MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 15.02.2017, 13:56 hod.

Proboha živýho! :OXO Tady je nablito v alejích.
S tím počtem bodů v pravidlech pozor, jeden turnaj jsem spolu s ripem spolupořádal, a od určité míry je pak v tom takovej bordel, že je pro ostatní obtížné to dodržet.

A když tu jeden tolik bazíruje na dodržování pravidel, tak bych se toho džentlmena rád zeptal na bod 12) Nebudu po vás chtít fotku každé prkotiny, o kterou zakopnete. Věřím ve fair play ducha. Fotky bych ale ocenil u Elite run (HR's), TC87 itemů a těch, které budou mít více bodů jak většina, ale nespadají do kategorie TC87.

Takže bych chtěl pána vyzvat k tomu, aby nám ukázal tu Lo, ty Rainbow Facety, tu Reaper's Toll a podobně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 15.02.2017, 15:18 hod.

@Sajs: Ono je to v globale tezke...Chapu, kam tim miris, nejlepsi ovsem je, pokud jsou pravidla dana predem a nijak se nemeni, pak muze vest ke zmatkum...Pripad, o kterem mluvi Fraxi je toho jasnym dukazem...Kazdy jsme si vylozili pravidla po svem a bylo vymalovano...Ono zajistit mnohdy jejich jednoznacnost neni uplne snadny, a pokud je autoru vic nez jeden, tak je to prakticky nemozny...

Myslim, ze je naprosto bez diskuze, ze DD pozvedl tento turnaj na novou uroven a pritahl k nemu spoustu lidi ...To, ze ne vzdy je kazdy spokojeny je normalni...I ja sam jsem si dlouho lamal hlavu nad tim, jak se vyporadat s deficitem HC hracu, jenze jednoznacne a hlavne spravne reseni me nenapadlo...Jedina moznost by byla separovat HC a SC vysledkove, jenze tolik lidi zase AKTIVNE nehraje...

Dale tu byly i pripominky ohledne bodovani nekterych itemu, i ja sam nejake mel a DD slibil, ze pred dalsim turnajem se na to podiva...

Losovani charu, pripadne SC only ci HC only je utopie, a spis by to spoustu lidi odradilo...Stejne jako zbytecne hadky, to uznavam...

Takze chci rict, pokud mate konkretni pripominky, tak mate dve moznosti...

1) Budto si vytvorit turnaj svuj, ktery bude podle Vasich pravidel (i takove tu byly/jsou, a nemusi jit nutne jen o MF)

2) Napiste je DD mu k MF turnaji a on je bud zohledni nebo ne...

I MF turnaj se velmi zmenil, DD rozsiril a vyrazne upravil bodovani (a urcite k lepsimu), navic povolil drive zakazane skilly a itemy (ma originalni myslenka byla trochu jina), takze neni duvod, pokud by souhlasila vetsina a hlavne AUTOR, aby nemohly byt provedeny dalsi zmeny...

Koneckoncu, jak uz tu psal myslim Antabus, spolecne srazy jsou idealnim mistem, kde to probrat

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dragonius » 15.02.2017, 18:49 hod.

Jako kazda soutez, ma i nas turnaj nekdy neprejici hrace :)

@DD: Diky za turnaj

@RIP: Jak mas praci v patek?
Štěstí přeje připraveným...

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 15.02.2017, 20:11 hod.

Samozrejme ze mam nejaky fotky,nemam vsechny,ale vetsimu mam.Mam jich asi 250...

Podle fotek sem zjistil ze sem hral opravdu jen 3 tydny a update score sem udelal 4x.........
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....
3tydny hrani a 4x update je v norme....

Nekdo nahraje 600 bodu za 3-4 tydny a je to OK....ja si chci pripsat nejakych +-250 bodu po 5 tydnech(z toho 4 tydny sem nehral) a nejde to........

