HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Abuzus » 24.07.2016, 19:26 hod.

kmotor:
- i kdybych dumal celý víkend, tak nevymyslím variantu postavy, kterou ještě Fraxinus nehrál, tak brzdi
- ano, je pravda, že když Frax nebo Welwet říkají, že to jde, tak já tam v pohodě ripnu
- souhlasím spíše s RIPem, je to o tvém herním stylu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 24.07.2016, 20:38 hod.

já jsem taky RIPl u diabla normal..ale jen jednou v životě..a zrovna amu, i přes to že jsem střílel guided..prostě jsem nedával pozor :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Abuzus » 24.07.2016, 21:20 hod.

Copak Diablo, ale než jsem vůbec začal chápat Diablo, tak Duriel (Normal) byl můj Černý Anděl. Už si to přesně nepamatuji, ale:
- (build) - kdo zná sebe, je silný
- (mechanika) - kdo zná nepřítele, je moudrý
- kdo zná sebe i nepřítele, je mocný (Lao-C, Umění války)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Secondface » 25.07.2016, 10:03 hod.

Tak ja si vcera prosel pit na NM kde mi padl v 2 patre String of Ears takze dalsi policka na lahve konecne! :-)
Merc ma 96 mf ja nejakych 20mf a to ciste z charmu... :twisted:
Jsem na waypointu za Jails
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 27.07.2016, 19:00 hod.

Ja mam ted 11 sichet za 14 dni a spoustu dalsi prace okolo, takze pro me zadne D2 jeste minimalne tyden...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 03.08.2016, 20:44 hod.

Má Lonewolfka má konečně normal za sebou.

5. akt byl velice pomalý, neboť na pl8 byla hápéčka monster vysoká a damage mé, merce i shadowky nicotné, o missování ani nemluvím....500 attack rating je prostě málo. K šenkovi jsem se doškrábal až asi tak za hodinu. Doufal jsem v šaelku, abych mohl vylepšit moje unikátní Gorehovly, jenže houbeles. Tak padla aspoň solka, abych mohl upnout sekyrku, jenže zde zase nemám perfect emerald. :( No, po osvobození barbarů jsem si koupil barbara...i s bílým claymorem dokázal nadělat celkem paseku, pokud útočil ideálně bok po boku šadowky. Sám byl někdy dost marný. Naštěstí mám pro tento účel dragon flight. Ale jak levly stoupaly, tak šadowka sílila natolik, že merc skoro nic nezabil. Takže ani žádné mf jsem nemohl uplatnit. Tak dobrá....po vykouření Nihlathaka (a ten byl extra otrvný) z jeho hnízda jsem si udělal tříděrnou helmu s perfect topazy (zatím jen jedním) s personifikací (imbue se bohužel nezdařilo a gamble rovněž ne). Ve Worldstone jsem narazil na problém, a to nemrznoucí lordy, dále na warped šamana a hlavně na listera, který byl zásluhou merce a šadowky neoddělitelný od minionů. Pak Baala si podala skoro sama Šadowka. Moje dmg bylo jen propagační, zato ona měla pěknej venom a její phoenix strike nelenil. Já ji jen podporoval generálem tan do li ga, co má 50% zpomalení potvor. Bohužel je éterický, takže ho mám na switchi a budu ho používat jen na akt bosse. Po krátké návštěvě kravína jsem udělal díru do té mé unikátní sekerky a dal tam eth, aby se mi lépe zabíjelo. No, levl 46, nightmare přede mnou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Obter!vr » 09.08.2016, 12:28 hod.

Už je to celkem dlouho co jsem si to rozjel, ale ono to rychle prostě nejde :D Dostal jsem chuť taky si zahrát trochu těžší verzi Diabla a tak jsem si rozjel svého barbara, který mi byl vylosován v turnaji od Fraxe a RIPa :) 20 WW, 20 Battle cry, 10 increased stamina, 10 grim ward, merc A2 - holy freeze. Nechtěl jsem o tom psát dřív než se dostanu alespoň do třetího aktu a to se dnes stalo :) dnes ráno jsem zabil Duriela a na lvl 28 jsem došel do třetího aktu.
Něco málo o výbavě: Jeden unikát z Andariel (hurá, zbraň :) Crushflange - super fire odolnost, ale ten knockback je někdy fajn, někdy otrava :) ). Kdyby k ničemu jinému ten barbar nebyl, tak alespoň pro mě dropnul grailer the gnasher :) Z unikátů ještě padla jedna hůlka pro nekra (super...) a z Duriela mi můj MF merc (2. akt, off) dropnul Helm, takže trochu odolností proti blesku :) To je zatím vše, snad to půjde dál :) Třetí akt bude nudný, zvláště u těch lidojedů.. ale když jsem zvládnul 7 hrobek, tak i ty mrchy malé :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 12.08.2016, 10:03 hod.

