Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 06.11.2014, 10:31 hod.

Ahoj!

Dlouho o me nebylo vidu ani slechu, jak se rika, ale s touto myslenkou uz si pohravam dlouho a preci jen by me zajimalo, jak by dopadla jeji realizace, tudiz to tu probereme...Dost ale kecu a zpet k tematu :lol:

Rad bych vytvoril turnaj, ktery nebude o bodech, ale o vyzvach, nebude to o vitezich, ale o tom dokazat sam sobe (a vsem tady na foru :lol: ), jak schopni hraci jsme...Pravidla budou velmi tezka, a nepocitam, ze to tu nekdo dohraje az do konce Hell, ale tak mozne je vsechno ;)

Pravidla vseobecna:

1) HC, muzete hrat i SC, ale po prvni smrti jste venku z turnaje a zacinate znovu - zde budu doufat ve Vasi cestnost
2) Jeden pruchod hrou, zadne prehazovani veci, zadne pouzivani ESC pro zachranu pred smrti - toto je velmi dulezite
3) Nastaveni poctu hracu muzete menit libovolne
4) Plugy verze 1.10+ - pokud nechcete pouzivat rozsireny stash z Plugy, jste vetsi borci, ale to necham na kazdem z Vas, i tak to bude hooodne tezke


Pokud jsem neco zapomnel, tak to doplnim

Pravidla turnaje:

1) Jde o Ironman challenge, tudiz zijete a umirate na bitevnim poli - jinymi slovy, pouzivat muzete jen ty predmety, ktere vypadnou ze zabitych monster, nesmite je nakupovat ani gamblit - tudiz v tomto turnaji jsou penize k prdu :lol:
2) Zakaz jakekoliv interakce s NPC vyjma tech, kde je to nezbytne ke splneni questu - jinymi slovy, nebudete se lecit pokecem s NPC ve meste, na to mate pouze flasky, ktere najdete, dale vsechny magicke/rare atd predmety budete moci identifikovat pouze pomoci scrollu, ktere najdete, to same plati pro presun do meste pomoci TPS, zadna oprava zbrani u kovaru atd....Splnenim questu se zachranou Caina muzete u nej pouzit identifikaci, ale jen jednou, doporucuji tedy identifikovat jen to nejdulezitejsi a narvat cely inventar takovymi vecmi ;)
3) Zacinate tak, ze nemate nic, tudiz itemy, ktere mate na zacatku zahodite, a pujdete na to holymi pestmi ala Rocky Balboa, nez neco vyrazite ze zabitych mobu
4) Merc muze byt pouzit jakykoliv, ale po jeho smrti se nesmi znovu ozivit - viz pravidlo 2, zadna inerakce s NPC ve meste, vyjimkou je ovsem splneni questu s Blood raven v dalsi obtiznosti, pote muze byt merc oziven/najat novy....Typ merce muzete menit libovolne, ale nesmi zemrit...Jinymi slovy, v A1 budete mit Rogunu a pokud nezemre, tak v A2 muzete najmout desert warra, pripadne maga v A3 nebo barba v A5, ale pokud zemre, tak do zabiti Blood raven v dalsi obtiznosti si ho znovu najmout nesmite
5) Toto pravidlo se mi bude definovat tezko, protoze bych rad, aby to bylo aspon trochu hratelne, ale postava by mela jit melee - tedy s utoky na blizko...Muzete investovat do pasivnich skillu, ale ne pouzivat kouzla na dalku ci utoky na dalku...Ja vim, spatna definice, ale lepsi nemam...

Priklad: Sosa - Enchant je O.K, ale Fire ball nikoliv, Charged strike je v pohode, ale LF nikoliv atd...Navic, byl bych rad, ale nebudu Vas k tomu nutit, abyste pouzivali mene OP skilly, tedy ne treba Charged strike, ale jiny skill...

Body do skillu, ktere nejsou povoleny jako je treba Fire ball muzete davat, ale jen za tim ucelem, ze budou slouzit jako synergie pro Vas utok, ale ne jako utok samotny...

6) Predmety smite pouzivat jakekoliv, ktere najdete, jak pro sebe, tak pro merce - dokonce muzete pouzivat i charges na itemech, trebal Life tap hulka s charges, pokud ji naleznete, bude nedocenitelna ;)


Snad je to vse, pripadne to doplnim...I dohrani obtiznosti Normal bude vyzva, to mi verte...Casovy ramec bych nechal otevreny, reporty v turnajovem threadu (ne v tomto), kazdy ucastnik bude mit sve misto ;)

Doufam, ze se Vas ozve co nejvic ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.11.2014, 13:11 hod.

