Superunique Tournament

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Fraxinus » 30.08.2016, 12:38 hod.

:shock: :shock: Taková škoda. Rip DD. :( Tohle by mě naštvalo.

Btw. Čteš pořádně moje příspěvky? 1. akt NM už mám dávno hotovej. :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 30.08.2016, 13:33 hod.

@RIP - gratulace k Big D, ať to šlape dál.

Já právě dodělal A3 NM. Musím říct, že v tenhle momentjsem se vážně zamýšlel nad tím, jestli Sarinu radši nevynechat (ve vedlejší místnosti byl bosspack s Might aurou a některý ze Sarininých holek jí na sobě měly taky). Boneprison je naštěstí zasekla tak, že jedna po druhé lehla.

Jeden z councilů dal Bladebuckle (30 % FHR :love: ) a Meph nadělil mercyni eth Boneflesh.

Destroyer Tequr - lvl 44, still standing Boner

Počet bodů: 94

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 14:10 hod.

@Bliinky: Dik, jedes jak drak a ta situace teda nevypada moc vabne, bomba, ze jsi to zvladnul...

Ehm, jak to rict kulantne, jsem fakt trubka, mno :roll: Jaksi mi nedoslo, ze problem je hlavne v tom, ze se netrefuju, tudiz, ze by to chtelo vetsi AR, takze jsem vymenil Prayer merce za BA merce a hned se jede o dost lip ;) 16 let to hraju a porad jsem se nic nenaucil :roll:

Na mou obranu, u Fury se mi nezobrazuje nic jako chance to hit, takze jsem si myslel, ze to ma autohit...Myslet je prd vedet...

Jo, abych nezapomnel, Nihlathak uz je tuhej, mel bych dneska v pohode dojet Normal a zacit NM

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 30.08.2016, 14:16 hod.

DD rip :( gl s další prskavkou. Všem co se posunuli gz gl.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 30.08.2016, 14:29 hod.

RIP píše:16 let to hraju a porad jsem se nic nenaucil :roll:
Hele já teprve minulej týden zjistil, že Baal háže jinou kletbu pokud máš víc many než HP. Pořád se učíme :twisted:

Jinak A4 komplet, Diablo mi dal Sander botky. Vím, žádná extratřída, ale 40 % FRW :love:

Destroyer Tequr - lvl 48, still standing Boner

Počet bodů: 100

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 14:31 hod.

Fraxinus: Mě to neštve. Spíš mě to se*e :D Už jsem měl za sebou dlouho cestu a pak mě sejme takovej pičmund jen skrz to, že merc si tam někde za rohem leštil bambus.

RIP: Taky mám občas takový stavy :) Naposled jsem si třeba nebyl jistej, jestli Energy Shield funguje stejně jako Telekonesis. Tím myslím, jestli u ES musí člověk rvát body natvrdo nebo pomůžou i all skills/light skills :)

Co se týče Blade Fury, tak si sežeň něco podobnýho a jseš za vodou :green: :green: Vše důležité jinak zjistíš zde. Máš tam i fešnou tabulku s top zbraněma pro BF, ale to se tě asi týkat nebude :D

BliiNky: Tvle ty to hrneš jako tehdá zamlada, když jsme spolu hráli to duo Kick Assa + Zeal Sosa :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 16:09 hod.

@DD: To je uplne jedno, jakou mas tabulku a co je idealni, te asse doted nic nepadlo a asi ani uz nepadne, protoze ikdyz toho debila Baala dam, a to s nim bojuju uz pul hodiny a jeste jsem mu neubral ani 1/4 zivota, tak se na ni asi vykaslu, protoze na rovinu, ten Fire druid byl total overpowered oproti tomuhle looserovi, co i normalni monstra zabiji na tisice hitu...Obrovskej problem uz byla 3 vlna, mega problem 4 vlna a 5 vlna byla temer neznicitelna, s vodrenejma kulema a diky tomu, ze se mi podarilo separovat a Listera to jeste slo, ale ten Baal uz fakt na p8 nejde...Casti clona furt dokola, Shadow nevydrzi nic, a ja mu s mercem prakticky nic neubiram :-x Je to akorat vo posrani

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Slw » 30.08.2016, 17:21 hod.

