Hell Unleashed - nová podsekce

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462
Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od kolij » 24.10.2011, 19:08 hod.

Mě to taky dělalo, tak mám dojem že stačilo znovu stáhnout a nainstalovat mod a pokud ne tak reinstal diabla to na 100% vyřeší...

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 25.02.2013, 11:36 hod.

Zdravím Vás. Mám otázku, nedávno som začal hrať tento mód, včera som dokončil normal, ale chcem sa opýtať prečo mi nejde vojsť do lokacie so Samhainom? Otvoril som portal, ale dnu som sa nemohol dostať.
Je na to nejaká podmienka? Neviem či to nie je podmienené nejakým questom, keď som to skúšal tak som nemal splnených ešte barbarov a myslím ani Nihlathaka u toho si niesom istý.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 25.02.2013, 17:16 hod.

Mám takovej pocit že musíš mít úplně všechny q v actu 5. Pokud nemáš ani barbary, jsi tam bez šance :D, Tam až po baalovi a to musíš mít stejně kvalitní výbavu.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 25.02.2013, 21:48 hod.

Díky, myslel som si to. Pravdepodobne tam už na normal obtiažnosti nepôjdem, keďže Baala už mám a Samhain čo som sa dočítal ma tiež lvl 6O takže pôjdem pomaly na NM.
Pravdupovedať rešpekt som mal pred barbarmi lebo tam stroskotal môj druid, lenže s nim som nemal na nich dobrú výbavu, ono to pojde aj s ním. Teraz hrajem s frenzy babou, s nim som barbarov dal na 1 krat :D mal som šťastie lebo som si ich odlakal na mňa sa zavesil akurat Talic, ktorý bol mana burn, ale išlo to za ten čas sa o Madawca postaral môj merc Barbar so zameraním na Feral rage + Rabies. Takže ostal nám len Korlic ten ma skoro dal na ranu a to som mal cca 4,7 K life, ale spolu s merkom sme to ustali.
Problém nastal až keď som išiel na Baala. Od WP až po jeho zabitie mi to zabralo cca 4 hodiny. Ono samotný Baal nebol až taký problém, lenže jeho 5 vĺn to bolo moc :D. Najväčší problém som mal s Asmadeusom 3-tí v poradí. Problém som mal aj s Achmelom mal asi vysokú imunitu na physic, ale toho som nakoniec dal Berserkom.
Na dosť dlho ma zdržal aj ten boss Golem v sieni s Baalom pred jeho vlnami, neviem či vlastnosti ma stále rovnaké, ale u mňa mal Holy freezy, Deceprify a mana burn no lahôdka pre Meele fightera :D.
Napr. taký Belial a Azmodan boli proti tomu slabota :) oproti ním bol pre mňa ťažší aj Nihlathak.
Dnes som dal Moo Moo farmu a s Cow Kinga mi padol unique jewel Wirt's Legacy na staty, MF a ešte niečo :).

Výbavu si myslím mám celkom OK uvidíme ako to pôjde na NM.

Ešte niečo k postave Frenzy barbar aktuálne lvl 67, dokončený normal, merk s 5 aktu barbar na premenu vlka + Feral rage a Rabies.
Výbava:
Ja:
Helma: Forcelist (ozdobená rare jewelmi)
Amulet: setový Angelic amulet
Prstene: 2 x angelic ring
Brnko: Angelic (upnuté v kostke na Linked mail, no čakal osm, že to bude mať väčšiu defense)
Zbrane: 1 unique Headstriker ozdobený rare jewelom, 2 angelic sword upnutý na Dimensional sword a ozdobený lebkou na life, mana steel a DS
Switch: 1 angelic sword upnutý na Dimensional sword a ozdobený rare jewelom, 2 Blade of alibaba na MF
Ruky: Death hands
Opasok: Dath sash
Botky: tam striedam podľa potreby Goblin Toe na CB síce nemajú FRW ale po frrenzy mi to behá dobre :D, alebo Sandersky a mám ešte unique Infernostride

Merc:
Helma: takisto Forcelist
Komplet Angelic set
Prsten 2: Raven frost
Ruky: unique Venom Grip
Opasok: Hsarus
Botky: Hsarus
Štít: Hsarau (komplet set dáva lvl 3 defiance auru).

