Ring of royal Grandeur

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110
Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od hanacius » 31.07.2014, 13:43 hod.

Chodím bounty na T3-5 už jen kvůli tomu, že na nromal je to strašná nuda. Na normal to běhám split jen když potřebuju rychle klíče na rifty. Pokud se chci zabavit u plnění bounties tak jedině vyšší T. Větší šance na drop legendy....
Uvedenému návodu výše osobně moc nevěřím. Včera jsem to zkoušel v Junger komunitě, dodržoval jsem veškeré zásady, hrál jsem to cca 1,5h a ring stejně nepadl. Ovšem padly jiné lege předměty z cashek.
Pak jsem běhal bounty ještě večer na T5 a ring padnul hned z druhé krabice. Ve splitbounty komunitě už na normal level nelezu - ztráta času podle mě.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 31.07.2014, 20:24 hod.

Kolik kešek si v tý komunitě nafarmil? A kolik bounty lege ti z nich padlo? To je důležitý info.

Jak se ta komunita jmenuje, někde to tady už bylo.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Shadou » 01.08.2014, 08:12 hod.

Já včera ješ pět bounty T6, na víc sem neměl čas, jel sem přesně podle návodu, nic sem neotvíral, eventy sem nedělal, ale zabíjel sem docela dost monster navíc, protože na tak vysoký obtížnosti se na HC bojím, že bych skončil u elitek a doběhly mě ti mobové, tak by to nemuselo být OK, takže to radši čistím všechno...ale jinak veškerý zásady dodrženy. a z těch pěti kešek mi padly ramena, macka a ring. A předevčírem pět kešek T6 a Revemu padl ring. Takže to asi funguje, nebo jen štěstí? Deset kešek a dva ringy možná štěstí...které se ode mě pak večer odklonilo, když sem začal experimentovat, ale to je v jiném vláknu :D

každopádně kdo chce ring, at to prostě zkouší jak je psáno v návodu....a nejlepší je podle mě solo, protože si ohlídám, že fakt nic neotevřu a neudělám ani navíc...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od hanacius » 01.08.2014, 08:34 hod.

Gold Eagle: Ta komunita se jmenuje "Junger rules" nebo tak nějak. Připrav se na to, že pokud nebudeš dodržovat uvedená pravidla tak tě dřív nebo pozděj hráči vykopnou. Nafarmil jsem skoro plný inventář kešek (cca 20..?). Osobně moc nevěřím, že ten návod ti garantuje drop ringu (podle mě je to hráčské placebo). Co je na této komunitě super je to, že když všichni dodržují uvedená pravidla tak splnění 5bounty aktu je opravdu rychlé. Např. ve split bounty komunitě jsem často potkal hráče, kteří se zdržují zabíjením monster a plnění jiných questů a to celkový čas zbytečně prodlužuje. V horším případě spousta hráčů splní jen jedno bounty a čekají ve městě než ostatní dokončí. To mě extréme vytáčí. Třeba včera když jsem farmil ve "split bounty" komunitě, tak jsem udělal často sám 2-3 bounty což je žalostné když byla full parta. To naštěstí v komunitě "Junger rules" nehrozí - v tomto vidím velkou výhodu. Nečekej však garantovaný drop ringu, jen to bude všechno rychlejší...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Seton » 01.08.2014, 08:50 hod.

Tak tak :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Shadou » 01.08.2014, 08:57 hod.

hanacius píše:Gold Eagle: Ta komunita se jmenuje "Junger rules" nebo tak nějak. Připrav se na to, že pokud nebudeš dodržovat uvedená pravidla tak tě dřív nebo pozděj hráči vykopnou. Nafarmil jsem skoro plný inventář kešek (cca 20..?). Osobně moc nevěřím, že ten návod ti garantuje drop ringu (podle mě je to hráčské placebo). Co je na této komunitě super je to, že když všichni dodržují uvedená pravidla tak splnění 5bounty aktu je opravdu rychlé. Např. ve split bounty komunitě jsem často potkal hráče, kteří se zdržují zabíjením monster a plnění jiných questů a to celkový čas zbytečně prodlužuje. V horším případě spousta hráčů splní jen jedno bounty a čekají ve městě než ostatní dokončí. To mě extréme vytáčí. Třeba včera když jsem farmil ve "split bounty" komunitě, tak jsem udělal často sám 2-3 bounty což je žalostné když byla full parta. To naštěstí v komunitě "Junger rules" nehrozí - v tomto vidím velkou výhodu. Nečekej však garantovaný drop ringu, jen to bude všechno rychlejší...
předpokládám, že to je SC komunita, že? :(
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 01.08.2014, 09:19 hod.

hanacius píše:Gold Eagle: Ta komunita se jmenuje "Junger rules" nebo tak nějak. Připrav se na to, že pokud nebudeš dodržovat uvedená pravidla tak tě dřív nebo pozděj hráči vykopnou. Nafarmil jsem skoro plný inventář kešek (cca 20..?). Osobně moc nevěřím, že ten návod ti garantuje drop ringu (podle mě je to hráčské placebo). Co je na této komunitě super je to, že když všichni dodržují uvedená pravidla tak splnění 5bounty aktu je opravdu rychlé. Např. ve split bounty komunitě jsem často potkal hráče, kteří se zdržují zabíjením monster a plnění jiných questů a to celkový čas zbytečně prodlužuje. V horším případě spousta hráčů splní jen jedno bounty a čekají ve městě než ostatní dokončí. To mě extréme vytáčí. Třeba včera když jsem farmil ve "split bounty" komunitě, tak jsem udělal často sám 2-3 bounty což je žalostné když byla full parta. To naštěstí v komunitě "Junger rules" nehrozí - v tomto vidím velkou výhodu. Nečekej však garantovaný drop ringu, jen to bude všechno rychlejší...
Já to všechno znám a dodržuji, to tak totiž hraji a ze 3 hezkých ringů mám jeden trifectovej vybranej a občas ho používám. Jen mě zajímala takomunita. :)

