MF turnaj vol.6

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 28.02.2016, 22:21 hod.

Tak sem dal posledních 8 bodů dneska 1 2 3 a tímto končím v turnaji :wave: Za mě super turnaj moc díky DDmu a všem za dobré rady :wave: Spoustu věcí sem neudělal dobře sem poučen a vězte že příští assa nebude už žádná vata a skope všecko dokulata. Můj obdiv má Zomb klobouk dolu za tu výdrž :wave: S D2 určitě nepauzuju pojedu tunely info bude v mém Sc grál koutku :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od TeS » 28.02.2016, 23:02 hod.

ja jsem taky poradne bavil, nikdy bych neveril ze by i singl mohl byt zabavny :)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Neposunuse » 29.02.2016, 01:53 hod.

Přátelé, chtěl jsem dneska nahrabat poslední bodíky, upravit skóre. Napnul jsem k tomu všechny síly, hrál jsem dneska 6,5 hodiny a výsledek je tak ubohý, že jsem si ho v životě nepředstavoval.

Běhal jsem Pitt, Tunely a Pindla, první dvě lokace MF 584 % (Merc kill MF 654 %), Pindla MF 634 % (Merc kill MF 704 %).

Dal jsem 50 Pitt runů - padl Lacerator (+ 5 bodů, + 7 bonus), třetí Cranebeak a Bonehew (+ pouze jeden rare Sacred Armor).
Dal jsem 50 Tunelů - padl Ondal's Almight a Nosferatu's Coil (+ pouze jeden rare Hydra Bow).
Dal jsem 100 Pindl runů - ve 100. runu padl jen Demon's Limb, jinak prd (+ 2x rare Scissor Suwayah, rare Hydra Bow).

Takže jen jeden předmět a +12 bodů.

Level 93 jsem taky nedokončil, protože mě vždycky sejmuly buď Archerky v Pittu nebo nějaký blbec Invader v tunelech. A když už padl unique prstýnek, tak to byl podělaný Manald. Naopak padala klasika - tuny Cathanů, Isenhartů, Sigonů a Tancredů :OXO

Takže dneska všechno jen ke zlosti. Když vám nic pořádného nepadne, tak nemůžete pomýšlet na nahánění soupeřů... Chjo :(

Hodnocení turnaje nechám na další den, protože dneska nejsem naladěn...

Za mě už to asi taky bude vše.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Mia » 29.02.2016, 08:45 hod.

Já jsem strašně ráda že mě stále zvete do turnajů, ačkoliv mám naprosto šílený a ubohý výsledky a vůbec to neumim :D protože mě to s vámi moc baví :D
Asi bych u Diabla jinak nevydržela, takže díky moc! ;)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od shakyn » 29.02.2016, 16:14 hod.

Ahoj lidi,omlouvam se,opet sem selhal :( ---Kdyz me ta hell obtiznost nejak nebavy...V unoru sem vubec nehral a ani se mi nechce pocitat body.....Par informaci:
1) 6.3. mi bude 30 let :shock:
2) Za 14dni nastupuju do jine prace,skoro po 10 letech. Budu se muset ucit... :{

Tak diky za turnaj a pristi zimu budu snad lepsi :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.02.2016, 20:04 hod.

MF turnaj ukončen.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Marast » 29.02.2016, 22:46 hod.

Říkal jsem si přes den, jestli třeba ještě udělám ten drobný update co jsem za ten únor udělal, ale ve výsledku to stejně za moc nestálo.
I já sám jsem si tu svou aktivitu u Diabla 2 představoval jinak. Měl jsem jasný plán a ten se mi brzy rozsypal jak domeček z karet. Nic to nemění na tom, že budu kousek po kousku pokračovat mimoturnajově.
A jestli se budu účastnit nějakého dalšího turnaje :?: To asi jedině v případě, že zanechám všech ostatních herních aktivit a budu se soustředit čistě jen na turnaj a výsledek. V turnaji gratuluji všem bez výjimky a omluva ode mne Tomovousovi jakožto parťákovi v turnaji. Mohl jsem tomu dát mnohem víc, než jsem dal.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Neposunuse » 01.03.2016, 00:15 hod.