Dark_Deamon píše: Co se týče Blade Fury, tak si sežeň něco podobnýho
si dělají prd*l, ni? ty voe. já postaru přesvědčený že stormlash jest best... hmm, asi respecnu časem trapnou trapku :green:

edit: sleduju vás hoši a držím palce. já sem rád, že pomalu pracuju na své sbírce. gl
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 18:02 hod.

Tak dneska mam fakt den blbec :roll:

Tak nejdriv si zapomenu vyradit pred bojem s Ancikama CoS, takze mi samozrejme skoplo hru...Takze ukonceni, probehnuti k nim na p1 (musel jsem az z Tundry), vsude jsem pouzival CoS abychom nic ani ja, ani moji kamosi cestou nepicli, a zadarilo se...Zabiti Anciku na p1 misto na tradicnich p8, pac jsem zapomnel zadat prikaz players ale dejme tomu (mimochodem, predtim, nez mi kixla hra uz byl mrtvy Madawc a Talic a zbyval jen Korlic - p8), pote pruchod skrz WSK uz s p8, taktez zabiti vln (3-5 uz jsem popisoval, uz tady to skoro neslo)...Pote fight s Baalem, kteryho jsem zabil jen diky tomu, ze mi kdesi nejakej SU dropl War sword s AD on striking (coz jsem si moudre schoval :D ), bitva trvala skoro hodinu (ciste jen Baal)

Pak jdu na kravky a zjistim, ze ja idiot jsem tam zapomnel (Tristram) pri pruchodu vzit Wirtovu haksnu :roll: Tudiz navsteva Tristramu (na p1), sebrani haksny, samozrejme vyhybani se zabijeni a uz vubec nic jsem nesbiral - jako predtim, pote nahodim p8 a jdu kravy...Tady to slo tak nejak normalne, jen nic nepadlo...

Takze navrat do A5 a rozmysleni, co udelam s questovymi odmenami, protoze to bylo to jedine, co assku mohlo zachranit od kremikoveho nebe...Hlavni bylo udelat zbranovy upgrade, takze jsem zjistil, co dava nejvyssi average dmg, zasel za Anyou, gamblil ostosest war hammery, a nakonec si i dva nechal, a jeden pouzil...Tedy nechal jsem Larzuka udelat dury...Mohl to byt krasavec (uz podle nazvu), ale on mi do magic itemu udela jen jednu duru...Hmm, pak jsem celkem rezignovane pouzil perzonalizaci zase na Rhyme, kde jsem rad za CBF a nejaky ten blok, resy a MF (Ancient pledge od Qual kekha uz jsem mel), a pote zbyvalo Imbue...Nenasel jsem jediny opasek za celou dobu, takze vsechno laduju z invu, a me trotla nenapadne si udelat Imbue pasku, misto toho udelam imbue quhabu, kterej jsem stejne nakonec prodal :OXO

Ja teda valim :roll:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 19:40 hod.

Slw píše:sleduju vás hoši a držím palce. já sem rád, že pomalu pracuju na své sbírce. gl
O jakou sbírku se jedná?

RIP: Tak víš jak to je...padne jeden item, třeba i Normal quality, ty ho upneš a vše se zas obrátí. Ale je mi jasný, že když ta dmg není, tak je to hodně napalicu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 19:51 hod.

Ta dmg fakt neni, a ani ji neni kde vzit...Ted jsem vlezl do NM, na p8, uz Corpsefire quest byl pruda, a ted hned prvni bossak v Cold plains, kterej byl chlupac Extra strong/Ampa mi rozemlel merce 5x, nez jsem jeho i s celym packem kuchnul...Jestli to bude takhle pokracovat dal, tak mi dojdou i prachy...hlavne nemam zadnou moznost, co s tim delat, kdyby se aspon pouzivaly jakykoliv jewely na crafteni, bylo by to lepsi, ale takhle jsem nahranej,...

