Gibbering gemstone

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494
Gibbering gemstone

Příspěvek od casperdeluxe » 21.05.2012, 19:57 hod.

nevite nekdo co to je?

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od casperdeluxe » 22.05.2012, 08:28 hod.

Tak jsem googlil a je to k nalezeni v Cavern of frost. Má tem bý nějakej rare mob jmenující se Ciltara. Toho jsem nenašel. Šel jsem tam asi 8x. Ale když ho najdu, tak nevím co se má stát.

celestian
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od celestian » 22.05.2012, 10:56 hod.

Jeden z predmetu potrebnych ke vstupu do secret levelu. Googluj pecliveji, ale pocitej se spoilerem.

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od Hromotlk » 22.05.2012, 14:14 hod.

tu je najlepsi popis co treba nato:

http://www.diablowiki.net/Staff_of_Herding

Arados
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arados#2821

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od Arados » 26.05.2012, 04:31 hod.

Zdravím,
dnes v noci sem lítal cca 8h a hledal sem Gibbering Gemstone, všechny ostatní předměty už mám, jen tento předmět mi nějak chybí. Nevíte někdo prosím co je vše potřeba k získaní tohoto předmětu potřeba. Vím kde hledat, vím z koho to má padnout, jen nevím, jestli je potřeba předtím potřeba udělat nějaký quest nebo třeba pozbírat např. knížky (jurnaly) apod. Se všemi postavami jsem si pokecal a pořád se mi ta potvora neobjeví. Předem děkuji za všechny odpovědi.
Obrázek

semrohatej
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od semrohatej » 26.05.2012, 06:43 hod.

Nejlepší je přizvat si kamarády, každý do dané lokace půjde v solo hře a pokud se Chiltara objeví, stačí se k tomu člověku připojit. Tak jsem to dělal já poté, co jsem absolvoval asi 30 runů a bezvýsledně. Pak logl kamarád a našel ji během desátého pokusu, tak jsem se přidal.
Když moba někdo najde, je nejlepší vyběhnout do vyššího patra (pokud tedy je mob už naagrovaný) a přizvat do party lidi. Zabít a vylootovat.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od Jojo WD » 26.05.2012, 07:11 hod.

To ti padne presne tam kde si pisal a z toho moba co si pisal, lenze problem je len jeden ze ta jaskyna stymto nazvom neni v tej oblasti stale, spawnuje sa tym aj jaskyna s inym nazvom a vtedy si treba pustit hru este raz a skusit si najst tu jaskynu a v page 2 toho moba, ale ani ten mob tam neni stale, to musis mat na neo len stastie, mne to padlo zhruba na 30 pokus. Skratka len musis mat stastie ze najdes tu spravnu jaskynu kde sa spawnol.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od Mmariner » 01.06.2012, 21:52 hod.

Jo me padl az druhej den hledani, pocitam tak 40x jsem byl v jeskyni... kamos co se uz nevesel do party to zkusil a na druhej pokus ji tam mel mrchu;) jinak se tam da na inferno docela pekne farmit... jedno kolecko vyda tak za 35-50k...

Mortychia
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raizen#2607

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od Mortychia » 03.11.2012, 21:00 hod.

Cus hledam tu jeskyni a nachazim porad jen v lokaci Field of Slaughter jeskyni Icefall Caverns, chapu tedy dobre ze ten gem pada v te druhe a ta se meni s touto? prosim o pomc

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Gibbering gemstone

Příspěvek od Venom » 04.11.2012, 13:59 hod.

Áno, chápeš to dobre, Gibbering Gemstone sa nachádza v Caverns of Frost a padá z unikátneho monštra Chiltara, ktorá sa nachádza v druhom leveli tohoto dungeonu, ovšem nespawnuje sa tam vždy. ;)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“