Hellfire Amulet

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Hellfire Amulet

Příspěvek od Seton » 27.06.2014, 09:31 hod.

Na podmět Hellera a taky můj, zakládám nový téma ohledně HF amuletu. Vypadá, že to bude item, ve kterém spousta buildů najde svoje a pro některé buildy by se mohl stát BiS itemem kvůli pasivce navíc :). Tak pojďmě diskutovat!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Seton » 27.06.2014, 09:34 hod.

http://i.imgur.com/TmSAEsj.jpg
Tady je první ukázka toho, jak by to asi mohlo vypadat. No uznejte, není to krasavec? :)
Obrázek vypůjčen ze sekce PTR 2.1 Online.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Punky » 27.06.2014, 09:49 hod.

v prvom rade to bude asi ulet, rollnut jednu z 5tich pasiviek ktore by si chcel a k nim potom dalsie 3 solidne staty a jeden vhodny na reroll... inak to moze byt fajn

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od hulkxxxl » 27.06.2014, 10:16 hod.

BIS to určitě bude halvně když se ti povede takovej dobrej roll a ještě pasivka kterou chceš používat

myslím že se zaměřím na farmení klíčů
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Shadou » 09.07.2014, 06:11 hod.

aha, já myslel, že to odemkne pasivku, a kterou to si budu moci vybrat :D takhle to vypadá na hromadnou šikanu uberů. On ten blizz ví jak dostat svý ovce tam kam potřebuje...od vydáno RoS se bossové moc nechodili, nebo spíš vůbec protože ring byl na pikaču a tak vytvořili tohle a po patchi budou všichni jako ovečky chodit jen klíče a ubery...a já samozřejmě taky, hustý :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od hulkxxxl » 09.07.2014, 06:20 hod.

ne pasivka je náhoda, ale tak když budeš mít kliku tak ti rolně něco užitečbýho

podle mě to bude farmit zezačátku hodně lidí hlavně mě teda připadá že amulety jsou snad nejvzácnější itemy vubec, a najít nějakej hezkej roll to je fakt mega klika (ringů mám plnou truhlu)

jak to tu už zaznělo šance na dropy jsou dost malé, škoda že to nenechali jako v d3v kde bylo na mp10 100%, malá šance na klíč + malá šance na drop orgánu + minimální šance na skušnej roll = moc dlouho to lidi bavit nebude
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 07:28 hod.

Já si myslím, že to tak hrozný nebude. Ta pasivka navíc může být šance 4/17 tu co potřebujete (tři co používáte + jedna co chcete novou - tzn čtyři ze sedmnácti - když se vám naroluje tu co máte použitou, tak si jí přehodite jednoduše ve spelech na jinou). To je 23% šance, že se amulet povede z hlediska pasivky - takže spíš bude horší, aby to mělo % do elementu co chcete a pak další dva použitelné staty, abyste jeden mohli rerollnout když už. Prostě to bude práce na dýl (kdo bude chtít) a jak říkam. Každá pasivka je skoro dobrej kauf ne? Navíc spousty z nás hraje víc postav, víc buildů, takže když se to nebude hodit pro jednu postavu, tak pro druhou a co, dyžtak založim třetí :o). A že to stojí deset láv? No já včera zkoušel zprovoznit jade WD a jen za rerolly jsem vyflákal během chvíle padesát kousků. Není neobvyklý, že kolem lidi z klanu mají dvěstě kousků v truhle - syslíci :o).

Když půjdete ve čtyřech a každý bude mít čtyři mašiny, tak už tam jakáž takáž šance na jedem amulet je. Takže ono to půjde, ale prostě ne hned. Spíš aby to mělo ten element a pasivka jakákoliv je příjemný bonus. A tipuju, že šanci na drop Blizz zvedne, aby lidi neremcali, že to moc trvá. U hellfire ringu se mu to povedlo tak, aby lidi neremcali, že udělal ring nepoužitelnej :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od hulkxxxl » 09.07.2014, 07:42 hod.

jo já to tak beru že šance na pasivku jsou relativně slušný, navíc těch co se hodí je taky dost takže pokud se nerolne nějaká kravina tak to bude dobrý, jinak pokud to bude fire/ holy/ light s dobrým rolem určitě půjde do zásoby u cruse jeden fakt při té rozmanitosti itemů a buildů neví co bude za měsíc hrát za element

samo že doufám že se o mašinky podělíme jako to byly kdysi, akždej si nafarmil a šlo se 4x dokola určitě zase vzniknou i nějaký komunity na farmu uberů každej dá mašinku a jede se
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Stanley » 09.07.2014, 08:49 hod.

KryOn píše:...Ta pasivka navíc může být šance 4/17 tu co potřebujete (tři co používáte + jedna co chcete novou - tzn čtyři ze sedmnácti... To je 23% šance, že se amulet povede z hlediska pasivky
Ta šance bude ještě trochu vyšší (pasivek je 18). Už teď máš 4 pasivky, s Amuletem jich budeš mít 5. které by jsi chtěl hrát, takže 5/18... přes 27%. Ale kombinatorika není moje silná stránka :)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 09:42 hod.

Samozřejmě máš pravdu, jsem v práci a jedu z hlavy, ale že pustim z hlavy, že mam čtyři pasivky, když jsem se za to tak dlouho v kostele modlil (ted se rouhám, jsem ateista díky bohu), aby byly v RoSku čtyři, to jako neee... Ono hlavně Hulk má taky pravdu, dejme tomu, že tě potěší polovina pasivek, takže polovina amuletů z hlediska pasivky cajk, horší to už bude s tim elementem, jestli se narolne vždycky. No a teď už vaříme z vody, takže se nechme překvapit...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Predy » 09.07.2014, 12:19 hod.

já jsem na ptr zkusil 6 amuletů a ani na jednom nebyl element a ani jeden se zdaleka nepřibližoval tomu krasavci co je nahoře v obrázku

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Mlok » 09.07.2014, 15:13 hod.

