Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od BliiNky » 21.01.2015, 18:41 hod.

Rip RIPE, fandil jsem ti :( Jináč na zkoušku skill less tournamentu na INC se chystám taky, jen co dojedu (ať už úspěšně nebo neúspěšně) svůj druhý attempt na Inferno / Thunderstorm sorcku.

Welvetovi i ostatním přeživším hodně štěstí. K týhle challengi se určitě ještě alespoň jednou vrátím, protože mě naučila opět hrát trochu jinak. Což se (navzdory odehraným létům) cení dvojnásob :wave:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 21.01.2015, 19:59 hod.

@Welwet: Nemuzu zanevrit na svuj vytvor, myslim, ze to bylo zabavne, jen je cas na zmenu

@Bliinky: Zkus to, rozhodne doporucuju, je to zase uplne neco jineho a take se to muze vyvijet ruzne diky dropum (ci jejich absanci :lol: )

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Smilee » 29.01.2015, 19:59 hod.

Rip : tenhle tip assky hraju moc rad ale bez coropse explosion si to nedokazu predstavit
JInak od 10.2 budu mít volneho casu odost více tak odemne snad uvidíte nejakej progres ...
Jinak všem hodně štěstí a co nejmín RIP-ů
Fraxi: škoda ale zatím máš krásnej výsledek kéž bych něco takeho uhral. to by hřálo na srdíčku :love:
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Neposunuse » 02.02.2015, 22:28 hod.

Mně by se zase líbil nějaký MF turnaj. Mám málo času na hraní, takže tohle by bylo super. Limitovaný čas, pěkné věcičky na screenech, možnost srovnání s ostatními, jasné výsledky a progres. Do toho bych šel. ;) Co vlastně dělá Dark Deamon? Furt paří Diablo 3? :D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2015, 00:33 hod.

Jo, furt mlátím obludy v D3 :D Ale s myšlenkou MF turnaje si občas pohrávám :) By ale záleželo, kolik lidí by se našlo.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Neposunuse » 04.02.2015, 22:10 hod.

A kdy už to tam dorubeš? :lol: Raisen by se mohla přidat a ostatní doufám taky 8-) Co lidi? :?:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Smilee » 08.02.2015, 09:28 hod.

jo MF turnaj rád zahraju :D ale at je to co nejdřív v unoru to mam čas pak už to bude horší
dark demon chop se velení :)
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 09.02.2015, 21:11 hod.

Jediny turnaj, o ktery bych mel zajem, je ten muj puvodni MF, tedy od nuly, hledat mesic veci atd, format bych nechal i s runami tak, jak ho upravil DD ;)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 09.04.2015, 10:50 hod.

Tady to nějak umřelo :D
doplním progres ale asi jí už bez merce hrát nebudu... :/ to víš... ta trpělivost... :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 19.08.2015, 17:41 hod.

Tak diky Welwetove pripomenuti me zase chytil zajem o tuhle challenge, zkousim klasickou Enchant soso, zatim lvl 6, koneckoncu, rad si odpocinu od vecneho hledani run. itemu a taky levelovani :lol: Budu hrat sporadicky, prida se nekdo?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 19.08.2015, 18:23 hod.

GL .. :lol:

já jsem si taky provětral palacha a posunul jsem ho asi o 3 lokace dále, ale přece jenom v tomhle turnaji se jede full clear a opatrněji kvůli mercovi, takže i takovej kousek zabere pár hodin :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.08.2015, 16:07 hod.

Tak me to pohltilo natolik, ze uz jsem den nebehal zadny lokace :lol:

Kirke zatim dosla k WP v Black Marsh a pripravuje se na souboj s hrabenkou...Mam v hlave urcity plan, ten ale bude mozne plne aktivovat nejspis az od NM, a to nevim, jestli tam dojdu, ta pravidla jsou kruta (kterej blb je vymejslel :lol: )), mno uvidime ;)

@Welwet: GL s palachem, kde konkretne jsi?

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 20.08.2015, 16:20 hod.

Tak to mám zatím se svojí uvězněnou Javazonkou v 3 act hell bez Merce dost času :D až budeš ve 2hým aktu Hell pisni zprávu :P
začnu vyvíjet nějakou snahu probít se těmi lighting immune :D

jinak s emochantkou ... zajímavý... co jsme zkoušel s welvetem Imm.Queen tak jsem si generoval u kováře meče.... bude o dost těžší to hrát čistě z dropu....
když si můžeš v NM v pohodě vygeneovat něco rychlého s cca 40IAS s(Shael) a 249 lighting dmg .....bez kvalitních předmětu + elemental dmg to bude dost o štěstí... to už máš větší šanci za kickassu co měl Dark_Deamon že chytíš dobrý botky... :)
ale tak když už nic tak při nejmenším zajímavý challenge :D

PS: hledám pro Imm Queen zbraně s IAS a + max lighting a fire dmg....
(hlavně koukám pro crystal swordech a vyšších typech ... toho meče) proč asi... :D
ale když už to mělo pěknej IAS tak stál za prd ten dmg ementální, nebo jeden z nich a nebo naopak to bylo pomalé... :(

například best option :D
upnutý Eth. Phase blade
40%IAS
24-140 Cold dmg nebo až 300%ED
131-315 Fire dmg
2-600 Lighting dmg

započítány 3 prefixy a 3 suffixy
Naposledy upravil(a) Secondface dne 20.08.2015, 16:53 hod., celkem upraveno 5 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 20.08.2015, 16:42 hod.

