MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 11.02.2017, 16:48 hod.

Já večer snad dodělám 1000 bodů a pak to balím pány přede mnou nedoženu teoreticky ano prakticky nikoli.
edit ...1003 hotovo na top 10 to bude stačit což byl i plán holt první kroky na HC.
Velké díky DDmu za turnaj. Sám sebe sem potěšil.HC grál zatím furt nevím ted se vrhnu na SC tam je to o dost blíže. Sem tam runů určitě na HC dám hlavně v LK kvůli ber. Mohlo by totiž dojít někdy na podzim na mini turnaj prac název Souboj Titánů. MF 6 byl za mě lepší toto byla celkem one man show hanba všem na softu :green: :green: no nevím třeba Antabus ještě něco našudlí ( sice teda furt fnuká jak to nepadá) a Crece předjede ikdyž to asi nehrozí.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 11.02.2017, 22:22 hod.

Tak ještě zítra se trochu pohnu. Dnes zabita Andariel, a mrcha nedala krom gemů vůbec ale vůbec nic. Ani modrý srágory nebyly.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.02.2017, 01:39 hod.

Mám za sebou 1000 Hell Mefů. Padlo toho dost. Jen namátkou: 2x Mara's Kaleidoscope, Wisp Projector, Shako, 5x Jewel, Gul a Ohm ... z toho zajímavějšího. Nadále ale postrádám třeba The Oculus, Arachnid Mesh, War Traveler, Skullder's Ire, Ber nebo Jah.

Aktualizovaná score tabulka.

Je tu před náma posledních 18 hodin turnaje, tak těm, kteří ještě hrají ať něco padne :)

Jo, berte na vědomí, že zítra v 20:00 ve score topicu zmáčknu F5 a budu pracovat s těma výsledkama, co tam budou, tak ať to stihnete kdyby náhodou :)

Moriquen

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Moriquen » 12.02.2017, 08:30 hod.

Už jsem si také aktualizoval tabulku a tímto je moje snažení u konce. Přes víkend jsem už nehrál, ale v posledních dnech jsem byl aktivnější a nakonec jsem dosáhl 600 bodů. Nic lepšího, než co jsem přidával v předchozím příspěvku mi nepadlo, takže nejlepšími nálezy zůstávají Templar's Might a Darkforce Spawn.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 12.02.2017, 13:35 hod.

Zdarec,
taky hlásím turnajovou tečku. Skore 1161 bodů. V posledních dnech opět přibylo několik pěkných nálezů, ale můj hlavní program byl pokus o získání torche, né snad, že bych počítal že se mi podaří získat paladinský, nebo že by mi k nečemu na posledních pár hodin byl, ale chtěl jsme samozřejmě získat těch 30 bodů a taky si na závěr stanovit nějakou osobní výzvu. Jakožto hammer profík / smiter amatér jsem na to samozřejmě ppředpoklady měl, přesto vybavení jsem měl viceméně základní,neměl sem žadné silné RW a zkušenosti malé. Byl na místě velký respekt, se kterým sem k tomu přistupoval a jednotlivy kroky jsem se snažil ve vší opatrnosti zdolat.

První podmínka byla získat 3 klíče od Nihla, to se mi po cca 50runech povedlo, chodil jsem bez merce a s ringem nature´s peace, druhý ring dwarf, díky těmto věcem byl nihl samotný neškodný kostlivec, horší byly monstra po cestě k němu, ale podařilo se mi to i s několika rychlými fulkami v sobě, ve zdraví přežít.

Samotní ubers byli nakonec poměrně na pohodu, vždy jsem si hammerem vyčstil kus mapy, kde jsem pak svedl souboj face to face uberovi jakožto smiter, na izualovi jsem si trošku odladoval gear a zjistoval, co bude fungovat, u izulaa mě větší problem než on sám dělali potíže ti na vše imunní lordi, a Lilith , když jsem ji viděl jak na mě vybíhá tak mi běžel před očima celý palachův život, ale nakonec to dopadlo nad očekávání dobře a prakticky bez nervů a na "jeden pásek" jsem ji položil taky. Tristram bez minionů byl vlastně snadný (ti tam v té plugy verzi nejsou?), meph a jeho super konva však budila obavy, misto fany jsem proto hodil salvation a misto verdungo pasku jsem nasadil TGV. Krize žadná nenastala, bez fullky. Ostatní dva už byli neškodní. Zabralo to celkem hodně času i s nafarmenim klíčů a je možné že kdybych findil raději, získal bych více bodů, ale to pro mě není důležité, hřeje mě, že se mi to povedlo a to má pro mě větší cenu. Natačel jsem si to i na video a možná se dokopu to sem i přidat, ale zatím mám jen pár screenů:

