Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov
Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 14.11.2014, 09:29 hod.

Spíš si myslím že se rozjedou dneska nebo o víkendu zas :D
jinak včera v noci jsem udělal update... mého výkonu ;) a dneska se bude pokračovat... jen večer nebude čas... ale zas je v pondělí svátek tak to vynahradím tam :D plánuji dneska dojet 2 act.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 14.11.2014, 10:30 hod.

no, já se pomalu prodírám 5 aktem, musím říct že je to tam už betelná votrava když nemáte nějakou tu zbraň co má slušnej ias/mana leech/dmg a do toho jsem zas v merku všech příšech ..(merce zas věčně ignorujou) :lol:

steel je fajn, jen musí být v aspoň trošku slušné zbrani no :lol: , já už každej war scepter rozflákal a další nepadaj :lol:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od raisen » 14.11.2014, 15:17 hod.

Přes víkend snad projdu 2. akt :)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 14.11.2014, 15:23 hod.

Tak Teddy to ma za sebou, vsechny falesne hrobky jsem vycistil v klidu, pri vstupu do te spravne mi zabili mercini, nemel jsem zadny druidi pelt (s nejakou durabilitou) na vyvolani cehokoliv, takze jsem v tom byl sam, dosly mi zbrane a proste to dal neslo...Zkusim zvolit neco jinyho, tohle nefungovalo tak, jak bych si predstavoval...

Edit:Tak jsem vytvoril noveho hrdinu, namet a napad mi dal muj 10lety synek, takze je na jeho pocest vybran necromancer a pojmenovan Daedalus, doufam, ze pomsti Teddyho ;) Vam vsem preju hodne stesti ;)

Edit 2: Tak koukam, ze Secondface se stejnym buildem dopadl podobne, snad druhe postavy dopadnou lepe ;)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od BliiNky » 14.11.2014, 16:17 hod.

Já doklepal první akt, Andy mi hodila Axe of Fechmar. Tu jsem zvládl rozflákat o Radamenta, kterej mi zabil merce. Další postup bude rozhodně zajímavej (kór když hraju bez PlugY) :P

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 14.11.2014, 19:02 hod.

Tak sotva jsem zacal a uz jsem na lvl 15, necro je holt jiny kafe nez ten podelanej druid :lol: Ta Hit and run taktika se mi zacina libit, uvidime, jak to pujde ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 14.11.2014, 19:18 hod.

tak GL , snad se vám podaří líp...a já přiznám že po courání po 5 aktu palachem jsem si udělal bokovku, má to být klasickej conc baba, s tím že teda plánuju narvat min. bod do Find Pootion (a následně i item).. snad to nebude vadit..a ani skilly ne, vím sice že to nejsou bojové skilly ani životně nutné, ale řekl bych že v tom spočívá hlavní výhoda barba na tomhle turnaji, ...ideální představu mám na nějakou krutopřísnou 4 range polearmu, kdy bash odhazovat dav a concem rubat - držet od těla, .mastery ale asi nechám na konec, ...tak uvidím jak dlouho mě to bude bavit :lol:

jinak palacha budu určo pokračovat, ..jen zas musím někde najít chuť :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.11.2014, 13:21 hod.

Tak jsem dotáhl do konce A2 Normal. Opět to byla brnkačka :) Merc chtěl jednou ripnout, ale jak bylo řečeno Rockymu: "Neznáš bolest" a tak jedem dál :green: Nedělám full clear, páč na hraní nemám tolik času. Kdybych byl ve staré formě, tak už jsem teď na konci NM :D Největší opruz byli rozhodně Scarab's a to i přes light rez 52%. Pokud někomu chybí identify svitky, tak doporučuju porlízt Arcane Sanctuary. Tam to padá fakt po kilech :) Jako naschvál jsem správně trefil až poslední rameno :D Tal's hrobky jsem neprolízal. Namířil jsem si to jen do té pravé a Duriela jsem vykopal na p3. Stejně tak jako tak dává kulový s přehazovačkou :D Světě div se, ale hodil mi Nagelring :shock: Zas se na mě ale vyřádil roll, když se namotalo 16% MF :{ Ještě někde ve Far Oasis padl Cathan's amulet. Nejvyšší runu mám zatím 1x Tal, kterou dropla Coutness. Toť vše.

