HU Sorceress(zatím bez skillů) - skoro dokončen act 4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HU Sorceress(zatím bez skillů) - skoro dokončen act 4

Příspěvek od Javurek » 17.04.2011, 15:37 hod.

Nevěděl jsem jako sorc jet a tak jsem se rozhodl že zatím nebudu dávat do ničeho kromě 1 bodu do teleportu skilly a vyzkouším kam až se dát dostat jen s pomocníkem. Act 1 rogue byla docela jasná volba, protože melee pomocníby by nevydržely bosse a speciály a act 3 casters bysi zase neporadily s imunitami.

Vybral jsem physical rogue, protože má critical strike,pierce, magic arrow a merc multiple shot. Multiple shot a magic arrow jsou spolu s pierce velmi efektivní na davy a magic si poradí i s imuními na physical. Blood Raven jsem úhazel oštěpem i když mě to stálo trochu nervů .D Pak už to jelo jako po másle. Po dosažení 20 a dání bobu do teleportu jsem mohl naplno využít pomocnici a nebát se že jí budou ubližovat. Strategie je pořád portovat a skoro nic jí nezasáhne a vklidu stíha střlet. Doporučuju jí vygamblit nějaký pěkný rare luk(já mám s 5% šancí na amplify dmg, life lech) a osoketovat ho třeba 4 krásnejma rare jewelama.

Zbytek actu 1 úplná pohodička, act 2 prakticky taky. Až koncil v actu 3 dělal malinké potíže a pomocnice asi 2x umřela. Moc jsem se však netěšil na Mephista, protože jsem tušil že tam budou problémy. Bohužel jsem měl pravdu, mephisto totiž pomocnici sestřelil na ránu tou hnusnou rychlou koulí co střílí, po asi 20 pokusech už jsem na to neměl nervy a vypl to s tím že druhej den musím vymyslet nějakou strategii, nechtěl jsem se vzdát :D Nejhorší na tom bylo že jsem ho při jednom pokusu už skoro zabil a bum, pomocnice lehla na ránu.

Následující den jsem trošku předělal výbavu pomocnice. Nasadil jsem slabší, ale rychlejší luk, helmu a brnění narval rubínama a life jsem jí dostal na 1175. No byl to fakt boj a bylo to o nervy vždy rychle portnout pryč když se chystal vystřelit. navíc byl pekelně rychlej a ani jeho další skilly nebyly zrovna slabé, ale s vítězným výkřikem jsem ho zabil :D

Act 4 šel dobře až do izuala. ten má totiž skill slow missiles, takže vyžadoval specifickou strategii. Střílení zdálky vůbec nemělo efekt, tak jsem portl k němu a dělal štít, zatímco pomocnice byla kousek vedle mě a střílela do něj. Díky slow missiles byly střely pomalé ale střílela rychle jako normálně.

Postupně jsem se dopracoval až k do chaosu, 3 strážci byla celkem pohodička. Dokonce i obáváný Moloch nedělal problémy a to jsem se ho vždy docela bál prakticky s každou postavou. U diabla se opakovala situace od Mephista, sestřelil pomocnici na jednu fire novu :) . Upravil jsem tedy výbavu aby měla 75 fire res a asi 9 pokusů zatím nevyšlo. jednou už byl skoro mrtvý, ale bohužel mi jí zabil. Je to u něj pěknej hnus, samej oheň všude, když není nad hlavou amplify dmg tak mám lower resist. Vzhledem k tomu, že už jednou bylo skoro po něm to ale půjde .)(zatím má sorcka lvl 53), pokračování příště, teď se jdu uklidnit s Zeal palou, kterého začínám.

Odpovědět

Zpět na „Hell Unleashed“