HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 15.07.2016, 17:04 hod.

Ne ne, nejedu podle zadnych pravidel, jen single pass/untwinck/full clear, takze klasicka MF vybava 3x chipped topaz brnco + 2x chipped topaz Cap, to samy mercyne...Chipped topazu padalo taky hafo, uplne jsem cumel, jen zadna GEM shrine, abych je mohl povysit...

Iceblink je muj oblibeny item, stejne jako Woestave halberd, na prvni pohled plecky, ale uzasne zlepsuji hru pro velmi slabe chary...

Uvidim, co a jak mi padne, ale rozhodne pojedu ten Jab jako sekundarne/primarni utok :lol: , hlavni ale bude huhuhusta Valka ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 15.07.2016, 17:44 hod.

když se na vás dívám, přemýšlím tak že jsem v životě vlastně nikdy neudělal hru ve stylu single pass,...došlo mě to i teď při společném hraní já + DD, kdy sme po 10 hodinách hraní došli na hell a já se cítil tuze k ničemu..teď toho trošku lituju, páč by to asi šlo, takže nějakej nápad co hrát? nechtěl bych žádnou magořinu, ale ani žádného uber castera..nějakou tu sorcku jsem asi totiž na hell stejně dotáhl (ale to se nepočítá)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 15.07.2016, 19:50 hod.

Welvet: Co takhle bonemancera? Ten über nebude a zároveň zabije téměř úplně cokoliv.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 15.07.2016, 19:51 hod.

Rekl bych treba Poison nova necra ;) Ten neni tak casty jako summon, ale Nova + LR z mej dela celkem schopny build, takze se nebudes tolik trapit, a zbyva i par bodiku na utilizaci smerem, kterym chces ;)

Edit: Myslim, ze Bone je na Welwetuv styl trochu slaby, rekl bych, ale budiz...Je to ale celkem vopruz necro, hafo bodu ve skillech a prd dmg

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 15.07.2016, 20:17 hod.

Ať se rozhodne sám. ;)

Jinak už mám shadow mastera. Upřímně, je to poprvé, kdy ho budu vůbec používat. A je to teda éro, holčina. Začala tak, že na sebe nakástila všechno, co nakástit jde, pak udělala dragon flight na nejbližšího moba, třemi hbitými údery se nabila, a pak zlikvidovala ledovým fénix strikem jeho i jeho kámoše. :twisted:

A to ani nemluvím o tom, když vycastí death sentry. To jsem v tom boji skoro zbytečnej. :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 15.07.2016, 20:37 hod.

Vsak jasne, jak se rika proti gustu zadnej disputat...

To same plati i o Shadow masterce, ja mel vzdycky radeji warra, proste jsem chtel ty jejich blazniviny mit pod kontrolou...A Valka je stejne mnohem lepsi :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 15.07.2016, 21:23 hod.

Mef to má za sebou. Celý třetí akt byl pohodička, jen jsem musel dávat v pralese pozor na inferna šamanů, s téměř nulovým fire rezistem je to kolem nich nebezpečný. Akorát v jedné ze síní pod Kurastem mi bylo horko u vampýřího bosse s cold enchanted....zas ty fire resisty, navíc se do toho přimotali jedovatí pavouci. Trochu horko bylo i u Maffera dole u Mephista, protože zase ti vampýři....jak nejsou fire rezisty, tak to s nima prostě nejde. A pak Mephista jsem ukopal. Jen jednou jsem musel pro láhve a merce do města. Měl jsem skill šrajnu, takže jsem mohl mít šedou mistryni na 4. levlu a to už je panečku kanón. Lajfy stále ještě nic moc, ale dokázala utankovat Mephistovy kouzla.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 15.07.2016, 22:08 hod.

noo, oboje víceméně už mám propařené křížem krážem....ale díky za snahu :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 16.07.2016, 00:06 hod.

Takže Diablo to má též za sebou. S každým levlem je znát, že je šedá mistryně silnější a silnější, avšak v river of flame jsem narazil na problém, a to rodičky (hodně života) a lordi (oheň). S trochou trpělivosti a obratnosti to ale šlo překonat, ale ta havěť, co byla u Hefasta, to bylo teda něco....nepříjemného. Avšak hf dala thulku. Jen s těma unikátama je to na houby. Naposled jsem viděl zlatý nápis na něčem jiném než questovém předmětu typu khalimův mozek ve 2. aktu. Když něco padne, je to zelené.

