MF turnaj vol.6

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.12.2015, 20:55 hod.

Tentokrát máme mezi turnaji menší pauzu, než tomu bylo v minulosti. Jak již asi někteří víte, v tomto turnaji budou menší změny. Pro nově příchozí - v tomto turnaji se jedná o nalezení co nejvíce unikátů, setů a run. Vše podstatné se dozvíte v pravidlech.

Datum konání: 1.leden 20:00 - 29.únor 20:00 (60 dní)

Pravidla turnaje:
1) Single Player - 1.13c - HC/SC
2) Každý hráč začíná s libovolnou novou postavou ---> level 1
3) Pokud budete hrát HC a postava vám umře, je mi líto, ale začínáte od 0 bodů. Postavu si pak můžete zvolit jinou nebo to zkusit s tou stejnou. Předměty, které jste ale našli s předcházející postavou je zakázáno používat. Pro SC hráče toto neplatí.
4) Pouze pro HC hráče: Pokud v turnaji umřete a nebudete v něm dál pokračovat, tak vám budou zachovány nahrané body do smrti postavy. Toto skóre se automaticky nuluje, pokud založíte novou postavu - viz pravidlo 3).
5) Zakázáno více postav na hledání. Na tu, kterou si zvolíte, padá veškerá tíha zodpovědnosti.
6) Zakázán respec.
7) Bodované předměty: všechny unikáty, sety a runy. Každej předmět se bude počítat jen jednou. Takže když vám padne třeba 5x Isenhart's brnění, tak se body nebudou sčítat, ale bude to bráno jako jeden kus. Bodovací tabulku dodám před začátkem turnaje, do které si budete zaznamenávat vaše nálezy a body.
8) Povoleny skilly Teleport a Find Item. Jinak řečeno...můžete používat všechny skilly.
9) Libovolně můžete nastavovat počet hráčů ve hře.../players x
10) Jako úložiště nalezených itemů můžete používat PlugY, Atmu...
11) Co se týče itemů...můžete používat vše, co hra nabízí. Tím myslím i Ladder Only RW's, Hellfire Torch i Annihilus (pokud si je sami vybojujete). Ladder RW's bych zakázal jen v případě, že by někdo nevyužíval PlugY.
12) Nebudu po vás chtít fotku každé prkotiny, o kterou zakopnete. Věřím ve fair play ducha. Fotky bych ale ocenil u Elite run (HR's), TC87 itemů a těch, které budou mít více bodů jak většina, ale nespadají do kategorie TC87.
13) Vítězí ten, kdo bude mít po konci turnaje nejvíce bodů.
14) Možná to nemusím zdůrazňovat, ale pro jistotu...je zakázáno cubit runy za účelem zisku runy vyšší do bodování. Runy do bodování musíte dropnout. Runy za jiným účelem samozřejmě cubit můžete.
15) Další poznámka k runám... Pokud budete mít dropnutou například 2x Vex, ale budete potřebovat Ohm a docubíte se k ní právě přes ty Vexky, tak dle pravidla 14) si nemůžete za Ohm připsat body, ale ztrácíte též body za nalezení Vex. Item musíte fyzicky vlastnit.
16) Před začátkem turnaje budou k sobě nalosováni 2 hráči, kterým se budou v nové bodovací tabulce sčítat jejich body. Takže tentokrát budou 2 tabulky. První klasická pro jednotlivce a druhá týmová.
17) Přeju všem dobrou zábavu a ať to padá :)

Byly by tu i ceny pro první 3 místa. Jednalo by se o ty itemy, které vlastním. 1.místo = 3 itemy, 2.místo = 2 itemy, 3. místo = 1 item.

Pokud by někdo nevěděl, jaké předměty jsou TC87, tak jejich seznam najde zde.

