MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 16.12.2016, 13:32 hod.

@Sajs: Nevim, ze by jakykoliv patch menil skladbu monster kdekoliv...Byly jim zmeneny nektere ability, jako treba Oblivion knightum odebrano Iron maiden curse, ale jinak nic...

Jinak zde se hraji turnaje na bazi vzajemne duvery a viry ve fair play, samozrejme je vzdy moznost podvadet a uprimne, se zvysujicim se poctem ucastniku se toho i obavam (nic konkretne vuci nekomu prihlasenemu), ale ciste statisticky vzato to tak asi bude...

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Sajs » 16.12.2016, 13:52 hod.

úvodem opět díky za uvítání a plošně děkuji i za další případná budoucí uvítání :)

Nevyjádřil jsem se přesně, pro mě nová verze je 1.13 a skočil jsem do ní z 1.09, takže pro ostatní hráče se jedná o věci roky zažité, ale pro mě nové :). O čem jsem psal předtím bylo, že třeba ve Worldstone keep level 2 byly v 1.09 jen Hell Spawni + nějaký ten suiciďák, nyní je tam osazenstvo různé a tedy i různé imunity, pro mě, jakožto sólo hráče, je to výrazná změna.

Co se týče hlášení nalezených předmětů, nešlo mi ani tak o podvádění jako o to zjistit jak na to :) to děláni screenů mi přijde celkem fajn, je to jen o tom si to zaběhnout a nezapomínat na to.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 16.12.2016, 14:01 hod.

Chapu zmateni, pokud jsi presel z 1.09 na 1.13, ale skladba monster se podle me nijak nemeni...Pravda, 1.09 jsem nikdy nehral, a v 1.07 uz je to velmi davno od me posledni navstevy, ale co si pamatuju, tak mezi 1.07 a 1.09 nebyl vyrazny rozdil (kdyz nepocitam silene crafty v 1.07 a beta veci z 1.08)...1.10+ jsou co se tyce rollu monster totozne, jen v 1.10 byl FE bug, ktery dokazal zabit jakoukoliv postavu, ten byl alae v dalsich patchich upraven a ikdyz stale boli, tak uz to neni jistota smrti...1.13 prinesla obrovsky zvyseny drop vysokych run (HRs) a odebrani prave Iron maiden OKnightum, tudiz zlepsila se situace pro melee chary...

V globale se da rict, ze hrani v pozdejsich patchich je cim dal lehci, takze prechod by Ti nemel delat problem ;)

Co se tyce screenu, tak delej jen ty u HRs a pak TC87 itemy, pokud nevis, ktere to jsou, podivej se do prvniho postu tohoto threadu ;)


Edit: @DD: Tak si me preci jen zapis, pojedu tu trapu a ikdyz asi nebude moc casu, tak snad neco dam...Pokud by to nebyl problem, muzeme byt s kolegou Slw v jednom tymu, pokud to chces losovat pro vsechny (coz bych taky chapal), tak si holt nekdo v podobe me osoby vytahne pechacka :D )

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 16.12.2016, 14:34 hod.

RIP píše: se zvysujicim se poctem ucastniku se toho i obavam (nic konkretne vuci nekomu prihlasenemu), ale ciste statisticky vzato to tak asi bude...
Víc lidí je větší zábava, jenom dobře, že se hlásí noví zájemci (mezi které se počítám :) ), ale máš pravdu, s počtem lidí roste mimo prestiže i pokušení si pomoct k lepšímu výsledku. Ale co z toho. Jde o zábavu a vyhrávat/chlubit se podvodem normálního člověka nemůže těšit.

a ta 1.09 vs. 1.13. je to spoustu let, co jsem 1.09 hrál ale to je hodně fousatý patch a rozdílů je myslím podstatně víc než si sepsal, nechce se mi to hledat ale mám za to, že v 1.09 neexistovaly synergie, a to je celkem hodně zásadní prvek hry, měnící mnoho buildů a vytvářející mnoho dalších. Většina OP RW je z pozdějších fází(1.10). Myslím že SAJS má před sebou hodně perný studium ohledně změn ve hře :lol: Ale tohle studium jde s tím správným zápalem samo a člověk je rád "po škole" :P

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 16.12.2016, 14:38 hod.

Ja to bral z pohledu monster, ne z pohledu hry...Ikdyz pro komplexni odpoved jsem mohl doplnit to hlavni, a to ty synergie skillu, ktere jsi psal, a to od verze 1.10...

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Medulin » 16.12.2016, 15:08 hod.

