Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 16.09.2018, 20:13 hod.

A1 dokončen, lvl 20. Mercová už má full topazovou výbavu a nechal jsem jí do Andy dát poslední šupu. Výsledek? Arctic belt a 24 % MF Nagel. Not bad. Na rukavicích jsem na gamblu ulovil 19 % MF, na botkách 15 %. Amulety a prstýnky si dávám stranou na lvl 24, tak snad se podaří vycubit něco hezkého s hodně MF.

Fraxinus: Letíš jak střela, jen tak dál :wave:

Abu: Vítej a přeju hodně srandy :)

Pro všechny: Do pravidel přidávám ještě výjimku ohledně použití ESC jako záchranu. Omlouvám se, že až takhle v průběhu turnaje, ale je to docela důležitý detail, na který jsem pozapomněl. Dobrou a žádný umírání ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Abuzus » 16.09.2018, 20:23 hod.

Tak bodík ve Venge to trošku zrychlil, lvl 19 Andy dead, 5:52.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od ZOMB » 16.09.2018, 21:11 hod.

Pěkně jedete chlapci :)

Já jsem taky už začal se svým barbarem, dokončil jsem 1. akt stylem /players8, single pass, full clear, se zabitím Andy jsem se akorát dostal na level 21. Za celý akt mi padlo asi 12 chipped topazů, což je super. Co až tak super není je to, že i přes topazovou výbavu za celý akt nic nepadlo :D
Čas jsem radši neměřil :roll:

Přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Rattus » 17.09.2018, 10:30 hod.

Tak já jsem rozjel Fend Amu, pojedu full clear a pokusím se co nejdéle jet /players8, single pass (chtěl bych aspoň po NM Pindla...). Zatím jsem dokončil 1. akt (level 20), těsně před Andy padl 29 % MF Nagel 8-), takže na drop si zatím nemůžu stěžovat. Andy pak dala Light crossbow a Buckler.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 17.09.2018, 22:18 hod.

Dokončen 4. akt.

Pořád píchám tím samým Brandistockem, co jsem sehnal ve 2. aktu, protože má IAS. Ve 3. aktu totiž začal dost sílit Holy Freeze, a tak to tam byla brnkačka, šlo to i celkem rychle. Velkou zásluhu na tom má i Circlet s FR/W a rezisty, na botách totiž tuto položku nemám. Jediná otravná havěť byli koncilové, kam jsem s mercyní napochodoval jak Bud Spencer s Terence Hillem a jakmile jsem měl skoro hotového toho s FE, přihnal se odněkud ten s Cursed, já pak jednou píchl a ta FE mě málem zabila (zbylo jen asi 80 života).

Ve 4. aktu jsem konečně na sebe sehnal něco velmi užitečného a Stealth jsem vyměnil za Twitchthroe. Sice jsem přišel o další FR/W a poison rezisty a regeneraci many, ale měl jsem zase o něco rychlejší útok (celkem už 40% IAS), takže to vážně odsýpalo. Navíc jsem krátce poté sehnal Sanders boty, takže zase dost lítám. A potěšily mě i runy, padaly thul, amn i sol. Nepotěšila hellforge (eld). Díky rychlosti útoku a holy freeze jsem nemusel utíkat od Infektora (marně vzpomínám, kdy jsem naposled nemusel) a Diabla jsem picnul s jedinou návštěvou města.

3. akt za 2h 44min,
4. akt za 1h 14min.
Level 35, životy 491, rezisty 75, 12, 75, 5

Docela by se mi hodil Jewel of Fervor, ideálně i nějaký rare s touto vlastností, abych měl dalších 15% IAS. Ideální by bylo sehnat Lem na Treachery, a také buď Sigon's věci na IAS, nebo Sanders rukavice.


edit: Btw. Koukám, toto je můj 3000. příspěvek na foru. :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Abuzus » 18.09.2018, 05:52 hod.

