MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od kmotor » 10.01.2017, 14:49 hod.

Dark_Deamon píše:
Jo a jen pro pořádek. Doufám, že to někdo nehraje stylem, že je někde za bukem a týden před koncem turnaje sem naběhne s tím, že má 1500 bodů. Vězte, že nikoho takového do score tabulky započítávat nebudu.
sranda, ze hovoris, presne to som mal v plane :green: ked zacnem hrat, tak sa radsej ohlasim aj tu.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.01.2017, 16:13 hod.

@rip voe máš to co já a to sem měl hodně velkej náskok :green: :) :-| :( :cry:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.01.2017, 16:32 hod.

:lol: Vsak si to jeste spolu dame, takovej malej zavod, pro pr*el ne?!At vyhraje ten nejlepsi Windy ;) :D

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 10.01.2017, 18:05 hod.

Maarshjaz píše:Chlapci, jak hrajete tu cold bowu? čistě cold, nebo se špetkou bodů do fire? Dostal jsem se na hell a tady končím, merc s valkou nedají jediného zombíka >:'(
jestli už máš Valku (počítám, že min 17 bodů), tak už bych do Fire nedával. To by jsi ve finále více ztratil, než získal.
Výbava merce !!! (DD to hraje s Fire Rougue), a pak takové ty kravinky jako CB, OW, Amplify apod., nebo RIPův Barbar s Lawbringerem.
Ještě tam nejsem, ale zkusím vygamblit nebo najít luk s Amplify a pak to merc s Valkou musej dát...nebo WWS - ten má 20 magic Arrow :-)

Zatím jsem čistej cold, ale jestli mi zbydou bodíky, tak to ke konci vidím na pár bodíků do Strafe nebo GA. To ale neber jako radu :-))))
GL

BTW: s kolika HP jsi vlezl na Hell ??
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 10.01.2017, 19:15 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 10.01.2017, 18:24 hod.

ZOMB: Jo, přesně takhle má odreagování vypadat :) CG

Kluci - Rip a Antabus, jakej máte systém a jak máte nastavený ty Plugy? Ještě nikdy sem o truhlu nepřišel...
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Jimmi » 10.01.2017, 18:41 hod.

@RIP moja vina:)
Jasne aj tebe dakujem za postrehy.

Pridem z roboty a skusim ten hell ze co to povie....uz by mi nieco mohlo poriadne dropnut

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.01.2017, 18:49 hod.

@Kisuvka: Mam WIN 7, a nevim, co presne myslis tim nastavenim Plugu...Je tam toho vomrdesat, takze...

@Jimmi: Neni zac, hrajes SC nebo HC?Pak by byla jeste moznost behat WSK, druhe a treti patro, obcas jsem to tak se svym necrem delaval a taky se da, jen je optimalnejsi mit CtA...

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 10.01.2017, 19:07 hod.

RIP: Nastavení kompatibility s Win, jestli máš hru origo nebo jakej crack a pak Plugácký nastavení kolem truhly...
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.01.2017, 19:26 hod.

Mno, ten spousteci soubor ma v nastaveni zaskrnutou kompatibilitu s XP, jinak by to ani neslo spoustet, Plugy jsem si stahoval tady ze stranek, takze predpokladam mame vsichni stejny...Jediny, co jsem na tom objevil, byl ten adresar se saves, ze byl nastavenej read only, jenze se obavam, ze pokud uz skoda vznikne, tak to nejde vratit...

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Tomovous » 10.01.2017, 20:37 hod.

Zdarec chlapci a dívky, tak to zkouším do třetice. Můj smiter se bohužel nedostal ani na 30. level, páč ve chvilce nepozornosti ho osmahli 2 fetish šamani ve 3. aktu a sami víte, jaký mají tito hajzlíci na normal bez slušných rezistů zápal :lol: :lol: Ale nic, dobrý, chvíli jsem přemýšlel, co dál - myslel jsem na Zerka, Trapu, Lightning Sosu, ale nakonec vyhrála Java - hrál jsem s ní kdysi a byla to paráda, takže oprašuju a zatím si užívám průchod hrou - charged strike rulez :twisted: :twisted: Snad to teď vyjde.

