MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2014, 19:45 hod.

Hrát HC na SP a zálohovat si postavy...člověk to pak musí mít v hlavě solidně vybrakovaný.

Důvod, proč třeba já nehraju (hrával jsem) na BN, tak jsou ty neustálý resety. Nějakej jarin se tam blbě vyspí a zdarec s postavama. A když pak chce člověk sesbírat kompleto grál, tak na BN nemá šanci. Další věc...když jsem tam asi před rokem nakouk, tak jsem dostal Enchant snad i na tkaničky od bot. Člověk si pak proběhne Normal a NM s lízátkem v ruce. Jako jasný...nemusí lozit do her, kde je Enchant, ale stejně tak jsou lidi, kterým když na SP-HC ripne postava, tak je prostě kaput...hotovo.

I na HC není nejmenší problém mít itemy s best rollama. Chce to jen nechcípat...jednoduchý :)

Smilee: "GL mě", tak to mě pobavilo :D Ale ať se ti dál daří a padne fakt něco pořádnýho >:D

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 10.02.2014, 19:54 hod.

Tak reset jsou celkem pravidelně po půl roce, stejně tam pořád můžeš hrát non-ladder postavou-a samozřejmě si tam přeneseš věci ladder only- takže nový reset je jen k tomu udělat ladder only RW a za půl roku je můžeš dát non-ladder postavě. Postavy nejsou fuč to už mi říkalo plnoi lidí žě po resetu postavy smažou, ale není to tak. Já zas nemam rád jakýkoliv modding, protože to už není ta originální hra. v originální hře máš omezenej prostor v bedně a to je celý a ne si schovávat všechno co ti padne na pozdější použití, to vidím třeba teď v turnaji. runu použiju na něco jinýho a už dva dny chodím a hledám sheal runu, která mi přitom padla už tak desetkrát, ale prostě nemám místo v bedně tak musím doufat že už padne..grrr :)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 10.02.2014, 20:16 hod.

Ne sranda, :) at se vám daří všem a hlavně HC HCkařum už žádnej rip
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 10.02.2014, 20:27 hod.

IGNI:
co vím tak se dělaj další postavy jako truhly na itemky ne? :)
navíc nezlob se na mě, ale co potřebuje java schovat do truhly? runy na peace? pár topazů do brnča?..co třeba kdyby měl hrát na jednu postavu a tu pidi truhlu Abazus (hraje throwera na bnetu, myslím.. :lol: ) , tam musíš schovávat věci na x druhů craftů protože ten vrhač to prostě potřebuje..

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 10.02.2014, 20:34 hod.

jo jo je to tak mám na itemy celý učty :) hlavně jsem oproti vám všem velkej amatér, single hru nemám vůbec zmáklou a trapím se ve druhém aktu se scaraby a co teprv pokud se dostanu k ancům. No většinou si pomáhám silnějšíma postavama....každej má něco no...jsem spíš teď nasranej kvůli tomu druhýmu aktu no :)
ale zase spekuluju co dal a to je dobry...na BN bych si vzal hammerdina a protah se až k baalovi a pak chodil jen krávy...:)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 10.02.2014, 20:49 hod.

já jsem nasr.....taky... mě přijde že ty buildy na medvěda píšou totoální volové,..vůbec mě není jasné jak může mít medvěd v ruce někdy štít, když jediná volba je Stormshield kterej má 40 FBR, při tom to prostě nemůže stačit..protože to mám teď..nemluvě potom o FHR... :roll:

a lama jsem taky.. ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 10.02.2014, 21:27 hod.

IGNI píše:jo jo je to tak mám na itemy celý učty :) hlavně jsem oproti vám všem velkej amatér, single hru nemám vůbec zmáklou a trapím se ve druhém aktu se scaraby ...