No, zajímavej vál :) Já bych to dal total naked (žádnej equip, žádnej merc) a bylo by po problémech :green:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od ZOMB » 06.11.2014, 15:33 hod.

Zajímavý nápad a rád bych se zapojil, nicméně pokud už mám nějaký volný čas, tak se věnuju svému modu... sám se tedy nezúčastním, ale turnaj budu sledovat ;)
Tak snad bude zájem ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od raisen » 06.11.2014, 20:50 hod.

Možná bych se i zúčastnila. Záleží, jak dlouho by turnaj asi trval a jak často by se chtěl nějaký progres :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od BliiNky » 06.11.2014, 20:56 hod.

Potvrzuju účast, tohle se mi hodně líbí :twisted:

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od siky8 » 06.11.2014, 21:18 hod.

Neviem no.. na Diablo teraz čas nemám ale o nejaký mesiac by sa to mohlo zlepšiť.. skôr ma frustrujú tie pravidlá a kedže niesom až taký skúsený hráč, neviem či by ma to tým pádom bavilo.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od BliiNky » 06.11.2014, 23:54 hod.

Tak mě napadá - co stash? Smí se používat?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 07.11.2014, 00:17 hod.

To se mi moooc líbí. :)

A už také vím, co pojedu: Amazonku kopinici (doufám, že nějaké padne :) ) s hlavním skillem Lightning strike to je ten, co je hned vedle Lightning fury, ale nikdo ho nepužívá, protože "je to nebezpečné" nikoliv vůči nepřátelům, ale vůči sobě samé. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 07.11.2014, 08:33 hod.

Moc me tesi Vas zajem, zkusim vsem odpovedet poporadku

@Deamon: Kamo, naked ne, to uz by bylo moc tezky, nechal bych pravidla tak, jak jsem je psal ;) U mnoha predchozich turnaju jsem si uvedomil, ze pokud je to nehratelne, tak to lidi prestane brzo bavit, a to ja nechci...Tezke to bude i tak dost :lol:

@ZOMB: Tohle bude dlouhodoby turnaj, muzes se kdykoliv v prubehu pripojit, budes velmi vitan ;) , nejde tu o body ;)

@Eli: Zadny casovy ramec, zadny nuceny progres ani reporty, necham to na Vas, tohle je vic pro zabavu a vyuku nez pro nejake soupereni ;)

@Bliinky: Ja vedel, ze Tobe se to bude libit a muzu s Tebou pocitat - vitej ;) Stash, jak jsem psal necham na Vas, Plugy uz beru jako samozrejmost, samozrejme kdo chce jet s klasickymi rozmery truhly, tak muze, bude vetsi frajer ;)

@Fraxi: Totez, co v pripade Bliinkyho, ja vedel, ze se Ti to zapaci :lol: ;) Jsem moc rad, ze se pridas, vitej a btw., prave jsi mi ukradl jeden z mych nametu :lol:

@siky8: Jak uz jsem psal, turnaj nebude casove omezeny, takze se muzes kdykoliv pripojit, navic je to ciste for fun a muzes se toho dost o hre naucit, takze Ti vrele doporucuju to zkusit, co muzes ztratit?!


Btw.: Vsiml jsem si, ze u spousty turnaju, i tech tohoto razu, je Normal prilis lehky, v globale je to v D2 obtiznost, ktera vetsinou kazdeho nudi...V tomto pripade Vam garantuji, ze Vas nudit nebude, nemoznost lecit se ve meste, nakupovat a gamblit to pekne opepri, uz jsem to parkrat zkousel a je to mazec, i dojeti Normalu je na malou oslavu ;) A dalsim zabavnym prvkem, je nutnost v nekterych pripadech chranit merce za kazdou cenu, nebo si zvolit jinou cestu ;)


Edit: Jo, jeste jednu vec, ted pri pohledu na postavy jsem si uvedomil, ze je potreba nejak upravit pravidlo ohledne vyvolanych stvoreni, takze u necra bych to omezil na to, ze smi vyvolat pouze golema, u druida bych to videl na medu...Proste kamosi, co Vam pomuzou tankovat monstra, ale zase nechci videt armady vyvolanych soukmenovcu a s nimi char, ktery cas od casu neco na blizko placne, doufam, ze jsem to vysvetlil pochopitelne ;) Nebo proste jedno stvoreni, ktere si vyberete, tedy jedno aktivni v danem case, abych byl presny, ale ne armady ;)

A dale, zakaz pouzivani skillu jako jsou assasinske pasti, necrova CE atd, to jsou jasne utoky na dalku ;)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od BliiNky » 07.11.2014, 10:17 hod.

