MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.12.2016, 18:55 hod.

Javurek: Chlape, ty zas nestojíš nohama pevně na zemi :D Je přece nad slunce jasný, že člověk obě kategorie vyhrát nemůže. Navíc mám v plánu dělat 4 tabulky: celková-sc-hc-týmy, takže není možné, aby jsi byl v celkové 2x :)

Flammeus: Když budeš hrát opatrně a střízlivej, tak se netřeba obávat ripu ;)

Welwet: Já si to myslel, že to bude něco na tvoje "ego" :D Je pravda, že konkurence bude veliká, takže prestiž v podobě výhry bude v rámci všech turnajů nejvyšší :) A proto budeš nelíp druhej, protože první flek už čeká na mě :green: Ano, zase jsem si rýpnul :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 20.12.2016, 19:13 hod.

No ju, mladata, porad se mezi sebou postuchujou :lol:

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 20.12.2016, 19:22 hod.

medik01 píše:Ahoj, tak jsem se nechal nalákat a rozhodl jsem se oprášit D2, na který jsem několik let nesáhnul. A protože už nejsem studentík, tak jsem si koupil originál z battlenetu a rovnou mi to nainstalovalo verzi 1.14B. Nějakej tip jak to downgradovat na požadovanou verzi, abych se mohl zúčastnit turnaje?
Nemám to ozkoušené, ale tohle vlákno by mělo řešit tvuj problém:
http://forum.median-xl.com/viewtopic.php?t=1181



A ty hecovačky...asi by bylo fér soupeřům říct, že já s první místem počítám, takže to nemusíte přehánět :lol:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 20.12.2016, 19:27 hod.

Já bych se spíš bál RIPa ...páč bude odpočatej a začne mu to konečně padat (sice tvrdí že teda odpočívá a beztak to šmudlí jak o život);) Já nakonec asi začnu 25 ale holt to budu hrotit na úkor spánku páč hokna nepočká a mezi svátkama se taky budu věnovat dámě.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Javurek » 20.12.2016, 22:03 hod.

Dark_Deamon píše:Javurek: Chlape, ty zas nestojíš nohama pevně na zemi :D Je přece nad slunce jasný, že člověk obě kategorie vyhrát nemůže. Navíc mám v plánu dělat 4 tabulky: celková-sc-hc-týmy, takže není možné, aby jsi byl v celkové 2x :)

Neříkej mi že něco nejde :D Otázka zněla zda je to možné nebo je to proti pravidlům :) Když by mě HC nebo SC char vždy přestal bavit tak zahraju ten druhej :)

btw 4 tabulky, to by bylo možné být 4x lol :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.12.2016, 22:23 hod.

Javurek: Ok, přijímám tvou premisu, že něco nejde, ale sám uznej, že být první v HC a SC by bylo hodně, opravdu hodně těžké. Na HC by to možná šlo, pokud bys měl fakt kliku na drop a lidi, co by byli v popředí by ropovali jak na běžícím pásu :) Jenže ten čas, co bys ztratil u HC, tak bys nikde nenahnal proti SC hráčům, kterým by body jen strmně přibývaly.
Tak jako tak...hráč si má vybrat jen 1 postavu, se kterou to potáhne celej turnaj a ne 2 a hrát víc tu, která má větší kliku na drop atd. A pravidlo jedné postavy chci zachovat.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 20.12.2016, 22:55 hod.

@dawe: Ale prave ze ne, ikdyz je pravda, ze uz zase dostavam chut si zahrat, kdyz vidim ten blazinec okolo turnaje :D A co se tyce me, tak me se opravdu bat nemusite, ja budu mit jine priority jak v turnaji, tak co se tyce volneho casu...Ale do 10tky by bylo hezke se umistit, to ju

@Javor: Chlape, Ty musis mit vzdycky neco extra...Kdysi na inc byl borec, ktery dokazal vyhrat dve kategorie MFO najednou (a to bylo v dobach nejvetsi slavy), takze nerikam radsi uz o nicem, ze je to nemozne, ale prilis realisticky cil to tedy take neni, to uznej ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 20.12.2016, 23:50 hod.

@RIP to sem říkal DDmu taky první 10 by byla skvělá...na HC holt budu připosranej.
@DD ono čistě teoreticky pokud by Javor jel SC a HC zároven tak je to jedno ne? itemy si nepředá a jestli chce vypisovat 2 tabulky :-x ......a hlavně má hafo času :) nicméně pokud frax dojede co napsal tak u mě vyhrál ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 21.12.2016, 09:28 hod.

Jo, Fraxi je jina liga, takze to na 100% dojede ;)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od kolij » 21.12.2016, 11:35 hod.

