MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2014, 12:30 hod.

Zdarec, po předchozích vydařených turnajích mě napadlo v rámci zábavy a utužování místní komunity uspořádat další honbu za předměty :) Tentokrát by se jednalo o MF turnaj v rámci celého Diabla 2. Tabulku s bodováním bych ponechal, jakou v minulém roce vytvořil RIP, jen bych do ní zařadil i runy. Jednalo by se o Single Player 1.13 (předpokládám, že nikdo už jinej patch nehraje), SC/HC. Povoleno by bylo vše, pouze bych zůstal u zákazu skillů Teleport a Find Item. Začínalo by se s charem od lvl 1, untwinked => používat pouze itemy, které člověk s nově vytvořenou postavou najde. Termín startu bych viděl tak na začátek února a končilo by se posledním dnem měsíce března.

Datum konání: 1.únor 00:00 - 31.březen 23:59

Pravidla turnaje:
1) Single Player - 1.13c - HC/SC
2) Každý hráč začíná s libovolnou novou postavou => level 1
3) Pokud budete hrát HC a postava vám umře, je mi líto, ale začínáte od 0 bodů. Postavu si pak můžete zvolit jinou nebo to zkusit s tou stejnou. Pro SC hráče toto neplatí.
4) Zakázáno více postav na hledání. Na tu, kterou si zvolíte, padá veškerá tíha zodpovědnosti.
5) Zakázán respec.
6) Bodované předměty: všechny uniq, sety a runy. Každej předmět se bude počítat jen jednou. Takže když vám padne třeba 5x Isenhart's brnění, tak se body nebudou sčítat, ale bude to bráno jako jeden kus. Bodovací tabulku dodám před začátkem turnaje, do které si budete zaznamenávat vaše nálezy a body.
7) Zákaz přehazování věcí. Myslím, že je to celkem logické. Postava hraje s tím, co si sama najde.
8) Zakázány skilly Teleport a Find Item a to i jako charges na předmětech. Nechtěl bych, aby se z toho stal hon Sorcek na Mefa nebo něco podobného. Prostě si v klidu zahrát. Povolen item The Oculus. Zakázán item Heart Carver.
9) Libovolně můžete nastavovat počet hráčů ve hře.../players x
10) Jako úložiště nalezených itemů můžete používat PlugY, Atmu...
11) Co se týče itemů...můžete používat vše, co hra nabízí. Tím myslím i Ladder Only RW's, Hellfire Torch i Annihilus (pokud si je sami vybojujete). Ladder RW's bych zakázal jen v případě, že by někdo nevyužíval PlugY.
12) Nebudu po vás chtít fotku každé prkotiny, o kterou zakopnete. Věřím ve fair play ducha. Fotky bych ale ocenil u Elite run (HR's), TC87 itemů a těch, které budou mít více bodů jak většina, ale nespadají do kategorie TC87.
13) Vítězí ten, kdo bude mít po konci turnaje nejvíce bodů.
14) Možná to nemusím zdůrazňovat, ale pro jistotu...je zakázáno cubit runy za účelem zisku runy vyšší do bodování. Runy do bodování musíte dropnout. Runy za jiným účelem samozřejmě cubit můžete.
15) Přeju všem dobrou zábavu a ať to padá :)

Byly by tu i ceny pro první 3 místa, jen nejsem takovej boháč jako RIP, tak by byl výběr trošku omezenej :) 1.místo = 3 itemy, 2.místo = 2 itemy, 3. místo = 1 item.

Pokud by někdo nevěděl, jaké předměty jsou TC87, tak jejich seznam najde zde.

