MF turnaj vol.8

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2017, 19:30 hod.

Díky za reakce, je fakt, že nakonec sám uvidím :)
Ohledně itemů z CS ti RIPe rozhodně věřím, máš tam nalítáno možná nejvíc z nás všech :)
Ono pokud bych chodil CS, pak by to bylo i kvůli expům z Diabla... trochu se bojím, že expy polezou pomalu, pokud s tím berserkerem budu zabíjet jenom bosse, ale už ne jejich miniony. Už se těším až si to všechno vyzkouším... pokud ovšem hned neripnu :D
Myslím, že až (pokud) se dostanu do LK,, tak zde bude má první větší zastávka a vyběhám si Grief (to je myslím střízlivější plán než daweho infinity :D ale zas známe jeho úsilí a štěstí na runy...) a pak to pořádně rozjedu :twisted:

Vám ostatním přeju příjemné hraní a žádné ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 31.12.2017, 20:55 hod.

Expy cajk, ale jestli Ti muzu radit, tak chod jen Infectora + Viziera, pac De Seis je zdaleka nejnebezpecnejsi a Big D se na expy vyplati az po lvl 97

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Kisuvka » 01.01.2018, 00:20 hod.

Všem přeju hodně TM do nového roku!! :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od BliiNky » 01.01.2018, 11:00 hod.

Krásný nový rok všem! U mě začal dropem prvního elite unikátu, IST runy a pokořením hranice 100 bodů. Nech sa dari :wave:

Obrázek

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Abuzus » 01.01.2018, 12:47 hod.

ZOMB: vybalancovat Zerka, to je jako vařit svíčkovou. Herní styl, výbava, final area.
Tak jen pár osobních postřehů:

Howl: - koukni do tabulky, teoreticky stačí investovat 1 bod, ale:
a) více než působnost tě zajímá doba útěku. Na lvl 5 je to 7s, což by ti s Griefem na Championa mělo stačit
b) dávat tam jenom pro dmg jako synergii - ano, ale až budeš spokojen s postavou a pouze budeš zvyšovat lvl. Grief je prostě overpower a než ho budeš mít, stejně se bez dobré zbraně budeš plácat Howl/neHowl
c) vezmi však v úvahu, že: "úroveň monstra musí být menší než součet úrovně Barbara a úrovně Howl"
tzn. když půjdeš CS Hell nebo Pit na lvl 64, nebude fungovat ani Howl lvl 20!

Find Item: efektivitu nad investovaných 10+ bodů nechám na tobě, ano s finální výbavou je to jediná možnost, jak zvednout MF

Taunt: díky taktice Howl jsi vlastně bezkontaktní melee, až na všechny ty missile potvory. Můžeš tam skočit a rozehnat je, nebo si je postahovat pomocí Taunt, aniž by jsi je zabíjel. Prostě jen přestanou střílet a namotají se kolem žoldáka

WarCry: čistě taktický bod v úzkých prostorách, kde sice Howl použiješ, ale enemies narazí do zdi a vrací se k tobě behěm pikosekundy

Leap: univerzální pomocný skil (i poskokem na místě odražíš miniony, preskočíš překážky -hradby, mříže, vodu, nemusíš otevírat dveře, stačí je přeskočit), ale hlavně je nepřerušitelný, takže během útěku tě nic nemůže zasáhnout...

Weapon Mastery: - až bude Grief, máš ITD, dmg jako synergii to zvedá jen o 5% (Howl o 10%), ale můžeš se dostat na 30% critical strike. Protože na dmg je Grief OP, dávám sem dříve než do ostatních synergií. Critical strike je další Barbarův bonus.

Shout: s blokem dávám max 5 b bez bloku max 10, ale u finální výbavy je to tvá poslední synergie, kam cpát body.

Natural resist: 5 b - no comment, souhlas, ale uvidíš, že s MF gearem to třeba v CS nebo v Travincalu bude stejně tak-tak, nicméně cpát více, už není efektivní

Battle Orders asi jsem neviděl build bez 20-ti bodů v BO, ale opět se zeptám - s blokem nebo bez? Postava na HC má být životaschopná a více než max BO je good base !!!. Nevzpomínám si, kdy jsem dal více než 15 bodů. Uvidíš podle hratelnosti, ale s dobrým základem a herní taktikou by ti 12-15 mělo stačit.

Vím, že jsi zkušený hráč, ale když někde vidím automaticky 20b sem, 20b tam mně to nutí se ozvat. GL

PS: Zerk 20b :lol: Hlavně hodně trpělivosti a nějaké to combo do dlouhého a pomalého začátku (Civerb, Cleglaw, Sigon,..)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Smilee » 01.01.2018, 13:25 hod.

Tvl ted se mi oběvil eror unable tu connect, bad header ... nevíte co to znamená a proč mě to tam leze a nepusti do hry ?

Zomb : gl ja jsem BK barba uz zakopal a pojedu brzy znovu pak porovname .. >:D
A to už jsem farmil LK na grief :OXO
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Pietro » 01.01.2018, 13:33 hod.