...na BN bych si vzal hammerdina a protah se až k baalovi a pak chodil jen krávy...:)
Potom nechápu tvé poznámky o plugařích. Ty poskytnou stejnou možnost jako další účty s lama-postavama na předměty. A co se týče trápení na single player....zvykej si :)

Je jedna věc, kterou blizzard velmi podcenil, a to je to, že hráč nemá vůbec bez rozšířené truhly na plugách, atmy nebo HE.....nebo na battle.netu pomocí mul možnost si své nejcennější kousky nechat, protože u jedné postavy na to malá truhla kolikrát nestačí. A protože třeba já mulování, rozšířenou truhlu nebo atmu a tak používal vždy dost nerad, tak jsem si navykl na untwinked styl. A až nyní jsem se odhodlal k instalaci plugů, protože bez nich bych nemohl zkompletovat grál tak, jak to zamýšlím, tedy s občasným využitím již nalezených předmětů jinými postavami (což jsem prakticky dosud takhle nikdy výrazně nehrál, jen příležitostně, když jsem potřeboval něco vyzkoušet).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2014, 22:36 hod.

A co teprv truhla v Diablu bez datadisku :D

Aktualizovaná tabulka ve vedlejším tématu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.02.2014, 09:11 hod.

Možná si někdo bude klepat na hlavu, ale měním char. Tentokrát ale ne z důvodu ripu, nýbrž z lehké frustrace. Původní plán s Light Sosou byl dostat se do Arcane Sanctuary a tam běhat až do konce turnaje kvůli runám. Jenže jsem se krapet přepočítal s tím, jak to půjde nebo spíš nepůjde. Na p8 mi full clear všech čtyř ramen trval neskutečných 33 minut, což bylo celkem maso. Představa, že bych tak běhal další měsíc a půl byla celkem demotivující a hra má přece především bavit. Hold jsem tady střelil kozla. Dlouho jsem pak přemýšlel, jestli vzít Cold Amu, se kterou jsem na prvenství dosáhl v minulém MF turnaji a zároveň to byl můj historicky první Guardian nebo mnou ostřílenou a mnoha směry prověřenou Trap Assu, která je asi můj největší favorit na lvl 99 char. Obě dvě jsou pro mě největší srdcovky. Nakonec jsem se rozhod pro Assu a vytyčil si cíl dosáhnout minimálně na level 92.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 11.02.2014, 09:50 hod.

DD: kdyby jsi se mě dřív zeptal, řekl bych ti to ..taky jsem běhal Arcane Sanctuary a je to fakt porod, pod 15 minut jsem se nedostal,...o tom že duchové musí umřít na plošine a ne ve vezduchu rači ani nemluvit...tak ať se daří..

já taky přemýšlím o změně, trošičku jsem to neodhadl..nemám žádné allskily a další potřebné věci(prostě není štěstí na equip) a je pro mě hrozně těžké se udržovat mimo stav nonstop v hit/block recovery :oops: - celkově jsou všechny teorie, ať už na INC gamers, nebo kdekoliv, že medvěd může mít štít dost chybné......ale ještě než to zabalím tak bych přece jen chtěl zkusit jak to půjde v maggotu.. :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.02.2014, 10:11 hod.

Tak ono by to tam nemuselo být až tak špatný, ale je to asi jak všude podmíněno equipem. Měl jsem jen +7 light skills, což je o ničem. Až ale bude +20 light skills, Infinity a hlavně Teleport k tomu, tak to by už mohla být jiná diskotéka :)

Teď doufám, že dropnu něco do grálu...už dlouho mi nic nepřibylo. Hlavně musí, prostě musí padnout Skullder's Ire :twisted:

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 11.02.2014, 12:19 hod.

To jo no skulder by bodl bych mohl konecne sundat to durielko :D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Cirdan » 11.02.2014, 20:55 hod.

Hmm, sice jsem teď delší dobu nehrál, ale zkusím to, jen nevím jak to bude s časem. :-)
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 12.02.2014, 00:03 hod.

@ DD: jen malá otázka jestli je to proti pravidlům či nikoli, ale myslím že tím žádný pravidla neporučím. Jedu vlastně castera fire druida a zatím jsem cpal body jen do Fissure, MB a Firestormu. Přemýšlím že ho pojedu tak do konce NM jako castera a pak až budou nějaký runy a equip přejdu na melee druida a maxnu k tomu Fireclaw. Mylsím že tím nic neporuším, protože skilly budou stejný, jen změním zaměření s caster na melee...