http://imgur.com/AaBLLLp
http://imgur.com/JaTvbM5
http://imgur.com/j8p9EuD
http://imgur.com/77XGaj6
http://imgur.com/6bmGIoV

Při 162 odehraných hodinách jsem stihl:

2000 mephů cca(nepočítal jsem od začátku +- 200)
1500 councils (též odhadované číslo+- 100)
15 hodin na LK
250 pits (tohle ale jen fakt odhaduju podle času, nevim)
250 city+river runs (tohle ale jen fakt odhaduju podle času, nevim)

8000 treshů ( na toho jsem začal chodit od 28.1 = 8K runu za 14dní jakožto drtivý finiš :) runy měřené na expy - takže tady to bude nejpřesnější )

Chtěl bych moc poděkovat DD za organizaci vynikajícího turnaje, on je tím garantem a jistotou, a zároveň se mu podařilo přikákat ohromný množství lidí, díky kterým to získalo patřičnou prestiž a výsledky mluví za vše, vyborní hráči a moc pěkný nafarmené body a povedené dropy. Dobrá práce!

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Sajs » 12.02.2017, 19:49 hod.

Děkuji za parádní turnaj, sice jsi mě ty prevíte přeskočil v žebříčku, ale zaslouženě, takže se až toliká nezlobím. Už dlouho mě D2 takhle nebavilo a rád jsem tu hru po letech oprášil.

Další dík patří Tesovi a to za pěkné umístění v turnaji dvojic.

toto je link s postavičkou a se screenama
https://www.dropbox.com/sh/ttirbn5ocf5q ... z0uta?dl=0

Gratuluju Crecovi za celkové vítězství a smekám před tempem v jakém jsi zvládl pařit.

Snad bude i další ročník a pokud ano, doufám, že mi to vyjde a budu se opět účastnit. Možná by stálo za zvážení zvýhodnění HC hráčů, např 10% bodů navíc nebo něco podobného, protože hrají s mnohem větším rizikem. Já jsem umřel alespoň 50x :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.02.2017, 20:00 hod.

MF turnaj je ukončen.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 12.02.2017, 21:13 hod.

Sajs ....pycuuuu žádný zvýhodnování každej ví do čeho jde :wave: i na HC se to dá hrát viz 2 a 3 místo. Kdyby Ti dva pitomci furt nefnukali že jim nic nepadá a místo toho datlování na skype farmili tak Crece mohli aspon znérvoznit :green: Sláva vítězi čest poraženým :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 12.02.2017, 21:41 hod.

Rad bych se vyjadril jako jeden z prvnich k prave dokoncenemu turnaji...

Takze, pro me se turnaj odehraval v nekolika rovinach, na zacatku jsem opravdu nepredpokladal, ze bych se nejak vice zapojil, vse zmenilo losovani a fakt, ze osud (opravdu osud, nikoliv podvod dawe) me dal dohromady s Dark_Deamonem, tedy pro me nejen tvurcem turnaje, ale i kamaradem, kolegou Diablistou, se kterym jsem v kontaktu po cely rok a tak nejak navzajem sdilime radosti i strasti z D2...Tento fakt obratil vse naruby, plany na dva mesice dopredu sly jak se rika do haje a od te chvile jsem se snazil urvat tolik bodu, kolik jsem dokazal...Ne kvuli osobnimu uspechu, ale kvuli vitezstvi v tymove kategorii, a to se nakonec povedlo...A musim rict, ze predevsim diky Deamonovi a jeho nezdolnosti...Me osobni cile se pak omezili toliko na nalezeni nejakeho graileru, coz se take podarilo, protoze Mephisto byl tak laskav a dal Stormlash a v Pitu padla Crown of ages, diky tomu jsem ted s gralem na -8, tedy osmi chybejicich itemech...Druhy Deaths fathom (v 1.13) take nicemu neublizil...