Ahoj,taky se hlásím do turnaje :wave:
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 16.12.2016, 16:27 hod.

A hlavně nebyli oranžové runy to bylo vždy na dlouho ve velké hromadě bordelu překousnout co tam je :green: nicméně pro mě bude výhra se dostat se na Hell :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Cirdan » 16.12.2016, 17:33 hod.

Zdravím, také se hlásím, sice asi nebude moc času, ale někoho na HC zkusím.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.12.2016, 21:38 hod.

Sajs píše:Ahoj, rád bych se přihlásil. Nevím, jak vykážu nalezené předměty. Dá se to udělat např. tak že v Atmě si udělám složku, do které nahážu vše co najdu a pak ji zabalím a pošlu na maila pořadateli? Je k dispozici tabulka bodových ohodnocení jednotlivých předmětů?
Ahoj. Co se týče výkazu nalezených předmětů, tak netrvám na tom, aby člověk fotil každou blbinu :) Ale jak píšu v pravidlech...aspoň ty elite runy (Mal - Zod) a předměty z kategorie TC87 bych rád viděl. Nejjednodušší je předmět vyfotit ve hře a fotku pak hodit někam na net. Třeba jak psal Obter!vr. V Options si můžeš nastavit libovolnou klávesu na focení screenů. Defalutně je to na PrtSc. Soubory se pak ukládají do složky D2.
Bodovací tabulku dodám do prvního příspěvku někdy před začátkem turnaje. Určitě o jejím přidáním budu nepřehlédnutelně informovat :)
dawemorraless píše:...kde se fláká neposunuse a můj ex mf parťák smilee ...turnaj začíná vypadat monstrozne těším těším :green:
Psal jsem jim, tak snad dorazí :)

RIP: Tak přeci jen :) Ať nahraješ pár bodů nebo budeš trhat rekordy, tak jsem rád, že jsi v turnaji ;)

Do začátku turnaje zbývá 9 dní a jestli se přihlásí ještě aspoň jeden člověk, tak to bude turnajovej rekord, co se týče počtu hráčů :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 17.12.2016, 07:44 hod.

Diky kamo ;) Urcite mi prospela ta pauza, co ted mam, aspon si zahraju s chuti, ikdyz nevim, kolik toho uhraju...

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 17.12.2016, 12:39 hod.

Ahoj, díky za zapsání. Sice to asi bude trochu fiasko: protože D2 jsem tedy nehrála už hooodně let. Ale kdysi to bývala moje No.1 hlavně HC na battle netu :P

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Javurek » 17.12.2016, 18:34 hod.

Btw nemusíš nás v přehledu vybarvovat modře, já na tom netrvám :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.12.2016, 21:56 hod.

Dayo píše:Ahoj, díky za zapsání. Sice to asi bude trochu fiasko: protože D2 jsem tedy nehrála už hooodně let. Ale kdysi to bývala moje No.1 hlavně HC na battle netu :P
Ehm...další dívka v turnaji? :)
Javurek píše:Btw nemusíš nás v přehledu vybarvovat modře, já na tom netrvám :D
Kázeň musí být :green:

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 17.12.2016, 23:30 hod.

Jako že už jsme dvě holky? :) super :)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 18.12.2016, 11:52 hod.

Abuzus, HC.
Postava je tak tajná, že to nevím ani já sám !!!
Greenhorn s duší Throwera

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Jimmi » 18.12.2016, 14:57 hod.

Cafte pani

Ako som uz pisal v obecnem kecani pridam sa aj ja do turnaja. HC Summon Necro...to tu tuism nikto nehrava:) ale je to jednine co si pametam ako sa hra.
Mrte kostlivcov a kliat ako dlazdic

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.12.2016, 18:26 hod.

Abuzus + Jimmi: Vítejte v turnaji ;)

polgar
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:qakoncz#2167

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od polgar » 18.12.2016, 22:37 hod.

Ahoj všichni
D2 jsem nehrál pěkně dlouho pokud mohu hlásím se také do turnaje. Zavzpomínám a užiji si s nejspíše s čarodějkou zase nějaký ten boj.Všem přeji pěkné hraní
a děkuji za možné přijetí.
Naposledy upravil(a) polgar dne 19.12.2016, 04:19 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.12.2016, 22:39 hod.

polgar: Vítej v turnaji a ať vzpomínání stojí za to ;)

kartol
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kartol#2847

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od kartol » 19.12.2016, 12:44 hod.

Ja se taky hlasim!
Mozna budu mit az nebezpecne moc casu :D
Pro info pojedu asi sosu, nebo hammera na SC :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“