HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 17.07.2016, 20:07 hod.

Fraxinus píše:kmotor: jakýkoliv leech je na normalu neomezený. Jenom jsi měl malý damage. A když není damage, není leech. Proto na něj na normalu nespoléhám a radši s sebou tahám půlku inventáře mana lahviček.

A nechtěl bys zkusit raději něco, kde budeš mít minimální kontakt s nepřítelem a zároveň se nebudeš dostávat do pozice, kdy budeš při útoku zamčený, dokud se nedokončí animace útoku? Jako summon nekra nebo summon druida? Jsi odvážnej na mé gusto až příliš.
nemylis si to s attack ratingom? leech je vzdy taky isty, ci mam damage 20 alebo 2000, dolezite je sa trafit. alebo nie :?:

hlavny problem bol v tom, ze som nemal pierce, takze som vzdy leechoval iba z jednej potvory. co je blbe, lebo strafe je strasne narocny na manu.

summon nekro skapal cca pred piatimi minutami. pri aktivacii tych pecati pred subojom s diablom som si vysummonoval infectora s bandou vsade okolo seba :lol: :wave: ale co, aspon netrpel a bez teleportu to aj tak bola strasna otrava.

este vyskusam sorceress, za tu hram v diablo 2 najdlhsie. ak skape aj ona, tak s*at a vratim sa k tomu az pocas MF turnaja.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Slw » 17.07.2016, 20:22 hod.

kmotor píše: leech je vzdy taky isty, ci mam damage 20 alebo 2000, dolezite je sa trafit. alebo nie :?:
naleechovat 10% čehokoliv z 20ti dmg a z 2k je sakra rozdíl (v prvním případě máš 2 life/mana a v druhé 200 8-) na norm ). proto máš i restrikce na nm a hell, jinak by Ti stačili 1% u 5k phys dmg a lítals bys jak bůh na hellu ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 18.07.2016, 19:42 hod.

Act 3 dokoncen...Nasazeni Valkyry melo presne ten efekt, ve ktery jsem doufal, diky ni to vypadalo, jako kdyby Goldie dostala cast Flashovy Speed force, protoze vse se najednou extremne zrychlilo, jak postup hrou, tak samozrejme likvidace monster...clovek musi tu Valkyru milovat, jen tak si v poklidu stoji a celi 4 Sampionum Horadrim mages, nebo Battlemaid bosspacku, nebo 4 Sampionum Blunderbose-u (velci stunovaci) a je v pohode...Tedy v tom poslednim pripade ne tak v pohode, ale i tak odvedla skvelou praci...Zabil ji pouze Meph svym jedem + utoky nablizko, ale jen 3x, coz neni spatne na mladou Valku...Bohuzel Meph zpusobil i jedinou smrt mercyne za cely akt, takze Basanti lehla celkove poctvrte, ani uprimne nevim, jak k tomu doslo, ale v momente, kdy poprve lehla Valka lehla i Basanti...

Dropy, mno tentokrat to nebylo nic moc, padl postupne Civerbs ward, Civerbs Icon, Isenheart lightbrand a Isenheart case, a take Angelic mantle...Z unikatu pak pouze The eye of etlich, ktery ovsem vyrazne pomaha, ale jinak nic...Mephisto dropl crap, jak je zvykem u Act bossu...

Nejzajimavejsi screen je asi ze vstupu do jednoho z Templu, hezka pasticka


Statistiky po A3:


Vynechane lokace: 0
Vynechana monstra: 0
Pocet smrti mercyne: 4
Pocet NDE (skorosmrtaku): 1 (ma blbost, trochu jsem podcenil melee attack Andy)
Pocet nalezenych unikatu: 7
Pocet nalezenych setu: 10

Hola hola, A4 a Diablo vola :lol:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Secondface » 19.07.2016, 03:39 hod.

Tak já s Sorceress dodělal normál Hydra (20), Blaze (20) - Enchant (10), Warmth (10) - A5 merc Barbar
celej normál nic pořádného nepadlo krom Nokozan Relic... před Diablem a hromad zeleného smetí....
když nepočítám Blood Crescent/Soul Harvest/Deathspade který padl dokonce 2x....chjo...
až na Shadowfang co teď nosí Merc.... a všechny runy do Sol padaly taky slušně.
až v patře s Baalem se zadařilo.... prvně crystal sword se 4ma dírama, který byl snad vymodlený a z bosse destruction vypadl Hawkmail.... Eth. takže až bude dur. na 1-3 dám ho mercovi, snad nezapomenu :D
a ze samotného Baala Howltusk což jsem už ani nečekal.
Ale ohromná radost ze Spiritu(s personifikací) NM hned pojede na jinčí vlně.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 19.07.2016, 06:51 hod.

