HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 14:41 hod.

Jo, ta Lightning mastery mi nakonec docvakla, ale vzhledem k tomu, ze nevim, co presne pojedu (tim myslim equip :roll: ) a k tomu, ze Mastery jsou az od lvlu 30 to zatim neresim :D

Ehmm, uz jsem v zahrade s Bloodraven, takze se mi spawnula na p8 :roll: Tedy, ja ji ignoroval a mazal hned do hrobky, ale ani tam to nejde uplne nejlehcejc :lol: ...Mam uz ale lvl 10 a Bishiboshe i s jeho packem jsem prejel jak traktor ho*no (oblibena Deamonova hlaska myslim)

Jo, s tou Edge me to taky napadlo, ale to je az daleko za horama...

GL se zubarem, to musi byt taky pekna prca ;)

Edit: Ted jsem zlikvidoval Bonebreakera i s jeho packem, dalsiho Bossaka zombii se Stone skinem a 4 Sampiony skeletaku a jedna hrobka cista

Edit 2: Tak i druha hrobka cista, po reklamni pauze :D (ukoly z matematiky se synkem) se pustim do Raven :roll:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 16:30 hod.

Victory!!!

Nakonec to nebylo tak hrozne, jak by si jeden myslel, spotrebovala jen dva invy flasek :D Celkem v pohode se umlatila o lvl 3 Frost novu na helme a brncu, a rukavice, boty a pasek ten lvl 3 Charged bolt (vsechno when struck, samozrejme)

Co se tyce merce jako takoveho, rozhodl jsem se pro kompromis, zbran jim nedam a pojedou pres when struck efekty, ta jejich dmg bude brzo tak zanedbatelna, ze jinou nez jako ja generovat nebudou ;) ...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Secondface » 20.09.2016, 17:43 hod.

Stejně si myslím, že ti nezbyde nic jiného než nakonec do Short bow to EDGE pořídit... myslím že už sám Duriel bude krapet oříšek....
Pokud máš v plánu tak daleko dojít.... lightning/extra fast bosspack brouků může být si myslím smrtící :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 18:41 hod.

Ty voe vorisek je cokoliv :D Pred chvili me malem zamazli 4 sampionky archerky ve Stony fieldu, takze o Durielovi opravdu nepremejslim...proste postupuju pomalu a uvidim, co bude...

Edge muzu pripadne nest ja a pokud najmu melee merce, tak nez mi dojdou prachy, bude sranda...Tedy jestli se tak daleko vubec dostanu...

Jinak prca uz byla tahle enchantla strelkyne, a Coldcrow byla taky na samostatnou story, dostal jsem ji na uplne stejnem miste jako jeji predchudkyni...

V druhem patre byla samozrejme taky strelkyne, a to s Multishotem, tady screen nemam, bylo to moc akcni na to delat screeny, hitpointy mi litaji jak na horsky draze ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.09.2016, 19:02 hod.

Fraxinus píše:Jinak, já sice momentálně nejedu žádný čelenž, ale mám rozehraného nekra, kde jediným povoleným skillem jsou zuby (teeth). A je to zatím prča, ačkoliv se jedná snad o největšího žrouta many, kterýho jsem kdy hrál.
Tak to jsi asi ještě nehrál Frost Nova nebo Nova Sorc. 5x klikneš a 200 many v řiti :green: Při 105+ FCR docela dobrej fičák.
RIP píše:Ehmm, uz jsem v zahrade s Bloodraven, takze se mi spawnula na p8 :roll: Tedy, ja ji ignoroval a mazal hned do hrobky, ale ani tam to nejde uplne nejlehcejc :lol: ...Mam uz ale lvl 10 a Bishiboshe i s jeho packem jsem prejel jak traktor ho*no (oblibena Deamonova hlaska myslim)
Ja ja :)

A když už můžeš takovou "chujovinu", tak zimní turnaj tě nemine :D

Jo, ještě bych dal do něčeho die facet, ať to pak stojí za to :green: :green:

EDIT: Tady máš seznam vlasností na předmětech. Třeba ti to pomůže ;) http://www.diabloii.net/forums/threads/ ... ft.253997/

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 19:30 hod.

Jo dik, sice jsem tam nenasel presne co jsem hledal, ale i tak se hodi...

Pruser s tim facetem je v tom, ze to ma vysokej req lvl, takze tam se nedohrabu, jinak bych tam klidne nejakou +3/-3 plecku vrazil :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.09.2016, 19:41 hod.

Aha, chyba se vloudila :oops:

Mrkni na toto: http://www.diabloii.net/forums/threads/ ... ge.411875/

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 20.09.2016, 20:51 hod.

