjel a musím říct, že je to tak složité (pro mě), že mě to úplně pohltilo... doufám, že to všechno poberu a pořádně do toho proniknu, protože tato hra se mi líbí vizuálně i svojí filosofií více než D3.

Kdo hraje, může si mě přidat: http://www.pathofexile.com/account/view ... e/maxXxicz
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 27.04.2015, 12:08 hod.

Jo, je to hodně komplexní, první build si většinou člověk složí sám, samozřejmě to stojí za prd, pak bych doporučoval už nějáký vymyšlený, ideálně nějáký levný na který bys nepotřeboval gg equip abys dával i vyšší mapy, třeba Spectral Throw :) Hlavně ta variabilita buildů je super, zezačátku co parta, to jsem viděl úplně nový build který bych si chtěl zahrát.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 28.04.2015, 22:12 hod.

Někdo si mě přidával ve hře, nestihl jsem odpovědět (za to se omlouvám) zrovna jsem pročítal svůj build (http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951) který jedu hlavně proto, že jsem lighting sorc (witch) měl i v Diablu II, tak jsem prostě založil stejné jméno postavy a jedu.. :) jinak build doporučuju - mapy prolítám tychlostí blesku :D za 2 dny 3 akty... level 35... ale ještě tam hromadu věcí nechápu... hlavně to jak se gemy navzájem ovlivňují a jak je nejlépe skládat aby to bylo godlike...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 28.04.2015, 23:58 hod.

To samé teď taky jedu právě v 5day race, ale není čas. Jinak aby gemy na sebe fungovaly tak musí být propojeny linkem, tzn nestačí jen aby byly v socketech daného itemu. Jinak ty linky skládej jak ti to příjde pod ruku z těch quest rewardů, něco jako Arc+Add lighting dmg+Lightiing penetration bys už mohl mít, k tomu curse conductivity a jsi zatím v cajku. Určitě hned jak se k dostameš k Faster casting tak to tam hoď, místo Add li dmg, nebo jeětě Add chaos dmg je slušné. V merciless A3 nezapomeň v Imperial gardens v Library udělat quest, za který je reward jeden z high tier gemů, tam dostaneš Spell echo které tě dost boostne. Co se týče gemů o kterých víš že budeš potřebovat nebo bys mohl, tak si je taky naházej do socketů ať je pořád lvluješ, klidně si kup nějáké 2x 1h weapony u vendora do switche a hoď to tam. Jinak rychlostí blesku je za dva dny udělat 85lvl, ale to zvládne jen pár zkušených hardcore noliferů :D
Ještě co se týče gearu, hledej věci nejlíp s armor/es, nějáký evasion taky zatím neuškodí, staty ideálně life+resy, boty s mov speed, wandky se spell dmg a faster casting. Když najdeš nějáký pěkný kousek geau o kterém víš že ho budeš mít dýl, tak klidně trochu zacrafti nějáké sockety (jeweller), link (fusing), barvy socketu (chromatic), ideálně když ten item už bude něco z toho splňovat. Taky se vyplatí craftnout flasky, minimálně quicksilver, která ti v podstatě už zůstane napořád, dělá se to pomocí Transmutation orbu a Alterem pak měníš, popř. Augmentem doplníš ještě affix, pokud máš víc orbů tak craftni i life flasky. Později budeš chtít Recharge on crit, ale teď spíš hledej affixy jako +all res, +extra charges, remove bleeding, remove freeze, instant recovery, increased armor/evasion.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 30.04.2015, 08:00 hod.

Mno itemy mám myslím velmi nadstandardní na můj level, rukavice už mám dokonce z TOP tier výpisu tvůrce buildu, jen do nich ještě nemám všechny gemy.
Hotovou mám jen tunicu/brnění (dostal jsem ho od hráče, který končí s hrou) do které mi včera konečně padl poslední gem (faster casting), linkování gemů jsem pochopil hned ve chvíli kdy se mi začali u Arcu objevovat ty písmenka a postava začala metat blesky jako trafo stanice při havárii...
Namísto VAAL HASTE používám prozatím VAAL STORM CALL - obdoba bleskového blizardu (lvl 9), protože ten gem ještě nepadl.
A jediné co mi vyloženě chybí, jsou vhodné boty...

