MF turnaj vol.6

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 26.02.2016, 20:31 hod.

3x za pul hodiny :roll: A taky jsem zapomnel na Myrmidon greaves, Vortex shield, Mythical sword a znovu Troll belt :roll:

Jak rikam, jen ten rare Legendary mallet uz mi padnul snad 20x :OXO , a celkove tyhle TEMER TC87 tak 50x + od te doby, co mi dropl ten Griswolds caddy :cry:

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Neposunuse » 26.02.2016, 20:38 hod.

RIP: Díky za kompletní popis. Jasnačka, Zerk je odolná a silná bestie :D Taky jednoho mám, už vymazleného se spoustou malých charmů +7 % MF. Proč ses ale rozhodl běhat zrovna Treshe? Kvůli expům? Ten ti totiž nemůže hodit Mang Song's Lesson (o Tyrael's nemluvě).

Teď mi jde ale o to srovnání s mou turnajovou sorckou. Nemůže být tak vymazlená, jelikož runy jsem neměl prakticky žádné, ale když jsem běhal tunely/Pindla na players 1 s MF 561/611 %, tam mi padá jen spousta magic TC87, sem tam rare (rozhodně ne v kvantu, o kterém píšeš ty) a pouze výjimečně set/unique. Když porovnám to mé MF s tím tvým, tak se nemůžu ubránit dojmu, že mi to (teď) prostě nepadá, tak zjišťuju, jestli něco nedělám blbě. Však jak jsem postoval v jiném vláknu, s Blizznou jsem dal 2000 tunelů a získal celkem 23 set/unique TC87. Čili 1 TC87 za nějakých 87 runů (jak příznačné). U Pindla si průměrnou statistiku nepamatuju, ale teď mi pořádně nehází ani jiné elite unique itemy. Ale když to běhám teď, tak prostě nic...

No ještě jak píšeš, že za půl hoďky dvě rare TC87, já měl právě dvě rare TC87 za dvě hodiny, proto se tu rozčiluju :D

Tak jo, ať už od teď padají ty správné barvy! ;)

Kmotor: Jsem na tom úplně stejně, akorát ti, co byli původně v tabulce za mnou, už jsou dávno před mnou a někteří naprosto nedostižitelně ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 26.02.2016, 20:51 hod.

Duvod je jednoduchej, koukal jsem, kolik ze zbyvajicich veci mi muze dat a ze 16ti to bylo 12 (Griswolds caddy uz mi dal a tak zbyva 11)...Jde mi o to co nejlepeji nejrychleji :lol: stahnout gral pod -10 a to dam jinde tezko, nebyt toho zatraceneho dlouheho load-ovani hry (i bez shared stashe), tak by byl run time 20sekund max, takhle je tak spis 25-30 sekund...Jinymi slovy, ia tak za jednotku casu dam nejvic runu se slusnou sanci na nalezeni graileru ;)

Pozdeji se s nim stejne presunu k Pindlovi a do Pitu pro ty ostatni vecicky...

Co se tyce dropu v Alvl 85 oblastech, ja s tim mam podobne spatne zkusenosti...Viz moje java v tomto turnaji, nebyt nahodneho dropu Fathomu z obycejneho moba, tak jsem s 300% MF nenasel parkticky nic, takze asi nic blbe nedelas, jen to chce vic runu, vic zabitejch mobaku a vic MF :lol:

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Neposunuse » 27.02.2016, 11:03 hod.

Takovou nějakou odpověď jsem čekal, ale i tak díky za ni. Jsem rád, že mám někde černé na bílém, že nedělám nic blbě 8-)
Ale přece jenom vím o jednom upgradu - Infinity pro Merce :lol: Akorát že teď v turnaji jsem našel max. Gul, takže to je nedosažitelné...

Btw. taky vám mnohem déle trvá uložení hry, když končíte run u Treshe?

Lovu zdar!
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 27.02.2016, 11:29 hod.