Danke ;)

Tak Cain je zachranenej, byla to celkem brnkacka...Nejvic me dostaly fighty s Treeheadem a Griswoldem, normalni sosa se jim vyhejba obloukem, ale ja se mohl jen sklebit, jak se o me krasne rozmlatili a a nadelali skodu prd prd nic...Coz me privadi k zaveru, ze asi idealni kombo bude asi Attacker takes dmg + Chilling armor v lokacich, kde budou jak archeri, tak potvory na blizko, protoze pokud me pozorovani neklame, tak se nejdriv pocita Shiver armor a pokud me nehitnou, tak nedojde ani k attacker takes dmg, tudiz ho ten shiver armor vynuluje...Tudiz je lepsi zen chilling + attacker takes dmg, tam budou mlaceny oboje najednou, pokud je ma kalkulace spravna...

A diky Deamonove linku ted vim, ze se da sehnat celkem slusna attacker takes dmg polozka, tudiz alespon Normal z vetsi casti by mohl byt hratelny...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Abuzus » 22.09.2016, 20:26 hod.

Tomu říkám úlet...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 23.09.2016, 23:42 hod.

Tak zubař zdárně za 5 a půl hodiny prolétl 1. akt hell....podlevlovanej začal na 59 a bylo to znát. Sejmout ty chlupatý opičáky byl opruz. Ale nejhorší bylo, že cokoliv umělo střílet, mělo LE, multishot a ideálně buď might, nebo konvu. :ble: Jedna taková mě málem sundala u komtesy, hned 1. patro, hned u vlezu. Ale nejhorší byly dropy. Ještě jsem nezažil, abych z celého 1. aktu hell při cca 100 % MF měl jen 4 setové předměty, z toho dva z nich byly stejné arctic luky, a jenom jeden unikát (diggler), co dala Andariel. :OXO :OXO

EDIT: 2. akt hellu za mnou. Tentokrát to šlo o poznání rychleji. Možná proto, že je pro tuto postavu 2. akt lépe navržený. Jediné problémy, na které jsem narazil, byli immune to physical mumie v Lost city a Ancient tunelech. A pak v Tal Rashově hrobce faraoni. Tunely jsem proto oželel, ale v Tal Rashově hrobce (šel jsem jen do tý pravý) jsem zabíjel jen kostráky, mumie a duchy. Cold merc se postaral o to, aby nešli oživit. A faraony nechával na místě. Docela jsem se divil, ale bitka s Durielem mi trvala jen dvě minuty. A ani jsem si nepotřeboval odskočit pro manu, stačila mi půlka inventáře. Jen ten drop. Už o něco lepší než 1. akt, ale vzhledem k tomu, že až na mavina pásek šlo zase jen o normálový šrot, přesto nemohu být spokojen. Také mě překvapilo, že za celý akt padly jen 2 runy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 25.09.2016, 15:53 hod.

Ted nebylo moc casu, takze jsem radsi behal s hammerem v CS, uz jsem se aspon odrazil o cca 50M od lvl 96, takze pri trose stesti a casu bych mohl byt na konci rijna na lvl 97 :D

Co se tyce Indiry, tak se posunula akorat z jedne lokace do druhe, a to z Dark woodu do Black Marsh, ceka cistka jak podzemi, tak hlavne veze s Countess, coz bude asi trochu problematictejsi...Nadzemni lokace, kde jsou vetsinou melee monstra jsou celkem na pohodu, rozmlati se o Indiru jak nic, ale dokud nebude lvl 24, nebudu mit ucinny zpusob, jak zabijet archery a magy...Mno uvidime, snad to do toho lvl doklepu, pak by mohla byt prca ;)

GL Fraxi, hezky jedes se sadourem :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 26.09.2016, 07:18 hod.

Tak mi to nedalo a po nocni jsem s Indirou vykydal jeste vez s Countess a Hole (podzemi v teze lokaci)...Countess a jeji pack byly k smichu, daleko vic mi zavarily tri packy archerek po ceste k ni, ale pobil jsem je vsechny...V Dure byly vicemene jen melee monstra, par obycejnych archerek a ve druhem patre chranil truhlu pack rohatych bleskoflusacu, s temi jsem si ale poradil hrave...

lvl uz je skoro 17, coz je na pacifistu slusny vykon...Priste se snad dohrabu do Outer cloister...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 26.09.2016, 21:49 hod.

