Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 12.01.2015, 14:25 hod.

Ale no tak, nepodcenuj me, uz mam Black, Strenght, Rhyme, dalsi na rade budou asi Smoke a Harmony, pokud se jen trochu zadari (chce to jen LUM + KO coz jsou v pohode nalezitelne vecicky) a pripadne Treachery/Duress...Uvidime, jak to pujde, zatim jsem v A2 NM Far Oasis a neni to jeste tak hrozny ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Attia » 12.01.2015, 14:46 hod.

Já zrovna dokončil A1 normal. lvl 20 a dropy nic moc...kromě Dimohawk's Hew a Insenhart helmy z Andy...asi přeci jen vemu toho kopijníka...díky portu bych ho moh držet naživu celkem v pohodě, pokud neudělám nějakej kiks a ta polearma je lákavá na nasazení...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 12.01.2015, 15:46 hod.

A já se jdu hecnout a jdu znovu na to, Diablo na NM, těš se! :twisted:

Jinak, tu treachery bych taky bral. Jen ta lemka ne a ne padnout, tentokrát by mi z hellforge vůbec nevadila....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.01.2015, 16:03 hod.

RIP: Tak člověk rád baví mysl, jak by mu mohlo padnout to a ono a pak by to šlo určitě lépe. Znám to a zná to určitě každej. Pak je tu ale ještě Diablo faktor :D Jak jsi psal o té Lum a Ko, že to jsou v pohodě runy na nalezení, tak jsem si hned vzpomněl na HC duo s raisen. To nám v Den of Evil (Hell) padla Io a to bylo to nejlepší, na co jsme narazili :green:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 12.01.2015, 17:30 hod.

Tak Diablo to má na NM za sebou. Nevěděl by někdo, co bych mohl udělat s umkou z HF?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 12.01.2015, 19:59 hod.

@DD: Ono v tomto turnaji strasne zalezi na tom, jestli clovek opravdu cisti vsechno ci ne...Pri jednom pruchodu hrou chces maximalizovat moznost dropnuti cehokoliv dobreho, proto je Full clear nejlepsi volba

@Fraxi: Gratuluju, moc moznosti neni, krome klasickeho pouziti do brneni ci helmy asi RW Duress...Crescent moon je asi v Tvem pripade mimo misu, bleskove skody mas dost a Gloom armor potrebuje jeste PUL a FAL...Tim padem asi ten Duress, ma FHR, resy, CB a OW, co vic si prat ;)

@Attia: V Normalu by mel byt pri jen trochu rozumnem hrani jediny problem pro merce Diablo...Co bude pote je ve hvezdach, melee mercove radi chcipaji, ale tak s castym pouzitim teleportu by se to snad dalo...

Vsem drzim palce ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 12.01.2015, 20:19 hod.

Nightmare hotov.

RIP: Asi to vyhrává ten Duress. Všechno mám, jen ještě počkám na lepší základ brnění. Cpát to do 3děrovaného brnění s jenom asi 200 defense je škoda.

Jinak ta hra na pl1 a pl8 je fakt úplně jiná....a mohu říct, že amazonka s hlavním skillem Lightning Strike moc vhodná na pl8 není. Jakmile narazíš na imunity ve velkým množství, jseš v koncích. Na pl1 to ale zvládnutelný je.

edit: V 1. aktu hellu hotovo až po blood raven, včetně krypty a mauzolea....kde to bylo kvůli samým immune to lightning poněkud ostřejší, ale zvládnutelné.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 13.01.2015, 08:39 hod.

Pockat, Ty jsi vcera dohral NM?Tak to gratuluju ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 13.01.2015, 22:04 hod.

Dneska jsem si doběhl až do Outer Cloister....komtesa dala jen thul (svině). A jedna její kámoška mě tam málem oddělala.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Marast » 15.01.2015, 03:17 hod.

Po dlouhé době jsem se na vás do této sekce došel podívat a všem přeju hodně úspěchu v této bláznivině. Koukám, že někteří valíte moc hezky.
On vlastně ten hlavní důvod je možná ten, že jsem poslední dva dny zase drtil dvojku jako za starých časů. A moc mne to bavilo. Prostě lidi v Blizzard North uměli. Blizzard jako takový bohužel ne...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 15.01.2015, 18:53 hod.

Aktuálně akt 1 hell za mnou, Andy dala zabrat....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 15.01.2015, 19:08 hod.

Gratuluju Fraxi, fandim Ti, at dondes na Guardiana...Jinak ja oficialne ted nemam vubec cas hrat, uz jsem na to par dni nesahl, a jeste par dni nesahnu, 6 dvanactek v kuse v praci + treningy = zadny cas na D2

@Mara: Zdarec kamo, jsem rad, ze se Ti to libi, nechces se pridat, kdyz ted taky jedes D2?!Turnaj je casove neomezeny ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 15.01.2015, 20:29 hod.