Pokud by se chtěl někdo během turnaje připojit, tak je vítán :)

Bodovací tabulka: zde excel 2003+
Bodovací tabulka: zde excel 1997-2003
Do prázdné buňky se zapisuje počet bodů, který je za předmět uveden vždy vlevo. Příklad: Zod 50, Nagelring 1, Hexfire 2 atd...Vše se samo sčítá na úplně prvním řádku

Seznam hráčů:
1) Dark_Deamon
2) Fraxinus
3) raisen
4) ZOMB
5) Mia
6) Attia
7) RIP
8) Welwet
9) Kisuvka
10) Neposunuse
11) Zedrak
12) Ferek
13) Smilee
14) Lyon
15) IGNI
16) Dragonius
17) Xenter
18) Obter!vr
19) Pedro
20) Cirdan
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 12.02.2014, 07:05 hod., celkem upraveno 30 x.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 26.01.2014, 13:39 hod.

Ve vlákně č.6 jsem už zmiňoval, že bychom mohli znovu udělat losovačku náhodných skillů, aby byla větší prča. Jen bez těch tvrdých omezení. ;) Každopádně jsem pro.
Jen bych to rozpětí dal na víc než jen měsíc, protože se obávám, že dost soutěžících by se asi za tu dobu nedostala přes hell.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2014, 13:54 hod.

Není problém to natáhnout na měsíc a půl nebo na 2 měsíce. Vše je o domluvě ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 26.01.2014, 14:07 hod.

Bych to taky natáhla, stejně budeme mít málo času na hraní, tak ať se někam aspoň dostaneme :)

Jinak se hlásím, ale spíše to bude účast symbolická.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 26.01.2014, 14:21 hod.

Já jsem určitě pro, ale podobně jako raisen bych se spíš účastnil než vyhrál :)
Mám taky své postavy a hlavně mod (který bych chtěl tento rok dokončit)
Jak zmínili kolegové nade mnou, měsíc je málo...
A líbí se mi i Fraxův návrh ohledně náhodného losování skillů, RHCH byla docela prča :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2014, 15:03 hod.

Ok, protáhnem to teda na 2 měsíce = do konce března. To si myslím, že za tu dobu se už dá něco spáchat :)
Jinak já toho času budu mít taky poskromnu. Když jsem v hokně, tak 12 hodin a jelikož se mě takto střídá denní s noční, tak pak zbytek dne prochrápu. Navíc si vyberu build, kterej zrovna není MF lovec a to Blade Fury Assu.

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Mia » 26.01.2014, 15:49 hod.

Ahoj, taky se ráda zůčastnim :)
>:D
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 26.01.2014, 16:22 hod.

Taky budu mít nějaký ne příliš vhodný build na MF :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2014, 16:45 hod.

Doplněná pravidla v prvním příspěvku.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 26.01.2014, 22:35 hod.

Asi se taky zkusím přidat...netuším jestli se mi podaří dotáhnout postavu vůbec na hell, protože s časem to mám tak že vůbec nevím jestli bude čas hrát, ale pokud by byl tak aspoň bude větší motivace...;-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 27.01.2014, 08:03 hod.

Dark_Deamon píše: Když jsem v hokně, tak 12 hodin a jelikož se mě takto střídá denní s noční, tak pak zbytek dne prochrápu.
Jo, vitej v klubu ;)

Co se tyce me, tak jsem tvrdil, ze se ucastnit nebudu, ale tenhle koncept od nuly a na nejaky cas me vzdy lakal nejvic, tak se asi pridam...Co se tyce buildu, to si jeste rozmyslim, ale rad bych neco pro zabavu a idealne neco, co mam pripraveneho pro Avengers, lae bez prehozu...Kdyz vyloucim assu, sosu a Barba, kteri jsou bud dohrani nebo under construction :lol: , tak zbyva ama, necro, druid a palach...Mno uvidime

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.01.2014, 08:50 hod.

Všechny vás tu vítám a děkuju za účast :) Odemě to taky nebude žádnej hyper výkon, protože na to nebude tolik času jako v předchozím MF turnaji. Ale byl bych rád, kdyby mi aspoň něco málo přibylo do grálu :) Aspoň ten Pluckey, Knell Striker, Bane Ash nebo Snowclash by se šikl :)

Ještě malá poznámka k pravidlů: Zakázán respec, což si myslím, že je taky jasný. Koresponduje to s pravidlem číslo 4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 27.01.2014, 12:00 hod.

