Fallout 1 a 2

Další hry z rodiny RPG.
Dracul

Příspěvek od Dracul » 29.08.2006, 20:20 hod.

nehrál tudíš to ani neznám :lol:

Uživatelský avatar
Mates
Gorebelly
Příspěvky:274
Bydliště:Westcoast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mates » 27.11.2006, 16:52 hod.

Ja hral leda Fallout Tactics...nice hra...
Mates
Nekromant 91 LVL s Tragoulovym setem...
Smrt je teprve začátek...
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Javurek » 04.08.2008, 20:33 hod.

Na fallout 3 a d3 už se těším několik let a konečně byly moje modlitby vyslyšeny :D

DDiablo III zatím vypadá solidně , ale fallout 3 mě trošku zklamal co se týče videí. 4ekal jsem že to udělaj něco jako d3 isometrický pohled v lepším 3d kabátku. Styl alá Oblivion s emi moc nelíbí a ne mě samotnému. nelíbí se skoro nikomu kdo na f3 čekal :D. Stějně si to ale dojdu koupit a doufam že budu mile překvapen :)

Uživatelský avatar
Chilloutman
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Chilloutman » 29.09.2008, 09:23 hod.

jako zastance falloutu musim rict ze trojku si max stahnu, ale bethsede za ten paskvil nedam ani korunu. fuj. hrozni lidi tam delaj, nemaj vubec zadny slitovani a kosy to nejlepsi co na falloutu bylo obrovskou kosou a nechavaj tam jneom to co si uzivali vsichni, spoustu krve a nasili. Uz tam ale nejsou fet, stetky, hazard proste vsechno to, co by ste jako mad max po apokalypse delali .) ta hra byla super ze mela cernej humor, obrovskou atmosferu a niceho se tam vyvojari nebali. Poradne ste se mohli ozrat, nastrelit nejakou srackou a pak nakpali chlapa mirenou ranou do kouli... a este vam k tomu vylezla hlaska typu : zena bandita byla kriticky zasazena do rozkroku za xx hitbodu, nejspis prozila svuj posledni a nejvetsi orgazmus ve svem zivote a potom zemrela. to proste nemelo chybu.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Slw » 29.09.2008, 16:40 hod.

uvidíme..... já si F3 koupím, zahraju a pak budu kefrat :mrgreen:
jinak nad F a F2 se tu asi nemá moc cenu nějak rozplývat--na madbrahmíně se taky nemá cenu rozplývat nad Dia :mrgreen:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

hypno
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od hypno » 24.11.2008, 09:41 hod.

Fallout 1 i 2 jsou jedny z mych nejoblibenejsich her. Prvni dil jsem dohral snad 8x, nepocitam speedruny a dvojku 3x. Fallout 3 byl pro me zklamanim, vsichni rikali jak to Bethesda pokazi - ja jsem tomu neveril. Po 45 minutach hry jsem si rikal: Tohle neni Fallout, nema to s tim nic spolecneho. Az budu mit cas, tak si to zahraju vice, ale jen z povinnosti :|

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od AJey » 24.11.2008, 12:07 hod.

Nejhorsi jeze b. prohlasila ze jen kvuly 3 licenci nekupovala. takze na nas kouka 4. ted se muzem bat nebo doufat ze se neco zlepsi. jeste ze nemaj prava na mmorpg fallout.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Slw » 24.11.2008, 19:10 hod.

Zatím z F3 mám rozporuplné pocity.... nechám to v sobě ještě chvíli uzrát, než ze sebe dostanu finální verdikt.
Javůrku, Ty už sis názor udělal?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Javurek » 24.11.2008, 20:22 hod.

Ano.

F2 božská hra

F3 totální propadák

Neříkám že jako hra úplně špatné, ale má to jméno Fallout takže by to tak taky mělo vypadat. Je to prostě post apo Oblivion s fallout tématikou. Musel bych to rozepsat víc ale zkazil bych si zase náladu. Dohrál jsem to a nemám potřebu to začít hrát znova. Možná někdy za rok to bude hrateln= až budou na to pořádné modifikace, které to pravému falloutu snad přiblíží více.

