Mass Effect 3

Další hry z rodiny RPG.
Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169
Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Madus » 14.03.2012, 16:49 hod.

No co dalsie rychlokvasene ho\/no dnesnej doby... ved to je dnes bezna vec.
Chcel by som vidiet ako by vyzeral taky Baldurs Gate III.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Garn » 14.03.2012, 16:51 hod.

To nechtěj, mě stačil DS3. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Qoliker » 14.03.2012, 16:53 hod.

Mně stačil už Neverwinter Nights. :roll:
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Madus » 14.03.2012, 16:53 hod.

Ved hovorim ze "vidiet" nie hrat, viem ze by som to nehral ono by to bolo nehratelne imho.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Qoliker » 14.03.2012, 21:04 hod.

http://youtu.be/rPelM2hwhJA Spoiler inside.

:roll:

A ještě jeden:

Obrázek

Epic Trolling. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Johny » 16.03.2012, 19:35 hod.

Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Pseudopes » 17.03.2012, 10:22 hod.

Jak je to s MP v Demu? Teď jsem někde četl, že tam je docela velkej kus toho MPčka... víte někdo?

Plus víte někdo, jak je to velký? :)

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od passco » 20.03.2012, 20:57 hod.

Tak hru som uspesne presiel ..

Obtiaznost bola konecne vacsia, v ME2 som sa nudil za biotika a zbran som mal zalozenu v policke v normandiíí ale teraz to bola uplne ina jazda...
Je tam vela nedostatkov avsak na rychlost vydania to nebudem komentovat...

Hra ma podla mna urcite dostacujuce tempo a roznych malych drobnosti ktore odkrivaju "pravdu" a odpovedaju uz na nejake otazky ktore padli v predchadzajucich dieloch .. avsak najvacsi unikat bol pre mna finale..
Strasne nenavideny a mnou milovany koniec ..Avsak nerozumiem preco tolko odporu? Hral som podobne hodnotene hry a na konci som plakal ze co som to hral ...
Aky koniec vam padol vhod a ako vnimate ukoncenie ME3? Inak vsimli ste si tam mnozstvo nezrovnalosti? Neviem prečo ale strašne mi to pripominalo styl Davida Lyncha(Reziser) a jeho atypicke elegantne filmy...

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Qoliker » 20.03.2012, 22:30 hod.

Jestli přirovnáváš tupý (ne)konec ME3 k filmům Davida Lynche, tak ti doporučuji rychle studenou sprchu.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od passco » 21.03.2012, 14:32 hod.

Definuj mi tupy koniec? A este koniec coho ME3 alebo pribehu/ trilogie? Ja som bol z konca ohromeny hlavne ako sa vedeli pohrat s hracom a podtextovkou ukazat ze nieco nie je v poriadku (S tym koncom)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Javurek » 21.03.2012, 20:46 hod.

Tak jsem to dohrál jako totální vzor počestnosti .) Ted pojedu jako Evil. Konec nebyl zas tak zlej jak jsem se bál. Spíš mě zklamala hra jako celek a že tam nebyl po závěru nějakej epilog jako třeba ve falloutu 2. Prostě co se stalo dál. Hra je celá, no prostě konzoloidní, vše je hrozně automatické, prozkoumávat soustavy je totální nuda, protože tam nic není, rozhovorů mezi postavami je hrozně málo. Je to prostě narychlo spíchnuté. Kdyby to nebyla hra pro masy na maximální profit a dělali na té hře několik let, mohlo to být někde úplně jinde.

NNěkteří nepřátelé jsou docela originální, jenže to s těma neustálejma vlnama je neskutečně trapné. Pořád to stejné. Btw, ta sniperka, co vidí přes zeď a prostřelí překážky je strašnej cheat :D

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Qoliker » 21.03.2012, 21:29 hod.

"Konec", ignorující naprosto vše, co jsi za všechny tři díly provedl, je prostě hnus. S fůrou nelogičností a debilit k tomu. Nesmím zapomenout ani na změť barevných explozí znázorňující "odlišné" konce. Konec ME3 je jeden z největších průserů v herní historii.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od passco » 21.03.2012, 21:31 hod.

Ja len tolko ..Aby si nebol prekvapeny a nemusel si nad sebou davat Facepalm ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Javurek » 21.03.2012, 23:29 hod.

Tak jako, v celé sérii šlo o to jak zastavit/zničit reapery, takže konec měl vlastně jěště hodně možností .) Spíš tam měl být pořádný epilog dle rozhodnutí co jsi za všechny 3 díly udělal. Nemůžeš chtít hodně různých konců. To by nemělo logiku. Reaperům je úplně putna zda jsi zničil rasu nějakou, nebo nechal třeba někoho umřít. Akorát jsi jim tím ulehčil práci :D

Ale proč je lepší po 50 000 letech opakovat likvidaci rozvinutých civilizací, to jsem teda fakt nepobral. Ten průsvitnej jouda to nijak pořádně nevysvětlil. Vlastně nevysvětlil prakticky nic. Asi ho tam dali jen proto, aby ti řekl jaké máš možnosti a nemusel jsi se namáhat zjišťovvat sám co máš dělat.

To pobíhání mezi stromy a honění toho kluka jsem taky nepochopil co tím chtěli říct :D

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Qoliker » 22.03.2012, 02:50 hod.

V DLC za 20eur. :roll:

I tak je to jen zbožné přání, těch chyb je tam tolik, že na podobný "twist" by se těžko zmohli.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od passco » 22.03.2012, 12:16 hod.

Chyba to nie su ja by som povedal ze je to nedostatocna schopnost hraca pozorovat vnimat a rozmyslat.. Bioware rozbehol spinavu hru niekde uprostred a clovek si to nestihol poriadne uvedomit.. Mimochodom ty co nehrali tak DLC Arrival je uzitocna pomocka k ME3.. A ako pisal kolega vyssie, tak je to svojim sposobom koniec pre hrača ktory bol Indoctrinatovaný :lol:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Javurek » 22.03.2012, 18:07 hod.

A proč by jako měl být indokrinovaný? I kdyby náhodou byl, dělá to co chtěj reapers a neměl by halucinace o tom jak spustí crucible a zničí je.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Javurek » 22.03.2012, 18:30 hod.

Mě vůbec, jako, to si takhle můžu vycucat z prstu jakoukoliv teorii, sestříhat video, voargumentovat si to atd.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Jireky » 22.03.2012, 18:36 hod.

Série založená na kvantech rozhodnutí hráče, tři stejné konce, jen jinak barevné, které neberou žádné předchozí rozhodnutí v potaz.
Javurek píše:Nemůžeš chtít hodně různých konců. To by nemělo logiku.
Já... co?
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Javurek » 22.03.2012, 18:48 hod.

Něco na tom co jsem napsal nechápeš? :D O co jde v celé téhle sérii?? Zastavit reapery aby každej 50 000 let nelikvidovali organickej život(neboli rozvinuté rasy) Proč by tedy v takové velké události mělo hrát roli, zda jsi zachránil nějakému jednotlivci život, nebo zabránil válce mezi Quariany a Gethy třeba.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“