Smilee: taky se mi to objevilo. Musíš že složky save smazat truhlu. Bohužel můžeš přijít o některé věci.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Fraxinus » 01.01.2018, 14:11 hod.

Smilee: Leckdy mi při chybových hláškách pomohlo staré a otřepané.....tlačítko reset. Ale s takovou chybou jsem se dosud nesetkal, tak uvidíš.

Zomb, Abuzus: Ještě doplním, z mé zkušenosti, že když Zerk, tak obouruč, protože čím větší zbraň, tím větší pecky dává a je výhodné, aby každého (krom bossů, to nejde) ideálně one-hitoval, a to na všech třech obtížnostech. Pak takové věcičky jako taunt nebo howl nejsou vůbec potřebné. A souhlas: mastery na zbraň 20, berserk také na 20, i synergie 20, s tím BO to bude o tom, zda bude mít víc životů v základu. Na hellu mi vždy postačovalo něco přes 2k životů, tak těch bodů postačí klidně i jen těch deset, když jich tolik bude mít.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 01.01.2018, 14:17 hod.

Predpokladam, ze oba mate Plugy...Me se stalo to same behme lonskeho (MF7) turnaje, je to tam i reseno, jedine, co muzu doporucit a co funguje urcite je delat caso zalohy

@Abu: Tak uplne nesouhlasim s hodnocenim War cry, to je pro pruchod hrou zasadni, a u Pindla treba taky, je daleko lepsi nez tam pouzit Howl...Ja to mel vzdycky tak, aby WC bylo io s itemy okolo lvl 10, kdy je stun lenght dostatecny...Taunt je proste 1 point wonder ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Abuzus » 01.01.2018, 14:44 hod.

Fraxinus píše:
01.01.2018, 14:11 hod.
... když Zerk, tak obouruč, protože čím větší zbraň, tím větší pecky dává ...
Zde si dovolím nesouhlasit, protože je MF a bude mít Grief. Štít = další MF nebo rezisty atd, neříkám, že blok je nutný. Ale ta dmg z Griefu by měla stačit.

Jinak souhlas, for fun je obouručák Zerk pecka (jakosmajlíkpalecnahoru)

RIP: ano, styl s použitím WarCry vyžaduje min 7 b, 10 b je optimum. Jak jsem psal, je to svíčková...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dragonius » 01.01.2018, 14:56 hod.

Abuzus: Ac jsem za barbara jeste nehral, tak Tvuj rozbor jsem precetl 2x cely a byl naucny. A rovnou rikam, ze chci s Cold amou dat 20 bodu do Cold Arrow, Freezing Arrow, Valkyria a Decoy. Pripadne premyslim, jestli do Decoy dat jen 10 a po 5b do Pierce a Critical Strike. Co myslis/myslite?
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 01.01.2018, 15:00 hod.

Tak otazka je prave postavena tak, zda hrat obouruc (coz samozrejme take jde a s tim byl celkem spokojeny), pak je ale naprosta NUTNOST pouzivat WC protoze je to jedina defenzivni slozka, ci jet pres stit + max blok, kde je to moznost, nikoliv NUTNOST...da se hrat oboji...ono predjimat, ze bude mit Grief je zcestne...Pokud nebude mit kliku, tak se mu muze postestit az na konci turnaje ci vubec, behat Kurasty immerwehre porad dokonala neni pro kazdyho a ne kazdy je ochotny tuy probihat 1000x a vic...

Chci rict, ze je dobre si hned na zacatku rict, kolik casu tomu chci a mam moznost venovat a zda bude vyuzit formou, ktera me bude bavit...

Tezko to prat podle Creca, me, DDho, dawe-a, Secondface a dalsich powergameru ;)

Edit: Zalezi Majkie, co a jak chces delat a kde budes behat...Freeze ej v podstate Freeze arrow + Cold arrow, zbytek je na kazdem...Valkyra je vicemene jen CI, pac vsechno ostatni se ani nehne...ja osobne mam dobrou zkusenost s Hybridem, kde pouzijes prave Freeze arrow + Cold arrow a pak dal Java lightning vetev Charged strike + Lightning fury...Ziskas tim slozku schopnou demolovat CI, coz je vetsinou nejvetsi problem, i moznost behat Bosse, pac Charged strike bude furt lepsi nez Freeze arrow...ten je supr na grupy neimunnich monster, ale na Bossy jako je Mephisto ne

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 01.01.2018, 15:27 hod.

RIP: Díky, CS rozhodně nepodceňuju, z De Seise a hlavně jeho minionů mám respekt :)

Smilee: A jak toho berserkera pojedeš ty? :)

Abu: Díky moc za komentář! Ocením každou radu, jelikož v barbarovi moc kovaný nejsem, proto se obracím na odbordníky ;)

Ke konkrétním skillům:
Howl: tady jsem ani neuvažoval o tom, že bych dal méně bodů. Jednak synergie, jednak samotné zlepšení skillu - jak píšeš, ovlivnuje to lvl monster na která působí, dobu útěku, dosah ale i rychlost střel. Mimochodem rád chodím nadlevelovanej, tzn. na NM minimálně na lvlu 50, Hell minimálě 71, takže zezačátku by stačilo méně bodů a maxovat později.

