Gothic 1,2,3

Další hry z rodiny RPG.
Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:
Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od Necrolyta » 12.11.2011, 15:31 hod.

mě už gorhic 3 přestal bavit. mám tu nejlepší výbavu co si můžu dovolit(skřetí brnění; to nejlepší ve hře, krush morok a helma prvního paladina), potom co tyto věci mám už mě hra nebaví a to i když chybí kousek k dohrání(no snad ten poslední adanosův artefakt vybojuju a vrhnu se na zubena) :(
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Matwey
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:The forgotten country...

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od Matwey » 12.11.2012, 18:41 hod.

Nejlepší hra co se mi postavila do cesty...Nikdy nepřestane bavit...ten kdo nezná či nechce hrát tak o hodně přichází...to může potvrdit snad každý co hrál ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od SkoroPaladin » 01.01.2013, 14:18 hod.

Tož na Modlu RPG bych to neviděl (třebas Dungeon Master, Balduři, Might and Magic ano... ale Gothic?).
Nicméně pařba je to skvělá u které jsem strávil mnoho hodin.
Hrál jsem jedničku (tu jsem dohrál myslím že všemi možnými způsoby - za všechny možný frakce).
Dvojku s datadiskem (Night of Raven byl naprosto luxusní). Volnost, nelineární příběh (no... trochu lineární je) a dá se dělat tařka cokoliv na co si člověk vzpomene.
Ad ovládání - to mě na Gothicu naopak baví (do/včetně dvojky) - páč to chce nějakej cvik a i na nejvyšších lvl. se rozhodně nehraje stylem... kostím nepřátele jak kombajn žito za žádnej charakter (bitka s několika elitními orky zaráz - to byly teprv hutný hardcore bitky).
Trojku sem pařil chvíli - moc mě to nebralo (hrál jsem jednu z raných verzí, kde se dalo sehnat nejlepší vybavení hodně brzy po startu hry... což mě na sérii Gothic nesedí - Gothic by měl být zkrátka pekelně tuhej a hotovo :-)).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
L.G.C
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od L.G.C » 11.02.2013, 15:10 hod.

Gothic je moje nejoblíbenější hra....znám jí už 7 let a nikdy nepřestane bavit....byla to pro mě jednička,je to pro mě jednička a vždycky bude jednička mezi RPG ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
TheTopX
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Poprad

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od TheTopX » 05.06.2013, 17:59 hod.

Gothic 3 hram uz 2 roky, presiel som to niekolkokrat a casto sa k tomu vraciam. Mam tradiciu ze vzdy na zaciatku letnych prazdnin to vzdy rozohram znova, a zvysujem obtiaznost, teraz uz pojdem na najtazsiu + alternativne vyvazenie a alternativne AI....Gothic 2 som tiez prednedavnom poprvykrat rozohral. Nedostal som sa k tomu nikdy, vlastne ani neviem preco. Az ked to davali zadarmo v SCORE tak som kupil, celu seriu :D A Gothic 1 som skusal, citim z tej hry ze je velmi dobra, ale ja nemam nervy na to ovladanie. Skoda ze som to nehral ked to vyslo, ale az teraz

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od Attia » 05.06.2013, 21:26 hod.

@ TheTopX: já hrál nejdřív G1, pak G2+havrana...až po dlouhý době jsem měl PC na to aby mi zvládl G3, jenže v tý době ještě nebyl ten comunity patch a protože hra neustále padala a měla v sobě moc bugů, tak trochu sem na ni zanevřel a už nikdy sem si k ní nenašel vztah...i když sem si G3 několikrát nainstalovat nikdy už jsem ho nedohrál protože mě nechytl tak jako G1 a G2...ono mě osobně přijde že se vývojáři u G3 zaměřily víc na grafiku a efekty než na příběh. Oproti G1+2 mi přišel dost nudnej...A atmosféra celý hry mi přišla nejlepší v G1...třeba když jsem procházel orkskej hřitov atd...fakt super zážitky který jsem u jiný hry nezažil...!!!

Pro mě G1 nejlepší z celý série co se týče dojmů (samozřejmě si to chtělo zvyknout na ovládání ale to byl pro mě nejmenší problém). Každopádně celkové Gothic série byla je a asi už i bude nejlepší singlovka RPG co jsem kdy hrál...

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od satik » 06.06.2013, 10:00 hod.

Já taky dohrál G1 i G2 několikrát, za různé frakce, ale G3 mě tolik nechytl a nedohral jsem ho.

Co jeste roporucuju fanouskum Gothica je hra Risen1, je to v podstate stary dobry Gothic1/2 v novem kabate, s podobnou atmosferou a temer totoznou hratelnosti.

Risen2 uz me zase nebavil a nedohral jsem ho, tam byly nejaky pirati a palny zbrane a to se mi proste ke Gothicu nehodi :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Gothic 1,2,3

Příspěvek od Emperor » 11.08.2014, 21:45 hod.

Gothic je moje první RPG a nedám na ně dopustit (teda G3 už je slabší a Arcania už je vlastně úplně jiná hra) ... ale první dva díly super, spolu s Diablem, Titan Questem a prvním Risenem nejlepší hry ...

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“