HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
HC - Sin hrdinu - misto pro extremni D2 dobrodruzstvi

Příspěvek od RIP » 04.04.2016, 20:31 hod.

Zdravim!

Vim, ze jste ted po turnajich vsichni precpani D2, a taky ze ted, jak se udela hezky bude hrat malokdo...To co ale navrhuju bude casove neomezene, bez nucenych reportu a bez bodovani, neco podobneho Ironman/lady challenge, takze to kdokoliv/kdykoliv bude moci zkusit, treba za rok, za dva, to je jedno...Jen mi proste prijde, ze by nebylo spatne zkusit zase nejakou silenost...

Takze, pripravil jsem si v hlave dva koncepty, jeden z nich uz jsem tu sam propagoval, takze uz ho znate, druhy je, alespon co ja vim, novinka...Tenhle thread neberte tak, ze ja tu urcuju pravidla, ale tak, ze ja tu diskuzi zacinam a spolecne se snad dobereme k necemu, co bude

a) hratelne (pokud vim, nikdo zatim zadnou mou predchozi silenost nedokoncil na Guardiana)
b) bude zajimave

Ted zpet k tem konceptum - prvni uz jsem zkousel mnohokrat, a jedna se o tzv. hrani s Naked postavou....Ackoliv se na definici Naked s Deamonem neshodneme :D , tak ma predstava je takova, ze postava nebude smet pouzivat zadne vybaveni, a v inventari zadne charmy (samozrejme, flasky, Town portaly, klice atd ano, ale nic na sobe a zadne charmy v inventari)....Je to tezke samo o sobe, proto merc muze pouzivat jakekoliv vybaveni, co jste mu schopni najit/vyrobit/vygamblit atd)...Skilly, zde bych to take nechal na libovuli kazdeho z Vas, ale vseobecne by se smel pouzivat jen jeden summon, tedy napr. Golem, Valkyra, Shadow master atd...Proste ne necro s armadou vyvolanych potvor...Co budete hrat dal je na Vas, jen berte na vedomi, ze spousta skillu je k nepotrebe kvuli faktu, ze nebudete mit v rukou zadnou zbran...Da se vymyslet ruzne blazniviny...


Druhy koncept je ponekud mene ortodoxni, a to takovy, ze bych pouzil nejakou jiz hotovou postavu na gambleni veci (kde, jak a co necham na Vas), ta by smela vygamblit veci v celkove hodnote 3x (2.5+1) = 10,5 Mega zlataku (zaokrouhlene :lol: ) - tedy teoreticke max v invu a u postavy trikrat (jakoby za kazdou obtiznost) a s pomoci techto veci vybavit novou postavu, ktera bude hrat od zacatku a nebude smet pouzivat jine predmety nez ty predem gamblem pripravene ;) Jediny ustupek bych udelal na zacatku, abyste na to nemuseli jit holymi pestmi, umoznil bych pouzivat bile (obycejne, nesocketovane veci) do doby, nez dany item nahradite tim pripravenym....Skilly - opet bych to nechal na max jednom summonovi a protoze tu nejde o vitezstvi, ale o to zkusit neco netradicniho, tak bych byl rad, kdybychom se vyhnuli hammerdinum, javazonkam apod. ;) Nechci Vas samozrejme do niceho nutit ale jak rikam, jde o tu vyzvu a ne o body za prvni mista ;)


Pak by tu byla vseobecna pravidla, ktera jou u vsech takovychto turnaju stejna - tedy jeden pruchod hrou, libovolna zmena players x, samozrejme v prvnim pripade bez prehozu veci, v druhem logicky prehodit pouze ty pripravene z gamblu, SC nebo HC je jedno, ale SC hraci by po prvni smrti museli zacit s jinou postavou atd...Proste klasika...