Moji současnou výbavu si můžeš prohlédnout tady - http://imgur.com/a/OZIT8
A postup passive tree je tu:
http://www.pathofexile.com/passive-skil ... DgEukC_rM=

Zatím nemám problém s životy, ani s manou (pokud zapnu pouze 2/3 aur). Doufám, že se mi podaří pobrat všechny ty možnosti co tam sou. Např.mám nějaké úkoly typu zabij libovolného hráče v 1v1 PvP, tak jsem ve 3tím aktu vletěl do arény a romr*al tam úplně všechny (hodně pomáhá teleport) a nic... Takže PvP systém zatím nemám moc podchycený... Jinak se snažím plnit všechny questy (i ty vedlejší)... >:o

A teda vzhledem k tomu, že ještě nechápu v globálu téměř nic, tak vůbec nevím kolik se toho pro můj build změní s příchodem Awakenig....
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 30.04.2015, 18:32 hod.

Nemusel si to celé screenovat :P Jinak Maligaros jsou fajn, to je gg item, tabula se hodí tak do 80lvl max, pak už bys měl mít currency na nějáký highend item, zbytek nějak vykoumáš podle té guide k buildu. JInak nevím jestli znáš wep pro trade, pro jistotu teda: http://poe.trade/

Co se týče toho daily questu od Lea, 1v1 PvP znamená Duel s BO7, ve městě je pokaždé taková cedule kde se to dá dohledat a joinout se. Ale někdy dá i quest do Sarn Areny, je třeba si to pozorně přečíst. Jinak určitě dělej daily questy pro všechny mastery, hodně se to hodí pro crafting a šetří to currency.

Ohledně Skill tree, když cítíš, že máš dostatek dmg a mitigation a nemáš žádné problémy, tak dopuručuju primárně si vybírat ty path nody, jako +10int apod, a až pak si brát dmg/life nody v době, kdy je budeš potřebovat, protože lvlování samozřejmě bude zabírat čím dál více času :)

Jinak měj napaměti že 100% expů dostávaš z mapy, pokud má mapa +-3lvl od tvého lvlu. Kdybys potřeboval lvlit, dobré mapy jsou Docks A3, The city of Sarn A3, Fellshrine ruins A2, Chamber of Sins lvl1 A2, Ledge A1.

Co se týče přicházejícího datadisku, tak tím se vůbec netrap, nikdo s jistotou neví co se přesně jak změní, zrovna Arc se asi nějak zásadně nezmění, není důvod ho nerfovat, spíš očekávám menší buff díky Jewels. Každopádně se do jisté míry změní Skill Tree, takže se ti pak vyresetuje a ty si budesš moci zadarmo naklikat nový strom.
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 11.05.2015, 14:10 hod.

Čau, začínám hrát PoE na HC a hledám někoho, kdo do toho půjde semnou. Standartní liga mě omrzela, ale dlouho jsem ji nehrál, asi tak do 50 levelu. Jsem old school hráč D2 na HC, takže nějakej skill mám, ale PoE mi zatím přijde těžší. Klidně víc lidí, ale asi ne víc než 2. Čas mám +- každý den po práci, není kam spěchat :)

Najít někoho na HC je skoro nemožný, všichni paří Standart nebo Torment a Bloodlines.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 11.05.2015, 14:38 hod.

No, HC v PoE je o dost těžší než v D2, navíc jestli hraješ tu 1month ligu, kde jsou mody ze starých lig a v některých fázích tam budou úplně všechny mody, tak to gl ^___^
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 11.05.2015, 15:03 hod.

Hrál bych klasickou Hardcore která se nenuluje.

P.S.: Vím že je to těžké, ale mám rád výzvy. Obecně mi přijde dost nudné hrát a mít možnost umřít kolikrát chci jen za cenu ztracení expu. Projít to jen tak a ošahat si to, ok na to je klasika dobrá, ale pokud to pak chcete brát trochu vážně, tak je HC nutnost.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 11.05.2015, 18:19 hod.

Tak v poe je tolik buildů, že je nikdy nestihneš všechny odehrát, ale jestli plánuješ strávit všechen čas jen jedním buildem tak asi jo no.

Zkusím dát aspoň pár rad:
určitě využívej poe.trade,
sem tam kup nebo vycrafti decentní weaponu ať to odesejpá,
resy chceš mít namaxované,
solidní life pool,
ve sill tree zkus nejdřív brát mitigation nody,
vedlejší lokace jsou těžší, hlavně na vyšší obtížnosti, lepší je je přeskočit a dodělat až za pár lvlů,
zkus si spíš vyhlédnou na foru nějáký build i s postupem, protože metodou pokus omyl by ses poe učil dlouho ;)
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 11.05.2015, 20:48 hod.

Nejde mi o to odehrát všechny buildy, ale kvalitně si zahrát.

Každopádně díky za rady.

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“