MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 08.02.2017, 15:20 hod.

Zdarec,

dávám o sobě nějaké info, lebo mimo skype skupinku jsem dlouho nic o sobě v turnaji nevyplodil. Prostě není čas vypisovat, farmím :lol: :love:

Okolo 650 bodů jsem měl chuť s tím seknout, několikrát jsem málem chcípnul, vůbec se mi nedařilo, po té JAH jsem zkoušel získat BER, resp. najít nějaký HR (na CTA třeba), to se vůbec nevedlo, na LK jsem například strávil asi 15hodin čistýho času v součtu a výsledek? VEX co mi padla kdysi na začátku, jinak absolutně pro mě zabitá lokace, po ní nejvyšší FAL. v city+river z hepha taky vůbec nic. Runy nepadaly. Itemy nepadaly. Měl sem sérii, kdy jsme i přes zcela maximální snahu, kdy jsem lítal v chargu jak šmouha od packu k packu a nic nesbíral, za 1,5hodiny hry nedropl unikát, za 3 hodiny hry třeba 3, normal, typu duskdeep/venom brnko...v té době jsem měl na kontě 2 itemy z 59 celkově z TC81+, SPIRIT WARD a sazabi meč. Po tomto totálním suchu na unikáty, kdy sem si říkal, už mi snad konečně něco padne, tam ležel na zemi...SPIRIT WARD! Druhej! To jsem rozdýchaval fakt těžko, nemáš nic a to minimum co máš ti padne zas :lol: Mno tohle nebylo v turnaj poprvé ani naposled, tak nějak se mi to děje stále nezdravě často. Po krátký pauze mi to ale nedalo a vlítnoul jsem zas do hry, v riveru mi po chvilce padnul GRANDFATHER a tím se to ve mě nějak zlomilo :) Tak nějak omylem jsem se ocitl na arreat plateau a zjistil jsem, že mám waypoint prakticky na dohled od TRESH SOCKETA.

Proč mě tento superunikát tak chytl by bylo na dýl, nicméně mám na něm již skoro 6000 runů a ještě doufám nějakou tu tisícovku přidám. Už mi toho dal docela dost, ale moc lehce se to nerodilo, spíš bych řekl k**vsky zle a tvrdě sem si to odběhal 8-) Na první TC87 jsem čekal cca 3500 runů a to ještě byla jenom setovka, "pravá" unikátní TC87 přišla až po 4000 runech! Do té doby mi ovšem například padly takový "špeky" jako hand of broc (šance 1:82 000 ! vs. šance na DW 1:64 000 !) a to hnedka DVAKRÁT a v prvních 2 000 nájezdech, to jsem prskal jak čert a zatímco mě podobný zkušenosti spíš odrazovaly hrát dál, tentokrát to na mě působilo jak doping a farmil sem furt víc a víc :lol:

vypíšu jenom nálezy věcí s TC81+ , screeny a podrobnější popis pak přidám později, až to u Tresha ukončím.

UNIKATY
Leviatan, Lacerator 2x, Frostwind 2x, Shadow Dancer, Steel pillar, Griffons eye, Nightwing veil 2x(tuhle helmu ale v mých nálezech nenajdete, zaúřadoval plugy bug),Fleshripper, Gut Siphon, Messerschmidt's Reaver

SETY
Mavina diadem, TO pásek, TR brnko, Sazabi meč, TO helma, Natalya drápy


Není to špatný, poslední 2K runů to výrazně zlepšily, MF mám téměř stejné celou dobu..... 8-) .... ale mohlo to být i lepší myslím si. 6000 runů už není zrovna málo, celkem hodně věcí mi chybí z TC78 a tam mi padly jenom dvě nové. Hodně dobrý lucky nález byl ale BKWB ring, který má taky minimální šanci 1: 69 000 zhruba (všechny pravděpobnosti jsou uváděny s mým MF). Runa mi padla nejvyšší LEM, z evil runy vedle něj SOL :roll: takže to už jsem přestal radši otvírat=jenom zdroj nasranosti :lol:

5 dní...!!! silní koně táhnou v závěru, takže na plný pecky :!:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 08.02.2017, 15:48 hod.

Sice tu story znam dopodrobna, ale hezky :D

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 08.02.2017, 19:17 hod.

pekně jste mě nakopli - spíš mě nas*al DD že se dotáhl zas a opět bodově :green: btw DD v Tvé tabulce jak sou odkazy na class BN tak u normal daggers mě to šouplo na exceptional. no, hlavně sem překousl nechuť lítat pindla (ale aspoń eldricha sem přibral 8-) ) a ti dva kucí (většinou na hork) i něco pustili (treky, demonhorns, ohm, blacoak) já těch 500 bodů prostě dám :lol:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 08.02.2017, 19:47 hod.

