No time for losers / Stamp the champ

Sekce týkající se jen achievementů.
Odpovědět
Anduinlothar
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
No time for losers / Stamp the champ

Příspěvek od Anduinlothar » 09.11.2014, 14:49 hod.

Ahoj, v tomto achievemntu mi chybí poslední kolonka, kterou je champion revenant archer. Ví někdo, kde se nachází? V riftech asi těžko, jelikož jsem jich prošel doposud 1200 (řekl bych, že bych v nějakém tu skupinku našel) a podle informací na netu se mají nacházet jen ve Westmarch commons. Tuhle lokaci jsem prošel už také nepočetněkrát (abych si ten achivement odškrtl), ale nikde nic. Může to někdo potvrdit, ať to nechodím zbytečně? Je v tom nějaký fígl? Objevují se jen při nějaké bounty?

Díky za případné info.

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: No time for losers / Stamp the champ

Příspěvek od Spejbl » 09.11.2014, 15:33 hod.

můžeš chodit klidně i bounty, ale přímo bount to není. Vygenerují se na mapě, když ze čtvercového náměstí vede chodba jako obrácené "L" a zárovň se v té chodbě vygeneruje červená truhla (to jsou takovýty náhodný truhly). Po aktivaci týhle truhly se do té chodby vygenerují ty kostry. Ta chodba se moc často neobjevuje a ještě může bejt prázdná, nebo se zlatou truhlou(ale u té nevím jestli to funguje) - takže je to docela makačka.

Anduinlothar
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No time for losers / Stamp the champ

Příspěvek od Anduinlothar » 09.11.2014, 15:49 hod.

Ok, díky za info, zatím jsem tohle místo objevil párkrát, ale vždy bez truhly, tak proto se raději ptám, abych to nehledal zbytečně. Tak budu hledat dál, díky ti za odpověď ;)

Odpovědět

Zpět na „Achievementy“