Nedojdu....ripnul jsem úplně stejně debilně jako ty. :OXO
Za 1) vlezl jsem z hamižnosti po lepších předmětech někam, kam nemusím (konkrétně 2. akt halls of the dead)
Za 2) nevypadnul jsem odtamtud, přestože jsem tam měl šílený potíže kvůli immune to lightning unravelerům.
Za 3) byl tam boss (le, cursed a ještě něco), co oživoval nejen svý miniony, ale i ty sviňáky ze sarkofágu, navíc tam byl vedle něj boss mumií (ten šel dolů snadno, takže jsem ani neviděl co má, jen že taky cursed).
Za 4) Když byl ten boss mumie mrtvej, vrátil jsem se k tomu unravelerovanýmu bossovi. Dolů šel pomalu a mezitím, co jsem do něj kuchal sám, on oživil mimo obrazovku, kam jsem neviděl, všechny miniony toho druhýho bosse.
Za 5) Jakmile byl i ten unraveleří boss mrtvej, byl jsem ve stavu, že jsem neměl krom fullek žádný lahvičky.
Za 6) Tak jsem s cca 500 života, zelenej od jedu a s amplifou na hlavě :OXO šel sbírat lahvičky, když tu najednou před nosem jeden z těch minionů toho mumiího bosse
Za 7) Jednu mi ji fláknul....a nejspíš ten druhý boss byl extra strong....+ k tomu zazněl zvuk critical striku. A já na zemi tuhej

Jsem blb, blb, BLB :dead: :dead:

Navíc podobně debilně mi chcípnul, a taky ve 2. aktu hell (v ancient tunelech), ten můj fire dudu, jestli si vzpomínáš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 15.01.2015, 21:24 hod.

Tak to je mi vazne moc lito...Ja na Act 2 Hell mam taky jen ty nejhorsi vzpominky, v minulem turnaji mi tam takhle hloupe RIPly hned dve postavy...Vim, jak se citis, tohle strasne zamrzi, kazdopadne bych byl moc rad, pokud bys to zkusil jeste jednou, at se tu necitim opustenej ;)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Smilee » 15.01.2015, 22:24 hod.

škoda fraxi ale pěknej výkon, ja až budu hrat tak budu mit urco co delat abych dosel do nm ?D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 15.01.2015, 22:34 hod.

Rip: Popřemýšlím o tom, zejtra v práci na to budu mít osm hodin, abych zvážil, co. A taky to během tý doby rozdýchat.
Smilee: díkec.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Marast » 16.01.2015, 03:26 hod.

Odpočívej v pokoji Fraxi. :dead:
Starej dobrej Vorvy mi však vždycky psával: "Takže znova a lépe". :D
RIP píše:@Mara: Zdarec kamo, jsem rad, ze se Ti to libi, nechces se pridat, kdyz ted taky jedes D2?!Turnaj je casove neomezeny ;)
Co jsem se tak koukal, tak je to dost náročné na dovednost a čas. Jelikož jsem si něco rozjel v práci u kolegy na tabletu jen tak for fun, tak nevím jestli bych na to měl. Přeci jenom jsem z toho dost vypadnul. A sám víš jaké to je, když máš rozjetých hned několik postav, které spí dlouhým spánkem. Každopádně. Popřemýšlím o tom. Myslím, že bych mohl jedině překvapit....
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.01.2015, 04:25 hod.

Fraxinus: RIP

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 16.01.2015, 15:29 hod.

Díky všem za kondolence.

A nová postava bude paladin a jeho build bude vengeful freezer.
Myslím, že si domyslíte, co a jak s ním budu vyvádět. Jen nevím, co za merce...k tomuhle bych zkusil dát merce z 2. aktu s aurou thorns, protože budu dostávat mohutně nakládačku, tak budu potřebovat kromě sebe kolem sebe ještě jeden tank (spíš tančík), tedy rouge s edge zatím zavrhuji (ale měl bych ji až do 2. aktu nm). Ale thorns merce jsem nikdy neměl, měl ho už někdy z vás někdo? Jak moc byl dobrej?

Marast: Tuhle hlášku možná říkal i Vorvy, ale hlavně jsem ji často používal já sám :!: :dead: :lol: :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 16.01.2015, 17:30 hod.

RIP frax ..

a k tomu holy fréézovi, vengoš + holy frééze mě napadl taky po tom co hrála raisen tesla + venge, ale nějak jsem od toho upustil, co jsem se zatím nahrál za frééza tak vím že to zrovna asi nebude tak ideální jak to vypadá, freze sám o sobě nedává moc dmg, schází AR a člověk má tendenci jít spíš na defensivu a tím se dostáváme k tomu že i když je fajn to vše zmrazovat, tak boje jsou delší a pala toho dost chytne, tak nevím jestli to je nej volba ;)

a aura thorns + freeze mě přijde už jako naprostej nesmysl, prakticky se to navzájem vylučuje ne? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“