HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Příspěvek od Javurek » 23.04.2011, 08:14 hod.

Tak mě jako další char chytla bowama. Už dopředu jsem měl docela romyšlené do čeho dávat a jakého pomocníka budu mít. Začátek byl velmi lehký, protože magic arrow je vymaxován na lvl 20 a poskytuje značné poškození, navíc pak už nespotřebovává manu a tak je tento skill velmi výhodný. Jak to šlo, dal jsem po bodě do všech pasivních skillů, bod multiple ga a strafe zatím. Do critical strike jsem tedy dal body 3, aby Valkyrie měla nějaký deadly strike. Act 1 byl naprosto bezproblémový. Andariel šla také velice snadno. V actu 2 už jsem se konečně dostal na skill Decoy, který se stal primárním skillem. Decoy ustála prakticky cokoliv dost dlouho na to aby se ke mě nikdo nedostal a já vklidu vše odstřeloval. Jediné menší problémy byly s mumiemi, protože jsem neměl nic na ničení těl nemrtvých a tak je dost oživovali což bylo otravné. U Duriela už ale docoy vydržela jen chvílí. Stačilo to však na to abych ho vždy pár střelama zasáhl.

V actu 3 zase prakticky žádné problémy. Dokonce celý koncil byl v pohodě. U mephista už to ale bylo horší, decoy skoro nic nevydržela a pěkně mě naháněl. Navíc jsem měl docela slabý luk, takže to trvalo docela dlouho. Co se týče skillů, vše jsem rval do Decoy, Valkýru jsem chtěl maxovat až po decoy. Od Actu 3 už jsem také začal chodit s cold pomocníkem, který mi dá 3 dmg element(mám magic a physical) a krásně mi vše mrazí.

Act 4 byl spíš zdlouhavý než těžký, Izual byl neuvěřitelně otravný díky slow missiles. 3 strážci před Diablem bez problému, jen beholder občas sejmul decoy na ránu něčím. To jsem moc nechápal, protože mě nedělal takové poškození a to decoy měla tak 3000 HP. U diabla nemělo skoro smysl decoy vyvolávat protože jí skoro hned zabil a jeho kouzla byla stejně spíš plošná, než ze by se zaměřil jen na ní. Spíš než magic arrow jsem používal Guided Arrow, protože jsem se k němu moc nechtěl přibližovat a nebyl čas zaměřovat. Jeho kombinace bone prison+ lightning inferno byla velmi smrtící, bez regen láhví bych byl několikrát tuhej. Jednou už byl skoro mrtvý ale já musel jít od PC asi na hodinu a při návratu jsem omylem ještě s vypnutou obrazovkou(sleep režim) stiskl omylem escape a umřel jsem. na další pokus už to ale vyšlo .)

V actu 5 už se docela začalo projevovat moje malé dmg, chtělo to nějakej upgrade. Díky bohu jsem našel eth uniq luk Hellcap, který jsem upgradoval na nm verzi a osoketoval jewelem s +%ed a +max dmg. Udělal jsem si i pěkné 4 sock brnko s dmg jewely. Dokonce padlo i pár pěkných dmg charmů postupně. Z poškození 1100 jsem se dostal momentálně cca na 2300. Nyní maxuju Valkýru, zatím moc nevydrží, hlavně u elementárních útoků, ale snad to bude s vyšším levelem lepší. Doufám že na NM a hell nebude na nic, doufal jsem že bude tankovat a bude silná.

Než jsem začal psát toto shrnutí, tak jsem zrovna dokončil ancienty. Bylo to velmi těžké, jsou hrozně rychlí a silní. Bez Decoy by to bylo peklo. Decoy na sebe však nalákala vždy Talica a před korlicem a Madawcem jsem musel furt utíkat a vždy vystřelit maximálně tak 2-3 šípy. Madawc neměl tak hrozné poškození ale Korlic mě dal jednou i na jednu ránu. Je ale možné že to byl FE bug. Používal jsem pouze GA, protože nebyl čas zaměřovat a šípy vystřelené, když korlic skákal ho následně také zasáhly. Nyní jsem se vydal směr Baal .)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Příspěvek od Javurek » 23.04.2011, 11:28 hod.