Akurát rieším čo spravím so zvyšnými stat bodmi a skill bodmi. Staty na rozdelenie mám 60 a skilly 10. Rozmýšľam, že staty nechám až keď budú na NM problémy, ale pre istotu si cca nechám 20 v prípade aby som potreboval sílu na výbavu.
Hlavne ide o to čo so skill bodmi neviem či to dať do Increase stamina (pasívne navyšuje HP) alebo posilovať Frenzy. Tu budem potrebovať asi radu :).
Ináč hrajem solo verziu 1,21.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 25.02.2013, 23:34 hod.

Zlus vygamblit sigon set,nebo ho nadropovat. No a ten golem , to je hrozná mrcha .) má vysokou odolnost na physical i magic.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 26.02.2013, 08:52 hod.

Javurek: Ahoj, ale chcem sa opýtať, k čomu mi vlastne bude komplet Sigon? Myslím, že mi chýba len štít, ten som aj dropol lenže nakoniec som ho predal. Čo som pozeral na sety tak ma komplet Sigon nijako nezaujal, možno tak vlastnosť Damage reduced a magic reduced, ale to môžem poriešiť Diamantami tak neviem. A ako píšem hrajem Frenzyho (takže mne by sa veľmi nehodil) :) a merk s Angelic setom spolu s Hsarus setom to dáva tiež dobrre. Ináč včera som trochu postúpil NM 1 akt Cold Plains. Zatiaľ je to ok bežné monstra idú dole na 1 max. 2 rany, uvidím ako to pôjde ďalej. Dnes by som chcel aspoň Blood Raven, Tristram a možno aj Countess, uvidím ako to budem stíhať časovo.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 26.02.2013, 19:24 hod.

Má hodně socketů .) a takové perfect Diamondy, to je fakt paráda.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 27.02.2013, 07:54 hod.

To je sice pravda, ale oproti tomu čo má na sebe môj merc by mal Sigon naviac len 2 sockety čo je v porovnaní s bonusmi za Angelic a Hsarus setov podľa mňa zanedbateľné. Zatiaľ si to merc dáva dobre a ja tiež. Včera som stihol akurát Tristram a Blood Raven. Menšie problémy robil len King Leoric, ale oproti bossom v 5 akte na normal to nebolo v podstate nič len bol trochu tužší ako som čakal :).

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 04.03.2013, 19:59 hod.

Pre Javurka alebo ostatných čo majú s módom skúsenosti. Potrebujem radu :). Vedel som, že skôr alebo neskôr narazím na vážnejší problém čo mi skomplikuje postup.
Ide o to, že mám problém skoliť Szarka. Zabiť ho musím aby som získal oko a mohol ísť na Mephista.
Takže k problému čo som pozoroval tak ma stále vlastnosti, ktoré sa nemenia a tu je hlavný dôvod prečo mi komplikuje život :).
Generuje sa u neho stále Stone Skin, Mana Burn a Cursed cez toto by sa preniesť dalo, ale čo ma u neho najviac zdržuje je jeho Bone Prison. Čo dodať lahôdka no. Takže v tomto by som potreboval trochu poradiť.
Nehovorím, že to nepôjde ale bude to trvať veľmi dlho a budem potrebovať zhodiť na zem aspoň 2 plné Cube Heal potionov.
V hlave už mám 2 možnosti ako by to išlo, ale chcem vedieť aj Váš názor aby to išlo rýchlejšie.
Postava Frenzy barbar, dificulty NM, aktuálny lvl 77 skoro 78, na rozdelenie mám 115 stat bodov a 22 skill bodov. Zatiaľ to nechám tak až pokiaľ nebudem potrebovať, akurát dám pár bodov do Double Swing aby náročnosť na manu klesla na 0.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.03.2013, 21:34 hod.

Jakýho máš pomocníka? ten je v tomto módu celkem podstatný.
Taky jsi vlastně nepopsal v čem přesně je problém? Jak boj probíhá?


Edit: teď čtu že máš na rozdělení 22 skillů a 115 statů ?:) Lol? proboha proč? .) Pak se nediv že to nemůžeš dát.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 04.03.2013, 22:28 hod.