3. akt za mnou....report brzy, až oddělám Diabla, či zda něco neoddělá zatím mě.

edit: zde je report:

Myslel jsem, že 3. akt bude hračka, protože jsou tam převážně potvory s málo HP....to je sice pravda, ale...ty sfiňky mrňavý převážně flusaly šipky a navíc se furt rozutíkávali jak falleni a pak se vracely a střílely po mně z vícero různých směrů ve velkém počtu, takže mi hápéčka jenom lítala nahoru dolů. Ani bone armor jsem kolikrát nestíhal čarovat. Tohle umožňovali převážně bossové, kteří prostě upoutávali mou pozornost, a taky šamani, protože jsem měl -22 fire resist. Merc měl útrom, cold immune je cold immune Cesta Spider džunglí tak trvala docela dlouho, ale nakonec nebyla pro zubaře nepřekonatelná. Jenže pak ejhle.....jediná cesta dál Great March. A jak vypadal uvítací výbor? LE, konva, multišot, a hádejte, co to bylo za základní nestvůru... Skvěle.... :roll: Jediný štěstí bylo, že jsou bludičky poměrně dost citlivé na magic dmg a dosah zubů je veliký, takže jsem si je nemusel nechávat pouštět k tělu. Nicméně 11 % lightning resist a jen cca 900 života je na poměry Great Marche extrémně smrtící kombinace, tak ač jsem to neměl původně v plánu, oblékl jsem smoke. Sice jsem přišel ve stealth o jediný zdroj faster run/walk, ale v poměru 61 a 11 je to fakt sázka na jistotu. Šnečím tempem jsem zdolal i Great March. No, Frayer jungle byl dost o hubu jako Spider džungle, jen těch mrňousů tam bylo jak naděláno...a nejvíc jich bylo zase immune to cold, tak jsem to likvidoval sám. Pak v Kurastu nastaly potíže...a to stromovci a hejrofanti. Jeden měl příliš hápéček, druhý, pokud se vyskytl na jednom místě ve vyšším počtu než jeden, nešel kvůli léčení nijak zabít. Pořádné dobrodružství byla návštěva Sariny....jen pro otrlé, navíc tam byly magic immune brumlinky. Naštěstí se mohl činit merc, ale chvíli mu to trvalo. Kapitolou samou pro sebe byli koncilové. Fuj, to byl hnus. Nejen boj, ale i drop. Ale to nejhorší přišlo na konec. Durance plné upírů, obtížně zabitelné, hodně hápéček a snad i vysoké odolnosti proti magic a zas immune to cold. A u Bremma, to to vypadalo. Nejen tento fešák zatápěl, ale musel jsem manévrovat i mezi meteory dvou bosspacků upírů, co ho doprovázeli. Jejich likvidace trvala celou věčnost. Pak Mephisto sám už byl lahůdka, ale zmetek nic nedal. Ostatně 3. akt byl co se týče dropů nejslabší zatím vůbec. Jen jedno unikátní Spetum, jinak nic. :( :(

4. akt: Padaly jen sety, z toho nejvíc potěšila Sazabi helma. Ale popořadě: Znovu nasazuji Smoke....bludičky u Izuala. Skvělý...ale už jsem měl zkušenosti, takže nic, co by se nedalo zvládnout. Pak dál to byla otrava s vysokými hápéčky nepřátel typu urdar, žrout mrtvol či venom lord. V Chaos Sanctuary nejvíc zlobili Oblivion Knighti, protože je nikdo neučil, že když útočí, mají stát na místě přímo za skupinou nemrtvých rytířů, do nichž zubuju. A pak Diablo lahůdka....jen moc neměl rád mého merce. A abych nezapomněl, hellforge dala pul.

Tak ještě 5. akt a hotovo....
Jo, a od City of the Damned jsem se rozhodl, že budu nosit Smoke natrvalo.
Jo, a dodatek k závěru 3. aktu: nosím furt tu samou výbavu, co mám snad od 3. aktu nightmare.... protože nic nepadá, ani se nenabízí v gamblu. A o amuletech nebo circletech, byť i jen s +1 to Poison and Bone skills, si mohu nechat zdát... :OXO :OXO
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 27.09.2016, 12:17 hod.

Opravdu super fighty, gratuluju, uz se tesim, az ty nase zhovadilosti probereme na srazu, Ty mas vzdycky skvele napady, ktere pomuzou ;)

Ja jdu zkusit mensi progres s Indirou...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.09.2016, 16:00 hod.

Když to tak čtu, tak bych chtěl některý ty boje vidět :) Třeba se Sarinou nebo Chaos Sanctuary. A pokud budeš mít v A5 pech na roll mobů, tak jich tam můžeš mít klidně ze 75% cold immune.

GL ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 27.09.2016, 16:23 hod.