Co dale, me konecne treti misto je samozrejme uspech, predevsim pokud zvazim, ze jsem za prvnich 14 dni ripnul tri postav na lvl 77/81/23, obvzlaste ztrata Pure Blizzny na 81 lvl hodne zamrzela a verim, ze pokud by prezila, byl bych Crecovi dustojnejsim souperem...Poslednich 5 dni jsem zase nemohl hrat z osobnich duvodu, takze me dokazal Antabus preskocit, jinak verim, ze bych to druhe misto udrzel...Ale na kdyby se nehraje a diky Antabovu zaverecnemu naporu je druhe misto bez diskuzi ve spravnych rukou ;)

Jako tresnicku na dortu jsem dokazal vylepsit sve turnajove maximum o temer 200 bodu, takze v globale asi spokojenost...Samozrejme vzdy je misto pro zlepseni...

Zaverem bych chtel podekovat klukum ze Skype grupy, tedy Deamonovi, dawe-ovi, Antabovi, Welwetovi a Flammeovi za super ztraveny cas u D2, minimalne polovina me motivace vychazela odsud...Pak bych chtel take podekovat Majkiemu (Dragoniovi) za povzbuzeni, kdy mi po ripu treti postavy bylo v turnaji nejhur, a samozrejme jeste jednou Deamonovi za poradani turnaju a lvi podil na tymovem vitezstvi...Neuveritelny vykon v poslednich dnech, kamo ;)

Slava vizezi Crecovi, a cest nam vsem porazenym, byly to skvele dva mesice a mozna zase nekdy u dlasiho turnaje...

May The Force be with You :)

Edit: @Deamon: Abych nezapomnel, vzdavam se jakekoliv odmeny, naopak, pokud to bude v mych silach, jsem ochoten vypomoci ze svych zasob

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 12.02.2017, 22:56 hod.

A to je uz konecna Aktualizovaná score tabulka?
Pokud ano, tak jsem hrube nespokojen a chci odskodne... :D

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 12.02.2017, 23:14 hod.

Tak já především gratuluji Crecovi a pánům DD a Ripovi k vítěztví v turnaji. Fakt hustá práce, nečekal jsem, že se do toho tolik opřete ;)

Dále díky DD za pořádání, jsem rád, že jsem se mohl účastnit :)

Se svým výsledkem jsem nadmíru spokojený, v plánu bylo si to užít, najít něco do grálu a třebas i se slušně bodově umístit a povedlo se vše :) Do grálu mi přibyly 4 - Mara's Kaleidoscope (konečně :OXO >:D ), Facet(Frost Nova), The Grandfather a Bul-Kathos' Tribal Guardian, což mě nejvíc potěšilo a motivovalo k další hře :)

Na poslední chvíli jsem ještě chtěl dotáhnout pár bodů v týmové hře, ale Pindl "jen" >:D hodil znova BKTG, takže smůla :dead: , a nakonec okolnosti tomu chtěly jinak a tak jsme třetí.

Tímto děkuji Dayo za vynikající výkon, který nám zajistil fantastické třetí místo - díky :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 12.02.2017, 23:43 hod.

Kisuvka i já děkuji moc Tobě , za skvělý výkon, hlavně že jsi neskonal :green:
Jinak já vím, je to ostuda: jako SC jsem mohla nahrát mnohem více :P
Ale i tak je to krásné to naše 3. místo :D

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 13.02.2017, 10:18 hod.

poklona DD za pořádání. obrovský dík Javorovi za předělanou tabulku (jsi můj bůh excelu :green: ) sláva vítězi i všem přeživším.

za mě osobně dobrá zkušenost. thower dohrán a uložen k ledu (ten mass skill mi prostě sházel...) jeho grailery připočetnu k svému skromnému hledání. myslel sem že dám těch 500 bodů, ale rodinné záležitosti mě vyvedly z omylu. dávám si pauzičku s dia a mastím survival obtížnost v f4
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 13.02.2017, 13:47 hod.