Taky se přidávám s děkovačkou za turnaj. Moc jsem si ho užil, i když konec se mi vůbec nepovedl. Jak jsem celou dobu vedl, tak nakonec končím třetí. Tudíž velká gratulace směřuje k Daweovi, který předvedl neskutečnou směsici dovednosti, odhodlanosti a štěstí. A dále také Javůrkovi, který to i přes prvotní nezdary nevzdal a jel jak fretka, pomalu každý dne TC87, neuvěřitelné.

Krásné taky bylo, kolik lidí se do turnaje přihlásilo. To jsem úplně zajásal, byť někteří nakonec prakticky nehráli, což je škoda. Taky škoda těch nesčetných ripů na HC, což mnohým vystavilo absolutní stopku.

A těch krásných předmětů, co popadalo :D Já sám jsem se hodně zásobil - 5x shako, 3x arachnid, 1x SoJ, 6x stormshield, 2x perfektní chance guardy, 1x perfektní gheed. Mezi perly, které mi padly, řadím na prvním místě Mang Song's Lesson, který mi ještě před tím nikdy nepadl, pak Astreon's, kterého mám sice už 4x, ale první éterický :D a pak třeba ten Stormlash a SoJ.

Naopak hra mi opět nebyla nakloněna, abych získat prstýnek BKWB nebo nějakou pořádnou runu, na ty to bylo slabé (byť jsem je cíleně nerunoval). V každém případě můj cíl v turnaji - najít alespoň jeden grailer - se díky nálezu MSL vyplnil, a dokonce jsem dosáhl takového bodového výsledku, že kdyby mi to někdo řekl před turnajem, tak si asi budu ťukat na čelo. Takže po těchto stránkách spokojenost ;) Fakt mě jenom mrzí ten konec, kdy Javůrek s Dawem dropovali jak diví, ale mě nic pořádného už nepadlo. S takovým počtem runů jsem čekal trochu lepší dropy, ale je to Diablo, že...

Takže díky za organizaci a těším se u nějakého dalšího turnaje (kterému už ale nedám tolik energie, co teď) na počtenou :wave:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 01.03.2016, 00:37 hod.

Možná se to nezdálo ale já těch runů chodil taky hrozně moc :) Navíc přišlo mi že hodně z Vás zabíjelo vše což je zbytečné. Zabíjet jen speciály se vyplatí víc.

Jo, těch Maggot Lair runů jsem šel celkem 1035 :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 01.03.2016, 07:52 hod.

Jen malá zajímavost složil jsem Infinity delirium fortitude a z HR mi zbylo 9x mal 4x ist 2x gul 3x vex 1x ohm 4x lo 1x zod. Jo a díky Neposunuse a Javurku pěkně ste mě proháněli :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Welwet » 01.03.2016, 17:23 hod.

pěkný, blahopřeju všem, hlavně těm třem navrchu, pěknej výkon, taky se omlouvám kolegovi v týmu, asi jsi mohl dát lepší umístění jen kdybych si započítal už nalezené věci, ale prostě nálada a energie pro tento turnaj nebyla...nicméně, jak tak koukám na práci HC hráčů vs SC, hlavně co se sorcek týče, myslím že do příštího zas půjdu na plno, bo to je hrozná práce co se tu předvedla za ty sorcky :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od kmotor » 01.03.2016, 21:48 hod.

slava vitazom, cest porazenym. :wave:

btw trocha ma nasral windforce, oproti eaglehornu iba minimalne zlepsenie.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Slw » 02.03.2016, 08:48 hod.

kmotor píše:slava vitazom, cest porazenym. :wave:
k to mu se připojuji a spec. pozdrav DD :wave: po letech sem šáhl na d2 a celkem mi to šlo, než sem se otrávil v pitt runech. neva, třeba si sem tam zahraju a složím i HC grál :green: základ je položen >:D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Abuzus » 02.03.2016, 21:49 hod.

DDeamon: big thnx za pořádání. Trošku mně to srazilo zpátky, kam patřím. Ono chodit untw-one way all clean HC nebo efektivně huntit je trošku rozdíl. A musím příznat, že alespoň psychicky je huntění náročnější po všech směrech (pro mně).

Javůrek: Sorry, no comment....

Všem přes litr Velká Poklona !!! plus RIPovi za nezdolnost v HC :-)

Snad se do příště doučím a budu mít více trpělivosti, každopádně už teď nabírám síly.

