Superunique Tournament

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.08.2016, 19:15 hod.

Fraxinus: CG k dokončení Normalu :) K tomu tvýmu Attack Ratingu...Nebylo by lepší nasadit dual claw a frčet přes Dragon Claw? Sice by bylo míň rezů, ale zase kotel AR. Určitě by to vyšlo líp, jak s Butcher Pupil.

dawemorraless: Koukám, ty se toho vůbec nebojíš :D Na druhou stranu poznáš všechny chary :) Jo, kdybys chtěl jít zítra někam sednout, tak mám vyjímečně volnej celej den :shock: :D

Máte to nějaký divný...Na Normal jsem našel Káčko na 3. pokus a na NM to byla druhá trefa :) Asi nemáte aktualizovanou navigaci :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 28.08.2016, 21:28 hod.

Meph je take zlikvidovan

Nejvic potesil Witch doctor, protoze mi konecne padl v turnaji jewel ze superunikata, a pak posledni Council, konecne zbranovy upgrade, ikdyz ne tak vyrazny jak jsem doufal...

Zitra snad dam Diabla

Azumi, Blade furysin lvl30, pocet bodu 36, lokace Pandemonium fortress

Edit: Malem bych zapomnel na to nejlepsi, zde je odmena od Ormuse

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 28.08.2016, 22:57 hod.

DD...zítra to neklapne jdu po týdnu do háku počítám že to tam bude na dlouho :-x . Na pokec bych zašel klido středa čtvrtek...zkus se zeptat i Onasisa :green:
Jinak amazonka před Diablem je to celkem tragedie 0% fire res 3% lightning res :-| výbava zatím nejhorší za všech obavám se nejhoršího uvidím zítra.
GL to all :wave:
btw Kaa 5 hrobka :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 28.08.2016, 23:16 hod.

@D-D: Jojo, jsem lenoch líná :twisted: V tombách mi umřelo strašně postav, nechci moc riskovat.

Btw. A3 a A4 dokončeny.

Tequr, lvl 23 still standing Boner

Počet bodů: 41

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 29.08.2016, 12:20 hod.

Supl sem to na p1 a Diabla celkem v klidu ubodal. Parkuju před nihlatakem. Anya hodila oštěp tak konečně nejakej boost. Imbue sem už nechal ukovat belt protože už sem to bez něj psychicky neunesl..večer vyrážím na Baala. Gl
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Fraxinus » 29.08.2016, 12:51 hod.

Dark Deamon: Obávám se, že nebylo. Problém je nízký základ attack ratingu. A druhý problém je navýšení defense monster o 41 % kvůli players 8, což efektivně vynuluje efekt ethky. A třetí problém je ten, že u fénixe preferuji první náboj, takže ten nárůst attack ratingu u útoku nebude nic moc. Dual Claw není řešení. Ten weapon block mě, dokud jsem nenašel bačra, pěkně štval a na nightmare se obávám, že by mě ten blockovací zámek zabil.... řešení bych viděl v kopech. Hned ten první, co je k dispozici. Ten m á nárůst 35 % ar za levl.

Mimochodem....přemýšlím, zda nevzít holy freeze merce. Bude to bezpečnější. Druhá půlka aktu 1 byla dost o kozy.

Ostatním gratuluji k postupu. 8-)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 29.08.2016, 14:56 hod.

5 Act done. Budu si muset pořídit něco s FHR a taky ideálně nějaký botky s rychlejším běháním. U Frozensteina bylo divoko :ble:

Destroyer Tequr - lvl 27, still standing Boner

Počet bodů: 59

Edit: dokončen A1 NM.

Destroyer Tequr - lvl 33, still standing Boner

Počet bodů: 72

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 29.08.2016, 17:36 hod.

BliiNky píše: Edit: dokončen A1 NM.

Destroyer Tequr - lvl 33, still standing Boner

Počet bodů: 72
:shock: :shock: Ty voe ty jedes!...Vcera jsme nas tom byli podobne a dneska uz 3. acty ztracim...Ja doufam, ze dam dneska aspon A4 a cast A5...

GL ;)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 29.08.2016, 17:43 hod.

Chtěl jsem si po delší době zkusit něco jinýho, takže jedu jen na P1, proto to tempo :) Vypadá to jednodušeji, ale pomalejší levelování a obíhání monster umí být zrádný. Zvlášť pro někoho, kdo má ve zvyku hrát P8 full clears ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 29.08.2016, 20:53 hod.

Tak 3 Destroyer hotov >:D Na palacha prdim nějak nevim co bych jel :-|
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.08.2016, 22:05 hod.

