Neverwinter

Další hry z rodiny RPG.
Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904
Re: Neverwinter

Příspěvek od Bur » 04.05.2013, 19:03 hod.

my taky,teda ja a asi dalsi 3 lidi
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2013, 08:47 hod.

Já jsem na serveru Beholder Jinak Great weapon master šel k ledu,prostě mě nebavil... Nějak mě to nebralo, zkusil jsem Defendera a už je na 9lvlu a musím říct, že to je klasa pro mě :-). Kombinace útoku,krytu a i encounter abilita mi sedí víc..Prostě spokojenost :-).
Jinak hledal jsem nějaký web,kde by se někdo už zabýval buildy a nic jsem nenašel...víte někdo o něčem? Přece jen někdo kdo má XX lvl tomu asi bude víc rozumět a jeho postřehy se hodí. Kuji
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Neverwinter

Příspěvek od Bur » 05.05.2013, 11:35 hod.

Čau,taky jsem hledal,ale nenašel a po pravdě jsem docela dost zmaten co se týče všeho:)
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Neverwinter

Příspěvek od kolij » 05.05.2013, 16:39 hod.

Fru jak se jmenuješ? Taky jsem na Beholderu. mám tam 20 lvl control wize

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2013, 23:13 hod.

Jméno Frufru. Pošli FR. Jinak lvl 16 a hraju ještě s jedním kamarádem. Máme tyhle chary jen na společnou hru.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Neverwinter

Příspěvek od Bur » 06.05.2013, 20:09 hod.

já jsem na Dragon lvl 28 nik HamBI,kdyby někdo chtěl
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 09.05.2013, 18:41 hod.

Mno 20 lvl dosažen. Hraji pomalu a docela si to užívám. Musím říci, že hra mě baví, není nijak zvlášť složitá a na 20lvlu na Vás moc velké nároky neklade - jak to bude dál, je otázkou. Respektive to jak hrajete ovlivňuje jak moc dobrý výsledek budete mít (velikost DPS, častost používání potionů, atd...) případně jako moc dobře se Vám bude hrát.
Trochu jsem nepochopil systém bodů do abilit, kdy mi přijde, že v podstatě nakonec budu mít k dispozici +- všechny ability. Pravda, že se to může změnit na vyšších lvlech, neměl jsem náladu to dopočítávat.
Featy hodnotím kladně, jen mě mrzí, nedostatečné porozumění mechanice hry z mé strany a nejistoty zda volím správné Featy - snažím se přemýšlet nad specializací tak, abych byl "kvalitní" tank (lehké postižení z wow evidentně).
Craft jedu (Platesmithing lvl7), baví mě, že jede i na pozadí bez mé aktivity, já jen včas volím co dalšího craftit tak, abych využil co "nejlépe" čas a moji "kunta-kinte" makají za mne :) .
V PvP mám za sebou jen mapu Domination - jednoduchá "zápletka", v NW hraju PvP občasně, nejsem schopen posoudit.
Skirmish mi přijde jen jako záležitost pro daily q a lehké spetření hry - tedy proč ne, ale zatím to nevnímám jako "boží" součást hry.
Dungy mi přijdou zatím lehké, systém rolí mi v tuto chvíli přijde v podstatě dobrovolný - já se jako tank bez healera v podstatě obejdu a ostatní se víceméně bez mého tankování obejdou. Přesto tankuji a přijde mi, že se tak všem hraje lépe. Kamarád hraje za healera a je z toho trochu rozpačitý... Má pocit, že healuje málo a není moc potřeba :) ... Pravda, že v PvP mi healy za 80-200HP při mých 5,6kHP moc nepomůžou, obzvláště když protihráči dávají rány za 300-600HP. Ale tohle je velmi subjektivní posouzení.
Systém F2P aneb placení za výhody zatím na svém lvlu negativně nevnímám, hra Vás nenutí kupovat herní měnu za RM. Přesto Vám občas šikovně "podšoupne", že kdybyste měli koupený klíč, tak Vám právě z lootnuté truhličky můžou vypadnout zajímavé věci - jinak máte smolíka. Ale nic vyloženě násilného...
Jinak v rámci serveru Beholder rád pomůžu a poradím komukoli, kdo by potřeboval. Mateřskou školkou se nezabývám, ale s čím rozumím (craft, základy mechaniky a fungování) rád poradím, v případě podobného lvlu, můžeme zahrát... Pokud vydržím, plánuji založit guildu CZ/SK nebo se rád k nějaké připojím...ale to předbíhám ;) . Ještě to chce čas...Snad to někomu helpne - pro představu...

Sry za Wall of text a případné chyby - už jsem línej opravovat:-).
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Neverwinter

Příspěvek od AlterEgo » 10.05.2013, 09:19 hod.

Nektery popis feats a powers je trosku zmatecni, nebo to neni uplne ty informace k dane veci.
Namatkove treba u Crushing Surge je psane, ze 3. hit healuje, ale uz tam neni napsane za kolik, tak by tam mohli dat nejake lepsi ciselne udaje, kdyz mista pro popis tam je dost.
Jednoho guarda jsem vytahl na 36 a pak zacal delat noveho, ktery uz ma 37. Kdyby tam byl aspon jeden respec free, aby si clovek mohl vyzkousel ty ability.
Jinak to lvlovani jde celkem v pohode a je tam strasne hodne questu, tak to je dobre odreagovani.