Fraxinus: Thorns Pala bude něco jako jel Vorvy s medvědem? Nahoď nástřel, pls.

DDeamon: ten svůj speciální equip na AT sossu stále tajíš?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 02.03.2016, 23:53 hod.

Na sosu žádnej speciální hledací tajnej equip není :)

Tal combo amul+pásek+brnění je jasné. Pak shako, oculus, rukavice podle typu sorcky, štít podle investice síly a požadavkům buď na block /resisty nebo MF. charmy klasika.Boty WT, ringy mf nebo opět na odolnost raven/dwarf nebo nějakej pěknej rare.

Takže možností co vymyslet moc není :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Fraxinus » 03.03.2016, 00:55 hod.

Abuzus: Zhruba tak....maxuju: sacrifice, zeal, thorns, conviction....a zbytek půjde do vengeance (veng+konva bude na immune to physical). Jinak....jedu vše do vitality, do síly dávám jen body za nalezení knihy ve 3. aktu... Stejnak není moc potřeba a ty střelce už nějak upižlám. Na levlu 50 mám zdraví skoro 1000 a jedu to na players 3. Zatím celkem skvělý mf char, kdy na sobě nosím skoro komplet angelic set (100 mf), dva kusy tancred (78 % mf) a zbytek nějaké rare a ancients pledge.

Sháním: angelic amulet, abych mohl vyhodit angelic zbraň; dále sháním věc se strength+15, abych mohl nasadit 3 kusy sigons (+50 mf); dále sháním rare/crafted/magic zbraň bez velkých nároků na str/dex, která bude mít 5% šanci na amplifu. A místo tancredu bych rád nějakej rare circlet se dvěma dírama na topasy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Slw » 03.03.2016, 10:35 hod.

thorns pala jako mfer? holy moly to sem ještě neslyšel :shock: (a že už toho bylo :green: ) to budě těžký oříšek na hellu. sílu budeš potřebovat na base dmg venge (pořádný bacátko) imho. archeři Ti zatopí (sacrifice zas str na bacátko)
Fraxinus píše: a ty střelce už nějak upižlám.
na to bych moc nesázel. až budeš na hellu, hoď sem malý report prosím.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Fraxinus » 03.03.2016, 23:12 hod.

Slw: Budeš se divit, ale jakmile mám na sobě amplifu, jede to jak po másle a nádherně to padá (sic nightmare zatím). Obtížnej hmyz typu střelci nebo kouzelníci likviduje kromě mého pižlání i merc, kterýmu jsem prozatím dal do rukou nějaký strength (myslím amn+tir) v éterické exceptionálnípolearmě. Já dávám za nějakých 50-200. (do angelic meče jsem udělal díru a do něj jewel of carnage +15 max dmg, další max dmg mám v charmech). A merc zhruba za 500. Ten má krom tohohletoho 4děrovaný ancient brnění (nebo jak se to jmenuje) a v něm 4x jewel taky na dmg, ale v menším. A až začnou padat elitní polearmy, přijde mu do ruky insight. Až půjde na zteč proti nějakým střelcům, tak budu mít na hellu předpokládám už víc než 1500 života, tak něco vydržím, tak ho můžu krýt.

Už se těším, až seženu nějakou pěknou zbraň s amplifou....když by na sobě měla stat +max dmg based on char level, tak to může klidně být i jen short sword.

Jak říkal už Vorvy, když jel toho medvěda s edgí, takové staty u bossů typu cursed, extra strong, aura enhanced (might, fana) skvěle fungují proti nim. Na levlu 20 mám 1010 % damage vráceno... s amplifou na hlavě to však bude 2020 %. A pokud tu amplifu zároveň dostane i útočník, bude z toho 4040 %. A to už zabolí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Slw » 04.03.2016, 11:45 hod.

to zní zajímavě (slinty slint) a co takhle saracen chance a corpsemourn kdyby padly :green: pls pls report časem, to mě strašně zajímá :wave:
edit: njn ale maiden by přepisovala ampu, čert ví co by bylo lepší
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 04.03.2016, 19:22 hod.

Fraxinus zní to sice hezky ale na hell mají potvory výrazně víc HP než poškození takže na hell thorns a iron maiden moc dobré podle mě není.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“