Hell Unleashed - nová podsekce

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Marast » 09.04.2011, 17:57 hod.

Mohlo by to být fajn si zahrát tento mód po netu, ale nejsem schopen pravidelně a hlavně dlouho hrát, což především studující rozhodně neocení. ;)

Jinak musím uznat, že i já jsem toho Vizjereie drobet podcenil a smrtí to odnesla lučistnice. Na podruhé jsem jej sejmul a momentálně jsem v údolí mágů. A že ty jeho kouzla štípaly >:D . No těžko si teď představit Nightmare, nebo dokonce Hell obtížnosti...

Pořád však se svým vlkodlakem řeším příjemné starosti. Teď mám několik dní pauzu na přemýšlení, ale rozhodně by mi pomohl názor zkušenějších.
Uvažuji, jak citilivě rozdělovat stat points. Mám jich k dispozici přes 130 a zatím nemám problém ani s hladinou života, ani s damage. Podařilo se mi poskladat sadu Angelic Raiment a s tou to jde zatím jako po másle. :)
Také mám k rozdělení asi 9 dovednostích bodů a nevím, jestli se primárně zaměřit na Rabies a synergii Carrion Vine, nebo jít zatím spíše cestou Feral Rage + Fury a Rabies maxovat až se bude více hodit. Možná by to šlo i nějak nakombinovat dohromady, ale tím se sníží maximální efektivita obou variant. Vzhledem k tomu, že je jedové poškození v tomto módu velice účinné, tak by asi byla účinnější ta první varianta, ale pořád váhám, kterým směrem se rozvíjet...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Luk-ass » 09.04.2011, 18:17 hod.

co sem u tohoto modu zjistil tak zivoty sou primarni vec takze bych maxoval werewolf+ tu pasivku. Fury na 5 utoku a pak maxoval rabies bude se hodit na bosse a jeho damage neni fakt zanedbatelny :). Ale fakt zivoty a DR > damage.
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 09.04.2011, 20:01 hod.

Jedna z nejdůležitejších věcí v tomhle módu je block, takže dostatečně dex na dobrý block. Jinak doporučuju používat feral rage+maul, maul navýší dmg pěkně.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Marast » 09.04.2011, 20:14 hod.

Jestli to tedy chápu správně, tak se nemám bát používat štít. Je to tak :?: Pořád totiž vycházím z toho, že u lykantropů je animace blokování na škodu.
A netušil jsem, že lze kombinovat Feral Rage a Maul. :shock: Ještě mi tady někdo napište, že mohu mít vyvolaných vícero duchů pohromadě. To bych pak, hned jako dojedu z práce, musel vyzkoušet. :D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 10.04.2011, 00:06 hod.

Duchy ne .), vlky a medvěda a žížaly jo .)

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od kulisekcz » 04.05.2011, 15:30 hod.

Tak zabít Duriela se summonerem proste nejde :(, ach jo... Nekdy to presili az moc...Ten jeho leap attack...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.05.2011, 16:31 hod.

Zkus napsat jak jsi měl rozděleny skilly, a jak přesně probíhal boj, včetně spotřeby láhví.

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od kulisekcz » 04.05.2011, 18:12 hod.

Javurek píše:Zkus napsat jak jsi měl rozděleny skilly, a jak přesně probíhal boj, včetně spotřeby láhví.
No, jelikoz to byl HC Char, takze to uz presne nenapisu. Ale vim, ze GM bylo na 17 urovni, golemove kolem 5 diky +all skills, mel jsem amplify dmg, 4 savle, 3 magy, merce /offense tusim/. Lahve jsem jaksi uplne nestacil pouzit, utikal jsem k portu, kdyz skocil, bum bum bum a konec :(
No a boj probihal tak, ze summoni nabehli, Duriel udelal jakysi hvezdicko kouzlo a vsecko padlo, krome iron golema, pak se mi to trosku seklo /win 7/ a Duriel byl uz u me.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.05.2011, 22:04 hod.

Zkus radši sc mno, než uvidíš co a jak v módu. Na bosse vyhodit full cube potionu, boje bývají dlouhé. Na duriela bych dával decrepify, a skilly bych mo netříštil. na Šafle a mágy kašlat podl mě, šavle bych vylepšil až později.

Na duriela rozhodně block 75%, to udělá fakt hodně, věř mi. Zaměřuj se hlavně na pořádně vybaveného merca, s decrepify a regen láhvema by měl být schopen duriela i zabít sám teoreticky, když má hodně sinlou zbraň a dobrou výbavu.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Marast » 06.05.2011, 01:15 hod.