Pokud by se chtěl někdo během turnaje připojit, tak je vítán :)

Bodovací tabulka: zde excel 2003+
Bodovací tabulka: zde excel 1997-2003

Seznam hráčů:
1) Dark_Deamon
2) Welwet
3) Medulin
4) Neposunuse
5) RIP
6) Obter!vr
7) dawemorraless
8) Fraxinus
9) Smilee
10) Javurek
11) Secondface
12) Flammeus
13) shakyn
14) Lemurman
15) ZOMB
16) TeS
17) Dragonius
18) Mia
19) Zedrak
20) Abuzus
21) Marast
22) Tomovous
23) Slw
24) kmotor

Turnajové dvojice:

Kód: Vybrat vše

Dark_Deamon + Lemurman
Medulin + shakyn
Javurek + Abuzus
Neposunuse + Flammeus
Smilee + dawemorraless
Secondface + Fraxinus
Dragonius + Zedrak
Welwet + TeS
Obter!vr + ZOMB
RIP + Mia
Marast + Tomovous
Slw + kmotor
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 23.01.2016, 21:26 hod., celkem upraveno 18 x.

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Medulin » 19.12.2015, 21:01 hod.

Hlásím se :wave:
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Neposunuse » 19.12.2015, 21:27 hod.

Sign me in! Kde to mám podepsat? :green:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 19.12.2015, 21:31 hod.

Jak jsem psal, jedu v tom taky ;)

GL, hlavne Tobe Deamone, je mi moc lito te ztraty itemu...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 19.12.2015, 21:46 hod.

To si přece nenechám ujít :) alespoň bude co dělat místo učení se na zkoušky :D ... Jen bych teda podotknul, že s tou DD-ho motivací na hledání, kterou teď určitě má, bych mu nepřidělil nikoho do páru, protože toho stejně najde za 2 hráče dohromady i sám :D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.12.2015, 22:03 hod.

Tak vás vítám :)

Obter!vr: Pár grailerů očekávám :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 19.12.2015, 23:47 hod.

Já se taky hlásím :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Fraxinus » 20.12.2015, 01:27 hod.

Taky, taky. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Smilee » 20.12.2015, 14:54 hod.

jÁ SE TAKY HLÁSÍM ALE: 16) mno tomuhle bych se rád vyhnul ne ze bych chtel nějak kazit zábavu ale semnou je to tak jak kdy.. kdoví jestli se sem dostanu a kdyz jo tak nevím na jak dlouho takze to by bylo pro toho druhého docela spatny kdyby to tahal sám :)
DD: kdyztak mi nato nějak odpověz či je to poviny nebo jak to teda máš vymyšlené + navíc by to bylo stou tabulkou docela nárocný páč kdyz budete zapisovat a jeden z teamu ripne tak bude umazávat itemy.. ale ten druhej je muze mít taky takze se budete oten exel trochu prát a bude to slozitejsi na komunikaci :D
myslím že se to musí trochu pořešit jak to bude předem at nejsou zmatky..

Jinak díky za další učast na turnaji .. těším se
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.12.2015, 15:30 hod.

Smilee: Ty nad tím přemýšlíš moc vědecky :) To není tak, že by 2 lidi zapisovali do stejné tabulky. Každej si pojede to svoje a já ty body pak jen sečtu. A co se týče aktivity....právě proto budu losovat za dvou košů ;) V jednom budou ti, co hrají víc a ve druhém ti, co na to nebudou mít tolik času. Takže no stress.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 20.12.2015, 15:45 hod.

Tak mě zapiš, ale musím říct že se mi dost nelíbí pravidlo bez respecu, co ho třeba povolit jen jednou?

Jde mi o to, že lidé na HC, ale asi i SC radši podle mě kolikrát zvolí lehčí variantu s čím začít, než by začali nějaký ne tak častý build, který se před dosažením HELL nebo vysokého levelu prostě moc nechytá.

Jako příklad bych uvedl holy bolt paladina, ale takových postav je víc. Takhle to zas bude skoro každej sorc nebo hammerdin.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Smilee » 20.12.2015, 15:54 hod.

