ban na FB strance

Varování nebo bany udělené uživatelům za porušování pravidel
Zamčeno
Uživatelský avatar
DarkKnightMD
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkKnightMD#2645
Bydliště:Brno
ban na FB strance

Příspěvek od DarkKnightMD » 31.03.2017, 21:24 hod.

Zdravim...omlouvam se, pokud jsem nejak porusil pravidla na vasem FB (bohuzel tam zadna nemate), kazdopadne nejaky prisny admin byl hodne hrr - napsal jsem jen tri podobne zpravy uzivatelum v komentech (bez jakehokoliv web odkazu nebo reklamy) - osobne to nepovazuji za spam (mimochodem rad bych, kdyby mi ten admin vysvetlil, co je z jeho pohledu spam), sam tam totiz neco komentuju mozna dvakrat mesicne max; do priste se toho ale tedy vyvaruju a budu se vyjadrovat jen k tematu; dik za pochopeni - priste doporucuji pro vytky muj messenger, tam se vec resi lepe a jako lide (facebook.com/martin.pospisil)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: ban na FB strance

Příspěvek od witekcz » 01.04.2017, 06:30 hod.

Martine, pod komentáře dospělých jedinců si kopíroval jakousi pozvánku na svojí stránku (což už samo o sobě je defakto definice spamu). Někteří jedinci by to mohli považovat za obtěžování, obzvlášť mladé dámy, které tam taky komentují. Nejprve jsem tě varoval, abys přestal. Na což si mi odpověděl, abych si dal pohov. #sorryjako ale říct adminovi, ať si dá pohov, je poměrně nedospělé jednání, nemyslíš? Tvoje stěžování si na moje hrr banování považuji za dětinské >:roll:
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
DarkKnightMD
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkKnightMD#2645
Bydliště:Brno

Re: ban na FB strance

Příspěvek od DarkKnightMD » 01.04.2017, 12:18 hod.

witekcz píše:Martine, pod komentáře dospělých jedinců si kopíroval jakousi pozvánku na svojí stránku (což už samo o sobě je defakto definice spamu). Někteří jedinci by to mohli považovat za obtěžování, obzvlášť mladé dámy, které tam taky komentují. Nejprve jsem tě varoval, abys přestal. Na což si mi odpověděl, abych si dal pohov. #sorryjako ale říct adminovi, ať si dá pohov, je poměrně nedospělé jednání, nemyslíš? Tvoje stěžování si na moje hrr banování považuji za dětinské >:roll:
rikam, nepovazoval jsem to za spam, moje chyba...mame vyberovou uzavrenou stranku pro starsi hrace striktne bez deti a zvu lidi osobne, jen s dobrymi profily, cili je to dost narocny (kdybys mel transprentni FB profil, klidne se mi ozvi taky), vybral jsem tedy tri lidi, kteri se mi libili a jim jsem napsal kratkou zpravu, schvalne bez jakychokoliv odkazu...spam by spis byl, kdybych to napsal vsem nebo k hlavnim prispevkum; ja to psal jen do osobniho komentu; kdybych to tam delal denne, nereknu ani bu, ale protoze to bylo zatim jednou, odpovedel jsem "uklidni se", ze to neni spam a taky jsem v tom nepokracoval, nebo ano? V tomhle smyslu byl Tvuj ban unahleny. Omluvil jsem se a rikam, ze se priste budu venovat tedy jen tematu. Stranka je volne viditelna, jde jen o komenty. A nic sprostyho jsem ti taky nepsal, proto to zvaz a budu rad za zpristupneni. Diky. A pokud hrajes hry obecne, nejen Diablo, hlavne treba Steam, klidne se mi ozvi ohledne te nasi klubove stranky, zatim funguje jak ma (kdyby to byla blbost, nebudu s tim otravovat v komentech, ver mi; ostatne hrace Diabla tam taky samozrejme mame, cili se spise doplnujem - vy mate info ze hry, my jsme spis na hledani spoluhracu stejneho veku, giveawaye, diskuse apod.).

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: ban na FB strance

Příspěvek od witekcz » 01.04.2017, 13:01 hod.

Omluva přijata. Až se vrátím domů, dám unban, jelikož je vidět, že sis vzal ponaučení. Komentáře u příspěvků z webu se mají týkat aktuálního tématu, takže off-topic, vulgarity a spam schovávám/mažu.

Pokud chceš promovat tvoju stránku, můžeš využít toho, že lidé můžou přidat příspěvek přímo na naši FB zeď. Spousta lidí to tak dělá při hledání spoluhráčů, nebo rad. Nevadí mi, když se tam jednou za čas objeví tvůj příspěvěk s tím, že starý si smažeš.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
DarkKnightMD
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkKnightMD#2645
Bydliště:Brno

Re: ban na FB strance

Příspěvek od DarkKnightMD » 01.04.2017, 13:15 hod.

witekcz píše:Omluva přijata. Až se vrátím domů, dám unban, jelikož je vidět, že sis vzal ponaučení. Komentáře u příspěvků z webu se mají týkat aktuálního tématu, takže off-topic, vulgarity a spam schovávám/mažu.

Pokud chceš promovat tvoju stránku, můžeš využít toho, že lidé můžou přidat příspěvek přímo na naši FB zeď. Spousta lidí to tak dělá při hledání spoluhráčů, nebo rad. Nevadí mi, když se tam jednou za čas objeví tvůj příspěvěk s tím, že starý si smažeš.
Ok diky za radu :)

Zamčeno

Zpět na „Varování & Ban“