Dava_C - Varování

Varování nebo bany udělené uživatelům za porušování pravidel
Zamčeno
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Dava_C - Varování

Příspěvek od Javurek » 11.07.2013, 13:23 hod.

Varování za Ignorování upozornění na příliš velký podpis. Pokud se situace nenapraví bude následovat ban.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Dava_C - Varování

Příspěvek od DeathHero » 11.07.2013, 13:38 hod.

@Javurek nechápu dříve to mělo dost uživatelů v podpisu a bez problémů jinak byl to můj první guardian na SP a ty rušíš jeho spánek a to je ošklivé :evil:
Odesláno z HTC One X + 64 GB
EDIT: tak treba DamageDeath má větší podpis než já tak doufám že dojde k nápravě :!:
EDIT: jinak jsem si upozornění přečetl až dneska :P příště bych uvítal upozornění přes PM :wave:
EDIT : jasný už jsem dostal zprávu :)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Dava_C - Varování

Příspěvek od Tib3rian » 11.07.2013, 22:46 hod.

Co je s tymi podpismi, ved su uplne normalne. Ja som si myslel, ze vadi ak to presahuje text, co sa u stalo u jedneho uzivatela tusim. Neprehanate to trochu, aky to ma vyznam?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Dava_C - Varování

Příspěvek od damagedeath » 11.07.2013, 23:14 hod.

Podpis jsem si zrušil.

Nerozumím, k čemu pak ten podpis je. Je snad omezena jeho kapacita, tak co se tu řeší vážně nechápu. To jen proto, že si pár lidí stěžovalo ohledně nepřehlednosti...hlava mi to prostě neber...

Se tady na to můžu vys*at...nepiště PM, je to zbytečné.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dava_C - Varování

Příspěvek od Programos » 12.07.2013, 06:09 hod.

Celkem me mrzi, ze lidi odchazeji takovymhle zpusobem... ale je to tak na kazdem foru DD. Ja se taky nastval a odesel, kdyz mi smazali prispevky.... a divej, sem zase tady, klid v dusi. Neresit takovehle veci a je ti lepe....


PS: Stary skin fora ktery porad pouzivam se mi jevi jako jeden z nejprehlednejsich skinu vubec. Diky za to.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dava_C - Varování

Příspěvek od Javurek » 12.07.2013, 17:12 hod.

Z pravidel: Maximální povolená velikost podpisu je: výška 75 pixelů, šířka 400 pixelů

Dava_C měl dvakrát 450px × 100px, jeden takovej obrázek se dá tolerovat ale 2 už je příliš. Víc to není třeba řešit, není potřeba se zbytečně rozčilovat. Varování dostal až po tom že ignoroval upozornění. DamageDeath kdyžtak napiš do naší sekce, ale ty podpisy jsem tam řešili někdy před rokem.


LOCK

Zamčeno

Zpět na „Varování & Ban“