Tak mám za sebou NM. Celý jsem to hrnul na p8. V Plains of Despair padly už druhé set botky. City of the Damned jsem proportoval jak jen to šlo, protože tam číhali LI hafani a to by byl marnej boj. Diablo nedal nic zajímavého.
Pak se šlo do A5. Pár kroků za Arreat Plateau padl uniq sword. Cestou za Nihlathakem padla dosud nej runa. Odměna od Anyi nestála za nic. Vlastně ani nic ze SU nepadalo. Nejvíc mě dostalo, když mi Bonesaw Breaker (Glacial Trail) hodil 2x Horned Helm. Ancienty jsem celkem v klidu vysekal. Celkem pomohla skill shrine, která byla před vchodem na vrchol hory. Ve WSK nebyli žádní Soulové, ani jiná LI havět, takže to šlo v cajku. Jen těch 5 vln se moc nepovedlo. Colenzo, Bartuc a Ventar byli všichni light enchant :{ Baal mě jen jednou překvapil klonem, kterýho hodil hned za mě a ten mě bleskurychle plácl přes zadek asi za 80% life, ale fullka zdraví vyrovnala. Drop z posledního pekelníka nic moc. Z Circlet se vyklubalo takové Druid Lore :D Největší švanda nastala v Cow levelu, kde po jedné z mnoha zabitých skupinek krav na zemi najednou ležel... Zbytek Cow levelu jsem přemýšlel, jestli pojmenovat nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl pro druhou variantu. Crystal budu šetřit pro Frost Nova Sorc. Ono se totiž teď na Hell můžou dít nepěkný věci a kdo ví, kdy ho zas uvidím. Navíc se mi hodí právě do buildu pro FN Sorc.
Ze všech odměn jsem vybral jen pojmenování od Anyi a sice pro brnění. Socket nemám do čeho udělat a na Imbue prdím. Ta fotka Stealth je už z Hell, takže rezy celkem gut. Merc má dmg 168-469, takže to bude s LI monstrama asi marnej boj i na p1. Když to jinak nepůjde, tak prostě někoho vynechám. Nebudu sem dávat fotky celýho equipu, protože mám vše naprosto stejné jako při přechodu z Normal na NM. Jsou jen 3 změny: Stealth, +21 life grand charm a 5% MF small charm.

FCR 79%, MF 29%, FHR 110%

BliiNky: Jsem si to myslel, že frčíš na p1, když máš hotovej Normal s tak nízkým levelem. Aby ti pak na Hell ale nechyběly vitamíny :)

Fraxinus: A co Blessed Aim merc? Nebo Rogue?

dawemorraless: Tak tomu se říká zápal do hry. Mít už se třema postavama hotovej Normal :) Co se týče Paladina, tak by nemusel být třeba špatnej Avenger. Jen by ses ale asi brzo zbláznil z toho, jak by ti furt vykládal, že nemá manu :D

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 29.08.2016, 22:37 hod.

Neboj, kdyžtak poprosím Larzuka, ať mi vycpe equip nějakýma rubínovýma bonbónkama ;)

Jinak A2 NM komplet, opět bez Káčka. Duriel dropnul Spectral Shard a Rare Circlet s life regenem a +1 Necro skills :love:

Destroyer Tequr - lvl 40, still standing Boner

Počet bodů: 82

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 29.08.2016, 22:48 hod.

DD Blinky Gz...možná spíš sorcku ale tu sem nikdy pořádně nehrál...nicméně sem s nekrem kuchnul Andy lvl 45 73 bodů. Zatím sem vyměnil na necrovi jen botky díky Andy (starý byli tuším od ní z normalu)...holt není MF..GL HF :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 00:04 hod.

Tak jsem si hodil malou testovačku na Hell. Dofrčel jsem až do Outer Cloister. The Countess dala Tal, Thul a Grand Scepter. Jinak cokoliv, co není LI, tak lehne jak nic, ale jakmile dojde někdo s imunitou na blesky, tak jsem v řiti a merc ještě hloubš :green: I díky tomu jsem už musel vynechat Coldcrow a toho kašpara v Crypt. Coldrow byla dokonce uber hustá. Šlehla si cold enchant, cursed a might :D V tom jsem se nehodlal pohybovat, protože merc lehl dřív, než stihl vůbec mrknout. Holt LI SU nebudou nic pro mě. Další na řadě bude asi ten čokl z Jailu.

Aktualizovaná tabulka.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 30.08.2016, 07:05 hod.

Něco málo z amazonky lvl 37 jedu light oštep když bude bezpečno něco i pobodám >:D ormus anya imbue štít mám ancient od qual kheka nemám amulet a druhý ring.Boty mám modrý pojmenovaný od anyi. U larzuka sem nechal vyvrtat tyčku pro merce se 4 dourama na insight. Palach má smůlu 4 je sorcka cold + light nějak to poseskládám zatím sem našel port na stony field vše před rakanishu mrtvé.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 08:11 hod.

Big D je tuhej...

Fight to nebyl zrovna lehkej, ikdyz na druhou stranu diky Fade ani uber nebezpecnej...Prejel jsem pak jeste Dac farena a Shenka, samozrejme padlo akorat prd

@DD: Co bych za ten circlet dal, tedy s druidem, s assou mam trochu jine plany, ale potrebuju dost kliku :roll: Jinak super progres a obrovska gratulace k prvnimu Conquerorovi v turnaji ;)

@Bliinky: Jedes jak uragan, supr ;)

@dawe: Ty se s tim taky zrovna nemazes, takze taky gratulace ;)

GL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 10:40 hod.

Takovej debilní rip. Bylo to v hrobce, jak je Horadric Cube. Merc byl kdesi v háji, takže to všechno letělo do mě :{ Dvě fullky jsem stihl, pak jsem chtěl přes port před sebe hodit merce, ale nezadařilo se port dokončit, takže tak.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 30.08.2016, 10:53 hod.

Kámo to mě mrzí :-| Pojedeš doufám něco dalšího?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 10:54 hod.

To je mi lito, co pojedes ted?

Ja se zatim plahocim smerem vpred, nejak ani ta DS nefunguje tak, jak bych si predstavoval, takze je to strasne pomaly, snad dropne nejakej kanon a obrati se to k lepsimu...

Jo, a priste bych prosil bez urazek :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 11:58 hod.

RIP píše:Jo, a priste bych prosil bez urazek :lol:
:D

Asi ju zkusím ještě raz, protože tu light Sorc potřebuju na klíče. Jako nejlepší by byl WC Barbar s Enigmou, ale... :D

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“