Tak jsem se opet posunul, uz mam vycistene 1. patro Jailu...Pit byl na pohodu, z 90% melee monstra, akorat pri vlezu do 2.patra na me cekaly tri sampionky lucistnice, pri trose behani a hodne chlastani :lol: se to ale dalo...

Po lvl 17. potazmo 18 doslo k velkemu upgrade-u, zoldacka ted nosi Sparking mail armor a Coif of glory, ten prvni dava 1-20lightning dmg (krom attacker takes dmg), takze mam aspon neco na strelce, kdyz uz mercum nechci davat zbran...Jinak naprosta bomba na lvl 18 byl armor z Cow kings sady, ma +life, all res 18% a hlavne lvl 5 Chain lightning when struck (18% sance :D ) a kdyz se to aktivuje, coz je relativne casto, tak to tem monstrakum opravdu nedela dobre :D

Jo, btw, uz mam i predstavu, jak dostat Bossaky, nevim, jak moc dobre to bude fungovat, doufam, ze to budu mit sanci otestovat, ale Hwanina brneni dava sanci na Static field when struck ;) , jen si musim pockat na lvl 30, coz bude az po Durielovi (pripadne :cry: )...Na druhou stranu, na lvl 24/25 me ceka nejvetsi upgrade, takze opravdu doufam, ze se tam dohrabu, pac potom by to mohlo byt celkem hezke, a aspon Normal na p8 celkem hratelny...Mno uvidime

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 28.09.2016, 00:25 hod.

Guardian!!! :green:

edit: Zde je report.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 28.09.2016, 02:43 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 00:43 hod.

Gratulace !!! Na srazu očekávám projektor, plátno a aspoň hodinovej výklad o postupu hrou :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 28.09.2016, 10:52 hod.

Velka gratulace, Ty dokazes dohrat snad kazdou hovadinu ;) Uz se tesim jako Deamon na podrobny popis...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 09.04.2017, 21:14 hod.

Zdar!

Neni ted moc casu a do budoucna to vypada jeste hur, takze vsechny me projekty v D2 lezi vicemene u ledu...Za coz se omlouvam predevsim Antabovi a jeho Thresh questu...Slibuju, ze se tomu budu venovat, ale asi to bude na velmi dlouhe lokte...

Kdyz uz mam ale to malo casu na hrani, tak ho venuju takove zhovadilosti, ktera me napadla, ani to nenazyvam projektem, protoze je to tak cakle ze to nema dlouhou zivotnost, presto na drobne pobaveni to staci...

Takze vybral jsem si nejhorsi moznou variantu hrani, a to kombinaci z predeslych mych questu/turnaju...Jinymi slovy, snazim se jet postavu, ktera je

1) Naked - nesmi pouzivat vybaveni jakehokoliv druhu, tedy armor, zbrane, charmy, proste nic, co normalne v equipu mate :lol:
2) Smi pouzivat jen to, co sama najde na bitevnim poli - zde se jedna o Town portaly, healing, mana a rejuv flasky, mno a thawing, stamina, antidote flasky a klice, a tot vse...Jinymi slovy, vsechny tyto veci, ktere jedine smi pouzivat, si musi nejdrive vyrubat z monster...Leceni ve meste i jakakoliv interakce s NPC, pokud se tedy nejedna o splneni questu, ktery se hodi, je ZAKAZANA
3) Aby toho nebylo malo, postava NESMI pouzivat merce :lol: - proste kazdy sam za sebe, jak se rika
4)Je to tedy kombinace Naked/Ironman challenge v kombinaci s nepouzivanim merce
5) Skilly smim pouzivat jakekoliv
6) Kazda lokace smi byt navstivena pouze jednou - tedy jeden pruchod hrou
7) Pouzivat ESC na zachranu pred smrti je samozrejme ZAKAZANO

Ted kdyz jsem to shrnul, ve strucnosti jak se hraje...Prvni pokus byl s Fire blast asskou, A1 Normal jsem s ni dokoncil (samozrejme na p1), zabil jsem vsechny dulezite Bossy, bohuzel ale v A2 nejak dosla mana a bez te to neslo, a tak byl konec rychly...Ted zkousim Fire/summon Druida, a zatim to vypada podstatne lepe, tak uvidime...

Je mi jasne, ze dostat se nekam dal je celkem utopie, ale tak s mym nynejsim mnozstvim casu a na obcasne zapnuti D2 mi to staci...Druid je zatim lvl 12 a porazil Countess...

Mejte se fajne...Pokud to nekam povede a prijde mi to vhodne, tak neco napisu a doplnim obrazky...Zatim jedu full clears, ale to hlavne kvuli lvlu, jinak ale samozrejme p1...

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“