Superunique Tournament

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Javurek » 25.08.2016, 20:19 hod.

Pěkná vám to jde. Já se k tomu od corpsefire bohužel vůbec nedostal, mám hafo dalších her co aktuálně hraji :) Momentálně Baldurs gate I+II EE, Tomb raider 5, overwatch atd :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Fraxinus » 25.08.2016, 20:56 hod.

3. akt normal za mnou. 36 bodů. Level 30, hlavní skill aktivován (ale chvíli budu furt ještě používat fist of fire)

Nuže: Šárk pavouk docela mile překvapil: grand charm s 18 life a nějakou staminou. :)
Za navrácení Gidbinu se i Ormus překonal... kousek je takovýto: Dread Touch Ring - +58 to Attack Rating, Magic Damage Reduced by 2, 22 % Better Chance of Getting Magic Items.
Největší poklad je pro mne ten attack rating, zas mám 95% šanci na zásah, a taky mám konečně MF.
Ten se nejvíc projevil v Sewers lvl2, kdy z truhel padaly samé rare. Nějaké jsem si ponechal v truhle, zvažuji později personalizaci některého z nich.
Kurastská rada dodala nové brnčo pro merce, jinak samý šrot.
A ta v podzemí taky, až na modrý cestus právě pro mě s pěkným +% enhanced dmg a +4 minimem dmg.
A Mephisto? Kromě rychlé smrti, kterou jsem mu poskytnul, mě on obdaroval parádní věcičkou: Duskdeep helmou! :love: Konečně dmg, resisty, defense i damage rezisty.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 26.08.2016, 15:50 hod.

Tak já se taky přihlašuju :) Tequr, Bone Necro, zatím sundáno vše po Griswolda :wave:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 26.08.2016, 17:18 hod.

Tak to nakonec dopadlo, jak to asi dopadnout muselo...Ve treti hrobce me dostali totalne do presu, jako obyvkle jsem mel kliku na roll monster, takze Bossaci tam byly ty zmrdsky Unrevealeri, kteri v normalni verzi padli az po dvou Vulkanech, Boss prakticky nesel skoro sundat, takze vyvolavali monstra (s pomoci svych kamaradu) rychleji nez jsem ja je stacil nicit, pak me uzavreli v relativne malem prostoru a po vychlastani vseho co slo proste sel Druid k zemi...

Finalni verdikt - Fire druid je podle me hodne slabej i s dobrymi itemy, bez extra silneho merce to proste nejde...Slo by pri snizeni poctu hracu, ale v Hellu by to stejne neslo...

Nevim, sice jsem ho hral jen par dni ale jeho ztrata me celkem vytocila, takze musim popremyslet, jestli pokracovat, a pokud ano, tak s jakym charem...

GL ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.08.2016, 17:33 hod.

Javurek: Tak turnaj nemá pevně stanovené datum, takže no stress :)

Fraxinus: Jako slušnej ring od Ormuse a čepica od Mefa taky potěší :)

BliiNky: Super. Je fajn tě tu zas po takové době vidět :) Ať se daří.

RIP: Když koukám na ten screen, tak to tam vypadalo na slušnou demonstraci :D Já to říkám furt a pořád, že je Druid vadnej :D Zkus třeba nějakou Bow Amu ;)

Já tu měl teď 2 dny mladou, takže šlo Diablo stranou. Jelikož maká v Praze a já jsem v Brně, tak jsem rád za každou chvilku, kdy se vidíme. Nicméně dneska snad nějakou tu lokaci proběhnu, i když mám před sebou zas další pracovní víkend :dead:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 26.08.2016, 18:03 hod.

Po nejakem premitani jsem se rozhodl prozkoumat dalsi skill, ktery jsem v minulosti moc nepouzival, tudiz Blade Fury...Pojedu neco ve stylu Blade fury/DS/Venom/Shadow, uvidime, jak funkcni/nefunkcni :roll: to bude

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.08.2016, 18:30 hod.

Furysinka je supr build. Je to hodně podobný Strafe Amě, jen s rozdílem, že tady musíš zaměřovat sám. Defacto vše se odvíjí od dmg zbraně. Na Blade Fury se nevztahuje IAS a zbraň neztrácí na durability, takže je nejlepší nosit 1H eth gun. 2H zbraně se nevyplatí, protože je na nich velkej postih na dmg. Co se týče toho IASu, tak jelikož není třeba, tak se úplně vybízí maxovat Fade. Pak Venom, Blade Fury a pak už je to vcelku jedno :)
A kdyby NM Mefovi ruplo v kulích a hodil ti Bartucy, nedej bože eth, tak máš totáč vystaráno. Pak už je jen upnout a vše je v cajku :)

Zapnu stream a půjdu něco pozabíjet :twisted:

EDIT: Stream nějak zlobil. Furt mě to odhlašovalo, tak jsem ho vypl. Ale dotáhl jsem do konce A2. Po cestě se nic zvlášního nedělo. Summoner hodil grand charm 17 life, takže ho asi zkusím párkrát otočit, jelikož je ilvl 55 :) Z nějakýho bosse padl belt a z Duriela zase boty.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Welwet » 26.08.2016, 21:32 hod.

gl dál RIPe, jo já si třeba myslím že fire dudu je nejhorší ele char co je :) ;)
jediný co mě baví je moulten boulder, ale to je zas jiná..ta furysinka není špatná, ale chce to mít dobrej gun no :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 26.08.2016, 21:49 hod.