Taunt + Leap + Leap Attack: první dva zmíněné pro kontorolu davu + skok na delší vzdálenost, i když jsem je nenapsal do původního seznamu skillů, považuju je za samozřejmost :)

War Cry: zde ještě uvidím, zda se mi to vyplatí... stun lenght s jedním investovaným bodem na hellu bude asi nic moc, uvidím kolik udělá + skills

Weapon Mastery: i zde jsem uvažoval kolik dám, alespoň 1 bod ale ano, hlavně kvůli tomu critical striku, jinak jak píšeš... dmg jako synergie slabší než Howl nebo Shout, ten attack rating se možná bude hodit, jelikož ITD taky nefunguje na všechno že :)

BO: Jedu HC a radši pojedu defenzivněji, takže to tady vidím na těch 20...

Zda block nebo ne - jedu HC, takže spíš předpokládám že ano a budu doufat, že mi padne Stormshield :) Bez štítu se bojím, že by to bylo moc o hubu s nulovou obranou, ale ono to o hubu bude tak či tak :D

Díky, doufám že mi brzo padne nějaká dobrá zbraň :)
Normal nějak ubouchám, pak mercovi sestavím Infinity, sobě Rhyme, později snad i Treachery. Vůbec by neuškodilo, kdyby mi brzo padla na switch Gull :D


Co se týče skillů, vidím to zatím takhle:
Na konci Normalu (level 50+):
Berserk: 20 :twisted:
Natural Resistance + Howl + Find Item + BO: 5
Zbytek po jednom bodu

Dál budu body dávat na střídačku do Howlu a BO, dokud nebudou namaxované (cca level 75). No a pokud se toho dožiju, tak půjdou body do FI a pak do Shoutu / Weapon Mastery, to ještě uvidím :)


Zatímco jsem psal tenhle komentář tak se tu objevila spousta dalších reakcí (díky za ně!), ještě si to budu muset promyslet a zvážit všechno, od více bodů do WC přes více bodů do Mastery... holt svíčková no :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 01.01.2018, 15:40 hod.

Tim Infinity jsi asi myslel Insight...Jako kazdyho vec, jak rikam, pokud bys jel obouruc, urcite dat 10 bodu do WC...

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Smilee » 01.01.2018, 16:11 hod.

Zomb : Ja pojedu klasiku
20bk
20 synergye (prvně maxuju shut
20 mastery
20 bo
Nr , run atd ._. Po 1 bodě
Leap 1b nebo staffku s teleportama
Na pruchod muzes pouzit i 1 b v ww zejmena normal to urychlí :) ale ja to neberu pro me skoda bodu

A já beru jako zbran hodnou tomuto charu min. Grief phaze blade nebo v axe ale PB je rychlejsi
Předtim mužeš nosit třeba black .D
Pokud chceš 2h tak 100% Souhlas s Ripem
Jinak profackuj pindla v normalu je potreba se trochu přelvlit at ten nm moc dlouho netrva
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od ZOMB » 01.01.2018, 16:21 hod.

RIP: Pardon, samozřejmě Insight :)
Jasně, to s obouručákem a WC dává smysl...

Smilee: Tak hodně štěstí ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Dragonius » 01.01.2018, 17:06 hod.

RIP píše:
01.01.2018, 15:00 hod.
ja osobne mam dobrou zkusenost s Hybridem, kde pouzijes prave Freeze arrow + Cold arrow a pak dal Java lightning vetev Charged strike + Lightning fury...
Diky Honzo, tak behat... Urcite Pindl v ramci turnaje, Cold Amu hraju prvne, tak jeste lokality zmaknute nemam, vzdycky mi frcela ta Strafka :)
Urcite bude Cold Arrow a Freezing Arrow na 20b, potom prereq a muzu dat i na Charged Strike, to jsem taky behal, ale otazka je potom... Kolik bodu?
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od RIP » 01.01.2018, 17:55 hod.

Je to hybrid, takze musis udelat kompromis, ja jel 20 Freeze arrow, 20 Cold arrow, 20 Charged strike, 20 Lightning fury...byla muj druhej Guardian, tak fakt neni tezka...co neni CI zabije Freeze arrow, na CI LFury, na Bossy Charged strike

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od dawemorraless » 01.01.2018, 18:18 hod.

Zabralo to 151 full open runů Lover Kurast a mám infinity >:D Beru runy jen fal up.
003-ohm
011-ist
022-um
041-fal
045-fal
054-lem
082-fal
084-ber
093-pul
109-lem
124-pul
141-ist
145-lem
151-ber
um na mal mám z NM Hellforge
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.8

Příspěvek od Kisuvka » 01.01.2018, 18:37 hod.

dawe: jak to děláš chlape? Tvoje verze Diabla je fakt hustá :D Mě to trvalo 4K runů :D

EDIT: Co ti to na těch screenech svítí za bílý sloupy u těch run?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“