Za další 2h 35min jsem ukončil Maggot Lair a otevřel si Lost City wp (nemám mapy, tak se mi to zítra nechce hledat znou).
Momentálně jsme lvl 24, stále single pass, full clear. Nosím Magic Pike (VERY SLOW-SLOW) a nějaké rare pitomosti.
Jako řeknu upřímně, že můj Pala je zpomalenej deviantní úchyl, no ale má styl...

- rozvážně zamíří
(tady je hezké, že Pike má v základní verzi range 4, takže přehlíží miniony, kteří mu šlapou na kuří oka a absolutně se nehodí pro dokonalý souboj)
- vystřihne kontrolovaný výpad, za který by se nemusel stydět ani občan norského Telemarku
- rázně probodne vše, co stojí 2m před ním a s jednou rukou v břichu prvních enemies pokračuje ve výpadu ještě další 2m
- pak neohroženě zaujme stoj spatný, nechá okapat krev z kopí a rukávu
- rozvážně vyhlíží další cíl

Díky vysokému AR většina padá na první, jen jsme se zatím moc neshodli, kdy, a co zabije.
Dnes zdar a GL, Abu.
-----------------
sorry za OT, ale včera během průtahu na hell HF padlo.. (LD2R)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Sajs » 18.09.2018, 07:55 hod.

Nakonec je to Berserk Barbar, po skoro 2h hraní jsem vysvobodil dědka a vyčistil všechno před ním, postava má lvl 15. V Cave lvl 1 byla ghostly archerka a tu nešlo zabít :). léčila se rychleji, než jsem ji ubíral, fakt poníženíčko, takže jsem si pro ni musel dojiít až na lvl12 a ještě s tulačkou :D. Dropy zatím nic moc, Hsarus sťít a jinak nic, kopí jsem koupil. Zatím single pass, full clear.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Abuzus » 18.09.2018, 08:10 hod.

Sajs: no s Bersekerem, bez bloku, defense a vyhlídkou, že toho moc nenajdeš, jsem už teď tvůj fanda...
Na dropy je tu evidentně někdo jiný, kopí také kupuji..
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Obter!vr » 18.09.2018, 08:51 hod.

Abuzus píše:
18.09.2018, 08:10 hod.
Sajs: no s Bersekerem, bez bloku, defense a vyhlídkou, že toho moc nenajdeš, jsem už teď tvůj fanda...
Na dropy je tu evidentně někdo jiný, kopí také kupuji..
Přesně z toho důvodu jsem se nakonec pro barbara nerozhodnul, protože jsem přemýšlel nad berserkerem ☺
Já mám zatím zabitou Blood raven a ještě mě čeká jeskyně v cold plains. Dneska bych s tím chtěl pohnout, aspoň kousek zase ☺ zatím hraji full clear, single pass, players 8. Kopí vygemblene, ale nic moc to neumí...😀
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 18.09.2018, 09:25 hod.

Barb si na druhou stranu nařve HPčka, má parádní crowd control, fajn bonus na crit strike & AR přes mastery a ranged parchanty si vytauntuje jednoho po druhém. Nemluvě o tom, že aby měl i bez gearu ucházející rezisty, stačí fiknout pár bodů do Natural Resistance. Za mě na tom až tak zle není 8-)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Sajs » 18.09.2018, 09:42 hod.

Právě bezpečí toho buildu by mělo být díky Howlu. Hraje se na pl8, takže doufám, že nějaké dropy budou, dám si jeden bod i do find item, to by mělo pomoct a taky je výhoda, že postavy jsou hodně naexpené - Andy na lvl 20, Diablo na lvl 35 :D to je labůžo. Trošku se bojím Hell Ancientů a Soulů, ale jinak to snad půjde dobře.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 18.09.2018, 11:01 hod.

Abu, sežeň si co nejvíc IAS. Snad budeš mít pak u Mefa štěstí a dá ti dva Sigony, z toho jedny rukavice, nebo někde v průběhu 2. či 3. aktu padnou Sandersky rukavice. Pak to bude o něčem jiném, ale zrovna píka bude pomalá asi vždycky. Takhle jak to máš teď to musí jít asi jako s impalezonkou.

