Dark Souls

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573
Dark Souls

Příspěvek od pavlas » 15.12.2013, 19:40 hod.

Trošku jiné RPG, ale nedá mě to se nezeptat, jestli tady někdo tuto "hardcorovinu" hraje :) Chtěl bych to vyzkoušet na PC, nicméně slyšel jsem zvěsti, že prakticky jen převedli ovládání z konzolí, tudíž se bez gamepadu budu ještě víc trápit. Možná se ale pletu :) Máte-li, někdo, s touto hrou zkušenosti, pojďte to prodiskutovat :)

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Dark Souls

Příspěvek od Denny » 15.12.2013, 19:53 hod.

Zkoušel jsem to asi 5min ale to ovládání pomocí myši + klávesnice mi přišlo tak strašně retardované že jsem to nevydržel hrát dýl... neobtěžovali se ani předělat nápovědy ve hře. K něčemu příjdeš a aby si to sebral tak ti to ukazuje ať zmáčkneš treba ( A ) , což je tlačítko na Xboxu že, takže si všechno musíš zjistit sám. Nevím no, třeba se ti to podaří nastavit tak aby to bylo pěkně hratelné ale ja jsem na to nervy neměl :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Dark Souls

Příspěvek od pavlas » 15.12.2013, 19:58 hod.

Toho jsem se právě nejvíc obával... :-| I když právě ovládání v té hře by mělo být dokonalé, protože jak se někde blbě pohneš, co jsem tak sledoval videa, znamená to konec... :) Chtěl bych si nadělit nějaký dárek pod stromeček, tak mě napadlo toto... :D

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Dark Souls

Příspěvek od killerek » 19.12.2013, 20:26 hod.

Nedoporucuju na PC. Koupil jsem to na Steamu nekdy v akci za 20E a po hodine trapeni s ovladanim bez gamepadu smazal. Takhle rychle bych ty peníze ani neprochlastal.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Dark Souls

Příspěvek od pavlas » 20.12.2013, 07:00 hod.

Chlapi, tak díky za odezvu, asi to fakt padne... To nemá smysl, pokud to nejde rozumně na PCčku ovládat, je to zbytečné. Tak počkáme na dvojku, snad to spraví... :)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Souls

Příspěvek od Predy » 11.04.2014, 13:54 hod.

Zdar hele na pc to ovládat nejde je opravdu potřeba gamepad ale i tak to bude složité protože když to není úplně seštelovaný proto je potřeba stáhnout nějaký externí prográmek takže to raději ani nezkoušej. Tahle hra je ale opravdu perfektní a jestli by si se chtěl o ní něco dozvědět tak is jí zahraj stejně jako já a to přes tenhle lets play https://www.youtube.com/watch?v=lllBdkf ... b&index=52 hrají to dva chlapíci, kteří hru dopodrobna vysvětlují, vše procházejí a navíc je s nimi sranda nejsou to žádný vymaštěný puberťáci co by to nebrali vážně. Ta hra je tak skvělá že by si tvou pozornost zasloužila :)

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Dark Souls

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 12.04.2014, 11:19 hod.

Počkejte na dvojku, co za chvilku vychází, tam bude ovládání přispůsobené pro PC.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Dark Souls

Příspěvek od HELLERcz » 26.04.2014, 22:50 hod.

No, takže to hraju sem tam, mám za sebou možná tak hodinu hraní a ovládání klávesky a myši je nezvyk, je to těžší, naučit se to ovládat, ale zvyknout se na to bude určitě dát. I po té hodině hraní už mi to jde líp, než na samotném začátku. Jsem u prvního trochu těžšího protivníka .. rytíře, co je opřený o strom a ožije, jakmile do něj bácnu .. rozmetal mě solidně, takže zítra nechť čeká odplatu :D

PC verze se jinak na maximální detaily hýbe velmi na pohodu, grafika je příjemná, nijak mě neurazila. Zvuky excelentní. No a ta obtížnost, na mě dost masakr. Nemám zkušenosti s předchozím dílem, tak čučím, že se ještě hodně zapotím :D a uvidím nápis DIED.
Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Souls

Příspěvek od Predy » 30.04.2014, 04:11 hod.

Zdar tak to já jsem už trochu dále toho rytíře jsem raději nechal protože neútočí ve hře už sem potkal dva a oba jen sedí ... jinak nastavení sem si musel přenastavit jinak to moc ovládat nešlo ... škoda jen že na to není čeština mohli by udělat. Jsem teď u toho druhého bossáka toho rytíře ten mi dává pěknej záhul jo a malá rada když se zabije tak hned kousek za nim v takové díře když se dobře skočí je parádní set jménem drangelic.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Dark Souls

Příspěvek od HELLERcz » 30.04.2014, 04:21 hod.

Jinak pro nás ty, co hrají na klávesce :) zatím jsem to netestoval, ale "konečně" !
http://www.nexusmods.com/darksouls2/mods/30/?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“