Snizovat players nechci, a bud se stane zazrak a neco dropne, nebo na ni kalim...Abych zabijel 20ti hvezdicema obycejnyho fallena, to neni muj salek kafe...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 20:45 hod.

Tak jsem se nakonec rozhodl, ze az pro me skonci turnaj, tak ji necim equipnu, zrejme zbrani, co ma kotel dmg a ITD (cti Grief :D ) a zkusim ji s top vybavenim, jak to bude vypadat, ale v turnaji konci, takhle to proste nejde...Ted jdu vybrat treti a posledni postavu, takze by to chtelo uz neco schopneho a ne tyhle blbiny...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 20:53 hod.

Tak ona ta Furysinka není špatná, jen nemáš ten gun no :( Jinak ten Grief taky není moc výhra, když tak koukám na tu tabulku.

Co zkusit Fire Amu? :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 21:09 hod.

Grief neni vyhra, pokud to prebijes jinymi super top vecickami, ale oproti tomu, s cim jsem to patlal ted to bude super vyhra ;) Jinak Eth Fleshripper jsem nedavno prodal :roll: , zapomnel jsem, ze je to top zbran pro Furysinku...Ale i tak bych dokazal neco splichtit...

Fire ama muze jit, jenze potrebuje backup na Fire imunne, coz logicky znamena mrazak sipy, a ty by nakonec dominovaly...Spis zkusim Teslafrostera, toho uz jsem sice taky hral, ale uvidim, treba to pujde...

GL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 21:30 hod.

Tak jasně že oproti tomu, co jsi měl teď bude všechno výhra :) Mi ale neříkej, že nemáš třeba eth Lacerator nebo eth Bartucy. Dyť to u Pindla padá skoro každej druhej run :green:

ad Fire Ama...nemyslím si, že by byla potřeba cold větev. Já třeba když jedu pure cold Amu, tak k tomu taky nejedu další element a jde to v klidu. Jako jasně, cold všechno zastaví, ale cold immune stejně musím nějak vykosit a na to je supr merc + Valka + nějaká ta phys dmg od tebe :) Ale ty už jseš s Paladinem stejně někde v polovině A1 :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od RIP » 30.08.2016, 22:04 hod.

Odpoved zni ne, ne a ne...Nemam ani eth Bartuky, ani Lacerator - ted jsem to zrovna kontroloval ve stashich, a Paladin kempi na Cold plains waypointu :D A asi se ted moc neposune, uvidime...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od dawemorraless » 30.08.2016, 22:06 hod.

Ta sorcka bude peklo :-x možná je to tím že sem krapet prdlej z kamošových narozenin a necel sem riskovat destroyery....boha co 2 min ve městě pro mana flašky dmg nula nula nic asi sem si měl picknout jen jeden element :{ nicméně andy dead Gl Hf
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 30.08.2016, 23:08 hod.

NM dokončen. Nějakej bosík ve WSK 3 dal mercyni Cliffkiller. Do něj šly odměna od Anyi i socket. Ten knocback je mimochodem žúžo :love:

Conqueror Tequr - lvl 57, still standing Boner

Počet bodů: 108

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 23:18 hod.

BliiNky: Jako nechcu malovat demony na zeď :D ale myslím, že Hell s tak nízkým levelem bude celkem očistec. Vůbec bych se nedivil, kdyby měla Rogue rezy v mínusu.
Určitě dej pak vědět, jak to tam jde/nejde :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superunique Tournament

Příspěvek od BliiNky » 30.08.2016, 23:23 hod.

:lol: Zatím se to dá, ale je to daný spíš tím, že mám permanentně zapnutou chůzi a kdykoliv vidím náznak problému, nahážu před sebe 10× Bone Prison (jsem zvědavej na Souly, u nich mi to bude k prdu :D )

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“