Co třeba taková méďova shockwave?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 07.11.2014, 12:44 hod.

Ono je to celkove diskutabilni, asi se vsichni shodneme, ze nektere postavy na tom budou lip, jine hur, treba Shockwave bych prave druidovi nechal, at je nejaka sance bojovat proti hnusnym kombum, stejne jako CoS a MB Assasinky, vim, ze to bude pak nevyvazene a treba Paladin na tom podle me bude nejhur - nema summona, nema skilly na kontrolu davu apod., ale s tim nic proste nenadelam....Podivejte, tentokrat nechci delat uplne vazana pravidla, na druhou stranu bych byl rad, kdybysme se ridili nejakou spolecnou predstavou :lol: :lol: Salamounsky receno...Jinymi slovy, chci to nechat na Vasi kreativite, a faktu, ze se budete drzet te zakladni osnovy, hlavne jde o zabavu, ne?!


Edit: Podivejte, videl bych to nasledovne - v tomto turnaji nebudu mit funkci draba, ani dohlizitele, nebudou zadne odmeny, ani vitezove v tom smyslu, ze by byly nejake ceny, pujde jen o to se hrou bavit...

Proto bych videl pravidlo ohledne pouzivani skillu (muj nazor) asi takto - aktivne ( v boji) se NEBUDOU POUZIVAT SKILLY, KTERE POSKOZUJI NEPRATELE NA DALKU (zpusobuji jim velka poskozeni) a skilly, vyuzivajici VYVOLANA STVORENI VE VETSIM POCTU NEZ 1 ...Toto berte jako me doporuceni, ne jako prikaz...Naopak skilly, ktere jsou dobre pro kontrolu davu, jako napr. Shockwave, Necrovy kletby, Barbarske pokriky (ale nesmi to byt Singer build), Assasinsky CoS a MB se pouzivat MOHOU - jsou ciste pro pomoc pri kontrole davu, ne pro vazna poskozeni monster jako takova ;)

Snad jsem se vyjadril jasne a jak rikam, nechavam to na Vasi kreativite, ne na slepe poslusnosti ;)
Naposledy upravil(a) RIP dne 07.11.2014, 13:10 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2014, 13:03 hod.

Bow Assa by byla hodně "zábavná", i když by byla na dálku :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 07.11.2014, 13:11 hod.

Ano, ale to bych videl na samostatny turnaj, pokud se toho nekdo bude chtit ujmout ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od ZOMB » 07.11.2014, 13:27 hod.

Uvidím, jak to budu mít... možná se později připojím :)
Pokud něco pojedu, pak by to byla asi Enchant / Blaze Sorceress :)
V tomto případě by byla hádám Frost Nova v pohodě, ta moc škody nenadělá, ale má dlouho dobu zmražení... což je důvod, proč bych ji využíval...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 07.11.2014, 15:56 hod.

Ciste pro zmrazovaci efekt je O.K, pokud je nablizko dostanes Enchantem, nevidim v tom zadny problem ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od raisen » 07.11.2014, 16:22 hod.

Tak to se určitě zúčastním a zkusím něco odehrát :) Vypadá to zábavně :)

Jen pro jistotu.. Mohu nosit vše, co mi padne, ne? Jako myslím setové, unikáty atd.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2014, 16:44 hod.

raisen píše:...setové, unikáty atd.
...Runewords...?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Javurek » 07.11.2014, 16:49 hod.

Vypádá to zajímavě. Asi se také budu účastnit. A kdy se vlastně začíná?

Akorát teda nechápu proč verze 1.10, tohle pravidlo se mi zrovna moc nelíbí :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 07.11.2014, 16:52 hod.

Odpoved zni ano, ano a ano, vse co padne z mobu - to plati i pro ingredience pro RWS, vsak jsem rekl, ze to necham na Vasi iniciative, muze tu byt i Zeal necro atd ;) Ale opravovat to tradicnim zpusobem nesmite, to je jasne ;)

Edit: A, vitej Javurku - vzhledem k tomu, ze nebude zadny casovy ramec, tak muzeme zacit treba hned, jakmile vypisu samostatny thread, coz jdu podle Vaseho zajmu udelat ted ;)

Jo, a je tam 1.10+, coz znamena 1.10, 1.11, 1.12 a 1.13 - kapisto :lol:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Javurek » 07.11.2014, 16:54 hod.

Tak já dnes začnu :D

Btw, nejdrsnější je to pravidlo o neopravování věcí, to bude zlé :D

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“