Tak to Ti to padalo jeste kurevsky dobre...

Ja jdu sejmout Big D ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 19.07.2016, 12:57 hod.

Tak Big D to ma za sebou a A4 je dokonceny...Mel jsem kliku, ze mi padla jedna AMN, z Hellforge to tedy ale rozhodne nebylo :roll: Nejhorsi mozna, jako vzdycky, kdyz clovek potrebuje neco slusnejsiho...Tak jako tak ta AMN sla do Maiden spearu, do ktereho jsem vytvoril Strenght RW a mam ted CB na Bossaky...Presto byl boj s Diablem celkem tvrdy (je na palici, ze nejvic nebezpecny je prave v Normalu :roll: ) a Basanti to zalomila, nekolikrat i Valka, ale to uz bylo v dobe, kdy Strenght udelalo sve a nastal cas ne zmenu taktiky, tedy na behani + Plague javelin + obcasne stouchnuti a aktivace OW pomoci Malice RW Maiden spearu...Takze nakonec to bylo jeden na jednoho, Goldie vs Big D, pac Basanti i Valku jsem nechal odpocivat, a jednou me to malem stalo i kejhak, pac jsem nestihl vcas utect z te blesko ohnickove opejkarny a bylo zle, tedy hodne zle...Par Fullek tedy schramstnul, chlapec...Jde se ale levelit do A5, coz je povzbudive...

Dropy, mno padl Gull dagger, bohuzel nemam tri switche, a vzhledem k tomu, ze menim casto mezi bojem na dalku (PJ) a bojem na blizko (Jab a speary), tak uz na nej nezbyva misto...Ake na superunikaty a akt Bossaky ho nasazovat budu...

Big D dal tradicne taky prd, ikdyz ten rare Maiden Javelin se hodi...



Statistiky po A4:


Vynechane lokace: 0
Vynechana monstra: 0
Pocet smrti mercyne: 5
Pocet NDE (skorosmrtaku): 2 (Normal Andy, Normal Diablo))
Pocet nalezenych unikatu: 8
Pocet nalezenych setu: 11


Jde se expit ;)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 20.07.2016, 22:19 hod.

Fajn! Sorceress skapala, javazonka skapala (a potom sa objavila v meste ziva a zdrava, wtf? :D). Uz fakt naposledy skusim este raz zealota a potom uz jebem.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 00:04 hod.

Jste blázni. Čím déle to hraji, tím více se mi motají prsty a taktiky už si tahám snad z nosu. Po mém r.i.p.-u jsem to smazal a začal s Babou-Zerkem untw HC. Zatím tlačím i STR na SS, ale až bude Eni (2017), tak to resetnu a přeházím body (STR bonus) a zkusím to vytlačit na 99? Asi jsem Vám vyloudil úsměv, ale tak to prostě je. Hraji málo a reflexy nejsou. Už ani neuchráním žoldáka. Lvl 54 a chcípnul snad 10x.... Tyhle Vaše jobovky se mi jen hezky čtou, tak držím palce.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 22.07.2016, 06:39 hod.

aj zealot to uz ma za sebou, tak sa uvidime az na MF turnaji :green:

O PAT MINUT NESKOR: Tak skusim este raz amazonku, ale uz fakt naposledy. :OXO
Naposledy upravil(a) kmotor dne 22.07.2016, 06:43 hod., celkem upraveno 1 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 06:39 hod.

Abuzus píše: Hraji málo a reflexy nejsou.
Tohle bohuzel znamena zadnej lvl 99, nehlede na to, ze Zerk je od zacatku krute neoptimalni volba...Na MF? Jasne, jeden z nejlepsich, ale na 99ku ani nahodou ;)

@kmotor: Chlape, takhle rakvit chary jsem snad jeste nikoho nevidel, jak to delas? :D

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 22.07.2016, 09:54 hod.

RIP píše:
@kmotor: Chlape, takhle rakvit chary jsem snad jeste nikoho nevidel, jak to delas? :D
skoro vsetky charaktery mi skapali po inferne zo strany venom lordov/flayer shamanov. bez fire rezistov je to instant death. s touto amazonkou si musim zohnat knockback, inak tiez skonci v masovom hrobe. :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 22.07.2016, 12:00 hod.

kmotor: Proti těm infernům jdeš moc bezhlavě. Rozhodně u těch lordů a šamanů, popřípadě Diabla zpomal. Jakmile začnou foukat oheň, jdi od nich nebo běhej okolo nich a čekej, až infernování dokončí. Než ho fouknou znovu, máš dost času na to udeřit je tak, aby už ani nefoukli, to se dá nacvičit. Nebo je nechej na starosti mercovi.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 22.07.2016, 13:56 hod.