Tak dostat se k baalovi trvalo snad 3 hodiny. Jsem úplně vyčerpanej .) jen dostat se k jeho vlnám je síla. Worldstone hlídá Worldstone Titan a ten mi dal celkem zabrat, buď má hafo life, nebo je dost odolnej proti magic i physical. Z lokace předtím jsem šílel, jsou tam vampíři co mají kletbu na -% faster cast rate, slower attack speed a ještě tam jsou Titáni se slow missiles. Prostě samá lahůdka.

Baalových 5 vln byla taky hrůza, aspoň že valkýra už celkem vydrží a dost pomohla když dělala štít a já srabácky střílel GA do pravéhlo úhlu z úkrytu ;)
Z bosse druhé vlny ale padla úžasná věc! Unikátní kuš Buriza. Kdyby nepadla, tak bych baala asi ani nedal. V HU hrozně moc záleží na výbavě, rozhodně víc než v originále. Abych nezapomněl, při souboji s vlnami baal velmi zpříjemňuje život když na vás háže amplify, lower resist, decrepify nebo iron maiden, takže co nejdál od něj. Pokud budete bojovat blízko nej, připravte se že kromě kleteb budete mít pod nohama příjemně zelenou auru(conviction).

Po vstupu do portálu k baalovi nastal armageddon :) a to nemyslím jeho meteor shower, všude vlasy, jeho inferno je asi 10x delší, takže mě sesmahlo než sem cokoliv viděl a ještě tam má jako ochranku 2 unikátní vlásky, které taky kouzlí nějaké něco(v tom chaosu sem nestíhal sledovat moc) Místo svého klona kouzlí takovou sochu, která kouzlí když do ní střílíte a dáva baalovi na podporu fanatismus, když zakouzlí frenzy(maj všichni bossové), tak s fanatismem je to fakt luxus :!: Když se mi podařilo zabít ty unikátní vlasy, šlo už to lépe. Sice pomalu ale šlo, plná kostka láhví vyhozená na podlahu byla nutnost. Valkýru ani decoy jsem pak už nevyvolával, nemělo to smysl, když má prkaticky všechna kouzla plošná. Po dlouhém tuhém boji a s posledními lektvary jsem ho konečně udolal, bohužel nedropl nic moc pro mě užitečného.

Z normalu mi schází ještě Samhain(speciální super boss) a cow level. Dmg nyní 3800 cca s burizou a lvl 63.

Když to srovnám například s poison necrem na norma, tak to bylo určitě pomalejší, ale zase mě to víc bavilo a rozhodně nemám skill dmg na max jako u necra.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Příspěvek od Vorvy » 23.04.2011, 18:01 hod.

verim, ze je to hrozny maso, ale neslo by i tak delat scrny? popisujes to moc pekne, tak bych to chtel aj videt ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Příspěvek od Javurek » 23.04.2011, 18:47 hod.

Já bych rád jenže mám na mém pc problém s děláním screnů :(( Když to nehraju v okně tak je drtivá většina fotek jen takové čáry. Nevím jestli je to monitorem nebo že už je to prostě stará hra je to na 64 bit systému, fakt nevim.

No a ty HU nehraješ? Tam to uvidíš naživo .)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Příspěvek od Vorvy » 23.04.2011, 19:43 hod.

rad bych, ale aktualne nehraju vubec.. pc je v haji, tak cekam az kamarad odstatnicuje a koukne na to, asi to nijak nezachrani, ale alespon nejake prozatimni reseni at muzu parit nez bude novej pc.. mimo to take skola a prace, takze asi tak ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HU MagicArrow/GA Amazon (act4 dokončen)

Příspěvek od Fraxinus » 23.04.2011, 20:15 hod.

Zkus dělat screeny přes fraps nebo jiný program zabírající dění na obrazovce.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Hell Unleashed“