Tak po delsi dobe zase nejakej progres, ikdyz zatim strucne, Goldie se pohnula o par levelu dal (44 a 1/2), zabila Nihlathaka, ted ceka na finalni pruchod skrz A5 a tim padem alespon dokonceni Normalu...Plague Javelin je namaxovany, Poison javelin ma 8 tvrdakobodu :lol: a ikdyz to na displayi vypada hezky (dmg asi 3,5k), tak v realu jsou to celkem dlouhe fighty (ono je to taky dmg za vic jak 10 sekund :lol: ) Pomaha silna Valkyra, to bude asi stredobod celeho postupu, jinak mercyne doznala dvou upgrade-u, prvni byl Zephyr bow v Cedar bow zakladu, druhy pak nastal v okamziku, kdy jsem diky dvema AMN dropum udelal Edge RW do Cedar bowu a take pripravil 4 sockety do Razor bowu (na Harmony, uz staci jen ta KO :roll: , pac SOL uz mi taky padla)

Padaji i celkem nejake itemy, hlavne tedy setovky, ktere moc nepotrebuju ;)

Poradny update udelam priste

Btw., trochu me zdrzuje fakt, ze jsme mladasovi koupili PS4 a vybral si i D3 jako jednu z her, tak to obcas, ikdyz nutno dodat minimalne take zkousim ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 12.08.2016, 15:46 hod.

Fraxinus, Obter!vr - jen tak, dál pěkně se to čte ;) , dělejte klidně i větší sloupky. aspoń se zabavím/e :lol:


RIP: neboj brzo tam bude 50K ale stejně to bude trvat dlouho.., jinak já sem to kdysi srovnával a vyšlo mě že ona ve skutečnosti má nejlepší poison dmg ve hře a to teoreticky i v poměru k času (aspoń s opravdu dobrým equipem), nicméně, schází ji hodně skill LR, což je velká škoda že se pro psn chary nedá nějak udělat..a druhá věc je jak snadno má negr ohromnej psn uber equip k mání :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 12.08.2016, 22:24 hod.

Welwet: Obávám se, že pokračování nebude....cave lvl 2 kousek od vlezu dva bosáci koster, bylo tam cursed, le, es a ještě něco. Merc mrtvej a potom i já mrtvej.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.08.2016, 07:31 hod.

Fraxinus: Tak to je škoda. RIP.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 16.08.2016, 22:08 hod.

Nedá se nic dělat.
Momentálně mám rozjetou nějakou oddechovku. Paladina insightera se zealem a konvou, popř. vengeancí a konvou. S ním jsem v půlce 1. aktu nightmaru už.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Abuzus » 25.08.2016, 22:57 hod.

De Seis na Hell si vybral svou daň, že jsem se mu vždy posmíval. Zerk je death. Po reinstalaci, jsem rozjel untw 2H Babu. Jen ještě nevím, zda zase Zerk nebo Conc :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.08.2016, 07:25 hod.

Abuzus: Pojd s nama radsi hrat turnaj ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 12:34 hod.

Tak jsem zjistil, ze ukrutna monotonost MF/Rune runu preci jen cas od casu bude treba prekonat necim uplne jinym, idealne extremne odlisnym...

A to ted zkousim...Je to napad, ktery jsem kdysi davno probiral s Fraxim a ktery ted zkousim v praxi...

Tedy jedna se o postavu, ktera sama zadnym zpusobem PRIMO nebude poskozovat monstra - tedy o Pacifistu...

Ajak vypada hrani? Mno tohle je jednoznacne s prehozem, jinak by ani neslo zacit, takze progres byl nasledujici

1)zakladam novou Sorceres se jmenem Indira (Ghandi), pote nasazuji obycejny magic sash s +1 attacker takes dmg a jde se na vec (pro vetsi pr*el nastavuju p8)...Na leve tlacitko mysi davam hazeni (coz s holi nejde) a na prave Unsommon, takze neutocim dej se co dej

2)Po dosazeni lvl 2 jsem nasadil Quilted armor s dalsim +1attacker takes dmg, takze ta se brutalne zdvojnasobila... - pozn. takto lze zabijet jen falleny, vsechno ostatni zatim nechavam byt, nutnost je take nepouzivat stit a neustale behat, at se pekne hajzlici trefuji :lol:

3) Pri dosazeni lvl 3 se nic nezmenilo

4) Pri dosazeni lvl 4 (nastesti pocet fallenu v Blood mooru byl dostacujici) je velky upgrade, nasazuju helmu, pasek, brnco, boty a rukavice, vse s 10% sanci na vytvoreni lvl 3 Charged bolt when struck a jede se jak na toboganu
Pozn. - na zbranich bohuzel se vyskytuji jen mody on striking a on attack, takze to je mi k prdu...