Pokud Vas to zaujalo, budu rad, pokud ne a zaujme Vas to v budoucnu, taky dobre, v kazdem pripade pripominky/nazory/navrhy jsou velice vitany ;)


Edit 1: Jo, a logicky, ZAKAZ pouziti respecu
Naposledy upravil(a) RIP dne 11.04.2016, 15:53 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Abuzus » 04.04.2016, 21:25 hod.

Jednou jsem na YTube viděl naked TrapAssu, ale mně jako Barbara si moc představit nedokážu. Klidně bych to zkusil, ale za Barbara mně napadá jen Singer ale i ten bude podle mně slabej, možná kdybych poskládal pro Rogue RW Brand s Amplify..., což není moc levné :-(
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Slw » 05.04.2016, 09:41 hod.

jo, taky sem to kdysi viděl. trapka měla jako supp bo barba+heal/conva/rezi palacha. a dojeli HC hell. single hc char bude na hranici lidských možností :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Neposunuse » 05.04.2016, 10:02 hod.

Tak to je hodně krutá výzva! Akorát se obávám, že když mívám sakra problém projít HC hru s obyčejnou výbavou, tak naked verze bude pro mě Mission Impossible V. :green:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od RIP » 05.04.2016, 11:03 hod.

Diky za reakce ;)

Tak jasne, ze je to velka vyzva, chce to velkou trpelivost, ty chary nebudou zadni uberkilleri, ale o to v teto challenge vubec nejde...Pokud jste precpani hranim uber charu jako ja, tak tohle je dobra sance na oddych...Proste si zkusite zahrat Diablo zase trochu jinak, co muzete ztratit?!

Muj nejlepsi vysledek ma svuj samostatny thread tady na foru, byl to necro mojomancer/golemancer Espada, dosel do A5 Nightmare, kde ho zabil pack Dac farrena, dual enchantly...s minusovymi rezisty jsou takovato monstra smrtici, a v NM mate nejlepe -30%resy, v Hell pak po vetsinu casu -80%, ke konci diky Anye obrovskych -70% :lol: ;)

@Abu: Bohuzel mas asi pravdu, jediny hratelny build u Barba vidim jako War cry build, na druhou stranu si myslim, ze je to build, ktery ma obrovske sance to dokoncit cele, bude mit hafo zivotu, merc taky, stunovat monstra, takze jak rikam, myslim, ze jde s trochou stesti dohrat na Guardiana ;) Ja ho takhle hral a dostal jsem se v pohode do A2NM, pak jsem ale presel z verze 1.11 na 1.13 a uz v nem nepokracoval, coz je skoda...Ale ma velky potencial...

A co ta druha vyzva?Vicemene by slo o hru rare a magic itemy only, a jen relativne malo veci na vyber, a chtelo by to dobre taktizovat i u toho gamblu, to je podle me taky lakave, no ne?

Takze se vyjadrujte, piste, kritizujte, at neco splichtime ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Fraxinus » 05.04.2016, 13:28 hod.

Já bych navrhnul ještě třetí čelenč:

Hrát jako normálně každou postavu, ale s těmito omezeními:
* 1) pouze bílé předměty
* 2) pouze magické věci
* 3) pouze rare
* 4) pouze crafted
* 5) pouze setové předměty
* 6) pouze unikáty
* 7) pouze runová slova a pro volné nerunové sloty bílé předměty

Samozřejmostí by byl single pass. A druhou samozřejmostí by bylo, že jedna postava by byla amazonka (např. pouze magické věci), druhá assassinka (např. pouze sety) atd... Každá postava by byla navíc untwinked.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od RIP » 05.04.2016, 14:24 hod.

Supr, vedel jsem, ze prijdes s nejakymi konstruktivnimi navrhy ;)

Myslim, ze tato verze se uz bud probirala primo tady na foru, nebo jsme ji probirali spolu, presto bych tam videl par doplnujicich veci...