Javurek: Pomocníka mám z 5 aktu s premenou na vlka + feral rage a rabies. On to dáva dobre o toho Szarka je problém ten jeho poison a niekedy ho nestíham healovať.
Čo sa týka problému tak to je na nervy. Keďže je stone skin tak life mu ide strašne pomaly dole to by až taký problém nebol, ale je aj mana burn + dáva deceprify, takže si vieš predstaviť. Mana je hneď v čudu :), kliatbou ma spomali a ešte keď ma uväzni do prisonu no katastrofa.
Čo sa týka statov a skillov to viem, ale čakám že ešte prituhne a budem musieť rozmýšľať kde to dám (zatiaľ to dávam s prehľadom až na toho Szarka no aj to iba kvôli tým jeho vlastnostiam). Staty by som dal do vita až na cca 20 - 25 by som nechal na silu keby náhodou bolo treba na výbavu. No a čo sa týka skillov tak tam hovorím, že pár bodov dám do Double Swing aby sa náročnosť na manu znížila na 0. Ale furt rozmýšľam čo z ostatnými, či najprv navýšovať Frrenzy alebo dávať body do Increase stamina na navýšenie HP.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.03.2013, 22:35 hod.

Můžes vypsat všechny skilly jak máš teď rozdělené? :) docela by mě to zajímalo. Co se týče pomocníka, asi bych volil nějakého jiného pro barbara. Podle mě by se ti hodil Cold act 3 víc.

No a teď si představ jak tu pavoučici dáš na hell :D:D S Barbarem to není tak hrozný ale v actu 5 před baalem jsou strašný mrchy, jak ti tam dávaj zpomalní střel, snížení rychlosti kouzlení a kdo ví co ještě.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 05.03.2013, 08:34 hod.

O pomocníkovi budem rozmýšľať zatiaľ si necham toho čo mám, ale je možné že ho vymením.

K mojej postave.
Skilly:
Frenzy barbar už lvl 78. Z výbavy na sebe mám zatiaľ + 4 all skills. Na rozdelenie asi 23 skil bodov.

Masteries:
Sword Mastery - 1
Axe Mastery - 1
(viem, že stačilo dať len do jedného ale nevedel som sa rozhodnúť takže som obetoval ten 1 skill bod)
Increased Stamina - 1 (plán pravdepodobne 20)
Increased Speed - 1
Iron Skin - 1
Natural Resistance - 1

Combat:
Bash - 1
Stun - 1
Concentrate - 1
Berserk - 1 (v pláne všetky body čo ostanú)
Leap - 1
Leap Attack - 1
Double Swing - 10 (v pláne 20)
Double Throw - 1
Frenzy - 10 (v pláne 20)

Warcries:
Howl - 1
Taunt - 1
Battle Cry - 1
War Cry - 1 (na kontrolu davu, ale čo som zistil tak v niektorých lokáciach stuna nefunguje, takže sa bodík mohol ušetriť)
Shout - 1
Battle Orders - 20
Battle Command - 1
Find Potion - 1
Find Item - 1 (v tomto mode veľmi dobrá vec a dvojnásobný drop zato stojí :)).

Je pravda, že z toho by sa dalo ušetriť 2 alebo 4 skilly. 1b z mastery, 1b War Cry a 2b z Find skillov. Find Item sa dá získať z unique Rondelu.
Možno, že to ešte prehodím pomocou PlugY.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 05.03.2013, 09:45 hod.

Vzhledem k tomu že nepoužíváš štít, rozhodně bych investoval body do iron skin, natural resistance a increase stamina. Jestli máš BO na 20, HP ti to zvedne hodně.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 05.03.2013, 11:05 hod.

OK, nejak to vymyslím. Toho merca asi vymením, ale potrebujem mu ešte pohľadať equip aby bol boja schopný. :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 05.03.2013, 11:27 hod.

Hlavně bacha ať si tím nezlikviduješ postavu, nevím jak plugy ale Hero editor udělá postavu nehratelnou.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 05.03.2013, 11:56 hod.

No zatiaľ to nechám tak ako mám, akurát budem postupne dávať body do Increased Stamina, vymaxujem Frenzy a Double Swing, body čo zvýšia dám do Iron Skin namiesto Berserkeru u toho nechám len 1 bod, Natural resistance nechám tiež asi na 1 bode, all skills to zvýšia a zatiaľ na NM mám všetky resisty na 75%, uvidím ako bude na Hell, keď sa tám dostanem :D.
Čo sa týka Plugov tak to už mám otestované :).
Ešte jedna otázka: funguje + to Sorceress Skill Levels aj pre pomocníka z III. aktu?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 05.03.2013, 12:09 hod.

Tak to fakt netuším, ale myslím si že ne.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Ferek » 06.03.2013, 19:48 hod.

Myslel som si.
:D Ináč pavúk je dole, netrvalo to ani 5 min. stačilo len trochu upraviť výbavu a išiel dole hneď, ani merca mi nezabil lebo išiel len po mne :D.

Odpovědět

Zpět na „Hell Unleashed“