Vic to resit nechci, hral sem podle pravidel a nic spatneho sem neudelal..........Skoro vsichni podporujete demona a sam se nevyjadri, asi tady chce jenom lidi co hraji vsech 50 dni a nekolik hodin denne....

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 15.02.2017, 20:31 hod.

shakyn píše:.... asi tady chce jenom lidi co hraji vsech 50 dni a nekolik hodin denne....
Vsichni dobre vime, ze tohle pravda neni a vic se k tomu uz vyjadrovat nehodlam

@Majkie: Ted v patek to nepujde, mame ted urcite trable, bud o vikendu nebo pristi tyden...Kdyztak dej vedet skrz PM /SZ ;)

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 15.02.2017, 20:42 hod.

Tak jsem to tady pročetla a nestačím se divit. K příspěvkům Shakyn : no comment.
Ale vidíte, jak to tady neumřelo tím pádem? :lol: ještě pár dnů po skončení turnaje se tady živě diskutuje :D

Ještě jednou chci moc poděkovat všem za turnaj. Zvláštní díky patří Javůrkovi za jeho úžasně zdokonalenou tabulku.
Pak samozřejmě také pořadateli a mému parťákovi a všem,kdo tady po celou dobu turnaje dělali skvělou a přátelksou atmosféru.
Těším se zas e někdy na příště a nebo setkání třeba někde jinde v Blizzard světě :D :wave: :wave:

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 15.02.2017, 20:51 hod.

Ach jo, já se nestačím divit... Nehraju tady s Vámi tak dlouho, ale tohle chování se mi asi jen zdá... Viz Shakyn: Bohové, proč? Nedalo se napsat v klidu soukromě DDmu, jestli se třeba nestala chyba, než ho tady začít takhle osočovat??? A následně RIPa? Víš kolik s tím mají trápení a starostí a času tyto turnaje pořádat??? Nepřijde Ti to ani trochu blbý vůči nim? Nevím, ale v tomhle turnaji, který je ze všeho nejvíc fair play, mi tohle přijde hodně nefér. Být tebou tak se nad sebou trochu zamyslím - obviňuješ tady Daemona že si nahání ego, ale takový mi zatím připadáš jen ty..... Jinak no comment....
"I shall purge this Land of the Shadow!"

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 15.02.2017, 21:37 hod.

V tomto pripade mi neni nic blby a nesdydim se za sebe,protoze jsou Rip a deamon zcela arogantni vuci me........
Lakaji sem hrace a potom neuznaji body,neni to vubec vstricne a je to velmi nefer......

@Rip je dobre ze se nechces uz vyjadrovat...Tvoje komentare typu retart,i****t,cvicena opice atd jsou velmi zcestne a VELMI PRIMITINI :lol:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od witekcz » 15.02.2017, 21:57 hod.

Varoval jsem vás, jestli máte problém, vyřetšte si ho v SZ. ZAMYKÁM.

@DD - pokud budeš potřebovat tenhle topic odemknout, pošli mi SZ.

Edit: Odemknuto na žádost DD-ho. Pozor na to, co sem budete psát.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2017, 07:20 hod.

Psáno včera večer...
shakyn píše:Skoro vsichni podporujete demona a sam se nevyjadri, asi tady chce jenom lidi co hraji vsech 50 dni a nekolik hodin denne....
Demon byl poslední dva dny 14 hodin v práci, protože má zítra termín s předáváním zakázky. Takže jsem tu poslední dva dny vůbec nebyl a trošku zírám, co se tu semlelo.

Abych se k tomu vyjádřil...

Z tvých prvních dvou příspěvků po ukončení turnaje jsem špatně vyrozumněl, že jsi aktualizoval score až po ukončení turnaje. Prostě a jednoduše jsem tvé body omylem přehlídl. Jsem holt taky jen člověk. Náprava už byla provedena, protože jsi opravdu provedl aktualizaci ještě během turnaje. Takže přijmi mou omluvu.