Problem toho, co navrhujes, je predevsim v tom, ze nez najdes nejake sety/unikaty, pripadne vytvoris crafty, musis s necim hrat a otazka je - s cim?Pouze bile predmety? Nebo magicke? U magickych a rare to takovy problem neni, ty padaji casto, ale ver mi, ze vim, ze treba v pripade setu (pokud nemuzes pouzivat jine nez bile - cti nesocketovane predmety, tak ani nemuzes boostnout MF% a tim padem ti ani ty sety/unikaty padat nebudou) to problem je...Hral jsem v GWE turnaji (Green With Envy) a bylo to moc zajimave, smely se pouzivat pouze setove predmety a zelene jouly a emeraldy do socketu, ale na zacatku bylo povoleno mit socketovatelne brneni a helmu narvanou topazy na MF, jinak bychom se k nejakym setum ani nedobrali - i tak to bylo tezke...Po nalezu setove helmy a brneni se to muselo za ne vymenit, ale i tak to byl dobry start...

Dalsi vec - pouze bile jsou pro me nesocketovane predmety, tudiz v podstate Naked, mas pouze maly boost defense a dmg na zbranich, takze bych to videl spis na bile/sede - socketovatelne...Samozrejme NE RWs...

Posledni vec, je to prilis zdlouhave - tim chci rict - kazdy by musel hrat jednu magic, pak jednu rare, jednu set postavu atd? To by bylo na veky...Budto losovat okruh, ktery budes hrat, ale pak budeme prakticky kazdy hrat jinou hru, coz asi nebude zajimave, nebo to nedokoncime nikdy...

Tak par slov do pranice, cekam na protinavrhy :D ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Fraxinus » 05.04.2016, 18:09 hod.

Byla to prvotní myšlenka, tvé argumenty beru. Mnohé věci jsem prostě blíže nespecifikoval. A ano, u setů a unikátů bych bílou MF výbavu povolil.....ovšem pouze normal předměty, exceptional nebo dokonce elite v žádném případě. A jelikož naked variantu nezmiňuju vůbec, pak pouze bílé předměty ber jako naked...tedy absolutně bez socketovatelného, bez ničeho magického.

Na začátku u každýho typu by bylo možný používat to, co dostaneš na lvl 1 do ruky. A než budeš mít na slotu potřebný magic, rare, set, uniq nebo craft, máš tam bílej.

Myslím, že by bylo zajímavé, kdyby se rozhodlo o jediném buildu, který by 7 lidí hrálo těmi 7 způsoby, které jsem vyjmenoval. A pak to porovnat. Domnívám se, že taková assassinka by nebyla na tohle kolo marná, taková tiger strike s kopanci nebo phoenix strikerka, dala by se jako podpora použít fade nebo do útoku venom, abys nebyl tolik závislý na předmětech, co dodají dmg nebo rezisty....

Zbývá otázka, zda pro tuto variantu povolit charmy nebo ne.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Welwet » 05.04.2016, 19:57 hod.

Já zas přidám to k čemu se hlásím, krom faktu že to trochu tak boří něco na čem je ta hra založená (dropy) a v poctatě eliminuje i jakoukoliv zkušenost mfení v lokacích, (protože se jedná ve většině variant o single pass), tak nevím v čem to až tak je výzva..mimo nechutnou opatrnost a piplání,..ale co už, nějaká sranda na tom naked je, o tom žádná, já se docela bavil, než se nám nějak pomalu rozpadlo trio DD/FLAM,já...ale pořád mě hrozně vadí že padá hrozně moc skilů, netvrdím že bych hned šel hrát něco co potřebuje zbrań, ale v tomhle se nerad omezuju ve výběru..

jinak bych byl pro ten naked, set only ani další mě nesedí, jsou ještě víc o smůle/štěstí co člověk najde/nenajde pro svůj build (za přepokladu že by opravdu nestartoval s předem připraveným, což už mě zas přijde kapánek nudné)...vím, spíš jsem jen kritizoval, proto přejdu k tomu co bych na naked zlepšil..