Btw, docela bych navrhoval, aby se povinne delaly kazdych 14 dni update-y bodu, bylo by zajimave sledovat, jak si kdo vede, a pokud by to bylo sepsane v nejake hezke tabulce, bylo by to jeste lepsi :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.01.2014, 12:07 hod.

RIP: To mám v plánu ;) Jak turnaj začne, tak založím nové téma "Progress a výsledky" jako tomu bylo zde. Každej si tam hodí jeden příspěvek a ten pak bude klidně denně aktualizovat o to, co našel :) Mám v plánu tam udělat i tabulku, která bude ukazovat jak na tom kdo bodově je, podle jeho poslední bodové aktualizace. Ještě musím nějak rozumně obodovat ty runy :) Ale do 1.února bude bodovací tabulka hotová.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 27.01.2014, 14:12 hod.

Hlásím se,...jen času bude málo, energie taky

jsem na tom dokonce tak zoufale že přemejšlím nad Summonerem..neukamenujete mě? :lol:

PS: nechápu čím to je, ale taktéž chcu mít nějakou relax game, char..:)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.01.2014, 14:24 hod.

Welwet: Klidně ber Summonera. Aspoň si poslechneš ten umírající řev, kterej máš tak rád :D

Jak to tak vypadá, tak s časem na tom bude každej bídně. Aby to nakonec nevyhrál někdo se 100 bodama :D I když tak málo bodů asi ne. Začal jsem pracovat na systému bodování a bude opravdu motivačně zábavnej :)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Kisuvka » 27.01.2014, 16:08 hod.

A víte co, já se taky hlásím :) paláta na Vás!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 27.01.2014, 16:20 hod.

Nechapu, pokud to nema neco spolecneho s OH a nasim hokejistou, ale to bych predpokladal velke P ;) Jinak jak bude Olympiada, tak je jasne, ze bude casu jeste min, ale co, spat je zbytecny :lol: :lol:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 27.01.2014, 18:17 hod.

Bylo by pěkné, kdyby se nás sešlo alespoň 10 :)

...já si mezitím vymyslel build, podle kterého pojedu:

Claws of Thunder 20 (main skill + synergie)
Phoenix Strike 20 (secondary skill + synergie)
Death Sentry 10 (secondary skill)
Dragon Claw 10 (main skill)
Shadow Master 5 (pomocník se hodí)
Weapon Block 5 (abych měl taky nějaký ten block)
Burst of Speed 5 (rychlost)
Fists of Fire 5 (synergie)
Blades of Ice 5 (synergie)
Cloak of Shadow 5 (kontola davu)
Venom 5 (když už se nabízí...)
prereq + jiné 12

Celkem různorodý build, hlavní je rychlost a tudíž nošení dvou clawů je povinnost (pro rychlejší nabíjení)
Hlavní je bleskové poškozní (CoT) - na imunne PS (+fire a cold podpořené lehkými synergiemi ze skillů), Death Sentry na mrtvolky (fire + phys dmg), Venom na nějaké to poison dmg (hodí se pro tu rychlost úderů), BoS povinnost (budu hrát dost agresivně)
Prostě další experimentální build z mojí dílny :D

A co pojedete vy ostatní?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.01.2014, 19:52 hod.

RIP: "Paláta na vás" myslel asi jakože Paladina :) Jinak máš sakra recht...bude Olympiáda. No tak to jsem fakt zvědav, kolik těch bodů udělám, páč už nemám ntb a PC mám v jiným pokoju, než Tv. To budu muset nějak poladit :D

ZOMB: Solidně divokej build :D Ale proč ne :) Jak už jsem zmiňoval, tak já si vybral taky ženu v černém :) Poprvé v Diablo kariéře vyzkouším skill Blade Fury, tak jsem na něj zvědav :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“