Díky DDemu za pořadatelství, díky zúčastněným za účast, díky Mie za spoluhráčství a za společně strávený čas u PMek. A samozřejmě gratulace výhercům individuálním i týmovým.

Za mě: Byla obrovská škoda, že se FoHer zase nepovedl, ale myslím, že pak barbar rozhodně nezklamal, i když to bylo, co se týče nálezů, pochopitelně slabší, ale meele char to má vždy s MF výbavou těžší než caster, že jo. Včera jsem chtěl ještě zkusit dojet 2. akt hell, ale intuice mi říkala, nelez tam, ripneš, tak jsem ji poslechl a raději poslední den už nehrál a své skóre do 1. aktu hell považuji za konečné. Mimochodem, od zhruba Stony field jsem snížil na players 1, na vysoké players je to s meele charem, byť v tomto případě dobře vedeným, fakt psycho, i když se ukázalo, že Berserker je potencionálně i na players 8 na hellu hratelný. A trávit nad jedinou lokací dvě hodiny fakt ee.

Tak ještě jednou díky, a snad zase příště.

Kdyžtak bychom mohli pomalu uvést návrhy, jak další turnaj pojmout. Já navrhuji jistý časově omezený survival na 24 hodin čistého času.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 13.02.2017, 20:23 hod.

Nahral sem 418 bodu a v tabulce mam 132.................................................

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 14.02.2017, 08:41 hod.

Za prvé - moc děkuji DD za pořádání turnaje, je to pro mě krásné každoroční zpestření na které se moc těším :-)
Za druhé - moc díky Fraxovi za podporu, rady a zajímavé povídání :-) Hra s Tebou byla inspirující :-)

Tak snad zase příště :-)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.02.2017, 16:44 hod.

shakyn: Za poslední týden jsem tu 3x psal, že se turnaj blíží ke konci, tak ať nezapomenete aktualizovat své body. Navíc délka turnaje je obrovským písmem napsána v prvním příspěvku tohoto topicu. Takže ano, výsledky, které jsou uvedeny, tak jsou konečné.


Jsem rád, že vás turnaj bavil. Když bude zájem, tak se pořadatelství klidně ujmu zase příští rok :)

Nejvíc mě těší týmová akce, ve které jsem byl s RIPem. Hlavně to, že i když jsme dohromady 5x chcípli, já přišel v polovině turnaje o všechny save atd., tak i tak jsme to nevzdali a silou vůle jsme se prodropovali až na první flek :)
Jinak pokud by to někoho zajímalo, zejména Dayo, tak na 8.místo jsem se dostal asi půl hodiny před koncem turnaje :) Předturnajové cíle sice byly jiné, ale po těch nezdarech jsem rád za ten 8.flek, protože ta ES/Blizz byla na světě teprv 10 dní :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 14.02.2017, 17:19 hod.

Doufám že budou i nějaký hovězí turnaje než bude další MF. Jinak by se mi fakt líbil ten ripuv nápad na mini turnaj ,vzít to nej co kdo má vybrat si 85 a rubat hned z ostra. :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 14.02.2017, 19:14 hod.

Ještě jednou zdravím.

Ještě dodatečně teď již po zcela uzavřených výsledcích, gratulace vítězům, crecovi, jenž si turnaj opravdu podmanil, ač na rekord v bodech nedosáhl, chybělo mu jenom 47 itemů, to klobouk dolů, vynikající výsledek. Samozřejmě blahopřeju taky vítězům týmovky, RIP i DD převedli též svoje kvality, oba si zaslouží respekt hlavně za nezdolnost, jak oba týmovou soutěž nepoložili a DD makal do poslední minuty a za posledních deset dní se sorcou ještě stihl i proskočit do TOP10 solo a tým vytáhnout až na vrchol. Ale hold patří i jejich soupeřům, kteří makali a ty výkony byly fakt dobré, týmy byly napínavé po celou dobu trvání a taky mě někteří dost mile překvapili.

