Rada ohledne predmetu

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Jelen
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jelen#2190
Rada ohledne predmetu

Příspěvek od Jelen » 21.09.2012, 02:38 hod.

Zdravim pratele, hraji D3 asi tyden a v lecems jeste nemam jasno. Napriklad mi porad neni jasne jak porovnavat predmety, ale na to se ptat nebudu postupne procitam foruma treba se to uz nekde resilo. Mam jiny dotaz. Nasel jsem legendarni predmet, ale nejsem si jistej zda je k necemu dobrej. Co si o nem myslet? Pouzivat? prodat?

Obrázek

Uživatelský avatar
Honkl
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Honkl#2257

Re: Rada ohledne predmetu

Příspěvek od Honkl » 21.09.2012, 03:01 hod.

Dává dost Dexterity

ale jelikož jde o zbraň Only For Barbarian ( pokud víím tak nikdo 2h Využivat ( k utoku ) nemůže ( muže ale nebude to efektivní )

na 33 lvl celkem malé DPS

Navíc Dexteritu využívá hlavně Monk a Demon Hunter takže je to TZV. Crap odpad

pokud se ti to podaří prodat za 10.000 Obrázek budeš rád

pokud se toho chceš zbavit tak to od tebe odkoupím za 3500 Obrázek
White Hat Hacker se vám stará o vaši bezpečnost a chrání vaše data.

Honkl

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Rada ohledne predmetu

Příspěvek od Holborn » 21.09.2012, 09:13 hod.

Ahoj Jelene, předměty porovnávám přímo v aukčním domě při zadání parametrů, které mě zajímají. Jsem jako ty barbar (ale jenom ve hře :D) a zajímám se hlavně o trojkombinaci all resistance+strength+vitality(nebo %life). Jedu totiž defenzivní build, kdy na infernu (ale to platí v podstatě v menší míře už pro hell) potřebuji mít všechny resisty kolem 1000 (s buffem War Cry) a +/-60K life, abych elitkami proplouval beze smrtí. Tak tak se to daří. Vůbec si nehraju na critical damage a chance, i když je to pro někoho modla.

K té tvé legendárce - je to legendárka a to se počítá. Pro tebe k použití moc není - nemá +Strength. Podrž si ji v bedně a sleduj trh. Zadávaj občas "Wrath of the Bone King" do vyhledávacího pole v aukci. Uvidíš, že se prodává i za podstatně vyšší ceny, než bylo zde řečeno. Pro zajímavost zde náhodná cena v USD
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Jelen
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jelen#2190

Re: Rada ohledne predmetu

Příspěvek od Jelen » 21.09.2012, 09:37 hod.

Diky moc za rady.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“