Mass Effect 3

Další hry z rodiny RPG.
Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Mass Effect 3

Příspěvek od passco » 22.03.2012, 19:32 hod.

Ja tu hovorim o tom ze koniec nie je koniec ale len sen a ty mi tu zaderes o tom ze koniec ma 3 farebne prevedenia :shock:

Zober me si to pekne po poriadku .. Shepardova sa rozprava s kapitanom ze kde to su pritom kapitan bol meter odomna a ja som ho nevidel.. potom mam cez obrazovku nejake "zily" a pan zahadny ma ovlada? Nakoniec tam postriem oboch a neskor zistim ze som postreleny ja? Ked idem hore tak stupam na latke do svetla a ked tam pridem sa tam ukaze chlapec ktory mi povie aby som sa zobudil a zistim ze chlapca som uz niekde videl.. Nakoniec mi chlapec narozprava kopu veci a ja som naivny a vobec nie som podozrievavy.. potom sa ukaze zaber ako anderson striela do cervenej trubky a zahadny do modrej? Nakoniec v tom mieste je pravdepodobne vakum, ziadne silove pole tam asi nebude a cele to je v jednej velkej ozvene ..A nakoniec dodam len rozhovor z ME2 s reaperom, ktory povedal (Nakoniec ta ovladnem)


A este jedna dolezita vec! Kto tam lezi na konci v tych troskach? Ved ja som citadelu neznicil!! A som sa uprazil na mander... !!
Co sa tyka svetielok tak je logicke ze to bude viac farebne kedze katalyst akoze vysle poslednu vlnu ktora bud znici, zmeni a ovladne.. a ako najlepsie nam ukazat rozdiel? No farebnym prevedenim.. nehovoriac o tom ze pre hraca je urceny jeden koniec a nie 10 !

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Javurek » 23.03.2012, 21:57 hod.

Super video :D

http://www.youtube.com/watch?v=4H_A7Sea ... re=related

Doporučuju shlédnout celé, je tam pár fakt funny momentů.

Lionhart
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lionhart#2351

Re: Mass Effect 3

Příspěvek od Lionhart » 20.05.2012, 20:05 hod.

Jen tak mezi nama i v D3 se vytratili nekter rpg prvky vlastne skoro vsechny, hrida se memi jen diky itemum, je to pro me malo, chci si rozmyslet kazdy bodik do statu, jestli skill bude k necemu nebo ne. D3 je proste na stejne ceste jako ME3, tak a ted se me pohrbete :-)))

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“