Pokud nebude mít žádnou garantovanou vlastnost, tak to bude dost o ničem. Nechal bych aspoň garantované ChC, to je potřeba na amuletu vždy a pro každý build stejně (narozdíl třeba od elem. dmg, kde každý potřebuje jinou).

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Predy » 09.07.2014, 18:13 hod.

je tam garantovaný jen hlavní stat tedy str, dex, int. to je všechno ale

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Shadou » 09.07.2014, 19:21 hod.

tak aspoň bude zas o co hrát přeci :) když by každý měl hned první amulet super, tak o čem by to bylo? Vždy je potřeba mít cíl a o něco hrát, jinak ta hra nebaví...já jak chcíp, tak ted farmím nový doombringer a nechce a nechce padnout a to mě láká do hry každý den aspoň na hodku to zkusit jesli padne, až mi padne a budu mít všechno, tak už mě do hry nic nenaláká a budu hrát třeba jednou za týden, nebo dýl...když je o co hrát, tak to lidi prostě baví...je málo těch, kteří sou nasr... že jim něco nejde hned a radši to nehrajou...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Seton » 10.07.2014, 09:22 hod.

Přesně, vždycky alespoň na chvíly když to jde, zkusit jestli padne vytoužená věc :). Na WD už mám vše, kromě WH pásku, ten nepadl ještě ani jeden. Takže ho teď spokojeně farmím společně s klíčema a goldama :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od smajli » 13.07.2014, 10:31 hod.

Je to jenom na ukázku, zkusil jsem jen jeden a nic moc, i když DH na fire.

Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od manusky11 » 12.08.2014, 10:45 hod.

Ideálny roll bude problém,nie koli passivke,ale koli statom.Ešte aj vzhladom na to že na ňom budete chciť aj "dieru" na leg.gem :)
Bude to na dlho.....
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od Mlok » 12.08.2014, 10:56 hod.

Tak ono s dírou na amuletu na leg. gem to nebude tak žhavé.

Na ringu je díra menší ztráta, takže nejprve se budou dávat leg. gemy do ringů. Tzn. nejprve bude potřeba mít dva hotové gemy. A to může být jeden na lvl 200 (který už pak nic dalšího napřidá) a k tomu druhý bez omezení lvl, takže třeba 500-600+. Od určitého lvl už nebude navyšování lvl gemu už tak lukrativní, protože třeba dmg už tolik nezvedne; např. bonus dmg Bane of trapped zvednutá ze 100% na 110% už zvedne dmg jen o 5%. Do určitého poměrně vysokého lvl ale bude stále lepší levelovat pořád ten stejný gem než začít další.
A hlavně právě pro třetí leg. gem, kde u amuletu to bude největší ztráta za vyhození nějakého statu kvůli díře.

Vybrat pro postavu třetí leg. gem, který by byl jasně lepší než 20% elem. dmg, 10% ChC nebo 100% ChD bude už dost problém. Něco na hodně vysokém lvl být někdy lepší může, ale to už znamená mít na vysokém lvl třetí leg. gem a to bude na hodně dlouho.

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od manusky11 » 12.08.2014, 20:21 hod.

Je to velmi subjektívne,súhlasím že strata statu na necku je výraznejšia ako na ringu aj vzhladom na to,že budú niektoré leg.ringy rollovať 5 prim,affixov,ale:

Pokial chceš "vrtať diery" na ringoch musíš máš dobré rolly.RoRG a SoJ v kombinácii(moj prípad) s dobrým rollom je problém(mne osobne padol z každého jeden kúsok a enchantil som tam iný affix ako socket)

Takže u mňa je jasná volba Hellfire amulet,pretože skor nafarmím matroš a mám vačšiu šancu na dobrý roll ako na drop RoRG a SoJ(za 400h v RoS len po jednom kuse)

P.S.- A dalšia vec že tie leg.gemy sú slušný boost aj bez uprade.A tri by som si isto vybral :)

EDIT 13.8.2014 plánujú zmenu secondárnej vlastnosti na leg.gemom zmeniť od ranku 25(down from 200)
"Each Legendary Gem's secondary power will now also unlock at 25 (down from 200)."

Zdroj: www.diablofans.com
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
MichaelCZ
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MichaelCZ#2941

Re: Hellfire Amulet

Příspěvek od MichaelCZ » 29.08.2014, 15:55 hod.

ahojky chybí mi legendarni matros idol of terror a heart of evil z krejch to prosím pada.. děkuji

Infernal Machine of Bones > Realm of Discord. Ubers: Leoric and Maghda, may drop Leoric's Regret.
Infernal Machine of War > Realm of Turmoil. Ubers: Siegebreaker and Zoltan Kulle, may drop Idol of Terror.
Infernal Machine of Gluttony > Realm of Chaos. Ubers: Rakanoth and Ghom, may drop Vial of Putridness.
Infernal Machine of Evil > Realm of Fright. Ubers: Uber Diablo + summons random Ubers, may drop Heart of Evil.

Tak kdyby nekdo dnes sel na war ci evil tak pisnete ve hre :-)
HC - Wizard, Witch Doctor 70/200+, SC - Wizard 70/100+
Profil D3 Battle.net - MichaelCZ#2941
Achievements: Vanila - 100% (4560) / RoS - 99% (7280)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“