Kolega Kolij, jak jsi na tom ty? Táhneš náš tým do výšin? Přidám se taky, ať nejsme jen pro okrasu :)
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 10.01.2017, 21:27 hod.

Hele, s lvl 62 jsem vlezl na hell, už jsem ve druhém aktu ale k amuletu se nedostanu, vipeři jsou cold imune ... merc stále nedá zombíka a valkyrka umí jenom tankovat, dmg nemá a to má lvl 20 už ..

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 10.01.2017, 22:05 hod.

S tím pluggy je to zvláštní. Mě se stal v průběhu turnaje menší flashback, cca asi 1-2 hodinovej, ale to je vše. Navíc když o tom přemýšlím, jelikož jsem musel reinstall protože downgrade z 1.14 na 1.13 zabere stejně času tak jsem zapomněl nastavit kompatibilitu. Nicméně 1.13 to už nepotřebujou a jestli pluggy ano tak to nevím.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.01.2017, 23:21 hod.

Konečně pořádná runa....asi jí plesknu mercovi na Fortitude aby to řezal ještě víc než ted :green: :green: btw jinak se totálně vytočenej o5 zas a znova ze skype ..mě to odhlásilo a za boha se nemůžu lognout z5 :OXO :OXO :OXO budete mi chybět prcinky :cry: není to poprvé co to se mnou takhle vyběhlo na další účet nemám nerva :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.01.2017, 23:25 hod.

Dragonius píše:@DD: Tak s tímhle já se nese*u :D zase klobouk dolu kolik času tomu pro nás a turnaj věnuješ ;)
Díky :)

Slw: Neskutečná klika. Gratulka ;)

Kisuvka: Taktéž gratulace. Grailer vždy potěší. Já to třeba řeším tak, že si každej grailer dám radši do shared stash...kdyby náhodou :) Ale tobě se ten Maras asi hodí nasadit, co :)

Crec: Tak každej den nemůže být posvícení :)

ZOMB: Škoda, že tak málo % cold dmg :(

kmotor: Ta aktualizace aspoň 1x týdně by neměla být pro nikoho problém. Kor když Javurek udělal upgrade excel tabulky.

Maarshjaz: Já to jedu čistě na cold, což znamená: 20 Freezing Arrow, 20 Ice Arrow, 20 Cold Arrow, 20 Valkyrie a zbytek do Decoy. Ostatní Passive po 1b. Ale je to Ama čistě na Pindla. Merce beru s Might. To když je Pindl Cold Immune. Zbraň: Insight, brnění: Treachery, helma: cokoliv s IAS: M'avina's True Sight, Andariel's Visage, Stealskull...prostě aby když je Pindl CI, tak aby ho rozsekal co nejryhleji.

Jinak lvl 62 je dost málo. Z Normalu odcházím na lvl 45+ a z NM přecházím na Hell na lvl 73+. Dá se na p8 lehce naexpit u Pindla. Na Hell pak pokud možno zabíjím co nejmíň CI monster, i když merc se slušnou zbraní by to měl dát. Zas ale na něj nenabalit 3 a víc monster. To prostě nedá. Zmije jsou fest problém. Já je dělal téměř 2 hodiny, protože jsem měl vstup do 2.patra snad až na konci světa :D Holt je člověk musí nalákávat nejlépe po jedné. Taky to chce pracovat s Decoy, když jich vyleze víc. Ve 2.patře nemá cenu s Fangskinem bojovat. Ideální je ho vylákat na jednu stranu, hodit mu tam Valku + Decoy, rychle schrábnout amulet a zmizet do města :)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 11.01.2017, 00:15 hod.