@ Welwet: Já mám s medvěděm velice dobrý zkušenosti když nosil Whistana (setovej štít myslím z Orphans Call setu). Má velice slušný blokování + k tomu 40% FBR navíc volnej socket na ETH/SHAEL runu nebo PG diamond podle potřeby a doladění. Myslím že pro medvěda je to jeden z nejlepších štítů pokud jedeš na blok. Osobně ho mám raději víc než SS. A pokud nebude změna z castera na melee vadit (viz víš) tak to bude i můj primární cíl spolu s 6 socket PB...;-) Fire clawa mam moc rád a hodně jsem ho hrával na realmech, dost mě bavil, a chodil jsem vždycky právě s tímhle štítem i když jsem měl na skladu SS, Gerkes nebo jakýkoli jiný štíty...Než jsem měl Whistana, dost často jsem lítal bez štítu jen se zbraní, většinou to bylo efektnější než pomalej štít bez blocku. Ale bylo to SC, tam se vyplatí riskovat víc jak na HC...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 12.02.2014, 00:29 hod.

Attia: Je zakázán jen respec. Pokud změníš zaměření z castera na meelečko bez respecu, pak není žádný problém. Já například musel do levlu 30 jet meelečko a caster jsem až teď.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.02.2014, 07:04 hod.

Cirdan: Tak teda vítej mezi náma a ať se ti daří ;)

Attia: Jak psal Frax...no problemo :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 12.02.2014, 07:56 hod.

Tak i na me doslo, nakonec jsem zarval uz v tom A2 v Arcane Sanctuary, screen jeste dodam, ale dostali me dva packy duchu...Zamrzi to hodne, protoze uz jsem byl na lvl 80 a vzhledem k tomu, jak nekteri (Smilee) maji velky naskok se mi nechtelo ani moc pokracovat, mno, celkove bylo volno na pytel, odesla mi baterka v aute a rychlovarka doma :roll: , takze jakasi nedobra nalada se dostavila :lol: :lol:

Ale kdyz uz je ta Olympiada v telce a clovek vidi, jak se tam vsici snazi, tak uz to pretrpim, nakonec jsem vybral char, kterej je logicky na MF, ale ja s nim mam 0% zkusenosti, a to Windruida...Neni soucasti Avengers, takze se nemusim drzet zpatky ohledne najezdu pri pruchodu hrou ;)

GL to all

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.02.2014, 08:05 hod.

RIP: Tak to je škoda, ale nevěšel bych hlavu. Ten náskok SC dua (Smilee + IGNI) je minimální. Stačí pár Mef runů a člověk je v závěsu, ale co budu profíkovi vysvětlovat :) Navíc drtivá většina z nás furt startuje od znova. Jsem zvědav, jestli někdo z HC plejerů pokoří alespoň hranici 1000 bodů. Pro SC partu by to při troše času neměl být až takovej problém.

Co si pamatuju, tak s Windem to minulej turnaj šéfovala raisen a jak jí to šlo...Ber, CoA, WF, DF...slušný kousky 8-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 12.02.2014, 08:22 hod.

RIP: Thora je mi líto. Překvapuješ mě těmi druidy :D Tak ať se ti s Windem daří :) .. Jinak nám taky odešla rychlovarná, takže s tebou soucítím i v tomhle :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 12.02.2014, 11:54 hod.

Attia: no, tak ti ho asi přenechám...já hraju medvěda za normal po prvé v životě takže pro mě to není žádná procházka růžovou zahradou,.jinak mě ten whistan taky napadl, ale nevím, přijde mě že ať dám cokoliv, tak se cuká jak jak děcko před rybím olejem :-|

RIP: odpočívá v pokoji..winda?jsem zvědavej, já jednoho mám a hodně dlouho už leží v prachu, třeba se zas naučím něco nového , doufám že mě to ukážeš ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“