Neposunuse ..nevim jezdím to až k frozenstainovi :D jinak včera 24 bodů nejvíce bodů za zkompletování druid spec 1 2 3
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od TeS » 27.02.2016, 16:43 hod.

tak jsem si aspon dodelal 94lvl kdyz uz nic, je to uplna bida..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 27.02.2016, 18:38 hod.

Já jsem dnes upgradl MF z 594% na 641% a našel jsem i pár věcí. Nepřesáhlo to však 25 bodů zatím a nevím zda se k tomu dnes ještě dostanu. Večer bych chtěl každopádně udělat update score a toho co jsem našel. pak už to budu rychle updatovat vždy po jednotlivém nálezu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 27.02.2016, 18:57 hod.

@Neposunuse: Jo, u Treshe mi to prijde naprosto markantni, cokoliv jineho se loaduje podstatne rychleji a jak rikam, jedu bez shared stashe, aby me to nezdrzovalo, tak fakt nevim...Zelezo upgradeovany nekolikrat od te doby, co se D2 vydalo a porad to neni optimalni :lol:

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Mia » 27.02.2016, 21:17 hod.

Tak dneškem v turnaji končím :(
Nebylo na něj tolik času kolik bych si přála, a ani dost vůle, po minulém turnaji jsem nějaká přesycená :(
Tak snad se uvidíme příště :love:
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 27.02.2016, 23:45 hod.

Dnešní report 27 bodů obrázky a malování ráno
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 28.02.2016, 09:36 hod.

Doplněny dropy body ...mef včera potěšil s plívama 1 2...nejvíc bodů sem bral tam kde sem to moc nečekal padla 17 a 18 87 po 3 botky
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 28.02.2016, 09:40 hod.

Officiálně končím. Abych se dostal na první místo, potřeboval bych přes 100 bodů. Neříkám že to nejde, možná by se i zadařilo ale nějak nemám sílu tomu obětovat třeba dalších 10 hodin.

Ale nakonec jsem skončil s docela pěnou sorckou s MF 641 % a na to že jsem jí jel od půlky turnaje to byl myslím docela úspěch. Teď ke konci jsem se dostal prakticky na tyto hodnoty:

Mf:641%
Maggot Lair run time: 2,5 minuty
Unikát/lege time: 1 za 1,5-2 minuty

Zabíjel jsem pouze championy a unikátní potvory zbytek není potřeba zabíjet protože šance na drop proti unikátům a champ je mizivá.

Teď se budu věnovat složení klasického grálu na Hardcore, už mám Chargedzon na lvl 28. Také si budu dělat statistiky všech runů co padlo.

takže dawe už to asi moc hrotit ani nemusíš :) Prakticky už jsi vyhrál řekl bych. Pokud teda někdo neplánuje nějakej větší update a držel se v pozadí :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.02.2016, 12:39 hod.

Aktualizovaná score tabulka.

Nezapomeňte, že zítra v 20:00 turnaj končí. Když se kouknu na tabulku, tak to vypadá, že na 99% je o vítězi rozhodnuto. U týmů je to ještě jasnější.

Pro mě osobně je tento turnaj zklamání. Myslím co se týče mého hraní. Taky je zde jedno ponaučení pro příště. Ať už budu turnaj pořádat já nebo někdo jinej, tak maximální délka by měla 1,5 měsíce, protože ty 2 měsíce už jsou opravdu moc. I těm největším pařanům už to koukám leze na mozek :)

Pokud se ještě někdo z předních příček chystá na mocnej finiš, tak hodně štěstí v dropech ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 28.02.2016, 12:48 hod.

Ja urcite jeste dnes zabeham dekovne kolecko zitra uz rozjedu tunnel blanka [emoji38]

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 28.02.2016, 15:17 hod.

Taky si dovolim zhodnotit tenhle turnaj...

Co se tyce itemu a bodu, uz tezko si dokazu predstavit vyssi level...Jako 5 lidi se skore vyssim nez 1000 bodu?To je naprosto uzasny vysledek...Nejvyssi skore, ktere bylo doted v turnajich dosazene bylo prekonano o parnik a ikdyz byl turnaj delsi, myslim, ze tech 14 dni rozdilu by nehralo takovou roli...Chlapi, pred Vami vsemi tisicovkari ja smekam...Je videt, ze minuly turnaj, ktery jsem vyhral da se rict s ubohym skore 951 bodu byl svou kvalitou o dost niz...