Ahoj všem
tak jsem dnes dokopala svoji sorcinu na 90. lvl : konečně.
Před pár dny mi padla Tal Rasha chesta: takže je to tak trochu odměna za to, že mi ted y ten blbej Oculus prostě nepadl. Za to mi padlo asi 8x Shako, jestli ne víckrát!!!. Nasbírala jsem komplet set Immortal: jak jinak? žee,,,když hraju sorcku :OXO >:'(

Ještě možná trochu něco do tabulky dodám,ale do konce turnaje už toho asi moc nenahraju.
Tady je pár fotek:
http://img24.rajce.idnes.cz/d2403/13/13 ... .jpg?ver=0

http://img21.rajce.idnes.cz/d2101/13/13 ... .jpg?ver=0

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2017, 21:04 hod.

Dayo: Tak z ní udělej Immortal Queen. :)

Jinak jsem na zhruba hoďku prubnul ten hell na players 6. Dře to, ale jde to. Jen neudělat hovadinu. A půjde to líp, až budu mít přes 2k života.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

lukesss
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od lukesss » 08.02.2017, 22:15 hod.

No podal bych dnesni report, ale bohuzel za x-hodin padlo nekolik uni/set, ale i presto, ze mam malo bodu, tak jsem vsechny mel :D takze jedine, co stoji za rect jsou drakulky.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.02.2017, 23:45 hod.

slw: Tak jako pořadatel na to přece nemůžu prdět :) Co se týče toho odkazu, tak o tom jsem ani netušil.

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 09.02.2017, 14:29 hod.

Tak dnes a zítra posledních pár runů, na víkend jedu pryč.... A všem hodně štěstí na těch posledních pár dní :-) ;)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 09.02.2017, 18:29 hod.

Fraxinus píše:Dayo: Tak z ní udělej Immortal Queen. :)

Jinak jsem na zhruba hoďku prubnul ten hell na players 6. Dře to, ale jde to. Jen neudělat hovadinu. A půjde to líp, až budu mít přes 2k života.
Joooo? to mě už napadlo: četla jsem ten guide na ni,ALE přiznám se, že nějak nerozumím tomu: co je myšleno tím, že cituji: Nařvete sebe a žoldáka a vyrazíte?? on jde použít nějaký bojový barbarský pokřik??? :shock:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 09.02.2017, 18:35 hod.

Dayo: Ano, složíš si Call to Arms (Amn Ral Mal Ist Ohm) do jakékoliv zbraně a nasadíš si ji na switch. Ale sehnat poslední tři runy je oříšek... Ty návody ber poněkud s rezervou, většina předpokládá, že každý má plnou sdílenou truhlu všech typů run, unikátů, setů a kdo ví čeho ještě.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Obter!vr » 09.02.2017, 19:28 hod.

Omlouvám se za svojí neaktivitu. Věci šli trochu jinak než jsem si myslel, že půjdou a v podstatě od svého posledního přízpěvku zde na foru jsem hru ani nezapnul a ani neměl čas něco napsat sem . Mrzí mě to, protože jsem se na ten turnaj moc těšit :) až bude víc času, tak si přečtu celé tohle téma :) kolegovy z týmu jsem se už omluvil PMkou no ... :) doufám, že pro vás ostatní byl turnaj zajímavý a že to už dotáhnete do úspěšných konců :) držím všem palce, ať to ještě padá :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2017, 01:15 hod.

Obter!vr: Škoda, že jsi neměl tolik času. Když si vemu, jak moc ses na turnaj těšil a kolik bodů má tvůj týmovej parťák, tak jste mohli být velmi silná dvojka. Třeba to klapne příště ;)


Já se z Mefa snažím dolovat co to jde, ale už přestává pouštět bodovaný předměty. Při tom mém MF 177% se tomu ani moc nedivím. Občas mrknu do AT, ale to by byla hodně velká haluz, kdyby tam něco padlo. Cíl je ale jasnej... Po všech těch patáliích se vmáčknout aspoň do top 10 :)

Už jen 3 dny...

Aktualizovaná score tabulka.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 10.02.2017, 08:46 hod.

Zítra a v neděli asi kopnu do vrtule a tu 1000 snad dám. Ideál by byla nějaká šupa páč se mi zatím vyhýbají ty lépe bodované 87.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Tomovous » 10.02.2017, 20:00 hod.

