Staty na itemech

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Wood
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Staty na itemech

Příspěvek od Wood » 11.07.2015, 23:11 hod.

Čau, před týdnem jsem začal hrát D3 a měl bych pár otázek co se týče statů u itemů.
Co znamená oranžová tečka u statu?
Item např Head co mám má možnost např 250 - 500 intel u enchantu. Jak to že hráč s kterým jsem byl dneska rift měl tu samou Headu a měl tam 700 intel?
Závisí počet statů na Tournament lvl u itemu? Např na T1 budu mít možno max 100 intel a na T6 napr max 300 intel?
Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Seton » 12.07.2015, 00:18 hod.

Na otázky odpovím ,ale pokud jsi začal před týdnem hrát, doporučuju přečíst si tady základy a návody, najdeš to hned na hlavní stránce ;), bude to pro tebe lepší a rychlejší ;).

--Oranžová tečka je stat u itemu, co je neměnej(nemůžeš ho enchantnout) a je na tom daným itemu vždy. Např. Doombringer bude mít vždy +%do Physical dmg a to nepřetočíš. Stačí tak? :)

--Určitě to byla Ancient verze té hedky. Ancien verze předměntů (orámovaný oranžově) mají vyšší rolly (rozsahy), proto měla Tvoje obyčejná 250-300 a jeho Ancient 550-750 (rozsah není přesnej takhle z hlavy u půl 2 ráno :D :D).

Alej jak píšu, tohle vše se snadno dozvíš z návodů tady na Dfans.cz ;)
Příjemou farmu přeju :wave:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Ivanhoe
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Ivanhoe » 08.09.2015, 13:30 hod.

Ahoj, nevite proc se mi u Johanna`s stitu(legendary) nezobrazuje velikost defense stitu?
Pak jeste nevim na co je legendary leorics bone predmet? Na lepsi crafty?

Diky
Vas au fond de toute la journee.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Staty na itemech

Příspěvek od ReptileSVK » 19.10.2015, 18:03 hod.

no teda seton, ze ty sa mozes mylit som ani netusil.
Orandzovy 4hran, diamant ci bodka pri state znamena, ze sa nezapocitava do damage, touchness a healing. To znamena, ked si ho pretocis na statoch nic neuvidis. Najleopsi priklad je +% elementar damage. Prakticky ci mas +1%, alebo 20% na statoch to neuvidis, ale pocas hrania ano.

co sa tyka druhej otazky je to ancient verzia, cize lepsia verzia onej legendarky.

pocet statov nezavisi od tourment levelu. T1 az T10 dava to iste. Dolezity je item level. Na tormentoch je item level 70 coz je maximum. Potom je to o nahode co naroluje. Pod torment obtiaznostami su item level nizsie takze tam je pocet statov mensi.

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Zulu » 20.12.2016, 09:52 hod.

Doufám, že to funguje následujícím způsobem.
Jestliže mám na postavě 3x sek. stat ,,increases gold and h. pickup by 2 y.", vzdálenosti se sčítají. Čili jsem dosáhl navýšení pickup o 6 y. a ne pouze o 2 y ( v případě, že se nesčítají ).
viz. analogie ,,chance to deal...", kde se % šance sčítají.
Jak to je?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Staty na itemech

Příspěvek od hulkxxxl » 20.12.2016, 10:51 hod.

pu radius se sčítá, výslednou hodnotu vidíš ve statech v profilu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Zulu » 20.12.2016, 11:39 hod.

OK, díky za odpověď.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Primal ancient itemy - roll

Příspěvek od pan HU » 07.04.2017, 14:25 hod.

Ještě jednou dotaz, na který bych chtěl znát odpověď. PA itemy se vždy narollujou s maximálními staty, to chápu. Ale třeba sekundárka nebo některé primární vlastnosti důležité pro daný build co hraju budou normálně proměnlivé anebo to dropnu vždy stejně narollované ?

V jiném vlákně se diskutovalo, že třeba toulec DML sice padnul krásnej, ale pro daný build nepoužitlenej z důvodu nutnosti přetočit 2 staty, což nejde. A můj dotaz spočívá v tom, zda když ten PA DML padne tomu člověku podruhé, tak bude mít totožné staty nebo může padnout s nějakou změnou???
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Seton » 07.04.2017, 14:56 hod.

Nebude mít totožný staty. Jsou vždy max, ale neznamená to, že jsou i pozičně napevno. Jednou ti padne s namaxovanou VIT, jednou s namaxovaným CritCH, to stejný pro secondary staty.
Edit: překlepy
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Secondface » 18.05.2017, 11:55 hod.

Zdravim,
Když mám full inna's set ( 5 mystic ally) a hodím si z kostky legendární vlasvlastnost na zdvojení mystic ally budu mít jich 10 nebo se to nějak vyruší
Díky :D

Xbox One*
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Staty na itemech

Příspěvek od Seton » 18.05.2017, 12:09 hod.

Čau. Musíš je tam hodit,budeš jich mít 10 ;). Čistá Inna bez Crudest boots se snad ani nehraje ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“