Můžeš si mě taky zapsat, sice nebudu mít moc času, ale něco zkusím nahrabat :D

polgar
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:qakoncz#2167

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od polgar » 21.12.2016, 17:35 hod.

ahoj
budu mít problém asi budu mimo pravidla jak se tu zminovalo tak mě batle net hodí verzi také 1,14 jelikošžjsem to po letech také nainstaloval jen kvuli turnaji.Nemohu tedy turnáj hrát po netu hraji turnaj po prvé tak nevím zda se hraje online nebo ofline děkuji za upřesnění.také bych se chtěl zeptat hraji ho na noteboku a mam blbé rozlišení jen v pulce monitoru mohu to nějak upravit na celou obrazovku.děkuji hodně jsem se těšil ale budu asi sklamán.díky

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 21.12.2016, 17:36 hod.

30 pařanů na startu :shock: no tě pic :green: to su zvědav na ty skóre :lol:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 21.12.2016, 17:59 hod.

Polgar demon psal že s 1.14 no problemo :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

medik01
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od medik01 » 21.12.2016, 18:40 hod.

medik01: 1.14 ničemu nevadí. Hlavní je to, aby hrál člověk solo.[/quote]


paráda, tak jsem IN!

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 21.12.2016, 19:01 hod.

Slw píše:30 pařanů na startu :shock: no tě pic :green: to su zvědav na ty skóre :lol:

no myslím, že už je to 32 a jak jsem démonovi psal, těch 40 bude 8-) Jak tu začnou litat dropy, RIPy a jiný progresový kontrmelce, forum teprv naplno ožije turnajem, věřím, že to pár jedinců ještě zláká.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 21.12.2016, 20:16 hod.

Začínám věřit že to prokletí jménem "Tyraels Might" se prolomí. Pro mě osobně to vypadá na tunu grailerů pokud se rozhodnu poskládat i HC grál , no ikdyž s tím softovým to bude ještě na dlouho :roll:
@Antabus no ono když se to tak vezme tak na D2 foru už nějakej pátek žije víc než na tom o D3.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.12.2016, 20:22 hod.

polgar píše:ahoj
budu mít problém asi budu mimo pravidla jak se tu zminovalo tak mě batle net hodí verzi také 1,14 jelikošžjsem to po letech také nainstaloval jen kvuli turnaji.Nemohu tedy turnáj hrát po netu hraji turnaj po prvé tak nevím zda se hraje online nebo ofline děkuji za upřesnění.také bych se chtěl zeptat hraji ho na noteboku a mam blbé rozlišení jen v pulce monitoru mohu to nějak upravit na celou obrazovku.děkuji hodně jsem se těšil ale budu asi sklamán.díky
Pokud bys hrál na Battle Netu, tak by ses turnaje mohl účastnit, ale jen v případě, že bys hrál solo. Jinak pokud hru instaluješ přes cd, tak patch 1.13c můžeš stáhnout zde https://www.diablofans.cz/diablo2lod/ind ... kat=Patche
Downgrade patche se popisuje zde http://forum.median-xl.com/viewtopic.php?t=1181
Co se týče grafiky, tak je potřeba při instalaci provést Video Test. Jinak mě ještě napadá, že když jsi ve hře, tak v Options změnit rozlišení.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Flammeus » 22.12.2016, 08:37 hod.

Mimochodem, já pojedu FO + FB sossu :) posledně mě sosa bavila a je to ta z těch jednodušších. Ještě nakonec nevím, jestli pojedu SC nebo HC, jsem posera a když už se dostanu na HELL, tak si chci trochu pofarmit :D.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.12.2016, 21:28 hod.

Do prvního příspěvku jsem přidal bodovací tabulku. Nevím, jaké máte MS Office, tak jsem dal na výběr ze starých i novějších. Pokud někdo MS Office nemá vůbec, tak lze na netu použít Open Office.
Jinak tabulka je myslím pochopitelná. Napravo od názvu předmětu je jeho bodová hodnota. Když vám item padne, tak do prázdné buňky napíšete číslo, které je předmětem ohodnoceno. Vše se sčítá na úplně první řádek.


Každému z vás jsem poslal PM zprávu, ve které naleznete již připravenou tabulku, ve které budete zaznamenávat své dropy. Pro její zkopírování stačí pouze kliknout na VYBRAT VŠE a potom už jen ctrl+c --> ctrl+v. Tabulku vložte do nově vytvořeného vlákna a kromě překopírování tabulky tam prosím nic jiného nepište. Děkuji.

Losování dvojic proběhne 25.prosince před začátkem turnaje.

EDIT: Omlouvám se s tou PM. Zapomněl jsem to dát do kódu. Pokud to chcete i s barvičkama, tak kliknětě na citovat a pak zkopírujte obsah. Ovšem bez té citace na začátku a konci :)

Uživatelský avatar
kohoutak
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:#2734

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od kohoutak » 24.12.2016, 10:19 hod.

Ahoj, taky bych se rád připojil :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“