@DD: Diky za tipy a GL ;)

@Welwet: To mas asi pravdu...JInak asska uz se dohrabla do Outer Cloister, ikdyz uplne hladce to neslo...Ale mam 7 usporenejch skillpointu, tak to snad pozdeji pujde lip...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 26.08.2016, 21:57 hod.

Firedudu je sada, nedávno jsem to s ním v rámci jednoho turnaje na incgamers dotáhl do A1 H. Neopatrnej pohyb a bylo po něm, ale bavil mně hodně. Každopádně GL s assasinkou :wave:

Jinak za mě - A1 komplet se všema superunikátama.

Tequr - lvl 13 Bonemancer

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.08.2016, 23:17 hod.

Tak jsem ten grand charm od Summonera (ilvl55) asi 5x "otočil" a ze 17 life jsem ho vytáhl na 21 life :D Teď už teda nechcípnu :green:

RIP: Kdybys chtěl další tipy, tak stačí říct ;)

Aktualizoval jsem score tabulku v prvním postu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 27.08.2016, 12:02 hod.

@DD: Dik ;)

Andy dead, Radament dead...Zajimavy drop byl hned z Corpsefire-a, a pote take z Blood raven, jinak nic

Azumi, Blade fury asska lvl 20, pocet bodu 14, Lut gholein

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 27.08.2016, 19:15 hod.

Rip ..rip :{ koukám že s fire dudu bude zábava :green:
Necro už je Destoyer dropy bída
Imbue kerý skoro vyšlo :green:
main larzuk se nepovedl do meče mi udělal 3 doury asi nízký lvl wepky my fault :roll:
Switch personalizace aby se mi neztráceli bubáci
ring ring 2- ormus
belt
ruce
brnko
dekl-Qual quest
amulet
helma
botky
Edit tak sem ještě s necrem popojel lvl 43 69 bodů countes dead(dala ortku)
Naposledy upravil(a) dawemorraless dne 27.08.2016, 22:37 hod., celkem upraveno 1 x.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 27.08.2016, 21:08 hod.

Duriel dead...

Samozrejme z toho nic nevyuziju...Zadny velky progres co se tyce vybavy se nekonal, padl i jeden unikatni amulet, bohuzel neni cesta, jak ho vyuzit...Mimochodem, byl to Nokozan...

Azumi, Blade Furysin, lvl 27, Kurast docks, pocet bodu 24

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 27.08.2016, 21:30 hod.

A2 hotov, zabito vše kromě bezduchýho Káčka (Kaa the Soulless ;) )

Tequr - lvl 18 still standing Boner

Počet bodů - 23

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.08.2016, 22:50 hod.

dawemorraless: Takže teda frčíš dva chary? :D Jinak: Na 4 socketed Crystal Sword je nejlepší ilvl 25-40. Je tam největší šance na 4 sockety, ale varies je samozřejmě 1-4. Ilvl 25 je minimum, aby mohl mít 1-4 sockety. Ilvl 41+ už vybírá z 1-6 socketů. Normal Cow's dávají itemy s ilvl 28. Larzuk dá dycky max, takže příště hledat meč, co je ilvl 25-40 ;)

RIP: Jak to jde s Assou? Řek bych, že zatím asi nic moc, ne? Když není aspoň slušná zbraň. Venom pak ale dost pomůže :) Pokud ti teda něco fajn nepadlo :)

BliiNky: Se ti nechtěl hledat agent Ká :D

Já mám hotovej A3 NM. Šlo to celkem v klidu. Merc občas lehl, ale já byl v klidu. Jedinej opruz nastal před Mefem. Jeden Council měl Fanu a byl LE. A do toho boss Ghoul taky LE...naháněl jsem se tam s něma solidně :) Jinak jsem za A3 haluzově našel tři skillery: 2x Combat Barbar a Pasivní Amu. Bejt to 3x Cold Sosa, tak bych se vůbec nezlobil :) V Durance lvl 2 padly z bedny set ruce a Mef se taky 2x nepředal :{
Teď už to asi začne být krapet blbý. Hlavně v City of the Damned. Však pak povykládám... :)

Aktualizovaná tabulka.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Fraxinus » 28.08.2016, 00:01 hod.

Tak já mohu být spokojen.