obecně povolit zbrań u bildů kde to bez ní prostě nejde..a teď opravdu nemyslím jen normal verze... např. u barba/druida/palu bych povolil cokoliv elite, jestli taky set/uniqe/magic to už je na diskuzi, ..jako protiopatření bych navrhl zakázat prozměnu zbrań (nebo komplet equip u merce), já bych stejně vsadil v turnaji i s povolením equipu u merců pro meele (popř. pro strafe a podobných buildů) na tu trapu/sorcku, i po tom co napíšu dál.. :twisted:

zakázat trappám používání skillu mind blast , nebo to omezit pouze na výběr /master/COS/mind blast,..
zakázat ele. amám valku/decoy,
sorcky, zvážit používání teleportu/es..(nebo zakázat equip merce)
strafe ama, BFury asska, výběr merc/valka/
v jednoduchosti, udělat turnaj zajímavější mimo trapky/sorcky,javu, dual luk amu a domyslet pravidla zde, ostatně prot se tu o tom bavíme ne?:))


a teď když nad tím tak přemýšlím napadla mě taky mimořádně ohromná magořina..
pravidla - turnaj/challenge sám o sobě by se hrál od základu jako klasický naked(nebo i pomocí uquipu, to dál, cílem je prostě a jednoduše pokořit celou hru..
dále se pravidla a komplikují a skládají se na získávání přípon a předpon - zde by si např. opět mohl hráč vybrat 1-3 na základní hraní a třeba 1 za normal, 1 nichtmare, 1 elite
další pří/před - pony (dále jen PP), by udělovali ostatní účastníci turnaje, ..a protože může být PP mnoho a jejich možnosti jsou opravdu hodně velké dám jen stručnej příklad jak by to mohlo vypadat...

předpony- předměty
bíle -povoluje hráči používat bíle zbraně třídy normal
magic -povoluje hráči používat magic zbraně třídy normal
charsi - povoluje hráči nakupovat u charsi na obtížnost normal
sety - povoluje hráčovi používat sety
gamble - povoluje hráčovi nakoupit u Gheeda jakýkoliv předmět max 5x
normal RW - povoluje hráčovi používat normal RW (nicméně stále je nutnost mít povoleo používat třeba dále runy jako takové a bílé předměty)

přípony - předměty
bílé - exeptional/elite rozšiřuje se na exep./elite zbraně, (hráč by vždy dostal jednu PP na danou obtížnost + 3 startovní, a potom by každý na fóru, nebo určitý počet hráčů max dostal možnost udělat PP za normal/NM/hell obtížnost)
magi - ....to sáme a tak dál

předpony skilly -
hráč smí investovat po 1 bodu do jakéhokoliv skillu po 1 bodu až 5X
hráč smí investovat kamkoliv 5 skillpointů
hráč smí investovat kamkoliv ve warcriess (např.) investovat 10 SP
hráč smí investovat 15 SP do tauntu


přípony skilly
hráč smí vylepšit jakoukoliv synergi k čemukoliv o 5 bodů
hráč smí investovat do jakéhokoliv útočného skillu 5 bodů
hráč smí vylepšit synergii taunt ke skillu frenzy o 10 bodů
hráč smí vylepšit jakoukoliv synergii ke skillu Frenzy o 5 bodů
hráč si smí otevřít pomoci 5 bodů jakéhokoliv summona (a do něj je dál investovat zbylé body)

dále bych zahrnul lahvičky, opakované nájezdy a snad vše co se ve hře dá..určitou vyjímkou jsou stat pointy, qesty, ty bych nechal volné, stejn ě 90% lidí používá vitalitu a nakonec pořád je to challenge/turnaj, a většina tu ví že přežít je hlavní :lol:
je možné že většina PP půjde vybrat pouze jednou.., nemyslím tedy že nebude moci x lidi dát PP ve skillech, ale že někdo neplácne 10x snyergi ke skillu fireball, nicméně stále by to mělo být hratelné, ale né doslova přímočarou volbou
příklad jak by se to dalo hrát (opravdu jen názorný, vše beru od oka a neřídím se doslova předchozím)