Co se týče ega, tak opravdu nemám nejmenší potřebu si na někoho hrát nebo se nad někým povyšovat.

A ohledně toho, že jsem se nalosoval do týmu s RIPem...Šlo o čistou náhodou. Matematicky vyjádřeno šlo o šanci 1:18, protože když jsem vylosoval sebe, tak tolik lidí ještě na vylosování zbývalo.
Pokud si někdo myslí, že jsem podváděl, tak to by mohl říct u dalších devíti lidí, kteří by mě byli určeni, protože přesně tolik lidí z turnaje znám osobně. Pokud teda někdo zamýšlí takto.

Co se týče toho streamu při třeba budoucím losování, tak webku sice nemám, ale určitě by šlo zařídit jiným způsobem video, které by zachycovalo průběh losování.


Doufám, že tímto ukončím tu negativní atmosféru, které zde vznikla vlastně mou chybou. Už tak nás tu je kolem D2 pět a půl, takže vztahy by se měly spíš utužovat a né rozvracet.

lukesss
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od lukesss » 17.02.2017, 00:08 hod.

Taky napisu neco k turnaji. Moc bodu jsem sice nenahral (zkouskove neni moc idealni na hrani :D ), ale vzdy jsem alespon sledoval vlakno a kochal se tim co jste dropli.
Dalsiho turnaje se zucastni znovu.
Jinak po 3 dnech umorne prace jsem rozchodil d2gs pod wine. Takze kdyby nekdo chtel, tak mam na serveru Avalon2, bohuzel verzi 2.1 jsem nerozjel (problem s dll).
IP: 85.255.2.217
Zone: -1
Zatim jsem tam jen ja a crec. Server je to hostovany, takze SLA je 99%. Kdyby se nekdo rozhodl hrat, tak bych vam dal kontakt pro pripadny pad nebo vam zrovna nastavil pristup. Kdyz bude cas, tak napisu neco na kontrolu stavu. Ucet se kdyztak da vytvorit primo ze hry.

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 17.02.2017, 00:52 hod.

Omlouvam se za neprimerene komentare a spatne reseni tohoto problemu....Ocekaval sem trosku vstricnosti asi a to se mi nedostalo ,protoze to deamon za 1.nepochopil a za 2. tady nebyl

Jo posledni dobou mam pocit ze se proti me spiknul cely svet...Nedostal sem vyplatu za leden a asi ani nedostanu a jeste budu dluzit na zdravotnim,par noci sem kvuli tomu nespal...Mesic zivota v cudu..

Tak sem se priznal a ted sem tady za uplneho blba a chudaka...Sem podrazdeny z toho vseho co se mi posledni dobou stalo...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 17.02.2017, 08:54 hod.

No, hlavne, ze se to nejak nakonec vyresilo, doufejme k vseobecne spokojenosti...Ani ja to ted nemam zrovna jednoduchy, takze muj prvni post bych rekl z te frustrace take vychazel, a byl take prehnany...A navic, preci jen to znam i z te poradatelske stranky a tak na podobne narazky reaguju dost citlive...Tedy spis precitlivele...Takze z me strany nevidim zadny dalsi duvod ke konfliktu, vse se vyresilo, a timto bych bral turnaj za uspesne dokonceny...

Vsem preju hodne stesti priste a treba uz padne konecne to Tyraels ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 17.02.2017, 09:21 hod.

Nepadne :green: tož pánové ať se to otočí a je líp v reálu držím palec :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 17.02.2017, 14:54 hod.

Ale padne. :green: Jen vám vypálí rybník někdo, kdo to hraje podobně jak já, vše na jeden průchod a šmitec.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Moriquen

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Moriquen » 18.02.2017, 22:25 hod.

Trošku se zpožděním, ale gratuluji všem třem vítězům a díky Dark_Deamonovi za uspořádání turnaje.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“