Fraxinus píše:kmotor: Proti těm infernům jdeš moc bezhlavě. Rozhodně u těch lordů a šamanů, popřípadě Diabla zpomal. Jakmile začnou foukat oheň, jdi od nich nebo běhej okolo nich a čekej, až infernování dokončí. Než ho fouknou znovu, máš dost času na to udeřit je tak, aby už ani nefoukli, to se dá nacvičit. Nebo je nechej na starosti mercovi.
zajisté, to ma za 4 roky hrania vobec nenapadlo. :lol: s flayermi je problem, ze jeden sa vzdy presmikne az ku mne no matter what. ak je to saman... nastastie inferno funguje podobne ako diablove lightningy, cim blizsie stojim, tym mensi damage maju.

na merca sa na NORMAL nemozem spoliehat, s dostupnou vybavou od actu 4 nema sancu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 15:51 hod.

kmotor píše:
na merca sa na NORMAL nemozem spoliehat, s dostupnou vybavou od actu 4 nema sancu.

Jednoducha odpoved - Savage recept v polearme, dostupny uz od A2 Normal...Jinak si myslim, ze je to ciste Tvym hernim stylem ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 22:05 hod.

RIP: ... >:D uvidíme...., tabulkově je tvůj Dual Dream lepší, ale já viděl DD-ho se Zerkem a jsem mu v patách !!!!!!!!!!
Však mně znáš, přeci nepojedu nějakou kouzlící křivochcanku? No a časově prostě asi bude problém, než si všechno dočtu, tak mám 10 a hrát se bude zítra :-))
Edit: jen ještě váhám mezi Zerkem (Grief) a Throwerem (když bude Eni), tčt Barbar to bude.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 23.07.2016, 01:14 hod.

kmotor: Máš to drobet popletené. Inferno dává škody úplně stejně, ať jsi u něj nebo trochu dál. A na merce se naopak dá na normalu velice spoléhat. Ten odvede svou práci, i když mu dáš bílý předměty.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 23.07.2016, 10:39 hod.

@Abu: Chapu...Ale neni to jen tabulkove - ja mam max blok. 15+k defense, brutalni sati zivota a diky CtA i vysoke zivoty...NIKDY nemusim resit imunity, pac bud je prorazi elementarne konva (pro HS z Dreamu) nebo mercova Reaperska (pro zeal fyzickou dmg z Griefu + Forti)...Oboji je brutalni a samo o sobe staci na zabiti monster v Hell, i na p8, dohromady jedes na p8 a prijde Ti, ze je to max p3 ;)

Zerk nema defense, myslim, ze ani sani zivota, je to single target attack a taky tedy nemusi resit imunity - to je nejvetsi vyhoda...Pokud ho chces na vysoky lvl, tak Enigma je proste NUTNOST...Ja beham v drazsim equipu a po svych :D , ale to je jedina nevyhoda...Jinak pro Tve info, na lvl 99 je potreba minimalne 6k p8 Baalu/Chaosu...A to pouze za levely 97-99, to pod tim se nepocita ;)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 23.07.2016, 17:25 hod.

Fraxinus píše:kmotor: Máš to drobet popletené. Inferno dává škody úplně stejně, ať jsi u něj nebo trochu dál. A na merce se naopak dá na normalu velice spoléhat. Ten odvede svou práci, i když mu dáš bílý předměty.
nezmysel. schvalne si to skus na normal s fire resistance na nule. ale neskusaj to s HC postavou :green:

btw kmotorzonka za nachadza v act V, uz mam pierce aj knockback. este mala leech a budem moct pouzivat strafe, cim sance na prezitie stupnu cca 100x.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 23.07.2016, 17:54 hod.

tak moc bych neřešil za amu diabla, stejně do něj solíš guided a co ti bere nejvíc od něj je fire nova, tomu ostatnímu se vyhneš..nicméně, handrkovat se s lidma co tu hru dohráli 50x na hardcore je trošku pofiderní ne? :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 23.07.2016, 18:23 hod.

Proboha.... :roll:
Přesně jak říká welvet. Ale tou padesátkou to zas nepřeháněj. :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“