Ty dungy pro grupu od lvlu 35 nahoru uz zacinaji byt trosku narocnejsi, ze kdyz lidi trosku nespolupracuji, tak uz tam byvaji problemy.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 11.05.2013, 13:52 hod.

Díky za info. Ten popis je tam opravdu slabší, chybí vyjádření v absolutních hodnotách a ne jen slovní popis ability. No a co se týče respec, tak jsem pochopil, že respec token umožní respec komplet všecha abilit, ne? To mi potom ta cena v přepočtu na dolary nepřijde nijak strašná a nemám problém ji dát. Obecně nemám problém pustit do hry peníze v případě F2P, pokud jsem s ní spokojen, hraji ji a zároveň z toho získám něco, co mi pomůže držet se herně na dohled studentíkům a omladině (přece jen není tolik času na hraní...)... :) Stím posledním důvodem si dělám trochu srandu, prostě rád podpořím něco co se mi líbí. Je mi jasné, že to dělají pro prachy a rád zaplatím za něco, s čím jsme spokojen... Krom toho fakt teď makají, to je obden jeden patch, takže je to aktivní betatesting a ne jen co nejdříve začít tahat z lidí prachy...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Neverwinter

Příspěvek od killerek » 14.05.2013, 09:40 hod.

Hral jsem to zatim tri dny a mam 23 lvl, ani jsem necekal jak rychle me to vtahne do hry. Rozhodne se nenudim. Server Dragon.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Neverwinter

Příspěvek od HELLERcz » 15.05.2013, 07:07 hod.

Chtěl jsem se zeptat a udělat jasno.. teď probíhá open beta .. pak proběhne full wipe a pojede se naostro znova ?

Rád bych si to i zahrál, ale už jednou jsem si udělal v uzavřené betě nějakej 25 nebo 30 lvl .. o vše jsem přišel a teď už nechci hrát s tím, že by mi to opět smáznuli.

Nějaké info o wipe + kdy by to mohlo případně být + kdy bude ostrá verze hry ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Neverwinter

Příspěvek od Ghann » 15.05.2013, 08:39 hod.

Wipe prý nebude ... Taky si to jdu zkusit , když to tolik lidi chválí :)

http://nw.perfectworld.com/news/?p=849741

Note: There will be no character wipes after April 25th.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Neverwinter

Příspěvek od HELLERcz » 15.05.2013, 09:09 hod.

Aha, díky za nalezení infa :-) tak to pak při chvíli opět rozjedu ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Neverwinter

Příspěvek od Stanley » 07.01.2014, 14:24 hod.

Ještě někdo hraje? Dostal jsem chuť to vyzkoušet.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 29.07.2014, 09:37 hod.

Jen připomínám, že díky Kukimu u mě leží "kredit" 50 dolarů do této hry. Já se teď v plánu k tomu vracet nemám, byla by škoda, kdyby to zůstalo nevyužito. Pokud tu je nějaký aktivní hráč, rád předám...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Neverwinter

Příspěvek od HELLERcz » 29.07.2014, 09:54 hod.

Jakmile bude mít kámoš lepší PC, tak plánujeme buď občasně hrát tuto hru, nebo Rifta ... vidím to tak, že asle stejně vyhraje RIft :D toto je na první moment super, pak nás to ale nějak omrzelo či co. Ale hra určitě od té doby nějak pokročila, nesleduju vývoj.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 29.07.2014, 15:59 hod.

Já taky, ne. Vím, že mě to tak 3-4 týdny docela bavilo. Nebylo to zlé...přece jen jsem co se týče online gamingu vyrostl na na třech hrách : DOTA, CSko, WOWko. Takže k MMO mám určitě blízko.. Jenže pak jsem narazil, že je to prostě čisté MMO s principem daily questů, daily dungů, daily PVP a když každý den nepřijdeš , tak máš pocit, že o něco velkého přicházíš... Prostě jak princip WOW..No a došlo mi, že tohle už není pro mě ;) (budeme dělat, že to nemá nic společného s věkem, volným časem a pod;) ).
Jinak za mě byly ještě strašně těžký dungy, hlavně finální bossy dát na vyšších lvlech byl fakt porod..až to člověka ani nebavilo a lidi se často poodpojovali...Ale vývoj nesleduji, denska to může být už někde jinde.. RIFT neznám, ale zkusím jen tak ze srandy juknout :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Neverwinter

Příspěvek od HELLERcz » 29.07.2014, 16:11 hod.

Určitě na RIFT mrkni .. my někde skončili už ani nevím kde přesně ... a hraní bohužel tehda překazily velké bolesti břicha a nemocnice atd .. a kámoš to nechce hrát jako tehda kdy doslova trpěl protože to jeho plečka PC nestíhala :D tak možná za 2-4 týdny budeme pokračovat, uvidím.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Neverwinter

Příspěvek od Fru-fru » 29.07.2014, 23:31 hod.

Hned podle screnu to na mě působí wowlike ;)... Ale enchci odsuzovat.. Ale chápu, že se jedná v podstatě o kalsické F2P MMO ? To už by mě víc lákal LOTR - a to hlavně kvůli "příběhu", reáliím a vůbec tomu světu. Knihy jsem miloval a četl mnohokrát a mnohokrát ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“