Zdar lidi, mám pro vás pár updatů :)

Nejdříve to pozitivní: Musím říct, že opravdu funguje si říct o item tady na fóru - den potom, co jsem vyřkl svůj wishlist, se mi konečně poštěstil Gheed a 4os Monarch, takže jsem si hned vymazlil Spirita. Škoda, že těsně před koncem, ale lepší pozdě než nikdy :D

Taky jsem si řekl, že bych chtěl zkompletovat Tal Rasha pro svoji další sorcku a tak mě velmi potěšilo TR Lidless Eye

Tím se dostáváme k tomu negativnímu - všimněte si na screenu vlevo, že merc má při fotografování k úsměvu daleko, páč mu právě nakládají Lordi s Amplifou - a ano, hádáte správně, než jsem si screen uložil, tak už jsem jen mohl přečíst, že na mé činy se bude ještě dlouho vzpomínat >:'( Po takové jízdě jsem si představoval, že jako Guardian of Sanctuary ripnu trochu víc slavně, ale co už :lol:

Takže abych to shrnul, mé bodové skóre se zastavilo na 455 bodů, což je zdaleka můj nejlepší výsledek v MF turnaji. Také mě tento turnaj bavil asi zatím nejvíc a hrál jsem víceméně stabilně po celou dobu - třeba to bylo tou Javou, která si to dává krásně. Rozhodně si ji budu chtít znovu vypiplat :) Nenašel jsem žádný TC87, ale i tak jsem některé itemy viděl poprvé a měl jsem z nich velkou radost...

Proto si taky chci nahrát o něco starší savy a přesunout si nalezené předměty (bohužel kromě posledních lahůdek typu Ohm, Meduza´s, Ondal´s...) do sdílené truhly - během turnaje jsem to nedělal, protože jsem byl líný si to celé uspořádat - tak doufám, že si tímto nezprotivím hardcore pařany - postavu považuju za mrtvou, takže po přesunu věcí už bude navěky odpočívat - HC je HC

Chtěl jsem ještě poděkovat za skvěle uspořádaný turnaj, bohatý na účast a dropy - krásné počtení jako vždy ;) Mnoho štěstí do posledních hodin turnaje!!! :wave:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 10.02.2017, 21:33 hod.

Rabovat veci z mrtve postavy je proste spatne...Je to tva hra na Tvem pocitaci, ale zcela to odporuje duchu HC hrani...Tot muj nazor

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 10.02.2017, 21:45 hod.

Tak já už končím, výsledek 228 bodů... Pro vás, co hrajete často, to není nic, ale mě to docela potěšilo :) A třeba to příště bude ještě o fous lepší...
Tak díky že jsem se zase mohla účastnit turnaje :wave: :love:
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.02.2017, 02:05 hod.

Můj Hell Mef je nějakej vadnej. Zatím jsem neviděl žádný Shako, WT nebo The Oculus. Elite runa taky nikde a to vše za 789 runů. A pak přišel run č. 790 8-) Vše na players 1

http://s1310.photobucket.com/user/Dark_ ... rt=2&o=190
http://s1310.photobucket.com/user/Dark_ ... rt=2&o=191

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 11.02.2017, 10:02 hod.

Hezky kamo, CG ;)

Ja uz v turnaji skoncil, tedy par dni zpet, nejak mi dosla chut na dalsi runy, takze koncim se score 1143 bodu a 4000 Pindlu, 2200 Hell Mephu, a to ostatni ani nepocitam...

K turnaji jeste neco napisu, jak je mym nedobrym zvykem po jeho oficialnim konci, presto chci rict uz ted, ze to byly hodne zajimave dva mesice a spousta z Vas me mile prekvapila...Tak zatim a at se dari ve zbytku turnaje ;)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Cartman » 11.02.2017, 11:00 hod.

Tady už se komentuje jen D2, to o něčem svědčí a ani se nedivim, to má pro mě uplně jiný nádech a atmosféru.

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 11.02.2017, 15:42 hod.

Ahoj všem :)

tak jsem aktualizovala svoji tabulku: již poslední v této soutěži. Navíc se už nedostanu. Zítra soutěž končí.
Bylo mi potěšením si s vámi zahrát( obrazně :D ) a po dlouhé době se potěšit s touto nádhernou a nepřekonatelnou hrou.
Ať už to dopadne jakkoli= soutěž: byla to prima zábava :)
Přeji všem mnoho úspěchů :wave:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“