5) lvl 5 je dosazen celkem snadno, nic se nemeni a ja se konecne odvazuju smerem do Den of evil (samozrejme nejdriv jsem o sebe nechal obouchat vsechny zombiky a quil raty - mimochodem, to me prekvapilo, u nich se mi zdalo, ze nablizko pouzili nejaky melee attack)

6) Cisticka Den of evil, neustale Tripy do mesta pro health flasky

7) lvl dosazen tesne pred likvidaci packu s Corpsefirem, nasazeni dvou Nagelringu (tentokrat ne pro MF, ale kazdy ma +3 attacker takes dmg), bitva pak vic na pohodu nez jsem cekal

8) ???? Tam se snazim dostat ted, po cca dvou hodinach od zacatku :lol: Pruser je v tom, ze jsem objevil, ze attacker takes dmg nespousti OW (proste ty dobytky primo nemlatim a tak to nefunguje), takze jdu popremyslet, co dal

jakekoliv Vase rady jsou vitany, hlavne bych prosil neco na lvl 8 - 12, dokud neaktivuje hlavni zbran, coz je Shiver armor


Edit: Ty voe, uplne jsem zapomnel na Stoutnail, takze nasazuju a je tam dalsich +7 attacker takes dmg - jupii :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 20.09.2016, 13:07 hod.

Ty brďo. :)

Tak to tě obdivuju.
Ale překvapuje mě, žes zapomněl na fintu s lebkama. Najdi nebo kup štít se třema dírama a dej tam samé zatím flawed skully. Dáš tak +9 attacker takes damage of.

Jinak bych být tebou snížil na players 1. Tam dál to jinak bude obtížně hratelný.
Jo, a nech si jako merce rogue. Té nasadíš na levlu 19 edge.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 13:32 hod.

Diky za rady ;)

Zapomnel jsem toho mnohem vic nez ty lebky :roll: Ten Stoutnail je ted dost zasadni, lvl 8/9 jsem ted dosahl behem chvilky, na melee to funguje jedna basen...Co s archerama je ale jina otazka...

Snizeni players bude pozdeji nevyhnutelne, to je jasne, nedelam si ani iluze, ze to dohrabu nekam brutalne daleko...Ale pr*el to je, to ju

U te roguny - hmm, je to lakave, ale podporoval by pacifista takovehoto vrahouna?Asi ne...Ja nevim, tak nejak premyslim, ze to zkusim uplne bez merce :roll:

Pozn. Jo, u toho stitu je to problem, ono i s malou sanci na blok to celkem funguje tak, ze casto hituji stit a tim padem nespusti ty Charged effekty na ostanich itemech, coz nechci...Mno uvidime...AMN by mi mohla dat tolik dmg nepratelum, ze by to na Normal teoereticky mohlo stacit :lol: :roll:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 20.09.2016, 13:42 hod.

A jak to pojedeš skillově?

20 frozen armor, 20shiver, 20 chilling (ten proti střelcům)
20 lightning mastery, zbytek synergie ke spouštěcím when struck?

Jinak z těch amn... 126 attacker takes dmg.... hmmm?
Ještě lepší by byla varianta perfektní hit power craft (max 7-10 dle typu předmětu), kde by se navíc povedl roll na affix attacker takes dmg, u štítu, brnění i helmy ideálně se dvěma dírami, také na amn.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 13:52 hod.

Myslis Cold Mastery?Jinak nechapu...

Ano, tak nejak zni plan...Bohuzel ten armor proti strelcum je na rade az pozdeji, takze tak nejak netusim, co ted treba s Cold crow a Blood raven...Asi je zatim obejdu a casem se k nim vratim, tady nejak netrvam na single pass ;) Samozrejme najezdy takhle taky delat nebudu :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 20.09.2016, 14:17 hod.

No vidíš, na cold mastery jsem zapomněl.
A tu lightning jsem myslel tak, aby posílila spouštěcí skilly when struck.

Cold crow a blood raven normálně usmaží ty spouštěče when struck (ale radši sniž na pl1). Jediný opravdový problém by mohl být Lord de Seis. Tam si nejsem vůbec jistý, zda budou fungovat i ty chilling armory.

S tou Edgí existuje ještě jedna varianta....můžeš ji nosit ty sám. :lol: Přestane ti vadit ten block na štítu.


Jinak, já sice momentálně nejedu žádný čelenž, ale mám rozehraného nekra, kde jediným povoleným skillem jsou zuby (teeth). A je to zatím prča, ačkoliv se jedná snad o největšího žrouta many, kterýho jsem kdy hrál.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“