Hráč A hraje druida
a jako 3 startovní PP si vybral
normal magic věci (zatím logicky pouze nalezené)
sběr/používání healt potionů
x bodů do jakéhokoliv skillu

hráč B dal PP
smí investovat x SP jakéhokoliv útočného skillu dané větve
smí opakovat nájezd na lokaci chaos sanctuary na normal celkem Xkrát

hráč C dal PP
smí používat merce ze 3 aktu bez ressu (dodatek - logicky čím větší svoboda ve výběru pro hráče, tím omezenější používání, např. u merců - kdyby hráč C řekl že smí používat merce s aurou thorns(nebo jinak přesně definovaného), možná by byla přidána možnost - a lze ho 3x za obtížnost oživit )
smí investovat x bodů do synergie ke skillu armagedon



Sumárum - dal jsem si jako mírně předvídající hráč používání magic věcí a x bodů do jakéhokoliv skillu, nicméně SP jsem nikam nedal a čekal co vznikne..
normal jsem mlátil zatím pomocí nějakých těch klacků ..a chlastání flašek..chtěl jsem hrát elemental skills, ale hráč B byl milostivej a dal mě aspoń trochu té možnosti ve výběru, takže jsem dostal x SP do Shapeshifting skills...dal jsem si vlka a lycantropii, nějaké body jsem si nechal.., postupuji hrou a hráč C mě povolil cold iron wolfa a nějakou synergii ke skillu armagedon..sumárum, řežu nějak 4 akt, celkem to jde, a hlavou mě vrtá když mám mírnou kontrolu davu, ale né jistou, zda li zkusit hrát fyzikálně za pomoci podpory armagedonu/ hruricánu, nebo hráč spíš čistě pomocí ohně..předpoklady proto jsou, na druhou stranu, potom naplno nevyužiju potencionál těch pár bodů v Shapeshifting skillech, ..leda že bych potom mohl nějak nahnat fireclaw a využít všechny synergie..nakonec, zachvilku bych mohl dohrát normal, a dostanu víc možností..nebo někdo další přidá PP a víc mě uvrtá do jistého směru? možností je plno..

takže, doufám že to udělalo aspoń stručnej náhled na to o co vlastně jde..někomu to může připadat tuhé, ale nikdo netvrdí, že nemůže fungovat domluva...nebo že se prozměnu nadějnému hráči na NM co má slušně rozehranou trapp assu, otevřít trochu jiná vrátka a říct, koukni se i jinam, tady už ti nepomůžem,..nakonec, je to o domluvě, logicky třeba na RIPa, můžem přistupovat tvrději, a v závěru jde hlavně o ne/spolupráci lidí navzájem.
možná to působí chaoticky, nicméně balanc v tom bude, např již zmíněnej RIP, by si mohl sám vybrat pro sichr kdo mu ty PP nadělí, těch možností by mohlo být opravdu dost ...a pokud by se to ukázalo jako větší oříšek..nakoenc je to Challenge ne? :twisted: :twisted: :twisted:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od RIP » 05.04.2016, 20:02 hod.

@Fraxi: Charmy bych rozhodne povolil, alespon u te bile varianty, jinak to nebude az moc hratelne, obzvlaste, pokud by to mel byt nejaky kontaktni build...I tak by to bylo brutalne tezke...