DD: Jo, taky je schovávám, ale 2 all skill a trocha many se vždy hodí :)

Nikdy jsem netušil, že bych vyměnil Arreatku :shock: sexy čelenka
1. TC87 :)
Konečně mi při runování klíčů padl čtyřdírák, takže velká posila :)
A takovejhle facet už jsem teda nějakej pátek nedropnul...
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Crec » 11.01.2017, 00:17 hod.

Dneska to už už vypadalo na bídu, nakonec tam ale něco málo popadalo :)

Obrázek Obrázek
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 11.01.2017, 07:59 hod.

Maarshjaz píše:Hele, s lvl 62 jsem vlezl na hell, už jsem ve druhém aktu ale k amuletu se nedostanu, vipeři jsou cold imune ... merc stále nedá zombíka a valkyrka umí jenom tankovat, dmg nemá a to má lvl 20 už ..
To jsi kaskadér. Mně to vycházelo stejně, ale expím Pindl / Eldrich. Elda se sice obcas spwne imune, ale dávají to. Nepadla hezká Partizan, takže žoldák má Strengh s CB, Valka 20, Freez Arr 20, Cold Arr zatím 10, Pierce 5 (neskutečně zrychlí likvidaci skupin) no a teď to asi nacpu do Strafe nebo GA. Hlavně mi zatím chybí zbraň, rezisty a zdroj Amplify. Ani luk na Edge, kdyby spawnul Diablo nemám, a anti-heal taky ne :{

Jako Cold Ama dává hrozný pecky, ale je to mrcha na schcípnutí. Sewers, Pit Dungeon a cesta k Mephovi byl úprk o život. O Frozen River nemluvím. Zakázané téma. Nemít Decoy, tak ...., Slow Missiles je zase nejpoužívanější skill ve Frigid.
Zatím cca 40 bodíků, Z run jen 2x IO, 1x FAL.
No držím palce, jestli se dostanu do A3 Hell, hodím update. Camping A5 NM, lvl 64.

PS: ale hlavně, že Pindla si dá s prstem v nose !!!!

Edit: no sláva bude Harmony :-)
....proboha, já musel zlobit, co to je za roll ??? WTF !!!
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 11.01.2017, 10:39 hod.

Konečně jsem se dostal k tomu s tím trochu pohnout.

Momentálně jsem dorazil do rogue encampment na hellu. Na players 6 tam bude jistě prča.
Co dropy? S MF 253% celkem ušly. V 5. aktu NM šly nestvůry na 1-3 rány. Co když se vynoří Diablo klon? Asi sestavím Smoke, seženu si nějakou rezistovou helmu či čelenku (na nějk MF potřebovat stejně nebudu), a prubnul bych ho?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od kolij » 11.01.2017, 11:23 hod.

Tomovous: Zatím se plácám v 2a NM, teď jsem měl dvakrát do týdne zkoušky, tak sem ani nehrál, ale po zkouškovým se na to vrhnu pořádně >:D A za toho Poisonera to taky neni procházka růžovou zahradou, vše jedu na P1 a dmg se dá, ale vůbec nic nevydržím a drop zatím taky celkem nic moc. :D

Jak tady čtu ty TC87 a všelijaké HR, tak máme co dělat :D

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Jimmi » 11.01.2017, 12:16 hod.

@RIP
hram HC..SC ma nebavi uz dlho.

ZAcal som hrat hell na p1 a secko v pohode....aj ked mam rezisty vsetky vhlboko v cervenom -50 az -80:) SKoro ma skolil cold vybuch po jendom elite si cold enchanted...ale mojich 1050HP to ustalo nastastie. Zjavil sa mi uber diablo hned ako som isiel za blood raven v jednej z tych kopiek..a som po 3 pokusoch zbabelo usiel:( Bol v malej miestonsti a moje kostry tam chodili po jednej ako v akcnych filmoch a on ich rozdrbaval...Dufam ze sa spawnuje casto...lebo inak ma to bude mrziet.
Padli mi asi 3 chujoviny a isengad brnenie co pada nonstop od normal...bieda

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“