Pak Diablo trval asi půl hodiny, protože s mou konfigurací skillů, téměř nulovými rezisty a relativně malými lajfy ho nešlo konfrontovat čelně. Musel jsem taktizovat a furt polohovat stínovou mistryni (neboť byla po čemkoliv okamžitě mrtvá, no merc jakbysmet a já, kdybych si nedal pozor, tak zřejmě taky). Jakmile mi udělala okénko, kdy se Diablo nedíval po mně, přiblížil jsem se a nabil, nabil, minul, minul, nabil, minul, kopnul (ideální scénář), ale často se mi k němu nedařilo ani přiblížit. Naklonec jsem ho takto upižlal, ale parchant jeden nedá a nedá...no, levl 34 mám, 5. akt bude snad schůdnější.

Zatím přemýšlím, až budu mít skillově splněno, jakým směrem postavu budu dále vyvíjet. Bude záležet, co dropnu. Pokud se mi zadaří získat třeba takovej bonesnap, asi vymaxuju tiger strike. Když něco rychlého, tak půjdu nejspíš do phoenix striku. Aspoň se přestanu lekat, když ho použije stínová mistryně. A když nic....tak asi pasti pasti pastičky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 16.07.2016, 07:41 hod.

Klobouk dolu Fraxi, opet dokazujes velkej um a nekonecnou trpelivost ;)

Soude podle lvl 34 jedes celou dobu na p8, coz v pripade takoveho charu je skoro sileny, me ta ama ted bez dalsich restrikci (itemy/skilly) skoro prijde super lehka...Musim ale rict, ze me zatim hodne bavi, ted me cekaji cervici ve Far oasis...

Edit: Welwet: Co takhle pala Ranger?Chci rict pouziva Holy Shock/Fire/Freeze aury ale bojuje lukem...Ten neni tradicni a rozhodne neni slaby, a celkem je to i zabava ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 16.07.2016, 08:21 hod.

RIP: přemýšlím o tom...nemůžu říct že tomu vyloženě fandím, ale přemýšlím.. :lol:

Frax: Cg :))

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od kmotor » 16.07.2016, 13:00 hod.

Fraxinus píše:RIP: To je krásný drop. ;) To vše s nulovou MF? Pamatuju si, že když byl ten random challenge turnaj, jeden člověk dokonce v 1. aktu měl tři unikáty.
A jak jsi předtím zmiňoval Iceblink, tak pokud ho najdeš, mohl bys s tím zkusit i ten fend. Prý je to s iceblinkem naprosto bezpečné úhyby neúhyby.

kmotor: Tak to zkus znovu a zaber trochu. :wave: Pokud jsi ještě neměl strafe, dost jsi vynechával a přeskakoval, že? Nebo jsi to jel na players 1?
strafe som mal, len som ho kvoli mane nemohol pouzivat, lebo na normal je mana leech strasne obmedzeny. chodim vzdy a vsade na players 8, vynimkou su iba akt bossovia.

medzitym som rozohral zealota, ale v catacombs pod andariel som si nedal bacha na lightning enchanted bossa. :green:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 16.07.2016, 13:02 hod.

kmotor: nechcu vidět co by jsi dělal na hell :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 16.07.2016, 14:05 hod.

kmotor: jakýkoliv leech je na normalu neomezený. Jenom jsi měl malý damage. A když není damage, není leech. Proto na něj na normalu nespoléhám a radši s sebou tahám půlku inventáře mana lahviček.

A nechtěl bys zkusit raději něco, kde budeš mít minimální kontakt s nepřítelem a zároveň se nebudeš dostávat do pozice, kdy budeš při útoku zamčený, dokud se nedokončí animace útoku? Jako summon nekra nebo summon druida? Jsi odvážnej na mé gusto až příliš.

RIP: Hele, kromě případů, jež jsem vyjmenovával, jsem na žádné větší potíže nenarazil. Jenom mají monstra už vysoký lajf, takže je postup poněkud pomalejší, ale od doby, co mám shadow mistryni, to celkem šlape, neboť díky ní mám skilly....který nemám. :green: Stále si říkám, žes to zabalil k tvé vlastní škodě předčasně. A ano, jedu to celé na players 8 a až na nějakých 5-6 lokací, kam se mi nechtělo, to jedu full clear. Tak ať ti ta ama dobře dopadne.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 16.07.2016, 15:55 hod.