Secondface: zrovna kicka je podle mě docela lehká, dokavad nejsou py imune že jo, boty se fakt moc nekazí a daj se cajk upnout..., navíc jediné co od nich chceš je vlastne slušnej rez, jinak nezájem :lol:

RIP: sem teď tuším v Outer Cloiser? resp na wp co následuje po Pitu , NM..

jinak největší průser, naprosto si nepamatuju jestli sem nestihl už zrakvit merce a tudíž nemám další ress, a sem trošku na štíru jestli se mě tím půl rokem už nepovedlo.. :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.08.2015, 16:52 hod.

Asi se uz nepamatujete, ale Kicku jsem zrakvil, kdyz jsem vylejzal z Pandemonium Fortress NM :roll: :lol: A dvakrat do stejny reky nechci...

Ne, pojedu Enchantku, mam celkem jasnou predstavu jak, nebude to zdaleka klasicka enchantka, jak ji znate :lol: , spis for fun, mno, ale uvidime ;)

Hrabenka padla jak nic, je zabava, jak u te soso litaj HP jak blazen :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 20.08.2015, 17:18 hod.

tak sem docela rychle dohrál, (nechtěně) :lol:

bavím se já a jedna nejmenovaná osoba po skype, přepnu na chat, (myslím že jsem dal esc, ale co už hold.) mimo to jsem na začátku patra, nikde nic..tak píšu , přepnu hru a kolem mé mrtvolky běhá bosspack kozlů...takže tak no, jedna velká nevýhoda tesladina je, že na sebe tahá celou mapu... :lol:

screen bohužel nedám, protože jsem při přechodu chtěl automaticky odpauzovat hru co jsem pauznutou neměl, tudíž tak...

mimochodem, bylo to asi na minutu..palach měl skoro k 900 hp, 50 all res, 70% block, 1600def (ti kozlové 27%na hit) , takže docela asi smrťáci.. :twisted:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od damagedeath » 20.08.2015, 19:05 hod.

Tak když jsem se tu díval na ta pravidla, tak mi to sedí jak pr*el na prkno, konečně challenge :D Jen nevím, co jet. Jak je to s pure rabbies wolfem, je to povolený skill?

Jinak Secondface: myslíš immortal Queen, moji postavu? dej vědět, mohu poradit.

JInak good luck s vašimi progresy.

EDIT hodně mě zajímají dvě věci:

1. mohu opravovat věci ve městě?
2. je povoleno /playersx?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.08.2015, 19:51 hod.

Neni povolena zadna interakce s NPC ve meste - tedy zadne opravovani/leceni/nakupovani/gamble

Vyjimky jsou:

1) Ziskani/splneni questu
2) Pokud prijdes o merce, tak po zabiti Blood raven v dalsi obtiznosti ho muzes najmout znovu (tedy resurekce merce je mozan pouze 2x za celou hru ;) )

Rabies skill je povolen, jel jsem takovej mix s Armagedonem myslim, ale moc to neslo...Hmmm, nebo to byl jinej turnaj :{ :lol:

Edit: Pocet hracu muzes menit libovolne, ale uvedom si, ze jde jen o jeden pruchod hrou, takze se vyplati cistit vse a vsude...Je to fakt tezky, podle me i dohrat NM je na malej zazrak...Mohlo se mi to povest s Kickou, kdybych ji nezrakvil svoji debilitou (neco jako Welwet, ale mnohem hur :lol: :lol: )

Edit: Jo, abych nezapomnel, identifikace u Caina jen take jednou za obtiznost - jako jednorazovy bonus za splneni questu ;)
Naposledy upravil(a) RIP dne 20.08.2015, 21:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od damagedeath » 20.08.2015, 21:31 hod.

Hmmm, tak s těma opravama jsi mě nepotěšil...
Jinak do tohoto challene jdu s pure rabies wolfem, dám info o proresu...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.08.2015, 21:33 hod.

Ja vim, sebe taky ne :lol: ...Ted jsem Ti tam dopisoval, ze u Caina taky identifikace jen jednou za obtiznost - jako bonus za splneni questu ;)

Je to fakt tezky, jak rikam, i dohrat NM je vyzva ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“