S Javůrkem jsem zajedno. Mně ten blok velice pomohl. To když mi těsně před Durielem vypadl Swordback Hold štít, který má v tomto módu i šanci na vykouzlení Amplify damage po zásahu od monster.
I žoldáka je potřeba hlídat a vybavovat jej tím nejlepším co zrovna můžeš v daný moment mít. Já si na lučištnici, oblékající Arctic sadu, nemohu stěžovat.
Jinak. Dle mého názoru teprve v tomto módu Duriel dostává svému přízvisku. Souboj s ním mě hodně bolel. I když jsem si to udělal zbytečně těžší. Až se k tomu vrátím, trošku to poladím...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od bubavanek » 26.05.2011, 10:48 hod.

Tak přemýšlím jestli mám udělat kick assu jako v klasickým dia. TS+DT+DT. Zatím nevím jestli dvoje drápy nebo štít.
Má někdo zkušenosti?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 26.05.2011, 18:26 hod.

Ja s Kick assou došel do 5 actu normal, pak jsem hrál jiné chary. Můžu říct že tiger strike+dragon tail je úplně neskutečně silné. Skoro to vypadá že to autor módu nevybalancoval .), co jsem si tak v HE zkoušel dmg se pak může dostat hodně přes 200 000 myslím na top lvl s good věcma. Dragon Talon bych asi přidal na fire imune, i když já bych spíš k tomu volil veonm+cloak of shadow. Dragon Talon totiž trvá moc dlouho na vysokém lvl a mezitím tě můžou sejmout.

Hlavně nos aktuálně vždy nej botky. Co se týče zbraní. Rozhodně bych jel na dual claw,protože weapon block už na 3 levelu dává 40% block a to block kterej blokuje nejen fyzické útoky. Navíc nemusíš řešit kolik dex na max block. Do weapon blocku bych nedával víc jak 5 bodů, protože all skills ti to navýší dost a body jsou v HU celkem cenné.

Se štítem by jsi také měl určitě menší dmg, nějakej pořádnej claw ti dá skilly atd. Resisty a případně +% dmg reduce máš ve Fade(fade nezapomeň mít nahozené dohromady s burst of speed)

Já momentálně jedu na hardcore Bone necra a docela mu to jde, dává si to velmi dobře, je těsně před durielem.

Uživatelský avatar
Hefko
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hefko#2171
Bydliště:Hlohovec

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Hefko » 26.05.2011, 19:51 hod.

dragon tail + tiger strike som mal cca 480k po nabití :) dával som v pohode všetko okrem fire imunne :)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od bubavanek » 03.06.2011, 20:52 hod.

Tak děkuji za připomínky, no a na ty FI asi sehnat pořádnej phys dmg nebo co vím tak možná ten Venom, přeci jen to poison dmg by mohlo ujít. I když poison nově se to nemlže rovnat.

Krom toho co za merce? NM def? nebo Off?

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Evil » 02.09.2011, 16:42 hod.

Zdravím po dlouhé době :)
Hell Unleashed sem začal hrát nedávno a baví mě. Hraju frenzy barba, zatím je na levelu 27 v půlce 2. aktu a dává si to solidně (kupodivu, takhle brzo si to snad dávají všichni :) )
Měl bych však problémy technického rázu. Hru spouštím přes c3po v okně (bo full se mi strašně dlouho spouští... :/ ) Pokud hraju s Plugy, tak jde v pohodě vše, kromě otevírání portálů (u bossů apod.) Pokud ale hraju čistou hru bez plugů, tak hra padá po pokecu s Cainem (což předtím nedělalo).
Nevěděl by někdo, co s tím?
Dík moc za rady :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 02.09.2011, 17:00 hod.

Tím že hraješ s cepem .), vykašli se u HU na plugy a na maphacky cepa atd, akorát to tam kazí požitek ze hry a na spoustě míst to bude dělat problémy a padat.

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Evil » 02.09.2011, 17:11 hod.

cepo používám jenom na spuštění, jinak hraju bez maphacku...
Zkusím to spouštět normálně ze zástupce. Uvidím...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od damagedeath » 24.10.2011, 18:21 hod.

tak jsem to začal hrát a jak sejmu toho k*etén s medvědem před Andy, tak mi to spadne, pokaždé...nevíte, čím to je?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 24.10.2011, 18:33 hod.

Nepoužíváš nějaké plugy, maphack nebo c3po? Když totiž toho bosse zabiješ vytvoří se červenej portál k andy. Asi ti to padá díky tomu portálu.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od damagedeath » 24.10.2011, 19:00 hod.

jen čistě, bez přídavků...

Odpovědět

Zpět na „Hell Unleashed“