No včera jsem udělal na normálu 5, slovy pět, kešek v rámci publicu s pravidly. Pak jsem chtěl hrát solo T6. Vlezl jsem na T6 a před otevřením NR (na normálu jsem byl pro keystone hlavně, a i to doržování praviodel urychluje získání HC, když nic jinýho. Otevřel jsem všech 5 kešek, abych posbíral keystones a vypadly na mě 3 bounty legendárky - opasek, bracery a amulet. :D Včera Santa naděloval lidem do kešek.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 01.08.2014, 11:42 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od hanacius » 01.08.2014, 11:10 hod.

shadou: komunita je to SC, možná je i HC ale to nevím jistě...

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Dolfi77 » 01.08.2014, 21:46 hod.

jedu porad na T3 sam,a porad nic....jaka je nej sance na drop??? sam nebo ve full parte? normal nebo Torment??? diky moc za odpoved :wave:
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Innominate
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Innominate#2901

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Innominate » 02.08.2014, 07:38 hod.

Hele. na to se nedá dát jednoznačná odpověď. Já třeba na HC postavách měl ring hned do druhého dne po dosažení 70lvl. Na jedné sem jel solo bounty na normal, na druhé split na normál a stačilo mě tak 5 runů. Na třetí postavě mě zatím nepadl a to chodím sólo na T2, nebo splity na normál.
Oproti tomu na SC ho nejsem schopnej dostat ani po 500ti runech od normálu po T4.

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Dolfi77 » 02.08.2014, 19:03 hod.

a ostatni maji vetsi stesti pri jakym stylu??? mi prijde ze kdyz jedu sam bounty 1A,tak mi to snad nikdy nepadne :-|
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Dolfi77 » 03.08.2014, 14:31 hod.

Murphyho zakon : po x mesicich jsem se vratil k HC k sose...expim si z 60 na 70,plnim si bounties na hard jenom a co mi nepadne na treti pokus? samozrejme RoRG...x mesicu ho hledam na SC na tormenty a nic,a ted na HC uplne cirou nahodou??? nema to Blizzard nastaveny nejak neferove??? fact na pikachu :twisted:
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Shadou » 05.08.2014, 06:00 hod.

to je zákon schválnosti, hraju převážně HC, na SC sem skočil jednou, když byly lagy a bylo to nehratelný a tak, že si dám jedno bounties před spaním. Dojdu otevřu bednu a hle ring na sety...který na HC sem farmil měsíc než mi padl první...je to prostě o štěstí.

jinak od posledně co sem psal mi padly další dva, trifectovej žádnej, ale zjistil sem, že ho stejně nemůžu nosti, pač by mi klesla rapidně tougness a ač bych měl třeba o 200k lepší dps, tak bych na tom byl vlastně hůř, pač bych na T6 asi nepřežil. Takže aktuálně další ring nepotřebuju, mám je na všech postavách co hraju i na jedný co nehraju a ještě další v bedně a několik sem i rozložil...takže si chodím jen tak bounties, protože rifty v partě jsou fajn chvíli, ale já mám rád svůj klid a neustálou honičku a spěch to mě baví chvíli...takže si jdu jen tak bounty rozbíjím všechno, dělám každý event co potkám a pak otevřu bednu a ring....kámoš mi říkal, že jeho kámošovi padl ring když také rozbíjeli všechno, šli i jiné lokace atd...takže ring je spíš hlavně o štěstí,než o nějakém návodu....

ale včera jsme šli taky jeden run dle návodu, nastavili jsme jen T1 a jen to probíhali, nikde jsme se nezastavovali, čistě za splněním questu a hned z první bedničky padl kámošovi ring...ale stejně si myslím, že to bylo jen o štěstí...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Tyckin » 05.08.2014, 06:23 hod.

Štěstí a nebo plán Blizzardu? :)
RORG mi celkem padá, 4 kousky (z toho dva trifecta) a těch bedniček nebylo zase tak moc ;)
Nicméně takový WH pásek jsem v původním D3 našel pouze asi 3x a v RoS ještě ani jeden z dropu, krom toho už na něj padlo asi 20-30 tis. shardů a nic - mám skoro pocit, že každej máme u Blizzu nějakou specielní tabulku pravděpodobnosti co nám bude a nebude dropovat a platí i v RoS :D
Snad ten WH pásek dostanu alespoň k Vánocům :twisted:

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Ring of royal Grandeur

Příspěvek od Shadou » 05.08.2014, 06:36 hod.

jo tak s páskem jsme na tom podobně, na vanile nepadl ani jeden, tam sem si ho musel za milardu koupit a tady nepadl zatim též žádný. Já myslím, že na tý tabulce něco je, je třeba tisíc itemů(aby se to dobře počítalo) a každý acc při spuštění nebo založení rovnou dostane do tabulky ke každýmu itemu procenta a podle toho to padá náhodně. Mě dokola pořád padají různé věci, které ostatním co se bavíme nepadly ještě ani jednou a jim zas padají věci, o kterých si můžu nechat zdát jako třeba kukri nebo právě wiching hour :( Ale tak pořád doufám, že padne, kadalu sem na něj ještě nezkoušel, tak asi zkusím...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Předměty“