Pokud chcete komplexnější názor, tak se absolutně ztotožňuji s autorem této recence:

http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... d=moonfear

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Garn » 24.11.2008, 21:00 hod.

Zajímavý článek...nutno poznamenat, že pokud by jsi někoho trefil 10mm pistolí do hlavy, tak jeho hlava ztratí 50% svého objemu a člověk prakticky zůstane stát...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Chilloutman
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Chilloutman » 27.11.2008, 08:37 hod.

emůžu se nepřidat do diskuze o tomhle herním pokladu... tedy pokladu do ted bohužel. Abych pravdu řekl tak sem sevíc bavil i u FO:T než u trojky. nevim prostě sse mi nelíbila. Bethesda 4? roky vyvýjela hru? na kterou už měla hotovej engine a stejně to posrala jak mohla. Podle mě jedinný co se Bethesde povedo je zachování toolboxu, díky kterýmu s toho modeři udělají alespoň pokus o FO, ale i tak je to slabý. Supermutant na každým rohu, Ghoulové co vypadaj jak zombíci ale běhají rychleji než gepardi, žádní tribesmani, plytký charaktery, dementní questy.. dalo by se toho najít kupy ale kdo se v tom má pořád šťourat .(

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od AJey » 27.11.2008, 11:55 hod.

Ted sem koukal o 2 stranky zpet a muj oblibenec byl sniper. vlastne sem za nic jineho nikdy nehral. taky sem jednou skusil fetaka to bylo zabavne
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Javurek » 27.11.2008, 22:09 hod.

Já byl vždy nablízko a zlej charakter :D

perk Ničitel = 100% critical for ever :)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Garn » 27.11.2008, 22:14 hod.

Mám taky rád snipery, i v reálu ;-) ale taky docela brokovnice, taky i v reálu ;-) Fallout je prostě klasika, nejvíc mě tam bavily easter eggy, ten poutník na mostě byl dokonalej - Monty Phyton :-D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Vorvy » 14.03.2010, 18:23 hod.

tak tedy pisi sem :wink:

Alyx

tak vykoseni mesta je samozrejmost, ale vetsinou tak delam az po dohrani hry, kdy uz si jen tak beham a kosim.. nejsem nijak destruktivni hrac, jen mi prijde skoda nevyuzit potencial postavy, s perkem sniper to umi kazdej, s nicitelem je vetsi sranda :D :D

DD

ja F3 ani nezkousel, za prve by mi to nerozchodil pc a za druhe uz to nebylo ono.. jeste mam FT, ale to mi haze nejakej error a nejde nainstalovat.. ale nemrzi me to, taky nema zrovna positivni ohlasy
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od damagedeath » 14.03.2010, 18:42 hod.

A já za to vyhodil litr, auvajs

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Jireky » 14.03.2010, 19:04 hod.

FT mám a není špatné.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Vorvy » 14.03.2010, 19:31 hod.

ja si kupoval fallout collection (F1,F2,FT) a pak jsem se kdesi docetl, ze na nekterych kusech je nejakej chybnej soubor a FT tedy nejde.. no neva.. stalo to jen asi 400, coz je oproti vyhozenemu litru (viz DD) pohodicka :D :D .. ale casem bych to chtel zkusit :wink:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Slw » 15.03.2010, 10:00 hod.

to mě se konečne po 3/4 roku podařil Fall3 rozběhnout na pc. až na ty sem tam bezduché dialogy se mi to líbí (jako jednomu z mála) :waving: nyní mě už téměř není vidět na úpatí Arreatu (co taky tam když všichni čekají na 1.13), spíš mě najdete v pustině 2277 :wink:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Fallout 1 a 2

Příspěvek od Alyx » 15.03.2010, 14:20 hod.

FT mě nikdy moc nebavil :?

Vorvy:

Tak já už jsem po dohrání nikdy nijak extra nepokračovala. A Snipera jsem měla za dobu co to hraju snad jen dvakrát...

Jo hele víš co se mi jednou stalo?? Hodně jsem chodila po mapě a často, a než jsem to stihla dohrát, hra snkončila sama od sebe :D Jen se zničehonic objevil obrázek s atomovým výbuchem, či co, u toho nápis "THE END" a fakt byl konec :Diablo
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“