TERA Online

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
TERA Online

Příspěvek od HELLERcz » 11.03.2013, 07:25 hod.

Ahojte,
chtěl jsem vyzkoušet tuto hru, po dlouhém nočním stahování a regnutí jsem se dostal přes launcher do herního menu a musím tam zvolit server, ale nastává problém.
Když chci vybrat jakýkoliv server, tak mi to ihned vyhodí hlášku "Cant connect to server"

Zkoušel někdo z vás a hraje tuto hru ? Nemáte podobné problémy ? Zkoušel jsem googlit a u nikoho jsem podobné problémy nenalezl :/ a když jo, tak jednomu to nešlo díky ESETu (tak jsem zkusil dát TERA.exe do výjimek a stejně bez výsledku)
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: TERA Online

Příspěvek od kolij » 11.03.2013, 15:51 hod.

No já to chtěl zkusit, ale po 15ti hodinovém stahování me při 67% klesla rychlost na 4kb/s tak sem se na to vys*al...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: TERA Online

Příspěvek od HELLERcz » 11.03.2013, 17:06 hod.

Jo, stahování, to byl taky mazec. Mě se to stahovalo asi 8 - 10 hodin (nechal jsem to přes noc) .
Ale asi se na tu hru taky vykašlu, od nedělního rána to prostě nejde a nevím, zda má cenu psát na support.
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: TERA Online

Příspěvek od kolij » 17.03.2013, 17:22 hod.

Vyřešil jsi to teda nějak? ja teď mám po celodenním stahování 96% tak doufám, že to pojede...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: TERA Online

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2013, 08:28 hod.

Ano. Hádala se s ESETem ... při vstupu do hry jsem dočasně vypl firewall a vše bylo ok .. taky mě to mohlo napadnout a zkusil jsem to mohl dřív :D
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: TERA Online

Příspěvek od kolij » 18.03.2013, 09:05 hod.

A na jakým serveru hraješ? já si založil PVE EU Ancosi (už si nepamatuju přesný název) a mám jen lvl 8, lae kdyžtak bych mohl jít za tebou na server :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: TERA Online

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2013, 09:33 hod.

No ono je to už trochu jinak. Sice mi to dalo práci a nervy při spuštění, ale když jsem došel do hry, tak jsem se snažil 2 hodiny tomu přijít na chuť a marně. Takže už je opět odinstalováno.

Já teď znova budu hrát beta víkend Neverwinteru, do toho se opět vracím ke hraní Diabla 3 (dodělávám si achievy), takže na Teru prdím. A ještě k tomu mi dojde volant Logitech G27, tak budu asi závodit :D když v reálu nemám možnost, tak se vyřádím v nějaké rally hře nebo ve Shiftech 2.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“