(zde doplňuji mé screenshoty)

Akt 4 byl místy otrava, zvláště když na mě naběhli nemrtví rytíři a v chaos sanctuary spolu s oblivion knighty, avšak nešlo o nic, co by mě mohlo zastavit. Horší to bylo s infernem od venom lordů, kteří se vyskytovali v počtu velmi hojném. Hephastova kovárna dala Ral....a také perfect ruby. Někde v river off flames jsem našel bílej qahab, tak jsem zkusil štěstí u Charsi. Nic moc teda. Přesto nasazuju, neboť je to v tu chvíli nejlepší zbraň, co mám. Diablo byl sranda, ale jen, pokud mě nechytl do Red Lightning Hose. Merc byl u něj sice nepoužitelný, ale shadow warriorka byla velmi dobrá k odvedení pozornosti. Dokud žila (ne na moc dlouho), vždycky jsem měl čas na jedno nabití i vybití. A drop? Páni! :love: Nasadil jsem pak i ty drápky, sice celkem šrot, ale furt lepší než dosavadní modrej šrot.

Akt 5: Někde to odsýpalo jedna báseň, někde otrava (všude, kde byli ti plaholčící se chargující nemrtváci). Každopádně ten bodlináč na rozhraní Arreat Platau a Frigid Highlands se překonal. Merc je šťastný. Po záchraně Anči jsem se těšil na odměnu...no, radši jsem neměl. :lol: Ani za 1000 to v krámu nechtěli. Ale v Glacial Trail jsem si spravil chuť a narval tam dvě ethky (už jsem celkem dost často missoval). Pak Baal dal celkem dobrý předměty, nasadil jsem celkem 3 z nich. Nejvíc potěšil tento. :love: Špatný není ani ten Venom Ward, ani jeden z těch dvou štítů, který jsem nasadil (+15% resist). Ale musel jsem si je zasloužit. Asi 10x povolal bratříčka a nebylo prostě možné se k němu ani přiblížit, jak často posílal ten led.

Každopádně od levlu zhruba 6 fénix strajku jsem ho začal aktivně používat jako primární útok a začal díky vysokému mana steal používat i dragon claw. Krom Baala jsem s manou nikdy neklesl víc než 30 pod maximum. Nejvíc používám první náboj s meteorem, je plně synergizovaný a nadělá dost paseku. Díky výše uvedenému nálezu u Baala začnu nightmare s tím bučrem, tedy přesedlávám z dual claw na jednoruč. Fénixe stejně nabíjím po jedné ráně. Hned jsem ho proděravěl, strčil tam ethku a šel ho vyzkoušet na kravách. Tam mi padl konečně potřebný materiál, abych si vylepšil lenymo na exceptional verzi a já mohl mít 4 řady lahviček.

Každopádně jsem nyní destroyer, level 44, s 60 body na kontě.

Zbraň
Štít
Helma
Brnění
Amulet
Boty
Prsten 2
Pásek
Prsten 1
Rukavice
Grand Charm
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 28.08.2016, 05:14 hod.

@DD: Diky za optani, neni to tak strasny, jak by se mohlo zdat...V A2 me proste nejvic tocej Unrevealeri (vyvolavaci), diky nim je to Act pruda, ale jinak ty fighty nejsou ani na p8 vubec hrozny, Duriel by na pohodu jak uz dlouho ne...Samozrejme, pokud bych mel Fraxiho Butchera (gratulace btw), urcite by to odsejpalo mnohem lip, ale myslim, ze jak nasadim DS, tak to pojede jedna basen...Uvidime, Normal je stejne o tom, dostat s k Diablovi, picnout ho, nalevelovat v A5...

Jinak chapu Bliinkyho nechut hledat KAAcko, predchozi Druid ho nasel v Normalu az na paty pokus ze sesti, v NM nez zarval prosel 4 hrobky a nic a Azumi ho nasla az v te posledni seste :roll:

GL to all

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 28.08.2016, 10:25 hod.

Kaa je opruz dudu našel na 5 pokus necro až v 6 :ble: @DD pojedu asi 4 chary ještě amu a palacha až to všecko vymře tak asi assu až tak moc mě to chytlo a aspon se zas něco naučím :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Fraxinus » 28.08.2016, 17:07 hod.

Dokončen Akt 1 nightmare. 73 bodů.

Ze začátku se zdálo, že to bude pohodička, ale časem jsem narazil na veliký problém, a to nedostatečný attack rating. Bohužel ani ta ethka v bačrovi není tak platná, jak jsem myslel. Následující akty proto budu muset pozvolna snižovat players. Každopádně mám namaxovaný už fénix strajk, a když se zadaří a trefuju se, jde všechno kolem mě do 4 yardů dolů jedna báseň. Ale jakmile narazím na sviňáka s cold enchanted, mana burn apod., je z toho trápení.
Z dropů potěšil akorát brněním pro merce Bonebreaker, které jsem vzápětí upgradnul na exceptional verzi. Za záchranu Caina jsem nasadil takový spíše podprůměrný rare prsten, ale lepší než drátem do oka. Komtesa dala jen ortku, sfiňa. A.le Andariel překvapila nádherným Grand charmem, který dal přesně to, co potřebuju: +74 attack rating, +8 max dmg a 28 lajf.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“