Jinak se myslim vyplnilo to, co jsem rikal uz na zacatku - HC vs SC bez sance, sosa rulez (temer, Dawe u te hry musel i spat :lol: ), a turnaj na dva mesice uz je proste prilis dlouhy...

Za sebe musi rict, ze zklamani, uz kdyz jsem se rozhodl, ze pujdu melee me bylo jasne, ze jsem bez sance na lepsi vysledek, pote jsem to zmenil na Charged zonu ktera ma sve kvality, ale zrovna konkretne tato je smolna a vubec ji to nepada...V konecnem dusledku jsem byl ale rad, ze jsem diky drivejsimu ukonceni ucasti dodelal zerk Barba a nasel do teto chvile dalsi tri grailery - Griswolds cady, Wraith flight a Headhunters glory coz je supr vysledek za par dni...Kdyz prictu jediny supr drop z turnaje Deaths fathom a Torch of Iro, a dalsi tri grailery z minuleho turnaje, nemuzu byt nespokojeny, dostal jsem se s gralem zatim na -13 coz je myslim slusny posun...Dalsi postup je na teto urovni uz hodne tuhy...

Zaverem chci podekovat Deamonovi za poradani turnaju, pote, co to prevzal ode mne dostal turnaj na uplne jiny lvl, jak co se tyce ucasti hracu, tak i kvalitativne, skvela prace kamo, opravdu ;)

Tot vse, nevim, jestli se budu zase v zime ucastnit dalsiho turnaje, preci jen se chci soustredit na sesbirani gralu a dosazeni vysnene 99ky aspon s jednim charem, coz je uz ted na urovni mych hracich moznosti, k tomu nejake dalsi chary a uz jsem mimo ;) Tak jako tak, vsem preju hodne stesti

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 28.02.2016, 15:31 hod.

2 mesice sou akorat[emoji38] dalsi turnaj snad nebude pred vanoci.... nejak to sesumiruju vecer

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 28.02.2016, 15:32 hod.

Taky děkuji za turnaj, že tu udržujete d2 komunitu. Mě to zase nalákalo na aktivnější hraní d2 :)

Co se týče Dawa, myslím že důležitý okamžik byl složení Infinity, bez toho pochybuju že by měl tak dobrý výsledek. Conva pro chary mimo Cold sorcku udělá šílený boost.

Mohl by být dřív nějaký rekreační turnaj, kde by šlo o něco jiného než šílené hledání itemů :D

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 28.02.2016, 15:52 hod.

Rád bych teda taky něco málo napsal k turnaji :) i přes to, že jsem hrál možná tak 14 dní, jsem tento turnaj sledoval denně a těšil jsem se na další a další vaše reporty o tom jak to padá a jak vám to jde :) bylo to super. Mě to přestalo bavit celkem rychle, protože jsem měl za sebou předchozí turnaj a obecně mám problém vydržet u jedné hry takhle dlouho :) Ale už zase cítím, že chuť přichází pomalu, takže něco na přelomu března dubna bych mohl zase trochu rozjet pokračování v tom mém grálu :) každopádně gratuluju každému k super výsledkům a především vítězi :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 28.02.2016, 15:57 hod.

Ja posilhaval po necem jako je tu liga zbohatliku vzhledem k tomu ze chci tunelovat a konecne dropnout tu hr v tunelech a pohnout s gralem

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Fraxinus » 28.02.2016, 16:34 hod.

Též děkuji za turnaj.

No, za mě jako obvykle slabota, ale ostatní klobouk dolů.

Přikláním se k nápadu Javurka uspořádat příští turnaj jinačím způsobem než prosté hledání předmětů, ať je to tu zase oživené.

edit: jinak DD, jak sme se bavili na skypu, už jsem rozjel toho thorns paladina. A zatím lituju, že jsem ho nejel už v tomto turnaji ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“