The Discovery of Sanctuary

Sekce týkající se jen achievementů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika
The Discovery of Sanctuary

Příspěvek od Venom » 03.12.2014, 22:46 hod.

Ahojte, ako ste na tom s touto sériou lore kníh? U mňa dosť blbo, mám len prvú časť a môžem definitívne vyhlásiť, že toto je najvzácnejšia séria audio kníh v celom šírom Diable. Behám Battlefields of Eternity ako blázon ale stále sú tam len Angelic Scrolls a Lost Warrior, táto kniha má strašne nízke šance na spawn si myslím, skôr možno aj bug. V prvej časti hovorí Mephisto, v druhej Baal a v poslednej Diablo, preto by som ich chcel nájsť, môže to byť zaujímavá kniha.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The Discovery of Sanctuary

Příspěvek od witekcz » 04.12.2014, 08:41 hod.

Tyhle mam všechny, ale nedaří dohledat knihy z pátýho aktu =(
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: The Discovery of Sanctuary

Příspěvek od Venom » 04.12.2014, 15:41 hod.

Ved aj toto je z piateho aktu...z ostatnými určite nie je taký problém ako s touto knihou poondiatou...má to totiž naozaj zabugovanú šancu na padnutie, resp. na vygenerovanie tej mŕtvoly, z ktorej to padá...

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: The Discovery of Sanctuary

Příspěvek od icecrom » 05.12.2014, 05:18 hod.

Já tu mrtvolu našel cca na 5 pokus a někde jsem četl že ta šance je 1:5 že se ti ta mrtvola vygeneruje. Problem je podle mě spíš v tom že se lechce přehlídne.
(jo a tu mrtvolu stačí najít jednou - pak stačí najít někoho kdo ti u ní postojí, ty se lívneš ze hry a zase se k ní vrátiš a padne ti další kniha)

Odpovědět

Zpět na „Achievementy“