Malej dotaz....když nemůžu používat Death Sentry (díky Honzno :green: ), tak jakej skill by jste volili? Nabíjecí kouzla nepřipadaj v úvahu, páč claw v ruce mít nebudu a když vemu v potaz to, že nemůžu používat skilly na dálku, tak toho moc nezbívá :-| Navíc mě furt vrtá hlavou, jak později pořeším Physic Immune, protože si nemyslím, že Venom to všechno ošéfuje. Chtělo by to někde nabrat Amplifu...ideálně dropnout amulet Atma's Scarab :D
Když na ty všechny skilly tak koukám, tak mám asi jen 2 možnosti: Shadow Master nebo Blade Shield. Jedna větší blbost jak druhá :green: Takže...nějakej nápad? :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 15.11.2014, 15:18 hod.

Koukám, co se to tady během mé pracovní nepřítomnosti stalo. No, s těmi zbraněmi jsou už někteří poučeni, stejně jako já, akorát ještě (!!!) že jsem si v truhle nechal nějaké šitoidní kopí, jež mě dokázalo přenést přes tuto krizi, než mi padlo nové.
Budu dneska pokračovat dál. Jsem zatím před vstupem do Lost City, broučci jsou vymlácení.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 16.11.2014, 06:36 hod.

On ten Meda mel hezkych par seker v zasobe, ale kdyz mas vsude ty hnusny vyvolavace :OXO :OXO , tak Ti stejne nakonec dojdou, rozhodujicim faktem byla ztrata mercine, clovek si takhle uvedomi, jak je na nich strasne zavislej :roll:

@DD: O nabijecich dovednostech toho moc nevim, ale obavam se, ze je to jedina mozna cesta pro Assku v tomto turnaji...Pokud by ale byla otazka postavena Blade shield vs Shadow master, tak bych bral 100% mastera, je to supr tank a dost vydrzi

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.11.2014, 16:55 hod.

RIP: A Shadow Master, kterej si samovolně používá co chce => DS, LS, Shock Web atd spadá do tvého konceptu turnaje?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 16.11.2014, 17:48 hod.

Taky by mě to zajímalo.
Jinak jsem si všiml, že má moje Peruška už v tomto turnaji sestřičku. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.11.2014, 18:23 hod.

Ještě věc k pravidlům...Když v A3 dotáhnu do města Gidbin, dám ho Ormusovi, tak mám pak jít pokecat za Asherou. No a pokud mě pamět neklame, tak pokud v té době člověk nemá merce, tak k němu gratis fanaticky nakluše Iron Wolf. Což by v případě ripu merce znamenalo, že na další najmutí nemusí člověk čekat do další obtížnosti nebo se pletu? I když v tomto případě Iron Wolf není žádná výhra :green:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 16.11.2014, 19:08 hod.

Tak to prrrr. Já iron Wolfa používám! A je myslím dost užitečný (ten na cold)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od raisen » 16.11.2014, 19:36 hod.

A tak zabíjení po něm nechceš, ne? To pak člověku přijde ten cold wolf aspoň k něčemu :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Zedrak » 16.11.2014, 19:54 hod.

Dotaz - když jedu HC a ripnu, tak končím, nebo můžu jet zase odznova?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od raisen » 16.11.2014, 19:56 hod.

Určitě můžeš jet od znova :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Zedrak » 16.11.2014, 21:03 hod.

Díkes! 8-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 16.11.2014, 22:28 hod.

Tak první tři akty za mnou. A jde se testovat můj hlavní sklil. 8-)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.11.2014, 01:56 hod.

A3 Normal hotovson. Celkem rušno bylo jen 2x a pokaždé díky Amplify dmg. Nejprv zaúřadoval Sszark the Burning. Tam málem lehl merc i já. Potom jsem se lehce zapotil v Travincialu u Concilů, ale tam šlo spíš o záchranu merca. Mefa jsem dával na p8 a dropl mi Amn :love: ,díky které můžu složit RW Strength, což asi bud end game gun :D Pak ještě hodil klasickej opruz...Isenhart's brnění. Napříč celým aktem jsem ještě narazil na Hunter's Bow, Broad Sword a Skull Cap.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“