S tou volbou jednoho charu ale nesouhlasim, a myslim, ze nebudu sam, preci jen tohle je o tvorivosti a tech omezeni co se tyce vybaveni je tam i tak dost, takze bych rekl, ze nutit nekoho hrat nejaky build s predepsanymi itemy neni uplne nejlepsdi cesta, jak natahnout na tuto myslenku co nejvic lidi...Nehlede na to, ze v tuto chvili je tato debata spise akademicka, protoze je dost mozne, ze bysme to hrali jen my dva :lol:

@Welwet: Tak ted jsem to docetl a myslim, ze si to budu muset precist jeste jednou, ci spise vickrat, protoze se v tom zase tolik neorientuju :lol: ...Ty tiery na pouzivani predmetu a skillu jsem castecne pochopil, jen mi prijde, ze v praxi bude tezke takovato pravidla vybalancovat pro vsechny postavy, ikdyz uznavam, ze to neni spatny napad a rozhodne zahrnuje invenci i vetsi ucast dalsich hracu na buildu, coz je zajimave...

Zazil jsem neco podobneho v jinem turnaji (Piles of gold), kde slo o to s postavou za jeji karieru najit co nejvetsi balik zlataku najednou (treba 100k ;) ) a v podstate se tam skilly a staty z poloviny losovaly (vzdy lichy se losoval a sudy si urcoval hrac sam - tedy skilly, staty se myslim losovaly komplet) a rozhodne bylo zabavne, co za blaznive buildy z toho lezly a clovek musel neustale planovat a improvizovat, aby to bylo hratelne...Byla tam i omezeni co se tyce itemu, kazdy musel mit na sobe nejaky Gold find v %, takze socket quest z 5. Actu byl najednou tim nejdulezitejsim, mno proste srandy kopec...

V kazdem pripade diky Welwete za tu praci a invenci, co jsi do toho dal, je jasne, ze se nikdy neshodneme vsichni na jedne variante, ale snad se nam alespon nejaka z nich dostetcne zalibi ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.04.2016, 19:54 hod.

Pokud bych se měl této "magořiny" účastnit, tak podle svých pravidel ---> žádnej merc, žádnej equip, žádné charmy, žádné nakupvání flašek/svitků ve městě, žádné léčení ve městě, žádnej respec a vystačit si jen s inventářem = zákaz používání truhly. A pěkně každou lokaci full clear, tedy do posledního monstra :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Welwet » 06.04.2016, 20:10 hod.

to je fajn že jsi napsal co vše nechceš, ale moc jsi to teda neobohatil...no víme že se aspoń nezůšastníš :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Fraxinus » 06.04.2016, 20:18 hod.

Pánové, a co kdyby jel každej to, co si tu sám vymyslel? :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.04.2016, 20:43 hod.

Welwet: Jsi to nepochopil :) Já bych to jel podle prvního konceptu, jen ještě obtížněji :twisted:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Welwet » 07.04.2016, 00:34 hod.

DD:jakej první koncept?:D ten máme hrát spolu, ale pěkně ho sere*..takže mi neříkej :)

Frax: já bych tu svou magořinu nehrál, jen bych vás do ní uvrtal..samosebou :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od RIP » 07.04.2016, 06:32 hod.

@Deamon: Kamo, to co navrhujes by bylo nehratelny...Ja vim, ze je to nejvetsi challenge, co tu kdo zatim postnul, jenze jak jsem psal driv, i s mene striktnimi pravidly tu nikdo zadny takovy predchozi turnaj nedokoncil, a to ja nechci - ma to byt zabava, ale i hratelne...

Fraxi ma pravdu, kazdy chceme asi neco jineho a koukam, ze asi nikdo se nechce prizpusobovat (tedy krome me, ja jsem pro jakoukoliv kravinu)....

