GAH ceny

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha
GAH ceny

Příspěvek od evilmind » 22.05.2012, 12:26 hod.

Chapu, ze hra je nova, trh si nesednul, a lidi palej ceny od boku. U low level equipu uz mi prijde, ze se to srovnalo relativne, ale za lvl 60 equip jsou ty palby priserny, mate nekdo tuseni, jestli se (cokoliv) realne za ty 1-40 mega prodava?

Jsem trochu doufal, ze kdyz se jim to parkrat vrati zpatky, tak jim dojde, ze to nema cenu milionu, ale zatim se nezda, ze by to nejak fungovalo - takze me zajima, jestli si treba i tady nekdo opravdu za ty ceny neco porizuje (protoze pak by mi nezbylo nez proste zacit setrit).

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: GAH ceny

Příspěvek od Peckoslav » 22.05.2012, 12:55 hod.

funguje nabídka a poptávka, takže pokud nabízím věc za 10M a neprodá se, tak jí příště dám levnějc a třeba se prodá, ale pokud se za 10M prodá, tak proč bych nezkusil prodat podobnou věc třeba i dráž..

Tyhle ceny budou do té doby, dokud je budou chtít lidi platit. A až se spustí RMAH, tak se část těch věcí přesune do této aukce, změní se taky hodnota goldů, takže celý zmatek na aukci IMHO začne znovu ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: GAH ceny

Příspěvek od Holborn » 22.05.2012, 13:11 hod.

Řada prodejců to zkouší stále dokola a listuje předměty (nejen top level) za nereálné ceny. Jejich cílem je lapnout nezkušeného kupce, to je celé. Ale od toho máme (nyní už) fungující search, kterým se hezky vyfiltruje a srovná, co nás zajímá ;).
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Wizi
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wizi#2979

Re: GAH ceny

Příspěvek od Wizi » 22.05.2012, 13:13 hod.

Proc se ti zda ze je 60 lvl gear drahej?

Goldu je dost, farmej se lehce, cena je umerna (hlavne tomu, ze 60ek ted bude hodne pribyvat a kazdej hned leze do AH pro gear..)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: GAH ceny

Příspěvek od evilmind » 22.05.2012, 13:37 hod.

Holborn píše:Řada prodejců to zkouší stále dokola a listuje předměty (nejen top level) za nereálné ceny. Jejich cílem je lapnout nezkušeného kupce, to je celé. Ale od toho máme (nyní už) fungující search, kterým se hezky vyfiltruje a srovná, co nás zajímá ;).
pointa je spis to, ze "nezkuseny kupec" proste 20 mega stejne nema

search je jinak super, ale je tam velka konkurence, ja nakupuju standardne tak ze si nadefinuju nakyk vlastnosti, rozumnou cenu za ne, a pak hituju po minute search, a checkuju veci co jsou cerstve pridany - a kolikrat i kdyz tam jeste sviti 2d, tak nez hitnu BUYOUT je to prodany :-) takze tam musi soucasne bejt fakt tuna lidi

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: GAH ceny

Příspěvek od Holborn » 22.05.2012, 13:45 hod.

Tahle strategie se nabízí, je rychlá a jednoduchá. Zatím se mi vždycky cca do 15 minut podařilo koupit kus gearu, o který jsem stál. Nejvíc jsem zaplatil asi 8k gold (jsem lvl 35). Někdy přepínám mezi typem předmětu a sleduji tak 2 - 3 aukce současně při ponechání ostatních filtrů, je to efektivnější.

Nezkušený kupec by mohl stejný (nebo lepší) předmět koupit mnohem levněji, kdyby používal způsob, o kterém píšeme. ;)

Kdykoli jsem při prodeji přestřelil cenu, zboží se mi vrátilo, řekl bych, že nezkušených je čím dál méně...
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

bloodyvc
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: GAH ceny

Příspěvek od bloodyvc » 23.05.2012, 06:32 hod.

Kromě komodit mi přijde, že se prodaj akorát prsteny a amulety a ještě musej být za hodně dobrou cenu. Ideálně nakoupit dobře nalosovanej ring u vendora a prodat s 200-300% ziskem. Uplně nejvíc se mi snad zatim podařilo dostat za prodej legendarky s dost pod průměrnýma vlastnostma - 70.000g http://eu.battle.net/d3/en/item/triumvirate.

Co se vám podařilo prodat za nejlepší cenu?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: GAH ceny

Příspěvek od Programos » 23.05.2012, 09:51 hod.

Obecně nechápu, proč jsou ceny předmětů tak vysoký... například amulety pro 50 levely nejdou pod 200K. Já mám amulet ještě z nm a je pořád lepší jak většina v aukci a za 200K bych ho rozhodně neprodával.

Prodávám za cenu, za kterou bych to sám koupil, hlavně lidi zapomínají na to, že zachvíli budou mít stejně vyšší level a jejich item bude k ničemu, to si hodně lidí neuvědomuje. U Lvl 60 itemů už je to jiná liga samozřejmě, tam čekám obří ceny uplně normálně.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: GAH ceny

Příspěvek od Rakiii » 23.05.2012, 10:28 hod.

Obecně jsou ceny hodně rozkolísané. POčítáám, že se to během pár týdnů stabilizuje. Zatím nikdo moc neví jak co ocenit. Zase je výhoda, že se dají koupit super předměty za směšné peníze :lol:

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: GAH ceny

Příspěvek od evilmind » 23.05.2012, 11:42 hod.

jsem to dneska schvalne trochu hlidal, a refreshoval si zbrane s nejvic DPS - a bohuzel se fakt za tech 10 mega normalne prodavaj... :-( takze je zbytecny doufat v nejakej pokles

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: GAH ceny

Příspěvek od Rakiii » 23.05.2012, 11:51 hod.

dokud je větší poptávka než nabídka ,, drží se vysoko i ceny , je třeba si počkat

Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GAH ceny

Příspěvek od Bromus » 23.05.2012, 12:02 hod.

nebo holt nekupovat top věci a spokojit se s menší kvalitou, šílenci co celou hru zbíraj goldy a by si pak za ně koupili jeden krám kterej bude za 14 dní stát 10% ceny prostě mezi námi jsou, a kdyby jela aukce za normální peníze to by byli teprv ceny :D

osobně se spíš bojim 100% niho odlivu TOP% věcí do aukce za real prachy .. hned jak to zapnou, a ten kdo nebude chtít solit, a bude mít smůlu na drop bude v loji ...
Obrázek

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: GAH ceny

Příspěvek od Reitak » 23.05.2012, 13:15 hod.

tak za 2000 goldov som kupil mec, ktory mi pridava 982 hp, 1149 dmg a armor nejakych 1.4%, presne na moj lvl, co by som v hre nikdy nenasiel, mozno az na vyssej urovni.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“