Nebo si vygambli rare brandistock s 2 sockety a ideálně s IAS, narvi tam dvě ith runy, do čepice nebo brnění se 3 dírama narvi jewely s max dmg (mně vypadly v 2. aktu dva s +8 max dmg) a budeš mlátička s obstojnou rychlostí i dmg.


Sajsi, do levlu 30 (cca Kurast Bazaar) to budeš muset vydržet. :) Pak přijde jeho chvíle.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Abuzus » 18.09.2018, 20:06 hod.

BliiNky píše:
18.09.2018, 09:25 hod.
Barb - Za mě na tom až tak zle není 8-)
Jako OK, jenže jede fullclear, a tak bych řešil i FHR (až na Hell - 48min), protože první tlupa někde v kombách, mimo pláně, kde ti je Howl k ničemu a bez defense jsi dead. Leap min na lvl 3, je nepřerušitelný a jediná záchrana. Skáče i přes zavřené dveře, mříže, rotundy s Imp demonama atd., jen nekliknout mimo mapu...

Fraxinus si dal vtipnou kaši: Meph mi dva Sigony nedropnul nikdy..., +8max dmg beru jako unikát, gamblím furt, a díky resist aurám ( pojedu s Convou), okamžitě měním jakékoli IAS za cokoli.

Ano, je trošku "Impale" debílek, ale má styl!
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 18.09.2018, 20:31 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Abuzus » 18.09.2018, 20:30 hod.

Sajs píše:
18.09.2018, 09:42 hod.
Právě bezpečí toho buildu by mělo být díky Howlu. Hraje se na pl8
Mi to nedá, ale na Hell bych bez WarCry (lvl 5) někam do jeskyní nebo katakomb nešel. Tohle nebude Baba se Shakem a Griefem... Zabíjí CB, OW (žoldák) a čisté Magic Dmg + PMHeal.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 18.09.2018, 20:56 hod.

Dokončen A2 těsně pod levelem 29, P8, full clears. Napadaly nějaké fajn unikáty a hlavně se zadařilo na gamblu viz screeny.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Moje aktuální sbírka - Dragon Chang někdo nechcete? :twisted:
Obrázek

Gratz všem k postupu a jen tak dál, hlavně ať to pěkně padá :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.09.2018, 21:21 hod.

Ty křusky ti myslím vydrží dlouho ;)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 18.09.2018, 21:33 hod.

Pokud vygamblím něco ideálně s 30-35 MF, tak je prostřídám, ale samo si je nechám v záloze na těžší fighty a vyšší obtížnosti 8-)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Sajs » 19.09.2018, 11:27 hod.

Mi to nedá, ale na Hell bych bez WarCry (lvl 5) někam do jeskyní nebo katakomb nešel. Tohle nebude Baba se Shakem a Griefem... Zabíjí CB, OW (žoldák) a čisté Magic Dmg + PMHeal.

Na WarCry nezbydou bodíky, zatím mi to nevychází ani na leap, nejradši bych to řešil Enigmou, ovšem takové štěstí neočekávám. Prostě to nějak musí jít a když nepůjde, tak ripnu a ukáže se, že ten build nebyl správně zvolen.

O defense se až tak nebojím, protože když nemlátím, tak defense se shoutem na lvl 20 (synergie pro Berserk) fungovat bude. Představa je taková, že někam vlezu, roztrhám dav na menší kousky a pak až začnu rubat. Takže defense 0 bude ve chvíli, kdy si řeknu, že to dám a snad budu mít dobrý odhad.


Ještě dotaz k pravidlům, když chci říct, že jedu full clear, musím spustit všechny Evil urny?

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 19.09.2018, 11:57 hod.

Ano, Full Clear zahrnuje urny i cow level. Po obědě to lupnu do pravidel - další detail, na který jsem pozapomněl, omlouvám se >:'(

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.09.2018, 12:08 hod.

Tak to bývá, když se něco pořádá poprvé. Tu a tam se na něco zapomene :) Když si vzpomenu na počátky MF turnajů, tak to občas taky skřípalo, takže v klidu ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“