Me osobne treba vzdycky mrzelo, jak jsou v D2 opomijene crafty, takze postavu s cratftovanymi vecmi bych si docela rad zahral...Na jednu stranu se mi i zalibil ten Welwetuv koncept s losovanim (tady bych to nechal na nahode a generatoru cisel, a ne na lidech tady na foru :lol: ), takze ma predstava by byla, ze by se v kazdem aktu (znovu) losovalo, co za predmedy smi postava pouzivat (samozrejme to by nebylo naked ani nahodou), jake vychytavky smi pouzivat (gamble, quest rewards atd), a nejak si pohrat i se skilly a myslim, ze by to mohlo byt zajimave, jen netusim, jak to vyvazit, aby to bylo hratelne...Navic logicky tezko nekomu muzete rekneme v Normalu nalosovat pouzivani Crafted/Set/Unique vybavy, kdyz jeste zadnou nema...

Chci rict Welwete, kdyz uz nas chces do neceho upichnout, zkus to promyslet a prijit s konkretnim pripravenym konceptem ;)

Jinak bych mel druhy, a asi jeste dulezitejsi dotaz - kolik z Vas by se teto silenosti zucastnilo?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Welwet » 07.04.2016, 12:14 hod.

Mohl bych na tom zapracovat, nicméně bych musel požádat Fraxe :wave: o jeho losovací tabulku - a tam se bojím že by to losování mohlo bejt dost kulervoucí a psaní složítý :roll:
a ostatní o rady, ideálně to pořešit po skype..

náhodné losování chápu, víc osud, míń kafrání lidí, ačkoliv to mělo zamezit úplnejm šílenostem jako třeba Vlci + Vlci u druida (jen příklad, taky můžou být šílenosti co jdou použít zároveń, ale prostě to pro 70% lidí bude ptákovina..)

zřejmě by se zachovalo to že co obtížnost, to se něco přilosuje,

základní cesta by se ale asi mírně změnila, add předměty viděl bych to zhruba takto..
volilo by se ze základních předmětů typu normal/magic/set
a potom by se k tomu přidával socket/craft/gamble/imbue a další qeusty?

skilly, tady je opět otázka, jestli každou obtížnost rovnou nalosovat přímo dané skilly, nebo ponechat ruku trochu i náhodě..
zvolil bych vždy losování jednoho přímého skillu, nebo tomu podobné, a poté opět druhé losování které by se vztahovalo k synergii, nebo dalším věcem,

hmm?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od Fraxinus » 07.04.2016, 13:31 hod.

Welvet: Tabulku bych klidně mohl poskytnout, ale asi bych ti ji musel upravit....no, musím si prostudovat ten tvůj elaborát, abych pochopil, jak to vlastně funguje.

edit: Tak prostudováno. A na tohle bych asi potřeboval kompletní dokumentaci všech voleb PP, co bys vymyslel. Nevím, na co všechno bys ten můj randomovač potřeboval, ale už teď vidím, že by úpravy musely být výrazné.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od dawemorraless » 07.04.2016, 17:41 hod.

Já bych se přidal do challenge pokud teda nechcete dávat jen challenge mezi starejma psama v D2 tak krapet myslet i na nováčky :wave: Já jen abych rozuměl pravidlům :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Navrhy na challenge

Příspěvek od RIP » 08.04.2016, 09:27 hod.

@dawe: To mas jedno, krome Welweta nikdo nebude rozumnet pravidlum :lol:

@Welwet: Pres Skype ani jinou Realtime konverzaci Ti nepomuzu, nic takovyho nepouzivam :dead:

Podle me by ty okruhy mely byt udelane tak, aby neslo nahodne zvolit dvakrat to same, nevim, jak to mas vymyslene, proto jsem hned na zacatku rikal, ze to bude tezke vybalancovat ;)

Me se libil ten koncept skillu, ktery jsem tu uz popisoval, nahodne se generoval kazdy lichy a hrac si sam volil kazdy sudy (+ quest rewards), ale je to na Tobe ;)

Kazdopadne je supr neco zacit, jinym pridelit praci a pak si sam zmizet jak para nad hrncem :lol:

No pokud uvidim neco konkretniho, tak se k tomu vyjadrim, do te doby asi budu v nevedomosti jako ostatni

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“