@kmotor: Mno hezky je rakvis, ale jak rikam, zkus to znovu a treba jinak ;)

@Fraxi: Hmm, tak jeste jednou, vzdal jsem to proto, ze mam trochu jiny herni styl nez Ty, ponekud asi zbrklejsi (a kdo tady to tak nema v porovnani s Tebou ;) ) a tudiz jsem si NEDOVEDL PREDSTAVIT, ze bych jel s touhle holkou bez dropu byt i jen NM, kdyz jedina zachrana brzda (CoS) mi porad crashuje hru ;) Asi tak...Normal jsem si predstavit jeste dokazal, dal uz moc ne...Ale Ty jsi jinej kandat :D , tak urcite pujdes mnohem dal ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 16.07.2016, 16:46 hod.

RIP: Už toho teda nechám. ;) Ale jedna věc mě u tebe zaráží, a to crashování hry díky CoS. Během toho random hero challenge turnaje jsem totiž měl CoS jako desítkový skill a při používání mi to nekrešlo ani jednou. Zas na druhou stranu jsem ten skill nepoužíval moc často. Ale ten bug, který se toho týká, se má správně projevovat jen u Ancientů v době, kdy to proti nim použiješ podruhé. Nemáš něco s instalací hry?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 16.07.2016, 16:51 hod.

To je mozny...Ale i po reinstalu ten problem pretrvava...

Stane se to velmi casto, pokud

1) je pobliz sarkofag mumii
2) je pobliz ten nest, co vyvolava letavce
3) je pobliz cokoliv, co produkuje monstra :roll:

Stane se to i v pripade, ze CoS vyvola Shadow, proto pouzivam radsi Warra, protoze muzu kontrolovat, co, jak a kdy vyvolava...Dalsi item, ktery mi crashuje hru, je Delirium RW, u toho jsem ale zatim nevypozoroval nejakou navaznost na cokoliv, a navic se to deje relativne zridka...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Fraxinus » 16.07.2016, 18:02 hod.

Asi bych to svedl na ovladače grafárny v kombinaci s operačním systémem. S nimi jsem si i já užil své, ale nikdy to nekrešovalo, jenom lagovalo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od Welwet » 16.07.2016, 19:08 hod.

CoS mě taky sem tam shodí hru na vícero místech (sem tam)...a u anců mě stačí když nahodím skill při shadow warowi na hotkeys a je to .. :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 17.07.2016, 11:44 hod.

A2 dokoncen...Tentokrat se to ale neobeslo bez smrtaku mercyne, tedy obeslo by, ale Duriel byl proti, a to hned 3x :oops: Bohuzel jsem ji pres vsechnu snahu na jeho blokovani pomoci Goldie a neustalym chlastanim flasek neudrzel nazivu, preci jen greater healing potionu bylo malo a jen pomoci healing to neslo ustat, ani za pomoci rejuvek...Skoda...Ale jinak fungovala celkem dobre, a asi nejlepsi lokaci pro obe hrdinky bylo Arcane sanctuary, kde si na dalku a pomoci Decoy davaly monstra k snidani, obedu i veceri...Hrobky me staly 3 a pul hodky tvrde driny, nastesti Unrevealeri byly jen ve dvou, a to samozrejme v te s Ancientem KAA, a take hned v te prvni...Tedy tyto dve hrobky jsem prochazel jako prvni, takze to nejhorsi az na boj s Durielem jsem si odmaknul hned nazacatku...Jedu samozrejme full clears a p8, takze Goldie uz je na lvl 28 a 1/2, uz se nemuzu dockat lvl 30, kdy nastartuju Valku, pokud bych ji mel uz ted, vse by bylo snazsi a mercyne nemusela umrit vubec...Decoy nemelo cenu proti Durimu pouzivat, sejmul ji rychleji nez ja vyvolal...

Co se tyce nalezu, tak se tedy darilo...Padly Cathans mesh a Cathans seal, Civerbs ward a Angelic sickle, co se tyce setu, unikaty take zazarily, a to Bloodfisty, ktere budu asi pouzivat pozdeji, ted preferuju MF, dale pak Goreshovel a hlavne Shadowfang...U nej jsem dvojnasobne litoval, ze nehraju s Barbarskym mercem, pac byl eth...Poslednim unikatem byl stit Stormguild, sam Duriel se nepredal, jak byva u aktovych bossu zvykem...I ten ring stal za prd


Statistiky po A2:


Vynechane lokace: 0
Vynechana monstra: 0
Pocet smrti mercyne: 3
Pocet NDE (skorosmrtaku): 1 (ma blbost, trochu jsem podcenil melee attack Andy)
Pocet nalezenych unikatu: 6
Pocet nalezenych setu: 5

Hura do A3, kde konecne ziskam Valku a tim i zivy stit

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“