MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Obter!vr » 15.12.2015, 12:38 hod.

Taky jsem spíš pro to, jet od začátku :) chápu, že pro ty, kteří mají už za ta léta odehraných XXX postav to je asi nuda, ale zdá se mi to trochu vyrovnanější :) A zapomněl jsem, že si od DD můžu nechat něco poslat :) .... ale vzhledem k tomu, že turnaje hraju pro zábavu a né pro odměnu, tak nic nechci :) až dropneš druhé Tyrael´s, tak si ho ale zamlouvám :D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od dawemorraless » 15.12.2015, 21:06 hod.

Já určo pojedu od začátku at to bude tak bo tak :wave: Dvojice noob + pro se mi zamlouvají za mě turnaj muže vypuknout klido i 27.12 :green: Jinak sem ještě v D2 na hell nebyl s druidem paladinem sosou tak picknu něco z nich nejspíš
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 15.12.2015, 22:15 hod.

Gratuluji RIPovi. ;) A matně si vzpomínám, jak se tu na začátku turnaje tvrdilo, jakej že je wind dudu na MF k ničemu. :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od RIP » 15.12.2015, 22:27 hod.

To jsem tvrdil ja a tvrdim to stale...Musis brat v potaz, ze pro me nic nez nejlepsi vykon v dane lokaci (Meph/Pindleskin/Alvl 85 lokace) neni dost dobre, a v opravdu REALNEM MF soutezeni tenhle Druid tezce pokulhava...Nenech se zmast tim vysledkem, jeho nejvetsi devizou je prezivani, ale na top MF charaktery to nestaci...Proste ja mam meritka posunuta jinam, ono kdyz se pokousis o gral + lvl 99, tak to ani jinak nejde ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.12.2015, 23:23 hod.

Jak to tak čtu, tak asi pomalu můžu založit topic s novým turnajem, ať zas všechno nehoním na poslední chvíli. Posledně jsem rozeslal asi 40 PM, házel info do různých D3 témat, lanařil známé přes FB, Skype a měl na FB na Diablofans stránce oznámení o turnaji. Odměna se dostavila, protože turnaj si myslím se velmi povedl. Aspoň co se týče aktivity hráčů :)

Takže už pomalu můžete spřádat plány na novou postavu a cílové lokace :twisted:

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Neposunuse » 16.12.2015, 18:49 hod.

A nešlo by alespoň povolit pravidlo, že můžu používat věci ze sdílené truhly? K čemu to pak potom mám :green:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.12.2015, 18:58 hod.

Bohužel, to by nešlo. Protože by to mezi jednotlivýma hráčema udělalo obrovskej rozdíl. Někdo má pomalu vše, co si jen přát a jiní na tom tak dobře nejsou. Takže nejférovější je začínat od lvl 1 s prázdnou truhlou. Navíc progress co se týče equipu by měl bavit. Posouvat svou postavu dál a dál.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Neposunuse » 17.12.2015, 02:22 hod.

Ty jo, já to sbírám a pak syslím v truhle, a ani nemám, komu bych to dal. :roll: Tak já se s ostatníma podělím! :green:

No, tak jestli pojedu nějakou sorcku (Bliznu už mám, zkusil bych Fire Sorcku), tak rozhodně ne HC. Se Sorckou běžně chcípám i na SC, to by nemělo smysl... :{
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.12.2015, 02:46 hod.

To je přesně ono.

Někdo se bojí, že bude turnaj plnej Sorcek, ale taky se zapomíná, že stačí, aby se monstra jen špatně podívala a Sosa už je na polovině life. Na SC bude Sosa určitě top. Na HC tak půl na půl.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od RIP » 17.12.2015, 09:10 hod.

Podle me, pokud pojede nekdo SC sosu a venuje tomu dost casu, tak jednoznacne musi vyhrat...Tohle proste na HC porazit nejde...Tam je vzdy preziti na 1. miste az pak nejake dropy, SC sose to muze byt u riti, muze chcipnout treba 1000x a je to jedno, stejne jede dal...Pokud by nas bylo hodne, tak reknu rozdelme to na SC/HC cast se soucasnymi pravidly, ale obavam se, ze tolik nas zase nebude...Resenim by taky bylo, aby vsichni sli bud HC, nebo SC, ale k te druhe variante me proste nedonutite :lol: SC jsem hral jen svou prvni postavu, a to jen na Normal, abych mohl hrat HC :lol: ;)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5 - konečné pořadí

Příspěvek od Neposunuse » 19.12.2015, 18:03 hod.

Mě zase se Sosou nedonutíte hrát HC (ledaže by bylo povolené užívání věcí ze sdílené truhly), jinak to pro mě nemá smysl, chcípl bych dřív, než bych vůbec něco našel... A to už není hra, to je opruz :{
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“