DD: ¨Mě to potom jak jsem to dopsal taky napadlo :) ale dík za ujasnění
Javůrek: Ja myslím že moje Blade Furry assa byla velká výzva zadnej med to neni ale ted fičí :)
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.12.2015, 16:22 hod.

Javurek: Neřekl bych, že je respect nějakej problém. Pokud člověk nějakej build opravdu chce hrát, tak ví, že ho čekají nějaké ty krušné chvilky. Třeba cold buildy ve Viper Temple na Hell nebo lightning buildy na Hell v džungli. Každej build má své pro a proti.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 20.12.2015, 16:22 hod.

Hele Javore, nevymlouvej se, Wind druid je do lvl 24, potazmo 30+ prakticky bez nejaykch ofenzivnich skillu, a jak jsem dopadl minule...Uprimne, to je podle me gro celeho tohoto turnaje, od-drit si to vsechno s tou JEDNOU postavou a JEDNIM buildem, nemuze to mit jen ty jednoduche casti...

@Smilee: Ehmm, ja sice predpokladam, ze budu v tom prvnim vykonostnim kosi, ale postava a hlavne melee build, ktery tentokrat pojedu urcite nebudou pro nejake skvele umisteni, TOP 5 bude tentokrat opravdu zazrak versus ty SC sosy a hammerdini ;) Takze se nemas ceho bat, navic klidne muzeme skoncit spolu a je to sumak :lol: ;)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Smilee » 20.12.2015, 16:32 hod.

Rip: šak určitě :) Taky pojedu melee ale BK Baobabu Takze uvidime .. Navíc utebe člověk neví jestli má čekat zázrak nebo větší zázrak :D toho winda si zahral solidně (y)
Né ja stoho trágu nedělám to vůbec né ... to jen aby jste vědeli na cem budete kdyz budete semnou :D :D :D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Welwet » 20.12.2015, 16:35 hod.

RIP: čoveče vidím to stejně, taky se chystám spíš na rekreaci a né nějakej úlet alá blizna za dva dny v at 500 mf :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 20.12.2015, 16:41 hod.

Parada ;)

Dobra, budu zcela konkretni, chci si po velmi dlouhe dobe zahrat Frenzy Barbara, tohohle naspeedovanyho borce uz jsem kdysi hral ,ale se slusnou vybavou, hlavne me zajima, co bude schopny posbirat behem turanje za vybavicku a jak si bude davat Pit, nejspis na p1...Rad bych nasel aspon jeden slusnejsi item, pripadne nejakou tu runku ;

Edit: @Smilee: Co je BK Baobab? :lol: Bul Kathos neco? Vsak nemuzes vedet, ze to najdes, nebo sem mimo...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.12.2015, 16:46 hod.

RIP: Tož ať se daří s mlátičem :)

Já teda pojedu Sosu a budu se portovat jak o život a cílem bude co nejvíc vyplenit AT (Tyrael's se samo nedropne, že :D). Ale taky budu potřebovat dost specifickej equip. Už to tady mám namalovaný na papíře :D A než naberu, to co potřebuju, tak můžou být klidně 3 týdny v řiti :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 20.12.2015, 16:49 hod.

Proto jsi to nastavil na dva mesice, neee? :lol:

Abych rekl pravdu, tak Ioaquina jsem si pred minulym turnajem taky zplichtil na papir, tedy jak by to vypadalo v temer dokonale podobe, a ono se mi toho podarilo i dosahnout, takze jsem zvedavy, jestli splnim i to, co mam na papire ted :lol:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 20.12.2015, 17:20 hod.

No tak co se dá dělat no, pojedu tedy Barbara, berserkera.

Btw ja bych ale přidal ještě měsíc :), protože sorkcy budou mít co se týče času na hledání hroznou výhodu co se týče začátku.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“