Sliboval jsem pár řádků i s screeny od TRESHE, vím, že tu bylo vlákno, kde se na něj chodilo, asi jej obživím a budu tam časem vypisovat svoje snahy u něj, nicméně teď v nejbližší době nevím, zda nezapnu diablo asi až před příštím turnajem:) Neumím moc dělat věci napůl a hraní je ohromný žrout času a toho mi je prostě líto, protože jej chci věnovat na jiné aktivity.

Itemy TC81, TC 84 a TC 87 + nějaký mimořádné nálezy
build hammeradin
rychlost runování 150/hod v průměru (20sec na jeden,z toho asi 5sec děla nahrávací čas. Podařilo se mi i 365 za dvě hodky, ale málokdy jsem vydržel fakt furt, hodinu,dvě, nonstop valit:) Je to toršku, hodně, pakárna :lol: )
8K dmg
MF: 360mf 1-999; 390mf 1K-2K; 390mf 2K-3K; 400mf 3K-6K; 410mf 6K-8K (první skok v mf je druhy nagel, pak už jen postupně přibývaly SC s MF)

1-999 Leviatan; získané body 0b; drop šance 1 : 13K Lacerator; 5b; 1 : 10K Lacerator; 0b; 1 : 10K Frostwind; 3b; 1 : 10K
1K-2K ring BKWB; 6b; 1 : 68K Frostwind; 0b; 1 : 10K
2K-3K Hand of Broc; 4b; 1 : 80K TR brnko; 4b; 1 : 5,7K TO pásek; 4b; 1 :5,7K
3K-4K Mavina helma; 7b; 1 :7,7K Gut Siphon; 8b; 1 : 10K
4K-5K Shadow Dancer; 10b; 1 : 24K Fleshripper; 3b; 1 : 10K TO helma; 10b; 1 : 5,8K Hand of Broc; 0b; 1:80K Steel Pillar; 17b; 1 : 20,5K
5K-6K Sazabi meč; 0b; 1 : 3,3K Nightwing Veil; 7b; 1 : 25K Nightwing Veil; 0b; 1 : 25K PLUGY WIPE, Bye bye 15% nightwing:) Griffon; 25b; 1 : 24K
6K-7K Naty drápy; 13b; 1 : 9K Messer axe; 3b; 1 : 10K Veil of Steel; 0b; 1 : 25K Shadow Dancer; 0b; 1: 24K Ghostflame; 17b; 1 : 20K
7K-8K Grisswold helma; 7b; 1 : 7,6K Aldur brnko; 9b; 1 : 5,7K Frostwind; 0b; 1 : 10K Wraithflight; 0b; 1 : 9,3K Steel carapace; 6b; 1 : 18K

Toť vše, 5krát TC87 unikáty (4 druhy-2x dancers) a 3 TC87 setovky. Jak jsem už psal, ten rozjezd byl fakt mizernej, první 3K runů se dost nedařilo, ale všecko je otázka štěstí/náhody, kdybych misto HoB dropl DW nebo astreon (1 : 61K), tak tu skaču radostí, jak to byla podařená pasáž, hodl nevyšlo to, příííště :wave:

Měj se všichni famfárově, a v příštím turnaji, kterej snad zase bude, naviděnou!! :wave:

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 14.02.2017, 20:34 hod.

1. Ma se hrat podle pravidel,ktera jsou urceny pred turnajem(to sem na 100% spnil) a ne ze si bude upravovat pravidla nejaky podvodnik behem turnaje kterej navic i zmanipuluje losovani.....Ta pravidla muzes smazat....

2.Body ktery mam nezapocitany sem nahral +- za tyden,protoze posleni mesic uz sem nehral....

3.Na zacatku turnaje ste radi za kazdeho hrace tady a potom mate blby keci na SC hrace......Nechapu proc.SC hrac si chce treba jenom dohrat hru a nechce davat 5000 pindlu jako nejaky HC magori

4.Jestli jeste nekdy budu turnaj hrat ,tak urcite nebudu dodrzovat pravidla,protoze jsou uplne k nicemu......

5.???...radeji to nenapisu...

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“